1 ile 30 arası toplam 67 sonuç

Konu: [TKL] Agresifim, Sinirliyim, Kompleksliyim [Juan Diaz]

Hybrid View

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Tebrikler çok güzel bir gidişatın var.
    Trabzonun senin taktiğe yarıyacağını zaten düşünüyordum. Senin 3 lü defansla oynadığını bildiğimden sol ve sağ bek eksikliği sıkıntı olmazdı.

Bu arada Adana kariyerimde teşekkür ettim ama görmemiş olabilirsin düşüncesi ile burdanda teşekkür etmek isterim. Efsane kariyerler bölümündeki Cristal palace kariyerindeki küçük püf noktaları ve özellikle savunma korner dizilişin için teşekkür ederim. Bu kariyerde daha bir tane kornerden gol yedim oda bir oyuncum kırmızı gördüğünden direklerden biri boşmuş yedikten sonra farkettim

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Quote Originally Posted by pusathan01 View Post
    Tebrikler çok güzel bir gidişatın var.
    Trabzonun senin taktiğe yarıyacağını zaten düşünüyordum. Senin 3 lü defansla oynadığını bildiğimden sol ve sağ bek eksikliği sıkıntı olmazdı.

Bu arada Adana kariyerimde teşekkür ettim ama görmemiş olabilirsin düşüncesi ile burdanda teşekkür etmek isterim. Efsane kariyerler bölümündeki Cristal palace kariyerindeki küçük püf noktaları ve özellikle savunma korner dizilişin için teşekkür ederim. Bu kariyerde daha bir tane kornerden gol yedim oda bir oyuncum kırmızı gördüğünden direklerden biri boşmuş yedikten sonra farkettim
    Faydalı olmuşsa tavsiyeler ne mutlu
    Quote Originally Posted by Leonadias View Post
    Döktürüyoruz valla ama Kasımpaşa maçı hiç yakışmamış sana usta

Onu bana değil bizim ileri uçtakilere söyleyecen 3-4 net şansta gol çıkaramadılar sonra duran toptan yedik atak yapalım dedik yine becerip gol atamadılar (:

Quote Originally Posted by rexpo1994 View Post
    Bütün kulvarlarda iyi gidiyoruz AL de ilk turda rakip kolay gelmiş ama 2.tur da büyük ihtimalle Tothenhamla karşılaşacağız.

Açıkcası hiç bir takımı kolay zor diye ayırt etmiyorum ne zaman gevşeyip b nebze rahat çıksam sahaya tokat yedim çünkü

Mesaj Yetkileri