Anket Sonuçlarını Görüntüle: FM 2017'yi Orjinal Aldınız Mı?

Voters
137. You may not vote on this poll
  • Evet

129 94.16%
  • Hayır

8 5.84%
1 ile 27 arası toplam 27 sonuç

Konu: FM 2017 Orjinal Alanlar(ANKET)

Default FM 2017 Orjinal Alanlar(ANKET)

FM 2017'yi orjinal alıp almadığınızı ankette belirtebilirsiniz.
    Burak

İlk zındık benim

aldık da kod gelmedi daha betayı almamıştım

Mobilden girince anket gözükmüyor.

Bu arada her ne kadar da oyunu beğenmeyenler olup, fiyatını çok bulanlar olsada orijinal alınmalı diye düşünüyorum.

Oyun bana ayda 7,5 Tl gibi bir fiyata geldi. Yılda 700-800 saat oynadığımı düşününce gayet cüzi bi miktar.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

imkanlar el verdiği sürece,kesinlikle aynı fikirdeyim.Birazda görmek istediğimiz gibi bakıyoruz memnuniyetsizliğin büyük payı

Nesil
    2008
    Yer
    Aydın

yılda yaklaşık 1000 saatimi harcadığım oyunu orjinal almak zorundayım bence.Katılır-katılmazsınız ama yılda 1 kere orjinal oyun alacaksınız almanız gereken oyun bence budur. Eksikleri,kızdığımız,nefret ettiğimiz yerleri var illa ki ama her ay 8,5 Tl koy kenara 12 ayda parası hazır zaten...

Nesil
    2006
    Yer
    Kırıkkale

Her zaman ki gibi

Nesil
    2006
    Yer
    Balıkesir

aldık ama kod gelmedi

Nesil
    2014
    Yer
    Tekirdağ

67.5 TL ye geldi bana voidu dan.

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

Aldık 15 gündür test ediyoruz ve heyacanla bu gece tam sürümü bekliyoruz

ben indirim bekliycem 16 ya devam şimdilik fazla oynayamadım 250 saat oynama sürem var 16 tat vermedi belkide

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Downloading...

Nesil
    2006
    Yer
    Adana

cm 03-04 ten beri oynarım bu oyunu. Fm 2012 den beridir de orijinal alırım.Ancak 2016 yı oynama zamanım neredeyse toplamda 6 7 saat kadardı.Bugüne kadar hep önsiparişle aldığım fm serisini ilk defa almadım ve mutluyum Alsam bile oynamayacaktım ama acaba alışkanlıktan dolayı dayanamam alırım diye şüphe içindeydim ancak en ufak bir merak dahi yok içimde. 2017 yi ne orijinal ne de korsan olarak oynamayı düşünmüyorum ve inşallah bu,seriyle artık bağımı koparacağım sene olacak.

2012den beri...

Nesil
    2008
    Yer
    Antakya

2010'dan bu yana

edit: orijinal alıyorum yanlış anlaşılmasın :P

Quote Originally Posted by lexoqe View Post
    2010'dan bu yana

edit: orijinal alıyorum yanlış anlaşılmasın :P
    Bende Başka Şey Anlamıştım Torpak

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2008
    Yer
    Antakya

Quote Originally Posted by BaGa TaRKaN View Post
    Bende Başka Şey Anlamıştım Torpak
    Toprak nerelerdesin yaa

Nesil
    2006
    Yer
    Karabük

2010'dan beri

2005 den beri bu oyunu oynuyorum. 2015 den itibaren ise "Sabah akşam demeden beni saatlerce başına bağlayabilen ve bana en çok keyif veren oyun bu olduğuna göre bunun hakkını vermeliyim" bu düşünceyi benimseyerek satın alıyorum

Bende dün akşam itibari ile D&R'den almış bulunmaktayım Kutu'lu alıp Kolleksiyon yapmayı severim.

21. Default

Bende D&R dan 100 TL verip orjinal aldım. %100 Türkçe olduğundan beri destek verip orjinal alıyorum. Fakat 2-3 Senedir köklü bir değişiklik veya daha güzel bir yenilik gelmiyor. Umarım FM2018 de bu karşılanır. Mesela kariyerimizde kazandığımız paralar ile bir kulüp veya ev araba gibi bir şeyler satın alınabilse güzel olur.

Quote Originally Posted by mursittuna84 View Post
    Bende D&R dan 100 TL verip orjinal aldım. %100 Türkçe olduğundan beri destek verip orjinal alıyorum. Fakat 2-3 Senedir köklü bir değişiklik veya daha güzel bir yenilik gelmiyor. Umarım FM2018 de bu karşılanır. Mesela kariyerimizde kazandığımız paralar ile bir kulüp veya ev araba gibi bir şeyler satın alınabilse güzel olur.
    Hiç oynamadım ama bu söylediğinin Total Club Manager'de olduğunu duymuştum. Araba, ev vs alınabildiğini... Ama dediğin gibi artık farklı şeyler de eklenmeli kazanılan para bir şekilde harcanmalı ev, araba vs satın alma veya kiralama olayları hatta kulüp satın alma gibi...

Nesil
    2013
    Yer
    Budapeste

Ne arabasi evi arkadaslar Eksi sözlükte bununla ilgili yazilmis güzel bir yazi var.

https://eksisozluk.com/entry/62470856

üsenenler icin kopyaliyorum yaziyi

bir futbol hastası olmama rağmen bu yerinde sayan boktan seriyi yaklaşık üç yıldır oynamıyorum ve buna dayanabiliyor, fm'siz de yaşayabiliyorum ama hala "kulübün her şeyini elleyebiliyorduk (" diyen insanlara katlanamıyorum.

beyler, bunu idrak etmek neden bu kadar zor sizin için gerçekten anlamıyorum ama şunu öğrenmeniz lazım: bu seride çok büyük ihtimalle hiçbir zaman sponsor, forma rengi, bilet kılı, taraftar tüyü vs. seçemeyeceksiniz. bunu unutun. bunun için başka oyunlar zaten var. hiçbir şey bulamıyorsanız, 10 lira verip football chairman'i kurun telefonunuza, aziz yıldırımcılık oynayın. gayet de keyifli oyundur, bayağı oyalar.

football manager'da siz takımın teknik direktörüsünüz. maaşlı çalışandan belki biraz daha fazlasınız. göreviniz, kulübün size verdiğiyle elinizden gelenin en iyisini yapmak. "ben hem başkan olacam hem teknik direktör!" diyorsanız editörden kulüple oynayın , o kadar zor bir şey değil. ister 1 milyar transfer bütçesi oluşturun, ister "daha gerçekçi olsun ama param da bol olsun" deyip kendinizce proje takımı yaratın ama artık şu dandik muhabbeti yapmayın yav.

Nesil
    2006
    Yer
    https://t.me/pump_upp

Sponsorlukla ilgilenmeyelim ona kabul ama aklıma geldi sene başı forma seçimi olmalı bence.
    10 sezon oynuyoruz hep aynı 3 lü. Oyun içindeki stok tasarımlardan bize seçenek sunsalar güzel olurdu.

Nesil
    2009
    Yer
    Samsun

13, 15 ve 17 yi orjinal aldım, muhtemelen 18 i es geçer 19 u alırım bundan sonrada

Emeğe saygı ve kul hakkı diyerekten haftasonu indirimi ile aldık

Quote Originally Posted by deimar View Post
    13, 15 ve 17 yi orjinal aldım, muhtemelen 18 i es geçer 19 u alırım bundan sonrada
    Tek sayılara sempatiniz var sanırım.

Mesaj Yetkileri