1 ile 9 arası toplam 9 sonuç

Konu: Wonderkid

Nesil
    2006
    Yer
    Yozgat

Default Wonderkid

arkadaşLar eLimde 8 tane wonderkid oyuncu var sizce bu oyuncuLarı takımımda tutup süper bir takımmı oLuşturayım yoksa bu oyuncuLarın bu özeLLikLerini para kaynağınamı dönüştürmeLiyim ?

Nesil
    2006
    Yer
    TATANGALAR

Henüz çok gençlerse pek para getirmezler fm genie scout tan ca ve pa değerlerine bakabilirsin

Nesil
    2007
    Yer
    34

wonderkidleri satıp napacaksın çeyizinemi saklıyacaksın parayı Tabikide Satma

satma wonderkid iken fazla para getirmezler 24 yaşında sat satacaksan ben arsenalde nicklas bentleri 55M dolara milana sattım ondan once romaya villereal e kiraladım dahada gelişyi

Nesil
    2006
    Yer
    Yozgat

wonderkinken demiyorum zaten,şuanda wonderkid oLan oyuncuLarı takımda tutup süper bir takımmı oLuşturayım,yoksa bu oyuncuLarın bu ayrıcaLıkLarını parayamı dönüştüreyim ?

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

gelişmemişse oyuncuları satma gelişsinler diyecem ama gelişmişse yerini doldurabilirim diyorsan sat

elinden tutmak en iyisi ama gitmek isteyeceklerdir.takımın büyük değilse tabii..
    ben her zaman gençlerden yanayım cm ve fm de 6 yıldır 30 yaş üstü bir tane transfer yapmadım.mümkün mertebe 23 altı oyuncu aldım

Nesil
    2007
    Yer
    Amasya / Merzifon

yaş sınırı koy takıma en iyisi . Benim milan'da 14 wonderkid vardı ve 23 yaşını geçeni satıyodum yaşlandı diye :P

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Oyuncularla ilgili görüşlerimizi ilgili sabit konuda paylaşıyoruz.

http://forum.turksportal.net/vb/show...=52446&page=53

Mesaj Yetkileri