1 ile 22 arası toplam 22 sonuç

Konu: sizce ülke mi yönetmeli yoksa kulüp mü_?

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Default sizce ülke mi yönetmeli yoksa kulüp mü_?

ewt .bu seferki konu:ülke mi kulüp mü????????????

Nesil
    2004
    Yer
    İzmir / İstanbul

Walla hocam ikisinin de zevki ayrı. Milli takım yönetirken nispeten güçsüz ülkeleri alırsak çok fazla adam çıkmayabiliyor, bu çok can sıkıcı.

Benim oyunlarımda genelde şöyle oluyor. 4-5 sene geçtikten sonra lig bayıyor ve biraz uzaklaşmak istiyorum o tempo'dan. 1 dünya kupası ve 1 Avrupa Şampiyonasından sonra ise insan kulüp maçlarını(yoğun maç trafiğini) özlüyor.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

bence kulüp çünkü daha çok maç var transfer yapabiliyosun vb.......
    ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI !

Bir forum aktifliğini kaybettiği zaman üyeler gider, adamlar kalır. | Pavel Nedved

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Gayrettepe

bence kluple başlamalıyız teklif mutlaka bir ülkeden gelir fm biliosak derim ben ....

En iyisi bence klüp daha cok isiniz var ve daha hareketli.Ama ben her ikisini de seviyorum cogunlukla teklif geliyor her ikisini de yönetiyorum en ideali bu bence....

en kralı ikisini birden yönetmek... ama ilk önce bi kulüple başlaman.. başarılı olman ve bir milli takım tarafından istenmen gerekiyor...kolay gelsin...

Nesil
    2006

ikisininde ayrı ayrı zevki var klubte transfer yapabiliyorsun avrupada oynuyabiliyorsun daha zevkli.. ama ülkede bi kupa kazandınmı dikkatleri üstüne çekebiliyorsun....

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir Çarşı

Ben klup diyenlerdenim.cunku yeni yeni adamlar buluyoruz.transfer yapıyoruz.elbet bir gün milli takımdanda teklif gelir 2sini bi arada götürürüz fm 05 teki gibi....

Nesil
    2005
    Yer
    Iğdır

Ben en çok fransa ve brezilyayı yönetmek istiyorum ama nasip olmuyo bence milli takımın yeri bambaşka

Nesil
    2003
    Yer
    Yedi Tepeli Şehir

İkisinin de keyfi başka ancak şöyle bir durum var ki; kulüp işini tek başına sıkılmadan götürebilsen de milli takım işinde geçmez günler bir süre sonra sıkmaya başlıyor adamı...

Özellikle sonraki maça baktığında kalan gün olarak "124" gün görmek büyük bir hayal kırıklığı oluyor...

Milli takım işinde ise en çok sevdiğim şey seçtiğin aday kadrodan sonra medyanın yaptığı yorum kısmı, o işin en tatlı kısmı o oluyor...

Ben önce kulüple başlar, sonra gerekli başarıyı yakaladıktan sonra her ikisini birden yönetirim, bundan da büyük zevk alırım...

Nesil
    2005
    Yer
    Istanbul/Moskova

Ben hem Real Madridi hem Türkiye U21 i kontrol ediyorum.Son hazırlık maçımda İtalya ile berabere kaldık....(Sene 2010)

Nesil
    2005
    Yer
    Ankara

ikisini birden yönetmeli diyen arkadaşlara şahsen kesinlikle katılmıyorum neden diyecek olursanız evet lig bir süre sonra bayabiliyor ama milli maç sayısının da bir senede 10u geçmediği göz önüne alınırsa onları bir an önce yapabilmek için insan kulüp takımını bazen boşverebiliyor ve mesela ülke takımıyla bir turnuva oynayacaksınız dünya kupası örneğin uğraşıyorsunuz taktikle filan o kadar tabii hazır indirmediyseniz bir çıkıyosunuz maça sıkıcı bir maç gruptan çıkamıyorsunuz diyelim o kadar eleme maçı oynamışım taktikle uğraşmışım 3 maç sonunda hadi eyvallah olunca adamın morali biraz bozulabiliyor o yüzden ben asla ikisi birden değil sadece birisi diyorum mümkünse de kulüp takımı

Nesil
    2006
    Yer
    Her nerede bulunuyorsam..

Aslında ikisinin de ayrı bir zevki var....Fakat oynadığınız ligin ülkesini de yönetiyorsanız o zaman durum biraz tehlikeli...Çünkü oynadığınız ligin ülkesini de yönettiğiniz zaman o ligdeki yerli futbolcular sizin gözünüze girebilmek için size karşı mükemmel oynuyorlar bunu defalarca denedim ve durum hep aynı...Örneğin İspanya'dan Atletico Madrid'i yönetiyorsunuz diyelim...Aynı zamanda da İspanya milli takımının başındasınız...İşte durum böyle olunca İspanyol futbolcular sizin gözünüze girebilmek için size karşı mükemmel bir performans sergiliyorlar...Bu da takımınızın galibiyet şansını azaltıyor...

eğer kapasiteniz varsa ikisini bir arada götürme taraftarıyım

Nesil
    2004
    Yer
    İzmir / İstanbul

Yalnız ikisini bir arada götürürken, milli takımı tek yönetirken olduğu gibi milli takıma önem veremiyorum.

Tek yönetirken daha başka oluyor sanki, tabi başka işiniz olmayınca bütün oyuncuların hafta hafta gözünüz üzerlerinde oluyor.

Nesil
    2005
    Yer
    Ankara

kerim benim söylediğimle paralel şeyler söylemiş benim de değinmek istediğim kesinlikle budur

Nesil
    2004
    Yer
    istanbul

Adamı biraz yoruyor ama ikisini birden yönetmek en güzeli...

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

ya ama ülke maçlarında hiç maç olmuyo nerdeyse.bi kaç tane oluyo.o da zamanı gelince.2 veya 3 ay boş oturuyosun ondan sonra maç zamanı geliyo.6 veya 7 tane maç yapıyon.gruplardan çıkarsan, çoook bekliyosun....

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Gayrettepe

ama oyun çabuk geçio hazırlık maçları oluo ....

Nesil
    2005
    Yer
    Ankara

Ben aynı anda Beşiktaş ve Türk milli takımını yönetiyorum.Türk oyuncular bana karşı daha bir hırsla oynuyorlar ve buda ligimizi kaliteli kılıyor.Maçlar zevkli oluyor.İkiside aynı anda iyi gidiyor.Tabi bazen çok önemli bir kulüp maçı öncesi gelen milli takım kadro onaylama zamanları canımı sıksada(çünkü çok inceliyorum)genede hoş birşey.Futbolun baronu oluyorsun resmen

bir cok arkadasin dedigi gibi klüple baslayip daha sonra milli takimlar teklifi alip milli takimda yönetmek güzel. örnegin Türkiye den bir klüp yönetiyorsunuz ve Türk milli takiminida ayni zamanda yönetiyorsunuz, kendi takiminizdan oyuncu aldiniz mi feci bir elestiri yagmuruna tutualabiliyorsunuz.
    ben teklif almadigim sürece milli takim yönetmiyorum.

su durum haric tabi...
    diyelim Türk milli takimi kibris rum kesimi, yunanistan, ermenistan, ingiltere, israil gibi ülkelerden en az 2siyle eslesmise veya kibris/ermenistan gibi takimlarla en az berabere kalmissa.. yunanistana yenilmisse...
    oyuna yeni menejer eklerim hemen ve derhal/kati suretle/mutlaka/kesinlikle Milli takim basina gecer...

fm2006 da su ana kadar bir sorun yok cok sükür

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Bence kulüp takımlarını yönetmek daha zevkli.

Mesaj Yetkileri