1 ile 23 arası toplam 23 sonuç

Konu: Forumdaki resimleri göremiyorum

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Default Forumdaki resimleri göremiyorum

Arkadaşlar imgur sitesinden paylaşılan resimleri göremiyorum.Kendi konumdaki resimleri bile göremiyorum nedeni ne olabilir?

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

arkadaşlar kimse yardımcı olamayacak mı ?

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Neden kimse Yardımcı olmuyor?

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

30 görüntülenme var kimse cvp atmıyor ? bilmiyoruz deyin bari
    Last edited by olgunege75 : 29.Temmuz.2015 at 18:24

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by olgunege75 View Post
    Arkadaşlar imgur sitesinden paylaşılan resimleri göremiyorum.Kendi konumdaki resimleri bile göremiyorum nedeni ne olabilir?
    Dostum konuyu yeni açmış sayılırsın, insanların gözünden kaçmış veya konu hakkında bilgisi olmadığından yazmamış olabilir neyse bildiğim kadarıyla sayfa mahkeme kararı ile engellendi dnsinizi değiştirirseniz resimleri görebilirsiniz.. iyi günler dilerim.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Quote Originally Posted by cklnc View Post
    Dostum konuyu yeni açmış sayılırsın, insanların gözünden kaçmış veya konu hakkında bilgisi olmadığından yazmamış olabilir neyse bildiğim kadarıyla sayfa mahkeme kararı ile engellendi dnsinizi değiştirirseniz resimleri görebilirsiniz.. iyi günler dilerim.
    biraz fevri olduğum için kusura bakmayın ben değiştirdim değiştirmedi acaba sizin kullandığınız dns nedir?

Nesil
    2006
    Yer
    Balıkesir

bende göremiyorum hic bir sekilde.

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

biraz fevri olduğum için kusura bakmayın ben değiştirdim değiştirmedi acaba sizin kullandığınız dns nedir?
    Sıkıntı değil dostum, ufak bir açıklama yapayım dedim. Benim kullandığım dns: 4.2.2.4 - 4.2.2.8 bir sıkıntı olursa yine yazarsınız.. Dns i değiştirdikten sonra modeme bir rest atmanızda fayda var. Ayrıca belki biliyorsunuzdur yine de yazayım aklınızda bulunsun bunu da yapmakta fayda var; cmd' yi açıp sırasıyla ipconfig/flushdns yazıp entera basın aynı yöntemi sağdaki kodlara sırasıyla uygulayın, ipconfig/release, ipconfig/renew, exit...

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by Bulstrap87 View Post
    bende göremiyorum hic bir sekilde.
    Hocam mahkeme kararı ile "imgur" sayfası kapatıldı galiba bu yüzden göremiyor olabilirsiniz. Dns kodlarınızı değiştirirseniz sıkıntının ortadan kalkması muhtemeldir.. İyi akşamlar.

Nesil
    2006
    Yer
    Balıkesir

teşekkürler deneyecegim.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Sıkıntı değil dostum, ufak bir açıklama yapayım dedim. Benim kullandığım dns: 4.2.2.4 - 4.2.2.8 bir sıkıntı olursa yine yazarsınız.. Dns i değiştirdikten sonra modeme bir rest atmanızda fayda var. Ayrıca belki biliyorsunuzdur yine de yazayım aklınızda bulunsun bunu da yapmakta fayda var; cmd' yi açıp sırasıyla ipconfig/flushdns yazıp entera basın aynı yöntemi sağdaki kodlara sırasıyla uygulayın, ipconfig/release, ipconfig/renew, exit...
    Dediklerini tek tek yaptım olmadı hocam

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Quote Originally Posted by Bulstrap87 View Post
    teşekkürler deneyecegim.
    hocam sen hallettinmi?

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

Dediklerini tek tek yaptım olmadı hocam
    hocam benim bildiklerim bu kadar "imgur" kapatıldı falan diye bir söylenti duymuştum fakat ben girebiliyorum dns den dolayı belki de diye düşündüm açıkcası size de yardımcı olacağını düşünmüştüm.. müsaitseniz göremediğiniz resimlerin olduğu sayfanın linkini yollar mısınız?

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

hocam benim bildiklerim bu kadar "imgur" kapatıldı falan diye bir söylenti duymuştum fakat ben girebiliyorum dns den dolayı belki de diye düşündüm açıkcası size de yardımcı olacağını düşünmüştüm.. müsaitseniz göremediğiniz resimlerin olduğu sayfanın linkini yollar mısınız?
    Benim kariyerdeki resimleri bile göremiyorum.

http://forum.turksportal.net/vb/show...123290&page=21

Önceki sayfalar gözükmüyor mesela?

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

Benim kariyerdeki resimleri bile göremiyorum.

http://forum.turksportal.net/vb/show...123290&page=21

Önceki sayfalar gözükmüyor mesela?
    bende bir sıkıntı yok hocam ya baktım inceledim bir kaç sayfa önlere giderek ama.. başka dns deneyebilirsiniz, değiştirdikten sonra kesinlikle rest atmalısınız hatta pc ye de atabilirsiniz deneme yanılma sonuçta olur mu olur.. ccleaner varsa kesinlikle taratın silsin cacheyi falan google dns i deneyin bir de;
    • 8.8.8.8
    • 8.8.4.4

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

bende bir sıkıntı yok hocam ya baktım inceledim bir kaç sayfa önlere giderek ama.. başka dns deneyebilirsiniz, değiştirdikten sonra kesinlikle rest atmalısınız hatta pc ye de atabilirsiniz deneme yanılma sonuçta olur mu olur.. ccleaner varsa kesinlikle taratın silsin cacheyi falan google dns i deneyin bir de;
    • 8.8.8.8
    • 8.8.4.4
    dns bu bnm zten şimdi dns değiştirdikten sonra modeme reset atdığımızda dns zaten otomatik değişmiyecekmi Bir de öyle deneyeceğm.

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

dns bu bnm zten şimdi dns değiştirdikten sonra modeme reset atdığımızda dns zaten otomatik değişmiyecekmi Bir de öyle deneyeceğm.
    sadece değiştirip gireceksenizde tarayıcınızın ayarlarından cache yi falan silmeniz gerekli. rest atmanızda iyi olur.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

sadece değiştirip gireceksenizde tarayıcınızın ayarlarından cache yi falan silmeniz gerekli. rest atmanızda iyi olur.
    cache nasıl silceğim reset attım olmadı hocam senide uğraştırım kusura bakma

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

cache nasıl silceğim reset attım olmadı hocam senide uğraştırım kusura bakma
    önemli değil hocam hangi internet tarayıcısını kullanıyorsunuz?

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

önemli değil hocam hangi internet tarayıcısını kullanıyorsunuz?
    yandex hocam

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

Hocam geçmiş temizlemeye girin oradan aşağıdaki fotoğraftaki gibi seçili olan tikleri seçtikten sonra tarama verilerini temizleye basın. Son 1 saat yazan yeri en baştan yapabilirsiniz. (bu yöntem pek işe yarar mı bilmiyorum artık rest attıktan sonra kesin olmalıydı gibi en azından..)

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Hocam geçmiş temizlemeye girin oradan aşağıdaki fotoğraftaki gibi seçili olan tikleri seçtikten sonra tarama verilerini temizleye basın. Son 1 saat yazan yeri en baştan yapabilirsiniz. (bu yöntem pek işe yarar mı bilmiyorum artık rest attıktan sonra kesin olmalıydı gibi en azından..)
    olmadı yine hocam artık yasağın kalkmasını bekliyeceğiz.Hızlı resim aldan devam ederim.Herşey için teşekkür ederim saolasın

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

olmadı yine hocam artık yasağın kalkmasını bekliyeceğiz.Hızlı resim aldan devam ederim.Herşey için teşekkür ederim saolasın
    rica ederim ne demek keşke işe yarasaydı.. dediğiniz gibi yasağı olmayan bir siteden devam edebilirsiniz umarım yeni kariyer açan arkadaşlar yasaklanmış upload sayfalarını tercih etmez

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri