Sayfa 1 / 3 123 SonSon
1 ile 30 arası toplam 64 sonuç

Konu: FM Hile İtiraf Bölümü

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Default FM Hile İtiraf Bölümü

Arkadaşlar çoğumuz yıllardır FM oynuyoruz , şimdi kimse kalkıp ben hile yapmadım demesin elbet hepimizin bir final maçında aç kapa yapmışlığı vardır Ha az yapmışsınızdır çok yapmışsınızdır canımız sağolsun kol kırılıp yen içinde kalmasın herkes ufak ufak FM 2012 deki itiraflarını yapsın diyorum buraya

Ben başlatayım hatta ilk hilemi 2005 de Robinho yu Fenere getirmek için yapmıştım sırf bu yüzden Brezilya Ligini açmıştım neredeyse her maç aç kapa yapıyodum çocuktum tabi Küçük yaşta başladık hileye. Bu sene henüz yapmadım ama yaparım yakında.

Sizin hile anılarınızı alalım beyler umarım eğleniriz
    Darağacında Olsak Bile ;
    Son Sözümüz , FENERBAHÇE ..

Nesil
    2011
    Yer
    Sakarya[54]

Madem öyle bende söyliyim bi tane

2010'da Beşiktaş ile Uefa finalinde 12 kez aç kapa yapmıştım anca yenmiştim

Fossa dei Leoni / AC Milan
    Leoni armati, stiam marciando,
    Siam la Fossa dei leoni, dei leon leon leon,
    Milan Milan Milan...
    Kaka Leite
    22 / 8 / 10
    The Amazing Spider-Man - I'm Peter Parker
    http://futboldasondurum.blogspot.com.tr/
    TAKİP ET!

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

2007 yılında taktik oturtamamıştım bir türlü sinirden bütün lig boyunca rakip takımların başına geçip farklı skorlarla yenmiştim.
    Steam: briannn07
    PS4: Swoldern

fm 2007 den beri hile yapmıyorum oyunda ondan önce 2006 da kayserisporla 2 sezonda şampiyonlar ligi şampiyonu olmuştum ama o sezon bitmemişdi kaç maçı tekrarladım hatırlamıyorum

Nesil
    2009
    Yer
    İskenderun

Quote Originally Posted by William Rookwood View Post
    2007 yılında taktik oturtamamıştım bir türlü sinirden bütün lig boyunca rakip takımların başına geçip farklı skorlarla yenmiştim.
    2008 serisinde aynısını yaptım

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

İlk başladığım zamanlardı heralde hile yaptığım zamanlar..

CM 01-02 ile başlamıştım fenerde Aygün Kemalettin falan vardı

Ama özellikle Final maçlarından önce save bile almam bi an hırsıma yenik düşerim çıkarım falan diye.Finalden baya önce savelerim geri dönüş yapmayacağım bi tarihe göre yani.

Yoksa zevk alma kısmı hiç mi hiç olmuyor.

He 12 ye gelecek olursak ; Takım bomba gibi gerek kalmaz
    20 Ocak 1989 - Onların formaları vardı , Taraftarları için terlettikleri.

Ben hiç fm de hile yapmadım ciddiyim ancak CM 08 de Türkiye ile Euro 2008'i kazanmak için gruplar çeyrek final yarı final maçını aç kapa yapmıştım ancak Final maçını 1-0 kazanmıştım hilesiz.

Ben Karaman ile ŞL Finali'nde yapmıştım ama 2007'de

Nesil
    2009
    Yer
    Antalya

Fm 2010da Antalyaspor'la uefa finalinde yapmıstım.

ben cm'yi ilk oynarken barcelona'dan real madrid'e adam yollamıştım menajer ekleyip

Nesil
    2011
    Yer
    Ankara

fm 2010'da fenerbahçe ile şampiyonlar ligi finalinde yapmıştım.Ama hileyle olduğu için zevk almadım moralim o kadar bozulduki neredeyse içmeye gidecektim .Kariyeri kapattım 4 sezonluk emek boşa gitti..Hileli oynanan oyun fazla sürmüyor..

Nesil
    2006

Hangi seri hatırlamıyorum; ama gerçek zamanlı editör kullanarak Fenerbahçe'yi inanılaz zengin bir kulüp yapıp dünyanın en iyi oyuncularını par karşılığı satın almıştım; ama oyunu fazla oynayamadım; çünkü hata vermişti.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Ben en kötü oyuncumu Fenerbahçe'ye felan menejer olup en yüksek fiyatla satardım.Bu oyuncu satma olayını eskiden çok yapardım.

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by C h A o S View Post
    Ben en kötü oyuncumu Fenerbahçe'ye felan menejer olup en yüksek fiyatla satardım.Bu oyuncu satma olayını eskiden çok yapardım.
    Aynen küçükken onu bende aşırı yapardım
    Darağacında Olsak Bile ;
    Son Sözümüz , FENERBAHÇE ..

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Geçen seneye kadar ara ara çok sinirlenip çıkardım, Dardanelspor kariyerinden sonra o olayı bıraktım, alt liglerden takım alıp uğraşmak insanın sabrını arttırıyor.

Nesil
    2007
    Yer
    Hatay

Benim en sinir kaptığım şey.Rakibin her kaleyi tutan şutunun gol olması bir kalecinin kale atışı sırasında rakibe topuvurdurtup gol yenilmesi.Eğer çok aşırı olursa yeniden başlarım

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

İngiltere liginin en alt ligindeki bir takımı alıp bütün gençleri wonderkid yapıp oynamıştım. Birinci lige kadar gelmiştim. Zevk vermedi o ayrı tabi. Gelene gidene 5 attım
    FM Gazetesi

Sık yaparım bunu ben hangi seri olursa olsun önemli bir organizasyonun final maçından önce kaydeder çıkarım sonra yenene kadar aç-kapa yaparım .

Nesil
    2008
    Yer
    Balıkesir

Şuana kadar aç kapa yapmışlığım veya hile ile transfer yapmışlığım yok Şampiyonlar Ligi finalinde son dakikada verdiğim maçın zevkini değişebileceğim çok az şey vardır bu Dünya'da.Bu yüzden her maçı 1 kere oynamanızı şiddetle tavsiye ederim
    Football is simple,but Football Manager is not

bende cm02 serisinde çok yapardım aç-kapa ama maçı oynamazdım, yenene kadar tatile çıkardım 1 günlük bi de istediğim futbolcuyu alamadığım zaman o takıma yeni menejer ekleyip 1$'a almışlığımda vardı 02 serisinde. Ah ahhhh todorov geldi aklıma birden, ne topçuydu Anatoli Todorov.

maç tekrarlamaları hile sayılmaz

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

4 sene uğraşıp Toulouse ile ŞL finaline zar zor çıkıp finalde 1-0 yenilmeme rağmen hile yapmadım, üstelik golü atan oyuncu 16 yaşında alıp 3 sezon geliştirdiğim ve sözleşmesindeki madde sayesinde yok pahasına Inter'e giden eski oyuncumdu.

Bu sefer farklı birşey denedim Türkiye ligindeki tüm takımların bütçelerini 150mil. euro yaptım repulationlarını yükselttim ve sugar dady ekledim lig acaip zevkli oldu

Hayatta 3 sebep yüzünden hile yaparım.
    1.) Ligde sonra sıralarda olup tüm takımlardan 5-6 yiyip benle berabere veya yenerse çıkıp tekrar girerim.
    2.)Herhangi bir maçta çok iyi oynayıp çok pozisyon kacırark rakibin kaleye bulan tek sutunun gol olması ve bu yüzden yenilirsem çıkıp tekrar girerim.
    3) Önceki verdiğim 2 secenekleri kendı taktıgımle yenemıyorsam yenene kadar cıkıp girerim .
    Benim tek hilem çıkıp girme .He bişey daha var ama ona ben hile demek istemiyorum.Bazı oyuncuları Tr vatandası yapmak zorunda kalıyorum.Malum yabancı kontenjanı

25. Default

ben 2011'e kadar tamamen değil ama genelde hileli oynadım. 2012'de hilesiz gidiyorum. oyun zevkim 5 kat arttı.

Nesil
    2006
    Yer
    Samsun

hileli en son 09da yapmıştım.bir zevk alamadığım için ondan sonra hile yapmadım.hile yapıpta yenince ne anlamı kalıyor.gol atınca içindeki o kıpırtıyı hissetmen için hileye hayır geçen maç beşiktaşı deplasmanda 3-0dan 3-4 yendim gs ile.hileli olsa şimdiye kapamıştım oyunu

bu merete küçük yaşta başladım. İlk hilemi fm 2008'de yaptım yeni menejer ekleyerek. Bazı şirketlerin bunla ilgili programları var siz izleyin yapmayın başlamayın bu merete ben zor bıraktım

Kardeşimle çok sık tartıştığım bi konudur.Israrla hile yapmakta diretiyor.Bense Fm 08 den beri oynuyorum şu ana kadar tek bir kere yanılmıyorsam Fm 10 daydı ŞL finalinde yenilgiyi hazmedememiştim.Kapatıp açmıştım sonra.Bu oyundan zevk almamızın sebebi her an ne olacağı belli olmayışıdır.(En azından benim açımdan bu böyle.) Mesela Penaltısı 20 olan bi oyuncunuz Şl finalinde penaltı kaçırıp sizi kupadan edebiliyor ki bizzat yaşadım.Bunu daha nice örneklerle güçlendirebiliriz.Bence başlamadan bırakın bu hile olaylarını oyundan çok çok daha fazla tad alıcaksınız...

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Sanırım 2005 yada 2006'da olması lazımdı editorden dünyanın en iyi oyuncularını tr alt ligindeki bir takıma alıp türk vatandaşlığı felan eklemiştim. Ronaldinho felan o zamanın MEssi'siydi o yıllardaydı. Önüme gelene zorlanmadan 7-8 tane sallayıp üst lige çıkmıştım...

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

fm 2008'de hak etmeden yenildiğimi düşündüğüm maçlarda sadece bir kez maç tekrarı yapardım. ikinci maçta sonuç ne olursa olsun, canınız sağ olsun gençler deyip önüme bakardım. fm 2009'da çok fazla sakatlık olurdu. özellikle yıldız oyuncularım aylarca sakatlanınca en son kaydettiğim yerin başından başlardım.

artık oyunun açıklarından yararlanmak için ufak tefek hileler yapıyorum. yaptığım tek hile eğer sözleşme yenileyeceğim ya da imzalayacağım oyuncu menajerinin disliked person'ıysam menajerin başka bir oyuncusuyla sözleşme imzalayıp iptal ediyorum. böylece disliked person'lıktan çıkıyorum. param yoksa da 48 ay taksit yapıyorum. kimine göre hile ama bana göre normal bir durum. çünkü benim oyuncularımı da 48 ay taksitle alan takımlar var. onlar da mı hile yapıyor?

Sayfa 1 / 3 123 SonSon

Mesaj Yetkileri