1 ile 30 arası toplam 109 sonuç

Konu: Football Manager 2017 | Fenerbahçe

Hybrid View

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Uzaktan şutları bireysel oyuncu komutlarıyla azalt Burak, bunun yanında Kısa Pas seçeneğini hem takım hem de oyuncular için kes, büyük takımlar için direk ve yaratıcı paslar daha çok iş görür, aksi halde bol bol yana pas geri pas yapıp ceza alanına girmeden şut deneyeceklerdir, bu da pas sayının fazla olmasına, şut sayının fazla olmasına ve yenilmene sebep olacaktır İlk iki şey real futbolda çok önemli iş yapar ama bu oyun. Oyunda 3 pozisyona giriyosan bile bunlardan biri gol olmalı.
    ...
    http://i.hizliresim.com/eNzXNg.gif

Türkiye'nin En İyi Football Manager Sitesi

Nesil
    2011
    Yer
    Ankara - Eskişehir

Quote Originally Posted by ReaList View Post
    Uzaktan şutları bireysel oyuncu komutlarıyla azalt Burak, bunun yanında Kısa Pas seçeneğini hem takım hem de oyuncular için kes, büyük takımlar için direk ve yaratıcı paslar daha çok iş görür, aksi halde bol bol yana pas geri pas yapıp ceza alanına girmeden şut deneyeceklerdir, bu da pas sayının fazla olmasına, şut sayının fazla olmasına ve yenilmene sebep olacaktır İlk iki şey real futbolda çok önemli iş yapar ama bu oyun. Oyunda 3 pozisyona giriyosan bile bunlardan biri gol olmalı.
    FM tarihinin en kral oyuncusu Baldemir ustam kalemiyle döktürmüş yine bu sese kulak verin eyy Fenerbahçeliler

Nesil
    2012
    Yer
    Kastamonu

Quote Originally Posted by ReaList View Post
    Dikine oyunu hiç denememiştim şuana kadar hiç de fikrim yok ne yapacağımı bilemiyorum yani

Nesil
    2013
    Yer
    Budapeste

Quote Originally Posted by Burak Akmanoğlu View Post
    Dikine oyunu hiç denememiştim şuana kadar hiç de fikrim yok ne yapacağımı bilemiyorum yani
    Benim tavsiyem arkadasin da dedigi gibi oyuncu ve takim talimatlarindan kisa pasi kaldir en azindan orta saha ve hücum oyunculari icin. Ben genelde standart akici oyun planiyla oynuyorum savunmalar kisa pasli, orta saha ve hücumlar karisik pas ile oynatiyorum.
    Böylelikle hem topa sahip olup hem de bol pozisyon bulursun
    Tempoyu da düsük yapmamani tavsiye ederim daha hizli oynarak savunmayi gecmen daha kolay olur.

Mesaj Yetkileri