Sayfa 1 / 3 123 SonSon
1 ile 30 arası toplam 69 sonuç

Konu: Ferguson gibi 4-4-2 oynamak: 2. Sezon istikamet CL

Nesil
    2007
    Yer
    İStanbul

Default Ferguson gibi 4-4-2 oynamak: 2. Sezon istikamet CL

Merhaba arkadaşlar. Kariyerin hikayesine geçmeden önce kariyer hedeflerimden bahsedeyim. Yıllardır tam manasıyla 4-3-3 şablonu hayranı biri olarak, Alex Ferguson'ın Man Utd'ını izlemenin keyfinden asla geri kalmam. Hayatım boyunca rakip gördüğüm bir takıma (Liverpool'dan ötürü) son iki sezondur hayli sempatiyle bakmamın nedeni bana kalırsa Barça ile dünyanın en iyi futbolunu oynamalarıdır.

FM11'de çok oynama fırsatı bulamadım ama Barça'nın oyun şablonunu sahaya başarıyla yansıtmıştım. West Ham ile ilk sezon dördüncülük, FB ile rahat bir şampiyonluk ve Celta Vigo ile ilk yarısı lider kapatılan (ve sonra oyunu bıraktım) ikinci lig macerası yapabildim sadece. Eğer fırsat olursa "Barça" gibi oynamaya çalışacağım bir kariyer daha açacağım.

Juventus dünyada sempatizanı olduğum takımlardan biri. Seri A favori ligim, Ferguson ilham kaynağım. Başından sonuna kadar 4-4-2 'nin içini dışına, altını üstüne getirerek "çok başarılı" olmaya çalışacağız.

Bakalım ne olacak?

(Kariyer hikayesi ve taktik analizi gelecek maçta)

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Kariyerinizde başarılar dilerim.Umarım uzun soluklu ve zevkli bir kariyer olur.
    So what?
    Saike

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Başarılar

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Başarılar ilginç bir kariyer bizi bekliyor

Nesil
    2007
    Yer
    İStanbul

Juventus Hakkında

Juventus Football Club Torino'da kurulmuş ve İtalyan futbolunun en başarılı ve en büyük kulüplerinden biri olarak bilinir. Toplamda 54 resmi şampiyona kupasıyla, diğer tüm İtalyan takımlarından daha fazla kupaya sahiptir. Bu kupaların 40'ı İtalya'da alınmıştır ve bu başarı da kendi başına bir rekordur. FIFA tarafından Avrupa'nın en başarılı üçüncü, dünyanın en başarılı altıncı kulübü olarak gösterilmiştir. Anlam olarak Latince gençlik anlamına gelen Juventus, İtalya'da en geniş taraftar tabanına sahip kulüptür. Dünyadaki taraftar sayısı 10,5 milyonun üzerindedir.

Yeni stad: Juventus Arena

[YOUTUBE="juve1"]http://www.youtube.com/watch?v=jBj9IAzvii8[/YOUTUBE]

Yaşayan Efsane

Onun varolmadığı bir Juventus kadrosu düşünmek gerçekten çok zor. O gün geldiğince sanırım gözyaşı dökeceğim.

Düşmanlarımız

Torino maçları derbi olsa da hem aynı ligde değiliz hem de Torino bize rakip olacak güçte değil. Şampiyonluğumuzu elimizden alan Inter ve geçmişten bugüne şampiyonluk için çekiştiğimiz Milan ile bu sene KANA KAN mücadele edeceğiz

Nesil
    2007
    Yer
    İStanbul

Juventus Erdem Capello ile anlaştı!

Geçtiğimiz sezon Luigi Del Neri ile hayalkırıklığı yaşayan Juventus yeni sezona herkes şaşırtan sürpriz bir isimle girmeye hazırlanıyor. Türk asıllı menajer geçmişte Torino'da forma giymiş ve yine bir süre bu kulüpte yardımcı antrenörlük yaptıktan sonra Novara'yı Serie B'den Serie A'ya çıkarmıştı. Hırslı bir isim olarak tanınan Erdem Capello atılan imza sonrası basın mensuplarına "Size tek bir şey söyleyeceğim, iyi oynayacağız!" diyerek basın toplantısını terk etti.

Moggi: Erdem Juventus çapında değil!

Juventus'un devrik lideri Luciano Moggi Juvenin her transferinden sonra olduğu gibi yine eleştirilerle dolu bir açıklama yaptı. Erdem Capello gibi tecrübesiz bir hocanın Juventus gibi büyük bir kulübün başına getirilmesinin hata olduğunu belirten Moggi, "Ben olsam kimleri kimleri alırdım" dedi.

E. Capello: Moggi işine baksın!

Moggi'nin kariyerini küçümseyen açıklamalarından sonra antreman öncesi basın mensuplarına konuşan Erdem Capello "Ben öyle bir Juventus kuracağım ki, Moggi gibi adamların hakemleri aramasına gerek kalmayacak" diyerek tartılmayı alevlendirdi.

Nesil
    2007
    Yer
    İStanbul

Quote Originally Posted by esauton View Post
    Başarılar ilginç bir kariyer bizi bekliyor
    Quote Originally Posted by Firat1907 View Post
    Başarılar
    Teşekkürler beyler

Başarılar güzel bir kariyer olcağına benziyor.

Nesil
    2007
    Yer
    İStanbul

2012/2013 KADRO

Kadroda her mevkinin kaliteli bir alternatifi olması çok iyi. Belki büyük bir yıldızımız yok ama (haksızlık etmeyelim Buffon-Chiellini-Pirlo) kadromuz iyi oyunculardan kurulu. Alternatifli kadro transfer yapmayı da gereksiz hale getiriyor.

- Kale Buffon'a emanet.

- Stoperde Chiellini vazgeçilmez. Teknik ve mental yeteneği üst düzeyde. Stoperde Tackling-Marking gibi değerlerden daha fazla Mental özelliklere yönelirim. Örneğin kendime futbolunu sevdiğim bir stoper bulur (Puyol) ve belirgin özelliklerine bakarım. Puyol gibi canavarlara tecrübe abidesi denmesinin nedeni oyunda da görebileceğiniz gibi mental özelliklerinin tavan yapmış olmasıdır.

Eküri olarak Bonucci ilk tercihim olacak. Bonucci'nin mental özellikleri biraz zayıf. Barzagli mental açıdan iyi fakat fazla ağır. Sorensen'in özellikleri iyi. O da genç olduğu için bir stoperde olmazsa olmaz mental özellikler bakımından sınıfta kalıyor.

- Bek tercihlerim hazırlık maçlarına göre şekillenecek. Sol taraf için De Ceglie ve Grosso, sağ taraf için Motta ve Lichstenier.

- Orta saha da tam istediğimiz gibi mücadele gücü yüksek, sert fakat top oynamayı, pas yapmayı bilen oyuncu alternatiflerimiz var. Maestromuz Pirlo'nun yanında Marchisio - Vidal - Pazienza alternatiflerimiz iyi.

- Kanatlar da oldukça dolu. Kişisel hayranlık duyduğum Krasic sağ kanat için en büyük aday. Elia - Krasic - Estigarribia üçlüsü çok hızlı. Pepe de kaliteli. Sağ-sol kanat için kıyasıya bir mücadele olacak. Formda olan oynar.

- Komple forvetimiz Matri olacak. Yedeği Iaquinta. Quagliarella ve Vucinic "W. Rooney" rolü biçeceğimiz adamlar.

Juve genç Fierro'yu kaptı!

Sezon sonu takımımıza katılacak bu genç yetenekten "Süper Yıldız" olmasını bekliyoruz. Sessiz ama etkili bir transfer.

Yaşlı kadromuzu ucuz yolla gençleştirmeye çalışacağım. Her mevki için böyle Fierro gibi çocuklar bulmaya çalışacağım. Kenarda bulunsun

Nesil
    2011
    Yer
    Ankara

Başarılar..

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Güzel bir kariyer olacağa benziyor. İnşallah ikinci olup Şampiyonlar Ligine gitmeye hak kazanırsın. (Avanti Lazio )
    "Biz, ilhamlarımızı, gökten ve gaipten değil; doğrudan doğruya hayattan almış bulunuyoruz."

Başarılar kardeşim. Juventusu görmek istediğimiz yerlerde görürüz İnşallah

Nesil
    2007
    Yer
    İStanbul

Taktiği Hazırlıyoruz: 4-4-2 Fergie

Man United'ın izlediğiniz maçlarını hayal edin. Evvela hızlı oynuyorlar değil mi? Yüksek pas yüzdesine sahipler ama topu hızlı ve efektif (direkt sonuca götürecek şekilde) çevirmeyi hedefliyorlar.

Yani elde var iki: Tempo/Quick - Passing/Direct.

Bununla birlikte oyuncular çok hareketliler. Pozisyonlarını koruyorlar ama, kompakt bir oyun neticesinde yer değiştirmeler, yaratıcı hareketler de yapılıyor.

Yine elde var iki: Fluid felsefe ve More Roamig.

Ve elbette Alex Ferguson gibi hücumu seviyoruz: Attacking!

Ana hatlarıya 4-4-2 'miz hayata geçti. Fakat şeytan ayrıntılarda gizlidir!

Oyuncu Tercihleri

Orta İkili

Man Utd orta sahası Anderson - Cleverley / Anderson - Carrick / Giggs - Carrick / Fletcher - Anderson gibi ikililerden kuruluyor. Giggs'i ayırırsak hareketli, çalışkan, top kapabilen, pas yeteneği olan iki yönlü (hastası olduğum!) modern MC'ler.

Giggs ve eskiden Scholes beyin gücünü oluşturuyor orta sahanın. Onlar yoksa da orta saha beyinsiz değil ha keza. Elimizdeki kadro

Vidal - Marchisio gibi benzer bir ikili kurmaya olanak tanıyor. Ama elimizde Pirlo var! O yüzden bu sezonun Manchester United'ından farklı olarak:

Deep Lying Playmaker (Support) - Pirlo
    Central Midfielder (Support) - Marchisio/Vidal

kullanacağız.

Ekstra bir ince ayar ile Pirlo Closing Down değerini "Own Area" yapıyoruz. Hem 32 yaşındaki oyun kurucumuzun fazla yorulmasını istemiyoruz, hem de Alex Ferguson'dan aldığımız ilhamla MC'lerin biraz daha defansif bırakıyor, pres için çok fazla öne çıkarak yerini boşaltmamasını engelliyoruz.

Diğer ince ayar CMc için. Marchisio ya da Vidal. Dedik ya Man Utd'da MC'ler biraz daha defansif diye. Bu oyuncunun mentalitesini "Normal" seviyeye çekiyoruz. Bütün saha boyunca (Whole on pitch) pres yapmasına karşmıyoruz bu sefer. Genç adam, koşsun

Wayne Rooney

Evet olmazsa olmaz! Wayne Rooney Man Utd'ın ikinci forveti, oyun kurucusu, takım savunmasında yardımcı rollerini başarıyla yürütüyor. Biz Quagliarella ve Vucinic ile bu etkiyi yakalamaya çalışacağız

Şimdilik bu rolü Deep Lying Forward - Support olarak işaretliyorum. Mentalite'yi Normal seviyeye çekip daha fazla geride kalmasını, topu diğer forvetten önce almasını ve belki takım savunmasına yardımcı olmasını istiyorum.

Quagliarella, Work Rate ve Passing gibi özellikleri yüksek olduğu için Wayne Rooney çakması olmakta ilk adayım.

Lafı daha fazla uzatmayalım ve taktiğimizi kaydedelim. İlk maçlardan sonra Fergie nasıl oynuyor biz nasıl oynuyoruz ona bakacağız. Değişiklikleri de ona göre yaparız.

Central Defender (Defend)
    Central Defender (Defend)

Full Back (Auto)
    Full Back (Auto)

Deep Lying Playmaker (Support)
    C.Midfielder (Support)

Winger (Attack)
    Winger (Attack)

Deep Lying Forward (Support)
    Complete Forward (Attack)

Nesil
    2007
    Yer
    İStanbul

Quote Originally Posted by lofthei View Post
    Güzel bir kariyer olacağa benziyor. İnşallah ikinci olup Şampiyonlar Ligine gitmeye hak kazanırsın. (Avanti Lazio )
    Heheh şampiyon olup gitmeyi düşünüyoruz ama senin dediğin de olur

Nesil
    2007
    Yer
    İStanbul

İlk Hazırlık Maçları

Juventus 7 - 2 Juventus Reserves

Evet takımın başında ilk maçımıza çıktık. Reserve kadroda Iaquinta ve Amauri'yi görünce kimseye çaktırmadım ama "Aa doğru ya bu adamlar da bizdeydi!" diye şaşırdım Iaquinta bize iki gol çakarak as kadroya çıkış biletini aldı. Iaquinta >in Luca Toni out<

Juventus 3 - 1 Sassuolo

Daha ciddi bir maç. Serie B ekibi karşısında durgun bir ilk yarı oynadık. İlk yarısı 1-1 biten maçta ikinci yarı oyuna giren Vucinic ve Kral Del Piero'nun golleri geldi.

İki maç şunu gösterdi: Topa sahip oluyoruz, bol bol pozisyona giriyoruz fakat gol de yiyoruz.

Bir sonraki maç Berlusconi Kupası. En büyük rakibimiz Milan ile San Siro'da oynamaya gittik.

AC Milan 3 - 6 Juventus

E. Capello "Juve her maç böyle olacak!"

San Siro'da etkileyici bir galibiyet alan Juventus'un yeni patronu "Milan pek hazır görünmüyordu ve maçın her dakikasında onlardan daha iyiydik. Ve öyle sanıyorum ki önümüzdeki tüm sezon boyunca da bu böyle olacak!" dedi.

Sezon başı bile olsa Milan'ı böyle güzel yenmek çok keyif vericiydi. İlk yarıyı 2-1 geride kapatırken Matri ile kaçan pozisyonlar, topa ve oyuna hakimiyet vardı. Devre arasında oyunculara iyi oynadıklarını, iyi oyunlarının karşılığını skor olarak almaları gerektiği söyledim.

Hemen 49'da Vucinic ile beraberliği yakaladık. Nesta gole giden Matri'yi indirdi ve atıldı. Sonra golleri atanın Chiellini olması sizi şaşırtmasın kornerden değil fakat duran toplardan goller buldu Chiellini 10 kişi kalan Milan iyice darmadağın olmasına rağmen, bencilce hareketler yüzünden 6-3 kazandık ama daha fazlasını kaçırdık.

Bu maçta beklerimizin pas ayarlarını Direct yerine Mixed yaptık. Böylece lüzumsuz uzun toplar atmalarını ve macera arayışlarını bir nebze engelledik.

Spartak Moskova 1 - 4 Juventus

Yine oyuna tam anlamıyla hakim olduğumuz bir maç oldu. Bu maçta faydalı bir deney yaparak Winger Elia'nın çizgi boyunca değil (Hug Toucline) içeri katederek (Cut Inside) oynamasını istedim ve karşılığını birçok pozisyon ve süper bir golle aldım. Diğer kanattaki Krasic aynı ayarla oynadı.

S. Moskova kondisyonu düşük bir takımdı. Tam adının karşılığı değildi. Ama bu maç iyi yolda olduğumuzun göstergesi.

Juve vs Man Utd 4-4-2

Sağdaki görüntü Man Utd bu sezonki Tottenham maçından alınma. Diğeri de biziz. Rooney olması gereken adam bizde sağ tarafta 10 numaralı Quagliarella. Onu pek geri çekemedik. Ama şimdilik işler yolunda gidiyor.

Sol kanadı Cut Inside Sağ kanadı Hug Toucline kullanmakta ısrar edeceğim. Denemelerle göreceğiz.

Real Salt Lake 1 - 4 Juventus

Vancouver 0 - 2 Juventus

Amerika turnemiz de böylelikle bitti. Şimdiye kadar gol yemediğimiz tek maç Vancouver maçı oldu

Elia kendisine verdiğimiz Cut Inside komutuyla coştu, metrelerce dribbling yaparak son üç maçta harika üç gol attı.

26 gol atıp 8 gol yedik. İyi mi dersiniz?

Abi harikasın gerçekten.Kariyerini takip ederken büyük zevk aldım.Devamını bekliyoruz.

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

çok eğlenceli güzel bir kariyer hep takip edeceğim başarılar dilerim

Nesil
    2007
    Yer
    İStanbul

Quote Originally Posted by Marquinh0s View Post
    Abi harikasın gerçekten.Kariyerini takip ederken büyük zevk aldım.Devamını bekliyoruz.
    Quote Originally Posted by Canales View Post
    çok eğlenceli güzel bir kariyer hep takip edeceğim başarılar dilerim
    Arkadaşlar çok sağolun, mesajlar da motive etmiyor değil hani

Guzel kariyer. Yalnız Vidal cm support degil de ball winning support oynar sanki

Nesil
    2011
    Yer
    istanbul

güzel kariyer olacağa benziyor başarılar

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Dediğim gibi gerçekten ilginç ve eğlenceli bir kariyer bizi bekliyor

Nesil
    2007
    Yer
    İStanbul

E Capello "Tevez harika bir oyuncu"

Juventus'un teknik patronu E. Capello kulübü Man. City ile sorunlar yaşayan ve ayrılmak isteyen Tevez hakkında açıklamalar yaptı. Tevez'in kulübü tarafından maruz kaldığı davranışı haketmediğini belirten E. Capello, "Eğer Tevez gibi harika bir oyuncuya sahipseniz onun sizi mutlu ettiği maçları düşünerek siz de onu mutlu etmelisiniz" diye konuştu.

Juventus Tevez'i kiralamak istiyor!

Yeni teknik patronunun açıklamasının ardından harekete geçen Juventus yönetimi Man City için Tevez ile görüşmelere başlandığını bildirdi. Juventus yönetimi Tevez'i ilk etapta kiralık olarak düşünüyor.

Juventus'a gençlik aşısı!

Menajer Ercem Capello ile anlaşmadan önce önemli transferlerini yapmış olan Juventus, Erdem Capello ile birlikte transfer tercihini gençlerden yana kullanmaya devam ediyor. Daha önceden meksikalı genç forvet C. Fierro'yu kadrosuna katan Juventus, üç oyuncuyla birden anlaştı.

Alexandre Coeff (MC) - Lens 1.8M
    Raphael Guerreiro (WBL) - Caen 1.7M
    Xulu Siyanda (DC) - Sundowns 180K

-> Coeff eskiden beri tanıdığım bir oyuncuydu. Gelecek vaadettiğini biliyorum. Onu yeni Pirlo yapmaya çalışacağım Kiralık falan gitmek yok, sık sık şans bulacak. Guerreiro, eğer kendini geliştirirse harika olacak, zaten dünya futbolunda solbek sıkıntısı var.

Juventus 3 - 0 Fiorentina

Son hazırlık maçımızı Fiorentina ile yaptık ve çok rahat kazandık. Anlayamıyorum gerçekten iyi bir ekip miyiz yoksa rakiplerimiz güçsüz veya hazır mı değillerdi?

Gerçekleri lig başlayınca göreceğiz. Bana kalırsa oyun şablonumuzdan tam verim alamıyoruz. Oynadıkça, denemeler yaptıkça iyi olmayı başarırız sanıyorum. Yönetime şampiyonluk sözü verdim, ilk sezondan kovulmak istemem

Serie A serüvenimiz başlıyor.

Nesil
    2007
    Yer
    İStanbul

Quote Originally Posted by juricevic View Post
    Guzel kariyer. Yalnız Vidal cm support degil de ball winning support oynar sanki
    Bunu deneyebilirim ama ben oyuncuların benim istediğim gibi oynamasını tercih ederim, oynayamayanlar da gider Öneri için sağol, dediğim gibi deneyeceğim.

Nesil
    2008
    Yer
    ankara

başarılar dilerim hocam favori klüplerimden birisidir ona göre yani bu arada hocam iki sene içinde gelecegin altyapısında oluşturursan süper olur
    ben yazana kadar 3 tane bulup getirmişsin

Nesil
    2007
    Yer
    İStanbul

Quote Originally Posted by semih99999 View Post
    başarılar dilerim hocam favori klüplerimden birisidir ona göre yani bu arada hocam iki sene içinde gelecegin altyapısında oluşturursan süper olur
    ben yazana kadar 3 tane bulup getirmişsin
    Sağ ve sol kanat için bulamadık, oraya da adam bulursak geleceğin altyapısı hazır

Benim için F.Bahçe'den sonra Juventus gelir, nedenini tam bilemiyorum ama bu çocukluğumdan beri böyledir Ona göre yani

Nesil
    2007
    Yer
    İStanbul

E. Capello: "İlk maçlar her zaman zordur"

Juventus'un teknik patronu sezonun ilk maçı öncesinde değerlendirmeler de bulundu. İyi bir hazırlık döneminin ardından Chievo deplasmanı için hazır olduklarını belirten E. Capello "Her şeye rağmen ilk maçlar daima zor olmuştur. Deplasmanda kazanarak başlarsak, takım olarak kendimize daha fazla güveneceğimize inanıyorum" dedi. Carlos Tevez transferine de açıklık getiren E. Capello "Ne yazık ki Man. City ile kiralık sözleşme üstünde anlaşma sağlayamadık, belki ileride bu transferi gerçekleştirebiliriz" diye konuştu.

Chievo 0 - 2 Juventus

Ligin ilk maçında güzel, temiz, rahat bir galibiyet aldık! Elia gol+asistiyle bu sezon benim için vazgeçilmez olacağını gösterdi. Sol kanattan ters ayakla içeri girmesi çok faydalı oluyor. Maç sonrası soyunma odasında tüm oyuncuların gözlerinde parıltıyı gördüm. Hazırlık maçlarındaki skorlar ve bu galibiyet moralleri oldukça arttırdı. Bu sinerjiyi tüm sezon boyunca yüksek tutma görevi bana düşüyor.

Juventus 5 - 0 Napoli

Pehaaa! Mazzari'nin gözlükleri buğulandı bu maç! Aslında çekindiğim bir maçtı haliyle, yeni stadımızda ilk resmi maçımıza çıktık. Fakat 11 dakikada bitti Napoli'nin işi. Resmen fırtına gibiydik. Napoli 10 kişi kaldıktan sonra maç iyice kolaylaştı. Elia dememe gerek var mı? Bu maç soyunma odasındaki moralleri büsbütün arttırdı. Ama sezon çok uzun...

Ranieri: "Juventus'un şampiyonluk şansı var

Tuttosport'a açıklamalarda bulunan Inter teknik patronu C.Ranieri Juventus'un toparlandığına ve bu sezon zirveyi zorlayacağını düşünüyor musunuz sorusuna "Evet, kadroları ve teknik ekibi yeni olmasına karşın onlar kazanmaya alışkın bir kulüp. Lige iyi başladılar ve ben şampiyonluk yarışında olacaklarına inanıyorum" dedi.

Atalanta 0 - 1 Juventus

Durgun olmamıza rağmen pozisyonlar bulduk. Atalanta uzaktan şutlar dışında pek sahada yoktu. Fakat 1-0 giden maç son dakikalarda pis bir gol yiyeceğiz diye endişelendirdi. Neyse ki kazandık. Matri ne yazık ki sakat. Tam olarak yeri dolmayacak

Juventus 0 - 1 Fiorentina

Hazırlık maçında Fiorentina'yı rahat yenmemiz beni rehavete soktu. Rahat kazanırız diyordum ama Fiorentina çetin ceviz çıktı. Maçın hemen başında bu sezon ki yıldızımız Elia sakatlandı. Üstüne bir de Marchisio. Uzaktan vurduk, yakından vurduk bir türlü gol atamadık.

Lazio 1 - 2 Juventus

Forvetleri Poacher - Complete Forward olarak oynatmaya başladım. Sakat Elia yerine bir türlü iyi oynadığını görmediğim Pepe yerine kaptan Del Piero ile sahaya çıktım. Kaptan sağolsun yaşlı sol ayağıyla kornerden gol atmamızı sağladı. Lazio golden sonra biraz yüklenir gibi oldu hemen golü attı. Maç boyunca başka numaralarını da görmedik.

Del Piero - Estigarribia değişikli ikinci golümüzde etkili oldu. Bu değişiklikle birlikte Cut Inside'dan Hug Toucline'a döndü sol kanat. Gol de Estigarribia'nın sıfıra inerek yaptığı ortadan geldi. Iaquinta-Target Man, Pirlo-Central Midfielder'a dönüş yaptı. Gol için bir çok şey denedik yani

Hücuma katkısının çoğalması bakımından Pirlo Deep Playermaker'dan Central Midfielder'a dönebilir. Göreceğiz.

Nesil
    2007
    Yer
    İStanbul

Juventus 2 - 0 AC Milan

Matri ve Elia gibi bizim için önemli eksikliklere rağmen Milan'a pozisyon vermeden bu stres dolu maçı galip bitirdik.

Lecce 1 - 3 Juventus

Juventus 2 - 0 Bologna

Matri'nin döndüğü maç. Elia'nın yokluğunda tıpkı onun gibi ters ayaklı Vucinic'i solda oynatmak yeni aklıma geldi

Juventus 5 - 2 Cagliari

Üç gün sonraki Genoa deplasmanını düşündüm ve kendi sahamda rahat kazanabileceğimi hesaba katıp risk alarak yedeklerle çıktım. Hepsinin maç kondisyonu eksikti, zaten üç sakat verdik bu yüzden. İyi oldu hem 3 puan hem kondisyon kazandık Elia da döndü bu maç.

Genoa 0 - 2 Juventus

Ferguson stili 4-4-2 operasyonumuz iyi başladı, sonu getirebilirsek seneye yanındayız Fergie

Nesil
    2011
    Yer
    Adana

Gerek sunum olarak ve yaptığın yorumlarla gayet başarılı bir kariyer sürdürüyorsun. Kalan süreçte başarılar dilerim. Juve iyi bir tercih olmuş.

Nesil
    2007
    Yer
    İStanbul

Quote Originally Posted by Meireles View Post
    Gerek sunum olarak ve yaptığın yorumlarla gayet başarılı bir kariyer sürdürüyorsun. Kalan süreçte başarılar dilerim. Juve iyi bir tercih olmuş.
    Quote Originally Posted by esauton View Post
    Dediğim gibi gerçekten ilginç ve eğlenceli bir kariyer bizi bekliyor
    Quote Originally Posted by ahendil View Post
    güzel kariyer olacağa benziyor başarılar
    Güzel dileklere teşekkür

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Fiorentina maçı dışında gayet iyi gidiyorsun..O maçda nazar boncuğu olur artık sana

Sayfa 1 / 3 123 SonSon

Mesaj Yetkileri