1 ile 7 arası toplam 7 sonuç

Konu: Fulbolcuların Koştuğu Km

Default Fulbolcuların Koştuğu Km

2 farklı oyunda fenerbahçe ve palermo yu çalıştırıyorum. fenerbahçe maçlarında fulbolcuların toplam koştuğu km (kilometers run) 90 dakikada 80 km yi geçmezken benzer bir sistemde oynattığım palermo maçlarında bu mesafe 120 bazen 130 km yi buluyor. sizce bu fark neden kaynaklanıyor? bence her iki rakamda yanlış. ortalama 100-110 km civarı olması gerekmez mi?

Nesil
    2005
    Yer
    Sakarya

İki takımdaki futbolcuların kondisyon, güç vb. değerleri arasındaki farktan dolayıdır. Ayrıca bu değerlerin ortalamalarının oynadıkları rakiplere göre de değişmesi mantklı.
    "Beşerin taptığı bir kendisinin heykelidir"

normalde yürücek hali olmayan fenerbahçeli futbolcular ble oyundakinden fazla koşuyorlar gerçek hayatta. işin garip yanı rakip takımlar da ancak fenerbahçe kadar koşuyorlar oyunda: 1-2 km farkediyor sadece.

Nesil
    2006
    Yer
    https://t.me/pump_upp

10.2.0 patch ini yükledikten sonra fenerbahçeyle oynadın mı ?
    çünkü yeni patch den sonra böyle bir fark oluşuyor manuyla oynuyorum eski patchle 10 km altında koşan oyuncularım şimdi en az 11 km koşuyor.

patch i şu anda steam dan download ediyorum. bakalım bir şey değişecek mi? şu anda takımın en çok koşan oyuncusu alex desem !!?!?!

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

10.1'de takımlar ortalama 75-80km koşar iken, 10.2 yaması ile 110km'nin altına düşmüyorlar. Topluca doping aldı sanırm futbolcular

Quote Originally Posted by BeeTLeJuiCe View Post
    10.1'de takımlar ortalama 75-80km koşar iken, 10.2 yaması ile 110km'nin altına düşmüyorlar. Topluca doping aldı sanırm futbolcular
    o zaman yeni patch ile bu sorun çözülecek gibi gözüküyor. hadi hayırlısı...

Mesaj Yetkileri