1 ile 30 arası toplam 48 sonuç

Konu: Ankara, Gücünüze Gidecek... | 1. Sezon

Hybrid View

Nesil
    2011
    Yer
    Ankara

Başarılar.ilk sezon borçlara ve yetersiz kadroya rağmen yönetimin orta sıralarda bitirme beklentisi zorluk çıkartabilir.sezonu 14.bitirdiğimde kovmuşlardı beni..

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by TheWizard View Post
    Başarılar.ilk sezon borçlara ve yetersiz kadroya rağmen yönetimin orta sıralarda bitirme beklentisi zorluk çıkartabilir.sezonu 14.bitirdiğimde kovmuşlardı beni..
    Sağol kardeşim, cidden bu büyük bir handikap, yönetim yüzsüz müdür nedir Bu kadroyla ligde kalmak bile mucizeyken mid-table finish istiyorlar en az. N'apalım artık, uğraşacağız
    "Biz, ilhamlarımızı, gökten ve gaipten değil; doğrudan doğruya hayattan almış bulunuyoruz."

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

İşte oyundaki menajer profilim:

Oyunu biraz daha zorlaştırması için geçmişimi ''Sunday League Footballer'' şeklinde ayarladım. Oyundaki database'imde Türkiye dışında Portekiz'in de bulunması ise tamamen Atila Turan için, bakalım onu alabileceğimiz günleri görebilecek miyiz

**

Kadromuz ise böyle. Takviye şart.

**

ANKARAGÜCÜ'NÜN YENİ TEKNİK DİREKTÖRÜ EREN AYDEMİR BASINA TANITILDI!

Toplantıdaki sakin tavırları dikkat çeken genç teknik adam, ''Bu göreve getirildiğim için çok mutluyum. İnşallah yönetim ve oyuncularla beraber kulübü bu pisliğin içerisinden kurtaracağız'' dedi. ''Takımda en güçlü bulduğunuz pozisyon hangisi?'' sorusuna ''Orta saha'' yanıtını veren Aydemir, ofansif bir futbol oynayacaklarını söyledi. Transfer yasağı hakkında da görüşleri sorulan Aydemir bu konuda net cevaplar vermekten kaçınırken, ''Biliyorsunuz ki serbest oyuncular dışında transfer yapamıyoruz. Kafamızda olan birkaç isim var. Önümüzdeki günlerde neler olur, hep beraber göreceğiz'' dedi. Toplantıdan sonra başkan Sami Altınyuva ile tesisleri ve stadı gezen Aydemir'in gözlerinden kararlılığı okunabiliyordu.
    Emek Ege - NtvSpor
    "Biz, ilhamlarımızı, gökten ve gaipten değil; doğrudan doğruya hayattan almış bulunuyoruz."

Mesaj Yetkileri