Anket Sonuçlarını Görüntüle: Sizde En Başarılı Kim Olur ?

Voters
51. You may not vote on this poll
  • Emre Elmalıdereoğlu

14 27.45%
  • Mustafa Akman

19 37.25%
  • Murat Özdemir

18 35.29%
Sayfa 3 / 50 İlkİlk 1234513 ... SonSon
61 ile 90 arası toplam 1473 sonuç

Konu: 3 Yiğit Çizme'de Ortaya Çıktı [ 5.Durak ]

Cabanas transferi iyi olmuş takımdaki gol yükünü çeker...

Nesil
    2007
    Yer
    Manisa

Besiktas cok iyi gidiyor.
    Özellikle jose sosa iyi bir oyuncu,kiralık olsada.

Bütün 3 büyüklere basarılar dilerim.Öncelikle Murat abiye

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

TSL 3. Hafta :

Kayserispor : 0 - 2 : Galatasaray

Zorlu kayseri deplasmanında tek kale oynadık. Daha da farklı olabilirdi mac ; fakat Kayseri kalecisi İvankov inanılmaz kurtarışlar yapti. İstatistikler ortada. Böylelikle 3 hafta da 1 Galibiyet 1 Maglubiyet ve 1 Beraberlik aldık. Bu mac cııkış macımız ! Cabanas takımı ile cıktıgı ilk macta gol ile tanıştı ve macın Yıldızı oldu.

Kayseri gibi zorlu deplasmandan 3 puanla dönmek iyi olmuş.Cabanas da iyi bi golcü olduğunu ilk maçtan göstermeye başladı...

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Turkcell Süper Ligi
    3. Hafta

Beşiktaş 2-0 İstanbul Büyükşehir Bld

3.Haftada yine üstüste kazandık.Yeni transferlde Jem Karacan ve Jose Sosa ilk 11'de sahaya çıktılar.

Özellikle Jem Karacan'ın orta sahada Cisse'yle beraber çok iyi anlaşması dikkatleri çekerken Cisse " Jem çok iyi bir oyuncu daha da iyi olacak.Benim yükümü oldukça azaltıyor.Bu sayede hücumuda düşünebilirim." diye konuştu.

Beşiktaş JK

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2007
    Yer
    Kayseri

Hepinizd eiyi gidiyorsunuz ama favorim gs

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Kartalspor'un süper 2'lisi Kara Kartal oldu.

Yaser Yıldız ve İskender Alın Kartalspor'un bu 2 genç starı artık Beşiktaş'ta.Bu 2 oyuncu için Kartalspor'a 1.2 Milyon Avro ödedik.

2 genç forvet çok mutlu olduklarını söylediler.Her 2'sine de Beşiktaş'ta ki hayatlarında başarılar dileriz.

Beşiktaş JK

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Murat takıma herkesi topladı

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Turkcell Süper Ligi
    3. Hafta

Ankaraspor: 1 - 2 :Fenerbahçe

Puan Durumu

OMAR ESPARZA FENERBAHÇE'DE

Esparza'yı çok yönlü bir oyuncu olduğu için tercih ettik. Kendisi ile 4 senelik mukavele imzaladık. 7 Numaralı Formayı Giyecektir. Camiamıza Hayırlı Olsun

Şampiyonlar Ligi 3. Ön Eleme Maçı Rövanş Karşılaşması

Arsenal: 4 - 2 :Fenerbahçe

Bu Maç için tek kelime söylenir YAZIK OLDU! Maçın hemen başında 2-0 öne geçmemize rağmen bu avantajı koruyamadık. Adebayor'un enteresan ve bi o kadarda karmaşık 2 golü ile Arsenal dengeyi sağladı. Özellikle İlk golü neredeyse 0'dan attı. Daha sonra Lugano Persie'ye sert bir müdahalede bulundu ve kırmızı kart ile oyndan ihraç edildi. Kırmızı kart pozisyonundan oluşan serbest vuruştan golü yiyerek şanssızlığımız sürdü. Hemen taktik değişikliğine gittik ve Arsenale karşı 10 kişi ile 88. dakikaya kadar üstün bir mücadele koyduk. Bir çok gol pozisyonunu değerlendiremedik ve kornerden gelen gol ile teslim bayrağını çektik. Güzel mücadeleden dolayı oyuncularımı kutluyorum. Yolumuza UEFA'da devam edeceğiz ve Ülkemizi en iyi şekilde temsiL etmeye çalışacağız.

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Ricardinho Real Betis'e...

Ricardinho Real Betis kulübüne satılmıştır.Bonservis bedeli olarak 1 Milyon Avro ödenmiştir İspanyol kulübünden tarafımıza.Brezilyalı oyuncuya futbol yaşantısında başarılar dileriz.

Kadromuzda Ricardinho'nun da gitmesinden sonra 7 tane yabancı oyuncumuz bulunmaktadır.Bulabilirsek duruma göre 1 tane yabancı stoper alacağız.Bulamaz isek mevcut kadro ile yola devam edeceğiz.Bu arada Sivasspor'dan Hayrettin Yerlikaya için kulüp başkanı Mecnun Odyakmaz ile konuştuk ve anlaştık.Bu transferin bitmesi an meselesi.

Beşiktaş JK

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

UEFA da rövansta da zayıf rakibimizi KRAL ın tek golü ile yenip üst tura cıktık.

Transferi Kapattık. Gelen ve giden oyuncuların topluca görünümü :

Nesil
    2006
    Yer
    Büyükada/İstanbul

Quote Originally Posted by Murat Özdemir View Post

Kartalspor'un süper 2'lisi Kara Kartal oldu.

Yaser Yıldız ve İskender Alın Kartalspor'un bu 2 genç starı artık Beşiktaş'ta.Bu 2 oyuncu için Kartalspor'a 1.2 Milyon Avro ödedik.

2 genç forvet çok mutlu olduklarını söylediler.Her 2'sine de Beşiktaş'ta ki hayatlarında başarılar dileriz.

Beşiktaş JK
    Abi kartal da oturan bir vatandaş olarak seni kutluyorum.Bu 2 çocuk gerçekte çok yetenekli adamlar.Favorimsn Murat abi =)

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Esparza süper transfer çok faydalı olucaktır.Arsenal'e şanssız bir şekilde elenmişsin ama önemli değil Uefa'da başarı elde edebilicek bir güce sahipsin ligede çok iyi başlamamana rağmen 2 maçtır güzel galibiyetler alıyorsın takım oturmuş gibi duruyor tam olarak.Murat abi çok fazla oyuncu alıp göndermiş takım düzenini bozabilir bu kadar transfer.Emre ise az ve öz transferler yaparak takımın kadrosunu iyi bir hale sokmuş ama onun pek şansı oldugunu düşünmüyorum lig yarısında.

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Emre abi son galibiyet ve Cabanas transferi güzel olmuş.Murat abi çok güzel gidiyorsun.Aynı şekilde sende Mustafa abi.Aynen devam.
    Gelirken ne getirilir ki giderken ne götürülür?

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by fenerbahce_1907 View Post
    Esparza süper transfer çok faydalı olucaktır.Arsenal'e şanssız bir şekilde elenmişsin ama önemli değil Uefa'da başarı elde edebilicek bir güce sahipsin ligede çok iyi başlamamana rağmen 2 maçtır güzel galibiyetler alıyorsın takım oturmuş gibi duruyor tam olarak.Murat abi çok fazla oyuncu alıp göndermiş takım düzenini bozabilir bu kadar transfer.Emre ise az ve öz transferler yaparak takımın kadrosunu iyi bir hale sokmuş ama onun pek şansı oldugunu düşünmüyorum lig yarısında.

Görüşecegiz Mertcancım anladın sen onu

Nesil
    2006
    Yer
    #20-#34

Mustafa abi pek iyi başlamamışsın ama toparlıyosun ligde şampiyonluk,kupa ve EFA'da en az çeyrek final bekliyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Muratcığım kariyerin bir yıldan fazla sürmeyeceğini düşünerek transfer politikanın yerinde olmadığını belirteyim Ama taktik hocalığın iyidir. Lige de iyi başlamışsın. 10 hafta daha bu grafikle gidersen ligi koparırsın.
    Football Manager 2006&2007&2008 Türkçe Dili Çevirmeni & Çevirmen Ekibi Yöneticisi - Turksportal Site ve Forumları Eski Yöneticisi

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Bu Oftaşta bişey var. Bu takıma karşı ne yaparsanız yapın hayatta pozisyon buLamıyorsunuz ve adamLar sürekLi topa sahip oLmada ezici bir üstünLük kuruyorLar. Ligin en uyuz takımı Oftaş.

Muratı da burdan kınıyorum. TSL Liginin en iyi forvetini takasta kuLLandığı için.

Cabanas ın geLmesi iLe TSL de ki en iyi forvette o oLmuş oLur. GüzeL bir kariyer. ÇekişmeLi oLacağa benziyor. Fenerbahçenin biraz sıkıntısı var sanırım.
    ÖLürken BiLe Yanımda oL sevgiLim...

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Hayrettin Geldi Sedef Gitti

Daha önceden anlaştığımız Hayrettin ile resmi imzayı attık.Sivasspor kulübüne Mehmet Sedef artı 1.2 Milyon Euro bonservis bedeli ödedik.Her 2 kulüp içinde hayırlı olması dileğiyle.

Beşiktaş JK

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

SERCAN YILDIRIM FENERBAHÇE'DE

17 Yaşındaki Süper Yetenek Sercan'ı İlhan'ı yedek kuvvet olarak pek yeterli görmediğim için aldım. Sercan 13 Numaralı Formayı Giyecektir. Camiamıza Hayırlı Olsun.

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Hayrettin süper transfer Murat. Faydasını göreceksin.
    Football Manager 2006&2007&2008 Türkçe Dili Çevirmeni & Çevirmen Ekibi Yöneticisi - Turksportal Site ve Forumları Eski Yöneticisi

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Turkcell Süper Ligi
    4. Hafta

Konyaspor 2-2 Beşiktaş

Nobre sakatken üstüne bir de Holosko sakatlandı.

Yaser ve İskender'e forma şansı doğdu ve ilk maçında İskender bu fırsatı golle sonuçlandırdı.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Turkcell Süper Ligi
    4. Hafta

Fenerbahçe: 2 - 0 :Denizlispor

Rakiplerimizin puan kaybettiği haftada galip gelmemiz güzel oldu. Lider Ankaragücü'nün arkasından 1 puan fark ile 3. sıradayız. Bir kaç haftaya kalmaz lideriz

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Gonzales coştu. 1-0 yaptik. Balta 10 kişi biıarkti takımı. Duran toptan beraberlik golüünü yiyince tüm oyuncular hurraa dedik bi kontra atakta 2 yedik. yenildik.

Düzelecegiz. İnanın bana

Emre Elmalidereoglu istifa

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by EmperoR View Post
    Emre Elmalidereoglu istifa

Ünlü düşünür Recep İvedik der ki : Gonuşma ... !!

Toparlanacagım ... Bunları hepsi tek sıra olsun krali 1 adım öne cıksın Hiç farketmez

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Sahanda Rize'ye yenilmen tek kelimeyle REZALET!!Sen bu takımı ilk 3 e sokamassın Emre.

Liseliler,uA,divan kurulu istemiyor seni Emre.Birak kulübün yakasini,burasi senin oyuncak niyetine kullanacagin kulüp degil

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Turkcell Süper Ligi
    5. Hafta

GB Oftaş 2-1 Beşiktaş

Geçen hafta olduğu gibi yine Cisse penaltı yaptı ve kaybettik çok üzgünüz.

Holosko düzeldi 6.Haftada İnönüde'ki Kayserispor maçında oynayacak.Bu arada Rüştü Reçber sakatlandı.3 Hafta sahalardan uzak kalacak.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Turkcell Süper Ligi
    5. Hafta

Trabzonspor: 2 - 2 :Fenerbahçe

Oyuna sonradan giren Mehmet Yıldız ve Esparza maçı bize kazandıran isimler oluyor. Son anda aldığımız beraberlik ile puan farkını koruduk. Ankaragücü yine kazandı. Artık haftaya ben yenicem onu

Sayfa 3 / 50 İlkİlk 1234513 ... SonSon

Mesaj Yetkileri