Anket Sonuçlarını Görüntüle: F.C.Unted'ta 2030 yılı son sezon olacak buradan hangi ülkenin en altından başlayalım?

Voters
33. You may not vote on this poll
  • Almanya

10 30.30%
  • İtalya

5 15.15%
  • Fransa

2 6.06%
  • İspanya

6 18.18%
  • Portekiz

6 18.18%
  • Hollanda

1 3.03%
  • 2030'da Tekrar İngiltere en alta dönelim

3 9.09%
Sayfa 3 / 39 İlkİlk 1234513 ... SonSon
61 ile 90 arası toplam 1158 sonuç

Konu: F.C.United 12 Sezon| Stuttgarter Kickers 6.Sezon |Sadece Alt Yapı |2031-32|

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Bu sezonda rahat çıkacaksın.

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

Neyleyim cebimdeki milyon doları sen şampiyon olmayınca
    Bazen sevinç bazen keder senin sevgin ömre bedel
    süper lige süper lige süper lige süper lige
    ADANA DEMİRSPOR

Nesil
    2014

Quote Originally Posted by pusathan01 View Post
    Bu sezonda rahat çıkacaksın.
    Quote Originally Posted by Ali Hikmet View Post
    süper lige süper lige süper lige süper lige

Bu yılda rahat çıktık ama artık profesyonel lige çıkıyoruz. Yönetim prof olmaya çok yaklaşmıyor bakalım nasıl olacak yorumlar için teşekkürler

23.Haftada Ligde farkı iyice açınca burada fazla oyalanmayalım diyerek kalan maçları fikstür olarak ekledim

Spoiler: Fikstür 

Spoiler: Puan Durumu 

İşte bütün macera bundan sonra başlıyor

tebrikler hocam manu ile maclarını sabırsızlıkla bekliyoruz

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Hocam şampiyonluk için tebrikler sezon çok iyi geçmiş inş uzun süreli bir kariyer olur.

Bir güncellemende 75 maçlık oyun durumunu atmışsın sitedeki arkadaşlardan rica ediyorum bu zorunluolsun her sezondan sonra oyun durumu paylaşılsın aklımızdaki soru işaretleri gitsin.Seni bir kez daha tebrik ederim çok kaliteli bir kariyer

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Şampiyonluk için tebrikler Yönetim profluğa neden yanaşmıyor ki, premier lige kadar yarı-pro mu oynayacaz, töbe töbe

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Quote Originally Posted by olgunege75 View Post
    Hocam şampiyonluk için tebrikler sezon çok iyi geçmiş inş uzun süreli bir kariyer olur.

Bir güncellemende 75 maçlık oyun durumunu atmışsın sitedeki arkadaşlardan rica ediyorum bu zorunluolsun her sezondan sonra oyun durumu paylaşılsın aklımızdaki soru işaretleri gitsin.Seni bir kez daha tebrik ederim çok kaliteli bir kariyer
    Mesela ne gibi aklındaki soru işaretleri ? Burayı biraz açabilir misin.

Tebrik ederim dostum. Artık prof olmak gerekiyor. Baskıyı kur. Manu ya patron kim gösterme zamanı geldi.

Nesil
    2014

Quote Originally Posted by RagnarLothbrok View Post
    İşte bütün macera bundan sonra başlıyor
    Kesinlikle öyle artık yardırma zamanı

Quote Originally Posted by kraliyetnet View Post
    tebrikler hocam manu ile maclarını sabırsızlıkla bekliyoruz
    Çok uzun bir süreç olacak gibi bu yıl bu ligden çıkamama ihtimalimiz yüksek

Quote Originally Posted by olgunege75 View Post

Teşekkür ederim ama benim oynama sürem akşamları 4-5 saati bulabiliyor o sebepten save'i kaparken alıyorum diğer arkadaşların zaman problemi olabilir v.s 2-3 maç yapıp kayıt alır. Oyun durumunda bu kayıtlar sık olarak gözükür bazıları Crash alma korkusundan kayıt sıklığını daha da arttırır. Kendimden örnek vereyim ortalama 15 maçta bir kayıt alıyorum. Es kaza bir crash alsam oyun mahvolur işin bu yönüde var.

Senin anlatmak istediğini aslında çok rahat anlıyorum ama birinin kariyerinde hile yapması, hile yapanada o hileli kariyeri okuyana da hiç bir şey katmayacağı için çok takılmamak gerekiyor bence Zaten kariyer kurallarında bu var hileli kariyer yapamazsınız diye bununda denetimi Yönetimde, son olarak sen keyif aldığın bir kariyeri yap kimin ne dediğini ne yaptığını umursama derim

Quote Originally Posted by RodiMood View Post
    Şampiyonluk için tebrikler Yönetim profluğa neden yanaşmıyor ki, premier lige kadar yarı-pro mu oynayacaz, töbe töbe
    Çünkü ortada bir yönetim yok Takımı Genel Müdür yönetiyor oda maaşlı adam Cidden takımda paranın P'si yok şuan oynadığım ligde 24 takımın 18-19'u Prof gelde onlarla mücadele et

Mesela ne gibi aklındaki soru işaretleri ? Burayı biraz açabilir misin.

Tebrik ederim dostum. Artık prof olmak gerekiyor. Baskıyı kur. Manu ya patron kim gösterme zamanı geldi.
    Hiç prof olamaya biliriz Takımın bir yönetimi yok Genel Müdür yönetiyor takımı oda maliyet yüzünden hiç yanaşmıyor Prof olmaya Profesyonel ligde yarı prof mücadele veriyoruz

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

İşin çok ama çok zor dostum. Bari şu anda mücadele ettiğin ligde galibiyet-beraberliklere para ödülü veriyor olsun. En azından biraz daha belini doğrultabilirsin.

Nesil
    2014

İşin çok ama çok zor dostum. Bari şu anda mücadele ettiğin ligde galibiyet-beraberliklere para ödülü veriyor olsun. En azından biraz daha belini doğrultabilirsin.
    Yok vermiyor. Geçen yıllarda FA Cup'a hiç önem vermemiştim bu yıl en çok ona önem vericem

TRANSFER DOSYASI

Genel Müdürümüzde hiç küme düşme mücadelesi gibi bir hedef yok, hep üst sıralar , şampiyonluk burada sonradan anladım ki yanlış bir seçim yaptım keşke orta sıralarda bitirmeyi seçseydim.Takım en ufak başarısızlıkta mızmızlanmaya başladı.

Transferde açıkçası aradığımızı bulamadık. Çok verimsiz bir transfer dönemi geçirdik.

Spoiler: Takım Raporu 

Taktiğimiz iki şekilde asıl taktiğim kanatlı olan ama ona uygun oyuncuları şuana kadar bulamadım. Sadece yedekte tutuyorum üst liglere çıktığımızda her daim takım o dizilişe alışkın olsun

Sezon öncesi Lig görünümü hatırlatmakta fayda var bu ligde mücadele eden takımların %80'i prof bizim gibi bir kaç takım yarı prof ve gerçekten bize oranla güçlü ekipler var. Bir çoğunun transferlerini ve kadrosunu inceledim baya bi tırstım

Genel Müdür'ün tek yan çizmediği konu benim ve diğer personellerinin eğitim paralarını karşılaması

Taraftarlar tarafından kurulan bir kulüp olduğumuz için Stadın yarısı kombine diğer takımlara oranla satış oranımız harika zaten buda olmasa kulüp bitik

1.Hafta

İlk yarısını 2-0 geride kapadığımız maçta ikinci yarı sağlam bir fırçayla takımı 2.yarıya gönderdik. 2.Yarının ilk 10 dakikasında maçta eitliğide yakaladık maç 2-2'ye gelince top oyun tamamen bizim kontrolümüzdeydi ama rakibin duran toptan bulduğu bir golle 3-2 geri düştük 5 dakika sonra bu gole cevap verdik. Maç iki tarafada gitti geldi ama biz biraz daha hak etmiştik.

2.Hafta

Çok rahat gol yiyoruz aynı rahatlıkla gol üretemiyoruz. Bu maçın hakkı bu değiildi en kötü beraberlik alabileceğimiz bir maçtı

3.Hafta

Rakibi ezdik ama gel görki 86.dakika da 1 puanı kurtardık

4.Hafta

Her şeyi rakipten daha iyi yap ama yenil olacak iş değil

5.Hafta

Bu maçın hikayesi şu aslında iki takımda bugün bir ilki yaşadı biz ilk galibiyeti alırken rakibimiz ilk mağlubiyeti aldı. Takımda en çok güvendiğim kısım forvet kısmımız ama bu yıl onlarda çok verimsiz başladı. Herşeye rağmen 5. haftada ilk galibiyetimizi almakta güzeldi

Oyuncularıda anlamış değilim galip geldiğimiz maçtan sonra toplantı istediler tam moreller yerine gelmiştiki çok verimsiz bir toplantı ile herşey sarpa sardı. Allah'tan yönetim arkamızda yoksa bu oyuncular bizi tefe koyar. Terbiyesiz herifler 2 yıl üst üste küme atlattım lan ben bu takıma

100. Maçımıza Wrexham galibiyet parolası ile çıkacağız içimizde bulunduğumuz durum göz önüne alındığında çok zor bi r karşılaşma olacak özellikle işin içine turp sıkan takım toplantısı, işin gerçeğinide konuşmak gerekirse bu ligden bir kaç yıl çıkamaya biliriz

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Hocam sende zaten eksikliği belirtmişsin ama forvet hattın çok kısır kalıyor. Acaba direktiflerle falanmı oynasan yada orta sahan iyi besleme yapamıyormu ki, yoksa dediğin gibi bir kaç yıl burda kalabilirsin. Ama bu gidişle takım da da pek geleceğin olmayabilir. Bu seride tam bir bebek bakıcısı olmuşuz.

Nesil
    2014

Hocam sende zaten eksikliği belirtmişsin ama forvet hattın çok kısır kalıyor. Acaba direktiflerle falanmı oynasan yada orta sahan iyi besleme yapamıyormu ki, yoksa dediğin gibi bir kaç yıl burda kalabilirsin. Ama bu gidişle takım da da pek geleceğin olmayabilir. Bu seride tam bir bebek bakıcısı olmuşuz.
    Direktifler her maç rakip analizine göre değişiyor. Direktifle alakalı bir durum değil hocam yani pozisyona giriyoruz ama sonuçlandıramıyoruz. Boş kaleye karşı aut'a diken oyuncuya SF- YF- FG oynatsan ne ki veya istediğin direktifi ver adam mal olunca katlanmak zorunda kalıyorum

6.Hafta

Kadro kurmakta zorluk çektiğimiz Wrexham maçının önemi çok büyüktü hem moral açısından hemde benim 100. maçımın olması sebebi ile bu maçı hemde farklı bir şekilde aldık benim için unutlmazlar arasına girdi

7.Hafta

Wrexham maçından sonra bir gazi daha verdik. Geçen sene kadromuza kattığımız Yeni Zellendalı forvetimiz yine Milli takıma gitti şaka gibi süresine bakıcam eğer yine uzun süreli gelmezse şutluycam

10 dakikada iki penaltı yaptırdık sebei çok açık aslında Devşirme stoperle bu kadar oyuncuların hamle anlayışı gerçek bir stoper gibi değil.

Yediğimiz 2.golde defansın arkasına atılan uzun topta, rakibin hücum oyuncusundan daha önde olan stoperimiz ikisi aynı anda haraketlendi. Rakip hücum oyuncusu topun peşini bırakmazken bizim stoper koşmayı bıraktı ve rakibi kaleci ile karşı karşıya bıraktı...

8.Hafta

Maça damga vuran oyuncum forvet oyuncum Malbon olarak gözüksede asıl olan o değildi. Maçı kazanmamızdaki en büyük pay Kalesinde devleşen kalecimdi. İnanılmaz bir performans çıkardı. Bunu kesin yedik derken yemedi izlediğim en iyi kaleci performansıydı. İşin güzel kısmı kalecimize sadece maç başı para ödüyoruz yıllık aldığı bir ücret yok çünkü amatör sözleşme imzaladık

9.Hafta

Maçın hakkı beraberlikti ama yinede rakibin mutlak şanlarını kalecimiz iyi savurdu

10.Hafta

Bu maçta güvendiğim dağlara kar yağdı Sn 4-5 maçta harikalar yaratan kalecimiz takımın iy oynadığı ilk yarıda kendisinden beklenmeyen goller yedi. O da sanırım takımın geneline ayak uydurmaya çalışıyor

Şuan takımın kötü gitmesinin sebei kesinlikle taktik olduğunu düşünmüyorum. Çünkü pozisyona giriyoruz hatta şuana kadar oynadığımız tüm maçlarda rakipten daha fazla pozisyona girdiğimiz maçlar oldu. Sakatlıkların etkisi oldu yerine oynayan yedek oyuncularım beklenitleri veremedi.

Yinede takımı güçlendirme adına gözlemlerimiz sürekli devam ediyor aralarından da en çok fayda sağlayacakları uygun fiyata olursa takıma kazandırıyoruz.

Gözlemcilerimin önerdiği Brezilya'lı Santos diğer taktiğim için önemli bir role sahip o mevkide hiç oyuncum yoktu.

Spoiler: Yeni Transfer 

Spoiler: Yeni Transfer 

Bu iki oyuuncu Dag & Red maçında ilk 11'de direk sahada olacak 4-2-3-1 çıkmayı düşünüyorum. 4-3-3 ile iç sahada pek verim alamadım.

Sakatlarımızın en önemlileri bu maçtan sonra dönmee başlıyor. Bu arada Genel Müdürümüz seçime gidiyor umarım değişirde iyi bir CEO takımın başına gelir

Geride kalan 10 hafta da sadece 5 oyuncumuz 10 maçı kaçırmamış şuan kondisyonların en iyi olduğu dönem bu maç hariç diğer maçlar genelde hep 3 günde birdi. Antrenmanlarımızda yarı prof olduğu için verimli değil zaten oyuncular haftada 2 gün antrenmana katılmıyor

Last edited by Barak : 28.Ocak.2015 at 16:43

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Toparlarsın sıkıntı değil Zaten her sene küme atlıyacaz diye bir kural yok , kendisini kasma. Manchester ile 1 yıl geç karşılaşırız

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Hocam geri düşmeyelim de toparlarız.

Nesil
    2014

Toparlarsın sıkıntı değil Zaten her sene küme atlıyacaz diye bir kural yok , kendisini kasma. Manchester ile 1 yıl geç karşılaşırız
    Hocam geri düşmeyelim de toparlarız.

Geri düşmeyizde kümede atlarız gibi durmuyor ama bu şekilde maçlara daha çok veriyorum kendimi bu şekilde mücadele daha heyecanlı

Taylor Hayat Öpücüğü Verdi!!!

F.C. United Of Manchester'ın kadrosuna bedelsiz olarak 3 gün önce kattığı
    Jason Taylor 89.dakika da ceza sahası dışında geriden dönerek aldığı topu harika bir şutla tammalayarak
    Manchester ekibine 3 maç sonra hayat veren golü attı oyuncu 90+2.dakika da çok kritik bir topa hamle yaparak
    tam anlamıyla maçın kahramanı oldu

11.Hafta

Şuana kadar yaptığımız en iyi transferlerden biri Marshall oldu. Oyuncuyu 3 ay süre ile kiraladık eğer memnun kalırsak
    kiralık süresini uzatabliriz şuanki takımında çok mutsuz. Gözlem raporunda oyuncu için bir üst lig olan Sky Bet 2 için iyi bir oyuncu olduğu
    söyleniyor. İlk maçta bunu hissettirdi.

Spoiler: Profil  

12.Hafta

Yine eksiklikler can sıkıcıydı bir maç önce sakatlanan OOS'taki tek oyuncumuz olan Yeni Zellandalı Howiesson'un eksiğilini kapatamadık. Onun alternatifni arayışımız sürüyor Sevindirici olan ise yakaşık 2,5 aydır sakat olan sol bekimiz Widdowson bu sezon ilk kez bu maçta oyuna sonradan girdi tabi profili çok düşmüş

13.Hafta

Rakibimiz lige formda başlayan takımların başında geliyordu. Maç öncesi önceliğimiz 1 puandı. Şansında ardımyla bu zorlu mücadeleden
    1 puanı çıkardık.

14.Hafta

Biz daha yeni başladık!!!

F.C. United'ın sahasında hezimete uğrattığı lig 2.si Morechembe maçından sonra
    basına demec veren F.C. United Menajeri Karl '' Biz bu lige daha yeni başladık. Lig uzun bir maraton
    play off'lara kalabilmek için her gün daha iyi olmaya çalışıyoruz'' dedi.

15.Hafta

16.Hafta

17.Hafta

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

artistlik yaptığın maçtan sonra ki 2 maç yenilmende hoş olmuş hani

Hocam gerçekten müthiş bir sunum olmuş, bu kariyerden sıkılırsan kapatma, bence böyle zevkli bir kariyerden sıkılmak zor da şunu düşünerek motive ol FA Cup'ta Manchester'la karşılaşma şansı için, en tepeye çıkıp şampiyon olup gerçek Manchester'ı tanıtmak için hırslanabilirsin. Ben bayıldım kariyerine, devamını bekliyorum

Nesil
    2014

Quote Originally Posted by devilshand View Post
    artistlik yaptığın maçtan sonra ki 2 maç yenilmende hoş olmuş hani
    Onu fark etmene sevindim afferim

Quote Originally Posted by Pedro View Post
    Hocam gerçekten müthiş bir sunum olmuş, bu kariyerden sıkılırsan kapatma, bence böyle zevkli bir kariyerden sıkılmak zor da şunu düşünerek motive ol FA Cup'ta Manchester'la karşılaşma şansı için, en tepeye çıkıp şampiyon olup gerçek Manchester'ı tanıtmak için hırslanabilirsin. Ben bayıldım kariyerine, devamını bekliyorum
    Öncelikle teşekkür ederim. Mücadeleyi severim kaçmak niyetinde değilim açıkçası Yazdıklarında gerçekten beni hırslandıran ve aynı düşünce ile oyuna yaklaştığım şeyler. FA Cup'ta bakalım neler olacak hissettirdi mi acaba M.United kendisini ?

Nesil
    2014

Taraftar'dan Genel Müdüre Güven Oyu!!!

2005 yılında taraftarların atamasıyla Genel Müdürlüğe seçilen Walsh

girdiği 4.seçimde de taraftarın güven oyunu aldı.

( Yamayı çok gerçekçi yapmış ingilizler, umarım Premier Lige çıkınca takımı satmazlar )

18.Hafta

İlk yarı 2-0 geri düşünce oyuncu değişkliklerinden bunu rahatça anlaya bilirsiniz. 4-2-3-1'den 4-3-3'e geçiş yaptık
    2-2'yi yakaladık.Harika bir geri dönüş yapacaktık ama olmadı. Karşımızdaki rakip Ligin açık ara lideri ve %90 Şampiyon olacak

19.Hafta

Takımda bu yıl bir cenabetlik var sanırım. 25. dakika da golü bulduk. Oyun tamamen hakimeytimizde ve deplasmanda
    herşey yolunda gereği olmayan bir kırmızıyla maçı verdik. Bu yıl kırmızılar ve sakatlardan çok çektik çokkk

20.Hafta

Ligin en zayf rakibine şans tanımadık. 2 sakat verdik ama Allah'tan rapor gelmedi.

21.Hafta

Yine ligin zayıf ekiplerinden biri ile bu kez deplasmanda karşılaştık. Bütün gol girişimlerini
    hunharca harcadık yensek iyi bir seriye yakalamış olacaktık

22.Hafta

Bu çocuk bu şutları bu sezon en az 5 kere denedi birimi girmez arkadaş ben üzülüyorum

23.Hafta

Maçı bu şekilde verirsen ligede havlu atarsın. Deplasmanda 25 dakika da 2-0 öne geç 4-5 dakika sonra
    penaltıyı yakala atama maç dönsün.

24.Hafta

Play off bizim için hayal olduğu için bu maçta önemli oyuncularımızı dinlendirdik akebinde çok önemli bir Fa Cup mücadelemiz vardı.
    Sonuçta beklendiği gibi oldu. Artık bu maçlar bizim için sonraki senenin hazırlığı niteliğinde tüm gücümüzü FA CUp'a saklıyoruz para itibar orada.

Normalde FA Cup'a 4. ön elemden katıldık. Rakibimiz çok zayıf olduğu için eklemedim o maçı Sutton ise bizim ligimizde vasatın altı bir takım, Genel Müdürün bize Fa Cup olarak koyduğu hedef tam olarak 1.turdu. Biz 2.tura geçerek en azından burada hedefimizin üstüne çıkmış olduk

FA Cup 2.Tur rakibimiz Sky Bet 2'de yani bir üst ligimizde yer alıyor. Kümenin 1-2 basamak üstündeler. İçeride oynamamızın avantajını kullanacağız aynı zamanda iyi bir stad geliri olacak bu turu geçersek Devlerle eşleşme şansını elde edeceğiz. Not bu maç 24. hafta maçından sonraki maçtır. Orada belirttiğim yedek ağırlıklı maç bu maçtı. Bir önceki FA Cup maçı 21 .hafta maçımızdan sonra oynandı.

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Sunum gayet güzel gidiyor. Ligde hali çok büyük şansımızın olduğuna inanıyorum ama azcık mütevazi olalım Az artizlenmişiz sonra 2 maç güme gitmiş.

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

az mütevazı ol ben sana 2 oyuncu gönderiyim hayrına beni sinir eidyorlar

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Biri hala Ambrose mi yoksa :d
    Hocam hala iyi bir seri ile play offu yakalayabiliriz.
    Fa Cup ta evimizde oynuyoruz. Bence saldır hocam. Hücum ağırlık oynamanı öneririm.

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Fa Cup ta evimizde oynuyoruz. Bence saldır hocam. Hücum ağırlık oynamanı öneririm.

Bu sefer defanstan memnun değilim hücum hattıda oyun gereği çıldırtıyor 10 mutlak şansa girip maç kaybetmek koyuyor

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Bu sefer defanstan memnun değilim hücum hattıda oyun gereği çıldırtıyor 10 mutlak şansa girip maç kaybetmek koyuyor
    Son zamanlarda aynı durum bende de mevcut.

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Son zamanlarda aynı durum bende de mevcut.

10 puanla şlden elendim

Nesil
    2014

Sunum gayet güzel gidiyor. Ligde hali çok büyük şansımızın olduğuna inanıyorum ama azcık mütevazi olalım Az artizlenmişiz sonra 2 maç güme gitmiş.

Basına çok itibar etmemek lazım baze asılsız haberler çıkabiliyor FA Cup'a gelince istediğimizi hemen hemen aldık

Nesil
    2013
    Yer
    İSTANBUL

Man.Unitedi hemen geçeriz sıkıntı yok

Nesil
    2014

FA Cup 2.Tur

Bu sezon en çok önem verdiğimiz maç bu maç oldu. Maçta ilk 30 dakika çok etkili oynadık. Golü bulduktan sonrada rakibi pres manyağı yaptık.

Fakat 30. dakikadan sonra rakip oyuna ağırlığını koymaya başladı. Neticede bizim için Tarihi bir başarı oldu

FA CUP 3. Tur eşleşmesinde bildiğiniz üzere Premier Lig ekipleride bu turdan itibaren turnuvaya katılıyor. Çok istedim Manchester ile eşleşip
    onları bir dağıtayım ama neyse sonraki yıllara artık bu seferlik kaçtılar elimden, şanslı kura çektiler yani

Yalanın bu kadarına pes sportinglife.com'u kınıyorum. Bu yorum Fanatikte bile yapılmaz. Ne demek iki takımda aynı güçte yuhhh

Eleneceğimizi bilerek çıktık ama cesurca elendik. Korkarak oynamadık.

Spoiler: İlk 11'ler 

FA Cup 3.Tur

25.Hafta

26.Hafta

27.Hafta

28.Hafta

29.Hafta

Normalde başlangıçta bu kurs için 1 yıl sonra bitecek dendi ama ne kadar iş odaklı çalışıyorsam. Kurslarda hep peki iyi aldım 6 ayda kursu bitirdim

Yarı Prof takımın hocasının itibarına gel

The Guardian'a Ateş Püskürdü. Küllüyen Yalan !!!

F.C. United Of Manchester Menajeri Karl
    '' Ligin 14.Haftasında Morechembe maçından sonra The Guardian gazetesine demeç verdiği
    iddaalarını yalanladı. Ben her zaman rakibe saygı duyan birisiyim. Bir maçı farklı kazanmanın bizi rehavete sokmasına
    asla izin vermem onun için The Guardian'daki haberler küllüyen yalan ve asılsız haberdir'' dedi.

Nesil
    2013
    Yer
    İSTANBUL

Gidişatın güzel

Sayfa 3 / 39 İlkİlk 1234513 ... SonSon

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri