1 ile 15 arası toplam 15 sonuç

Konu: Transfer sorunu bir ilk gibi bişey..

Nesil
    2009
    Yer
    kastamonu

Default Transfer sorunu bir ilk gibi bişey..

Arkadaşlar ilk önce dururmumu belirteyim ben fm ye ilk defa 2010 la başladım ama bundan önce pes iydi fifasıydı yani devamlı spor oyunlarının içindeyim şimdi gelelim konumuza..Bordeaux u yönetiryordum ekim ayınde David Bellion u satışa çıkardım ve nancy teklif yolladı kabul ettim normalde futbolcunun 1 ocak 2010 da nancy e katılması gerekirken hemen 20 kasım 2009 da katıldı hatta bana karşı bile oynadı aralık ayında bu nasıl oluyo transfer dönemi gelmeden şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim ....

çok ilginç. Gerçekten büyük hata

Nesil
    2009
    Yer
    kastamonu

valla bende şakınlık içerisindeyim ama illa bi kardeşimiz bunun nedenin biliyordur ve yardım eder beklemedeyim

Nesil
    2006
    Yer
    Aşk-ı Şehir

Hata felan değil. Fransa liginde böyle bir olay mevcut. Kendi liginden 1 tane oyuncu transfer etme hakkına sahipsiniz. Hatta joker transfer adı veriliyor bu sisteme. Saygılar...

Nesil
    2005
    Yer
    Adana

Cevap hevesimi kursağımda bırakan doğru cevap Mustafa'dan gelmiş..

Nesil
    2006
    Yer
    Aşk-ı Şehir

Kusura bakma kardeşim. Düzenleyim sen yaz istersen.

Yanlız bu tip konular cidden iyi oluyo. Kimsenin kafasında soru işareti kalmaması için.

Nesil
    2005
    Yer
    Adana

Quote Originally Posted by MostapHa View Post
    Kusura bakma kardeşim. Düzenleyim sen yaz istersen.

Yanlız bu tip konular cidden iyi oluyo. Kimsenin kafasında soru işareti kalmaması için.
    Eyvallah Kardeşim..

Aslında eski senelerde Lig incelemeleri yayınlanıyordu sitede o incelemeler lig hakkındaki kuralları özellikleri de barındırıyordu ve daha genel olması itibarı ile de daha kullanışlıydı. Böyle bir çalışma yine yapılsa hoş olurdu.

Nesil
    2009
    Yer
    kastamonu

hepinize tek tek teşekkür ederim gerçekten şimdi kafamdaki kurdu yendim...

Nesil
    2009
    Yer
    kastamonu

MostapHa kardeş peki ligin ikinci devresinde de mümkünmü bu joker transfer ben ilk dönem yapmadım da ...

Nesil
    2005
    Yer
    Adana

Benim bildiğim kadarıyla olmuyor ancak Fransa 1.lig kurallarında yazması gerek oyundan görebilirsiniz.

Sene başında 1 kere joker oluyor. İkinci devre olmuyor.

Nesil
    2006
    Yer
    Aşk-ı Şehir

Quote Originally Posted by Hugo View Post
    Sene başında 1 kere joker oluyor. İkinci devre olmuyor.
    Quote Originally Posted by Oghuse View Post
    Benim bildiğim kadarıyla olmuyor ancak Fransa 1.lig kurallarında yazması gerek oyundan görebilirsiniz.
    Aynen öyle sadece ocak ayına kadar ki devrede mevcut. Bir yandan iyi bir yandan kötü bir sistem. Sakatlık olursa hemen bunu önlemek için bir transfer yapabiliyoruz. Ancak bir yandanda saçma. Bütün yaz boyunca yatan bir takıma böyle bir hakkı tanımak ne kadar mantıklı orası tartışılır.

Saçma değil işte. İlk dediğin gibi sakatlık falan olursa diye

Nesil
    2005
    Yer
    Adana

Saçma olan kısım 2.dönem olmaması ki sakatlıklar ligin yorgunluğundan ötürü 2. dönemde daha ciddi olur.. Saçma olmayan kısmı ise ilk yarı daki o tek transfer ligin kaderi belki de aşırı değiştirmez..

Nesil
    2009
    Yer
    kastamonu

valla hepiniz saolun bu bilgi iyi işe yarıycak illa sakatlık olmasına gerek yok mesela form da olmaya nbi bölgeye de transfer yapabilriiz hemde ligin oyuncu istatisliklerine bakıp formda olan bi oyuncu alma imkanımız var yani bence iyimiş bu joker transfer işi.

Mesaj Yetkileri