Sayfa 9 / 10 İlkİlk ... 78910 SonSon
241 ile 270 arası toplam 289 sonuç

Konu: Football Manager 2015 Takım Önerileriniz

Elazığ Yolspor ile kariyer açın arkadaşlar... İlk sene kesin kovmuyorlar ama Ligden çıkmak imkansız... Gidip Kocaeli ve Yozgatspor'u yenebiliyorsunuz bazen ama garip bir takım çıkıp yolunuza taş koyuyor... (Tüm ülkenin SAL'daki takımlar hariç en düşük tanınırlığına sahip iki kulübünden biri- diğeri de karasuspor...)

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Inter ile 9 sezon süren bir kariyer yaptım. 8 kez Serie A, 7 kez Şampiyonlar Ligi, 7 kez Dünya Kulüpler Şampiyonası, 1 kez UEFA Kupası, 7 kez Avrupa Süper Kupası, 7 kez İtalya Kupası, 7 kez İtalya Süper Kupası şampiyonluğu yaşadım.. Ancak yinede kulübün borcu bitmedi ve Juventus'un itibarını geçemedim. İtibardaki 5. yıldız kesinlikle dolmuyor.. Sinir oldum en sonunda kapattım oyunu..

Mali duruma baktığımda 2045'e kadar hala 190 milyon euro borcun olduğu ve aylık 800 bin euro olarak ödediğimizi gördüm.. İşin komik tarafı, oyunun 4. sezonundan itibaren transfer bütçemde hep 350 milyon euro ve üzeri bir miktar para oluyordu.. Yani yönetim transfer bütçesindeki parayla borcu ödese hala elimde 160 milyon euro olacak.. Çok komik bir durum ve insanın oyundan zevk almasını engelliyor..

Inter en sevdiğim kulüplerden ama bu durumlar yüzünden tavsiye etmiyorum.. Spezia ile kariyer açın daha iyi..

Quote Originally Posted by ozzymanborn View Post
    Elazığ Yolspor ile kariyer açın arkadaşlar... İlk sene kesin kovmuyorlar ama Ligden çıkmak imkansız... Gidip Kocaeli ve Yozgatspor'u yenebiliyorsunuz bazen ama garip bir takım çıkıp yolunuza taş koyuyor... (Tüm ülkenin SAL'daki takımlar hariç en düşük tanınırlığına sahip iki kulübünden biri- diğeri de karasuspor...)
    Amacın hayat karartmak herhalde?

Premier lig cok zevkli. Her sene 5_6 takım kafaya oynuyor.

frana ligi güzel saint ettien özellkle çok zevkli

Default Takım önerisi ??

İyice sıkılmaya başladım fm 15 ten her aldığım takımla 1 2 sezon içinde tüm kupaları topluyorum ve bu sanılanın aksine can sıkıcı bir durum olmaya başladı. Bana sadece altyapısı iyi olan , liglerde herhangi bir amacı bulunmayan bir takım önerir misiniz ?? Mümkünse büyük ligler ve alt liglerinden olsun. Şimdiden teşekkürler.

İngiltere'den wolwes yada Watford öneririm

Quote Originally Posted by vankoff View Post
    iyice sıkılmaya başladım fm 15 ten her aldığım takımla 1 2 sezon içinde tüm kupaları topluyorum ve bu sanılanın aksine can sıkıcı bir durum olmaya başladı. Bana sadece altyapısı iyi olan , liglerde herhangi bir amacı bulunmayan bir takım önerir misiniz ?? Mümkünse büyük ligler ve alt liglerinden olsun. şimdiden teşekkürler.
    hazır taktik kullanıyormusun?

Quote Originally Posted by Vankoff View Post
    İyice sıkılmaya başladım fm 15 ten her aldığım takımla 1 2 sezon içinde tüm kupaları topluyorum ve bu sanılanın aksine can sıkıcı bir durum olmaya başladı. Bana sadece altyapısı iyi olan , liglerde herhangi bir amacı bulunmayan bir takım önerir misiniz ?? Mümkünse büyük ligler ve alt liglerinden olsun. Şimdiden teşekkürler.
    mali durumu güvensiz olan bir kulüp al.

tabi büyük takımlardan değil ingiltere alt liglerinden olabilir. portsmouth veya coventry gibi. aklıma pek fazla gelmedi şu an.

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

şimdi ne yapacağım ben ?

Hayır , takıma göre kuruyorum taktiğimi

Nesil
    2006
    Yer
    Tekirdağ

Quote Originally Posted by sarianet View Post
    şimdi ne yapacağım ben ?
    Tatile çık bir günlüğüne

Quote Originally Posted by sarianet View Post
    şimdi ne yapacağım ben ?

Kadroya gir oradan numaralar yerinden oynatmadığın birinin numarasını al numara vermek istediğin kişiye ver o şekilde sıkıntı düzeliyor. Bana da oldu bende öyle hallettim.

14. Default

Kadro bölümüne girip oradan numaraları değiştireceksin.

Villareal ile kariyer açmayı düşünüyorum.Tavsiye eder misiniz beyler

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by diktac View Post
    Villareal ile kariyer açmayı düşünüyorum.Tavsiye eder misiniz beyler
    Hiç oynamadım ama kadrosunda baya iyi oyuncular var. Takımın önü açık bence zevkli olabilir

Bense München Lions ( 1860 München ) ile oynuyorum. Herkese öneririm. İlk sezonda Bundesliga'ya yükseldim ve henüz ekonomik sıkıntı yaşamadım. Oyun başında kadrosunda kaliteli genç oyuncular var. Şu an 5. sezona başladım ve tamamen kendi kadromu kurarak 4. sezonda Bayern'in ardından ikinci oldum. Takımı alırsanız önerim yönetimden Antrenman Tesislerini geliştirme isteğinde bulunmanız olur.

Nesil
    2008
    Yer
    istanbul

Kesinlikle Lazio'yu denemelisiniz.Özellikle orta seviye takımları şampiyonluğa ulaştırıp bir dünya kulübü haline getirmek isteyenler için.Oyun başı kadrosu muazzam sadece 1-2 transferle şampiyonluğa ulaşabilirsiniz, kadroda hem ileride dünya çapında yıldız olabilecek oyuncular var (Balde Keita,Felipe Anderson,Stefan De Vrij,Etrit Berisha) hem de Candreva ve Parolo gibi 2 dünya çapında futbolcu var. Özellikle Candreva'dan bahsetmeye gerek var mı bilmiyorum ama oyunun rahatlıkla en iyi 5 oyuncusu arasına girer 2 sezondur 8 altında oynadığı maç sayısı bir elin parmaklarını geçmemiştir.Şu an oyun çıktğından beridir en zevkli kariyeri geçiriyorum herkese tavsiyemdir.

Arkadaşlar hiç sıkılmadan heyecanım bitmeden sürekli geliştirip kupa avcılığı yapacağım takımlar önerebilir misiniz ?

Quote Originally Posted by serkan1520 View Post
    Kesinlikle Lazio'yu denemelisiniz.Özellikle orta seviye takımları şampiyonluğa ulaştırıp bir dünya kulübü haline getirmek isteyenler için.Oyun başı kadrosu muazzam sadece 1-2 transferle şampiyonluğa ulaşabilirsiniz, kadroda hem ileride dünya çapında yıldız olabilecek oyuncular var (Balde Keita,Felipe Anderson,Stefan De Vrij,Etrit Berisha) hem de Candreva ve Parolo gibi 2 dünya çapında futbolcu var. Özellikle Candreva'dan bahsetmeye gerek var mı bilmiyorum ama oyunun rahatlıkla en iyi 5 oyuncusu arasına girer 2 sezondur 8 altında oynadığı maç sayısı bir elin parmaklarını geçmemiştir.Şu an oyun çıktğından beridir en zevkli kariyeri geçiriyorum herkese tavsiyemdir.
    Lazio'yu denemek istiyordum bu yorumdan sonra şevkim arttı, teşekkürler.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by DoctorKiwi View Post
    Arkadaşlar hiç sıkılmadan heyecanım bitmeden sürekli geliştirip kupa avcılığı yapacağım takımlar önerebilir misiniz ?
    Almanya'da ikinci ligden München Lions ve RBL, İngiltere'de 3. ligden MK Dons 2. Ligden Nottingham Forest'i öneririm. Birinci liglerden istersen de Hull City, Stoke City ve Borrusia Monchen Gladbach derim. İtalya'dan Verona ve Atalanta da olabilir.

Bursaspor kesinlikle

Arkadaslar yeni kariyer yapmak istiyorum. Kararsız kaldım

Altyapısı sağlam,taraftari olan ve maddi durumu kötü olmayan istiyorum.
    Aklımda olan Lech-red star-nottingim forest-anderlecht veya sin bildiğiniz baska lig ve takımlar olabilir.
    Tavsiyelerinizi bekliyorum

Nesil
    2006
    Yer
    Tekirdağ

Quote Originally Posted by Adana Demirspor View Post
    Arkadaslar yeni kariyer yapmak istiyorum. Kararsız kaldım

Altyapısı sağlam,taraftari olan ve maddi durumu kötü olmayan istiyorum.
    Aklımda olan Lech-red star-nottingim forest-anderlecht veya sin bildiğiniz baska lig ve takımlar olabilir.
    Tavsiyelerinizi bekliyorum
    Belçika ligi her zaman çok iyi oyuncular çıkartıyor oyunda(gerçeğe yakın olmuş ) Ayrıca Tielemans faktörü var Anderlecht düşünülebilir.

Nesil
    2008
    Yer
    Denizli - İzmir

Fulham'ı tavsiye ederim. Finansal açıdan çok güçlü,kadrosunda pek çok genç isim var gelişmeye açık.
    Daniel Bryan'ın sakalının kılıyız !

Nesil
    2006
    Yer
    06

Ajax alınabilir , altyapısı muazzam zaten . Kadrosunda da çok kaliteli isimler var . Oyun boyunca hiç transfer yapmama kararı alıp oyunu öyle devam ettirin çok zevkli olacağını göreceksiniz

Şimdi oyuna gircem arkadaslar,bikac takım arasında kaldim,tavsiyelerinize göre takım sececegim.

RB Leipzig
    Red Star
    Salzburg
    Anderlecht
    Hajduk

Burda Anderlecht dısında diger takımları pek tanımadıgımdan digerleri daha cok cezbediyor. Altyapısı ve mali durumu iyi olup,kafaya oynayabilecegim bi lig olsun istiyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    06

Hiç düşünme Salzburg seç o zaman

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

RC Leipzig derim ben. Benim oyunumda benimle beraber ilk sezon Bundesliga'ya yükselip dişli ekiplerden biri olmayı başardılar. Oyunun başında kadrolarında yetenekli gençler var ve ekonomileri de iyi görünüyor. München Lions'tan sol bek Wittek sağ bek Angha ve orta sahadan Weigl'ı kadrona kesinlikle katmanı da öneririm fırsat bulursan.

Eğer ligi sıkıcı gelmeyecekse Red Star'ı öneririm çok iyi adamlar çıkabiliyor.

ingiltere premier liginden potansiyelli gençleri olan, bu gençleri parlatıp iyi paraya satabileceğim, bütçesi iyi takım öneriniz var mı?

5-6 genç oyuncunun yanında kadroda bi 5-6 tane daha iyi oyuncu olsa bana yeter.. çünkü transfer yapmayı seviyorum bütçem iyi olursa rahat ederim..

ingiltere olursa iyi olur.. olmazsa büyük liglerden sıkılmadan oynayabileceğim takım da önerebilirsiniz..

Sayfa 9 / 10 İlkİlk ... 78910 SonSon

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri