Sayfa 12 / 13 İlkİlk ... 210111213 SonSon
331 ile 360 arası toplam 363 sonuç

Konu: FM2008 8.0.2 Yayında - Yenilendi 20/2/2008

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by sardokar View Post
    Yau nasıl sorun olmaz!!

Fenerbahçenin sorunu çözülünce türkiyenin sorunu çözülmüşmü oluyor?

Adamlar sorun çözmek için yama çıkarıyor,çıkardıkları yama sorun çıkarıyor!,o sorunu çözmek için yeni yama yayınlanıyor fakat ordada sorunun çözülmediği ortaya çıkıyor!!!!
    e yuuhuhhh yani
    hatta oohaaa

yeni bir yama daha yapmasınlar lütfen.Bu seferde Başka bir şeyi bozarlar onu düzeltmek için uğraşırlarken başka bir şeyi bozarlar bu böyle bir kısır döngü halinde gider!.

adam gibi bir yama yapmayı becerilirlerse!!yeni bir düzeltme gelsin artık.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Ha bu arada ben hala 8.01 beta2 yamasını kullanıyorum.Yeni yama benim kayıtlı oyunumu desteklermi?
    Biraz daha aciklik getireyim olaya.

Fenerbahce'nin yaklasik 10 milyon YTL'lik sezonlik bilet geliri su anda oyunda yok.

Galatasaray'in 5 milyon YTL'lik urun satisi geliri de eksik.

Ilkini SI yanlis yapti yine.

Ikincisinde gelirler bilerek az tutuldu cunku urun gelirlerli (her ne kadar yanlis bir yaklasim olsa da) ortalama seyirci sayisi ile yukseliyor. Galatasaray yeni stadina gectikten sonra gelirler gelisecek ve Galatasaray'in finansal durumu da gelisecek.

Bok buyuk bir sorun degil bu simdilik bence cunku bu gelirlerin eksikligi ile beraber, takimlarin borclari da oyuna yansitilmamis durumda.

3 Buyukler sampiyonlar ligi'ne katildiklari takdirde finansal olarak saglikli bir durumda oluyorlar, katilmadiklari takdirde para kaybediyorlar. Ki bu da gercekci bir yaklasim.

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Bu arada bir hata daha buldum. Ünal Karaman Konya'nın başına Haziran 2006'da gelmiş gibi gözüküyor...

ben bir şey sormak istiyorum bunun için oyunun orjinal mi olması lazım

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by Wesley Sneijder View Post
    Bu arada bir hata daha buldum. Ünal Karaman Konya'nın başına Haziran 2006'da gelmiş gibi gözüküyor...
    Not ettim. Bu tip seyleri arastirma bolumune yazarsaniz bu tip hatalarin ileride ortadan kaldirilmasi icin daha dogru olacaktir.

Nesil
    2007
    Yer
    Isparta

bu arada türkçe çalışmaları nasıl gidiyor çıkış için bi tarih varmı yada yaklaşık bi zaman dilimi bu konuda beni aydınlatırsanız sevinirim

Nesil
    2006
    Yer
    Island

Sorunun yeri burası değil.

Nesil
    2007
    Yer
    Manhattan, New York

Bi test oyunu yaptim 2011-2012 senesinde su an bazi garibime giden seyler gerceklesti.

Sene daha 2008-2009 Besiktas Batuhan Karadeniz ile kontrat yenilemedi ve Batuhan 1. Lig takimi Kocaelispor'a imza atti. 2011-2012'ye kadar Kocaelispor'da oynadi ve 7.75 milyon avro'ya PSV onu satin aldi.

Bursaspor Sercan Yilrim'i 2011-2012'e kadar dogru duzgun kullanmadi serbest kaldio ve Besiktas ile bedavaya kontrat imzaladi.

Sene 2011-2012 Mehmet Topuz ve Gokhan Unal hala Kayserispor'da.

Zaman gectikce Galatasaray elindeki neredeyse tum gencleri satiyor inanilir gibi degil sonra onlardan daha kotu ya da onlardan daha iyi olmicak oyunculara para saciyor. Ornekler:

Ozer Hurmaci geldigi ilk sezon bir mac bile oynamadi sezon so0nraki sezon Manisaspor'a kiralandi orada biraz oynadi sezon sonu da Genclerbirligin'e sene 2009/10 475K avro gibi komik i rakama satildi.

Daha ilk sene Ilker Cihan, Cagri Yarkin, Firat Kocaoglu, Serdar Kesci gibi mevkilerinde en azindan Turkiye icin oldukca iyi potansiyele sahip oyunculari 10k-20k avro arasi gulunc rakamlara sattildi. Enteresan olan su anda Ilker Cihan 22 yasinda 2 kez Umit Milli olmus, Firat Kocaoglu 24 yasinda 4 kez Umit Milli olmus. Gercek hayatda bu oyunculara bi sans tanimadan Galatasaray'in yollamicagi kesin.

Ikinci sezon Oguz Sabankay (ki o zaman U-19 mill takimin kaptani kendisi) Bursapor'a 90k gibi gulunc rakama satildi su amda oyunda 24 yasinda fiyatida 3 milyon avro hala Bursaspor'da. Ayni sezon Anil Karaer Kayserispor'a ayni ucrete satildi. Aykut Ercetin Besiktas'a 250K'ya satildi oyunda 2011-2012 sezonunda Besiktas'in as kalecisi Hakan Arikan'i yedek birakti.

Ucuncu sezon da enteresan satislar devam etti ki bunlar daha da enteresan di. Bu sezon teknik direktorluk koldtuguna Bulent Korkmaz gecti. Ilk isi sezon sonuna dogru Lincoln'a tarafindan "tutored" olmaya baslayan Emre Colak'i Genclerbirligi'ne 45K'ya satmak oldu. Erkan Ferin gibi cok yonlu gelecek vaad eden bi defans oyuncusunu 75k'ya Besiktas'a satti ki Erkan 2011-12 de Besiktas'in banko isimlerinden. Gene Ugur Demirol 22k'ya Rizespor'a, Ugur Akdemir Ankaragucu'ne 60k'ya, Berkin Arslan'da Rizespor'a 22k'ya. Gercekten gercek hayat'da olmicak seyler ozellikle GS camiasi icersinde cok seyler beklenen oyuncular en azinda bi 21-22 yasina kadar kolay kolay birakilmicak isimler daha 20 yasina ayak basmadan inanilmicak kadar dusuk rakamlara satiliyorlar. Ha belki takas'da kullanilsalar bi yere kadar anlardim ama durum ole degil.

Enteresan olan bu satlian oyunculardan daha dusuk PA'ye sahip bazi oyuncular takimda tutulmaya devam edildi ki bu isimler belki de gercek hayatda gonderilicek ilk isimlerdir. Tabi bu gerceklesenlerin sizinlen alakasi olmadigini SI'in transfer mekanizmasindaki buyuk hatalardan kaynaklandigini dusunuyorum.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Son olarak eklemek istiyorum sene 2012-2013 GS'nin hala 8.25 milyon avro borcu var ve baskan degisti.
    Last edited by licentia : 24.Şubat.2008 at 21:09 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2006
    Yer
    Island

Hehehe oyunda bile Sat-mı-yor-lar

Nesil
    2007
    Yer
    Manhattan, New York

Fenerbahce'de de entersan olaylar gercveklesti ilk sezonun sonunda Lugano Palermo'ya 6.5 milyon avroya satildi. Fenerbahce'nin bu oyuncuyu zaten 6 milyon'a aldigini dusunursek bence gercek hayatda anormal bi durum soz konusu olmadigi surece 10 milyon dan asaga satmaz. Ugur Boral'da ilk sezonuin sonunda Genclerbirligi'ne 600k gibi gulunc bi rakama satilid ve Feber'de oynadigi sezon sadece 5 mac oynadi.

Ikinci sezon Fenerbahce Eren Sertac gibi -7 PA'li (bi defans oyuncusu icin Turkiye'de oldukca yuksek bi PA) oyuncuyu 1k (bedeva desek yanlis olmaz) ya daha henuz 17 yasinda iken Malatyaspor'a satti. Bu oyuncu gercek hayatda' U-17 milli takimin onemli isimlerinden ve Fenrbahce Kartalspor'dan aldigina gore ondan bi beklentileri var gercekci bi durum degil. Alper Balaban 2011-2012 sezonunda Eskisehirspor'a 65k;ya satildi ertesi yil Trabzonspor onu 1.8 milyon avroya satin aldi. 2011-12 de Trabzonspor Baris Memis'i serbest birakmis ilk once Sariyer almis sonra onlar da serbest birakmis su anda Gaziantepspor'da sene 2012-13 daha 22 yasinda Trabzon'un en cok gelecek vaad eden oyuncusunu birakicagiona hic inanmiyorum.

Bu da cok onemli 2008-2009 da Roberto Carlos serbest birakildi.

Genel olarak tespit ettigim genc oyuncular hic sans taninmadan anormal derece de ucuz rakamlara satiliyorlar ya da serbest birakiliyorlar. Bu oyuncularin kimisi -9 PA, kimisi -8, kimis de ozellikle defans ve kaleci icin Turkiye sartlarinda oldukca yuksek sayilabilicek -7 PA. Yaslanan oyuncularda ismi cismi ne olursa olsun hemen serbest birakiliyorlar bunlarin arasinda kulup icersinde en cok sevilen oyuncular, dunya capinda unlu yildiz oyuncular, efsaneler, vs. var. Gercek hayatda olmicak durumlar gerceklesiyor.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Bir ekleme daha yapicam sene 2012-2013 Muslu Nalbantoglu A milli takimda Ugur Ucar'in yedegi ve kendisinin tam 20 kez a milli olmuslugu var. Mehmet Cakir a mill takimda ve Genoa'da oynuyor gfiyati su anda 7.5 milyon avro. Eren Derdiyok'da a milli takimda ama ben onu Isvicre'yi secti diye biliyodum. Arda Turan Galatasaray'da kaptan fiyati 8.5 milyon avro hayret onu sarmamis AI. Necati Ates 32 yasinda ve Tepecik Belediyespor'da oynuyor kendileri 2. Lig'de bile degil... Tamam Necati de cok buyuk gerileme var ama bence eger ki 32 yasinda futbolu birakmaz ise en azindan 1. Lig'de basa oynuyan takimlardan birine gidicek bi oyuncu olur.
    Galatasaray Lincoln'u 33 yasinda serbest birakti su anda kendisi kulupsiz ole duruyor. Galatasaray Volkan Yaman ile kontrat yenilememis ve kendisi su anda Catania'da. Cok oluyo bu bi cok oyuncu serbest kaliyo ve daha dusuk rep'li takimlara gidiyorlar. Simdilik bu kadar.
    Last edited by licentia : 24.Şubat.2008 at 23:47 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2007
    Yer
    Antep

Bahsettiğin garipliklerin aynısı Avrupa liglerinde de oluyor.

Benim dikkat ettiğim, Bundesliga'da bile yaşına göre çok iyi oyuncular 30'u geçtikten sonra serbest kalıyor ve genellikle Almanya 2.ligine veya İsviçre, Avusturya gibi ülkelerin iddiasız takımlarına gidiyor... Hatta çok iyi PA'lara sahip gençler bile Werder, Dortmund gibi takımlar tarafından serbest bırakılıyor... Senin de belirttiğin gibi, bence oyunun çok büyük bir hatası...

Gerçeğe baktığımız zaman, 33 yaşındaki Ze Roberto Bayern'in ilk 11'inde değişmez adam... Fakat oyunda bu tür birçok oyuncu "kulübün ihtiyacı yok" denerek satılığa konuyor...

Nesil
    2007
    Yer
    Manhattan, New York

Ama bunlar oyunun tadini buyuk bi oranda kaciriyor gercekten SI'in bu konuda biseyler yapmasi lazim.

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Bu da cok onemli 2008-2009 da Roberto Carlos serbest birakildi.
    Bu bilerek yapılmıyor çünkü Roberto Carlos sözleşme yenilemek istemiyor...

Quote Originally Posted by licentia View Post
    Bi test oyunu yaptim 2011-2012 senesinde su an bazi garibime giden seyler gerceklesti.

Sene daha 2008-2009 Besiktas Batuhan Karadeniz ile kontrat yenilemedi ve Batuhan 1. Lig takimi Kocaelispor'a imza atti. 2011-2012'ye kadar Kocaelispor'da oynadi ve 7.75 milyon avro'ya PSV onu satin aldi.

Bursaspor Sercan Yilrim'i 2011-2012'e kadar dogru duzgun kullanmadi serbest kaldio ve Besiktas ile bedavaya kontrat imzaladi.

Zaman gectikce Galatasaray elindeki neredeyse tum gencleri satiyor inanilir gibi degil sonra onlardan daha kotu ya da onlardan daha iyi olmicak oyunculara para saciyor. Ornekler:

Ozer Hurmaci geldigi ilk sezon bir mac bile oynamadi sezon so0nraki sezon Manisaspor'a kiralandi orada biraz oynadi sezon sonu da Genclerbirligin'e sene 2009/10 475K avro gibi komik i rakama satildi.

Daha ilk sene Ilker Cihan, Cagri Yarkin, Firat Kocaoglu, Serdar Kesci gibi mevkilerinde en azindan Turkiye icin oldukca iyi potansiyele sahip oyunculari 10k-20k avro arasi gulunc rakamlara sattildi. Enteresan olan su anda Ilker Cihan 22 yasinda 2 kez Umit Milli olmus, Firat Kocaoglu 24 yasinda 4 kez Umit Milli olmus. Gercek hayatda bu oyunculara bi sans tanimadan Galatasaray'in yollamicagi kesin.

Ikinci sezon Oguz Sabankay (ki o zaman U-19 mill takimin kaptani kendisi) Bursapor'a 90k gibi gulunc rakama satildi su amda oyunda 24 yasinda fiyatida 3 milyon avro hala Bursaspor'da. Ayni sezon Anil Karaer Kayserispor'a ayni ucrete satildi. Aykut Ercetin Besiktas'a 250K'ya satildi oyunda 2011-2012 sezonunda Besiktas'in as kalecisi Hakan Arikan'i yedek birakti.

Ucuncu sezon da enteresan satislar devam etti ki bunlar daha da enteresan di. Bu sezon teknik direktorluk koldtuguna Bulent Korkmaz gecti. Ilk isi sezon sonuna dogru Lincoln'a tarafindan "tutored" olmaya baslayan Emre Colak'i Genclerbirligi'ne 45K'ya satmak oldu. Erkan Ferin gibi cok yonlu gelecek vaad eden bi defans oyuncusunu 75k'ya Besiktas'a satti ki Erkan 2011-12 de Besiktas'in banko isimlerinden. Gene Ugur Demirol 22k'ya Rizespor'a, Ugur Akdemir Ankaragucu'ne 60k'ya, Berkin Arslan'da Rizespor'a 22k'ya. Gercekten gercek hayat'da olmicak seyler ozellikle GS camiasi icersinde cok seyler beklenen oyuncular en azinda bi 21-22 yasina kadar kolay kolay birakilmicak isimler daha 20 yasina ayak basmadan inanilmicak kadar dusuk rakamlara satiliyorlar. Ha belki takas'da kullanilsalar bi yere kadar anlardim ama durum ole degil.

Enteresan olan bu satlian oyunculardan daha dusuk PA'ye sahip bazi oyuncular takimda tutulmaya devam edildi ki bu isimler belki de gercek hayatda gonderilicek ilk isimlerdir. Tabi bu gerceklesenlerin sizinlen alakasi olmadigini SI'in transfer mekanizmasindaki buyuk hatalardan kaynaklandigini dusunuyorum.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Son olarak eklemek istiyorum sene 2012-2013 GS'nin hala 8.25 milyon avro borcu var ve baskan degisti.
    Bu hatalar oluyorsa çok kötü.
    Oyunun tadını kaçıracak şeyler bunlar.Ben en iyisi 8.01 beta 2 yamasından devam edeyim hala en düzgün yama o.

Ben bunu yükledim fakat bu seferde yklediğim logolar açılmıyor cache dosyasını bulamıyorum ne yapmam lazım?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Eleştirileri ve yorumları bende başından beri okudum,bende yaklaşık 9 yıldır managerlik oynuyorum, taaa İngiltere Premier Ligi oyunu ile başlamıştım bu maceraya,burda eleştiren arkadaşlar gerçektende oyunu artık bir oyundan çok simülasyon olarak görmeye başlamışlar bu bir yandan oyun yaratıcıları için olumlu bir gelişme,ancak oyuna kendinizi fazla kaptırmayın,ve eleştirilerin dozunu kaçırmayın,bu işte 100 lerce insanın emeği var,keza biz cm2000 oynadığımız,o ilkel oyunu oynadığımız günlere bir bakacak olursak oyunun inanılmaz geliştiğini görebilirsiniz,eksikler yokmu var,ama onlarda zamanla düzeltilir,oyuncu özelliklerine gelince,tek tük bazı oyuncular dışında genelde gerçekçi,bunun dışında maç motorunun yapay zekası bana göre yeterli değil,umarım bunlar düzeltilir.

Nesil
    2008
    Yer
    fm

ben cm 2 oyunundan beri yani yaklaşık 12-13 yıldır bu oyunu oynuyorum. evet çok büyük gelişmeler gösterildiği ortada ama bariz eksiklerin de çok yavaş şekilde düzeltildiği açık. maç motoru vs konularını bir şekilde anlarım çünkü oyun teknolojisi belki de onun mükemmel olmasına yetecek kadar henüz gelişmemiştir ama çok işe yarayacak ufak ve kolay detayların her sene 1er 2şer yerleştirilmesi burada sorun.

bence bazı eksiklik ve detayların oyuna tek seferde konması şirket için yapılabilecek bir olay fakat her şeyi aynı anda tam istenilen gibi yaparlarsa bir yerden sonra tıkanırlar ve oyun satışları durur. onun için seri oyunlarının bir yanı hep eksik kalacaktır bence. bu dediğim sadece fm için değil fifa serisi için de nba serisi için de pes serisi için de geçerli.

evet maalesef çok basit hatalar bile hala var ama ben gelişme ve gelişmenin hızından memnunum.hatırlarsanız fm 2007 de 100 den fazla yenilik gelmişti ve dvrim gibi bir şey olmuştu.aynı şekilde 2008 tema değişikliği,maç sırasındaki deişiklikler ve en önemlisi oyunun save ve oynarken hızlanması çok önemli değişikliklerdir.ama maalesef hala bazı şeylere (rakibin 1 kere gelip atıp sizi yenmesi,rakip kalecinin size karşı her maç 10 la oynaması)çözüm bulamaması bir çok kişinin soğumasına yol açıyor.umarım diğer serilerde bunlar da düzelir.

Nesil
    2006
    Yer
    22 - 07

Quote Originally Posted by mgokalparslan View Post
    evet maalesef çok basit hatalar bile hala var ama ben gelişme ve gelişmenin hızından memnunum.hatırlarsanız fm 2007 de 100 den fazla yenilik gelmişti ve dvrim gibi bir şey olmuştu.aynı şekilde 2008 tema değişikliği,maç sırasındaki deişiklikler ve en önemlisi oyunun save ve oynarken hızlanması çok önemli değişikliklerdir.ama maalesef hala bazı şeylere (rakibin 1 kere gelip atıp sizi yenmesi,rakip kalecinin size karşı her maç 10 la oynaması)çözüm bulamaması bir çok kişinin soğumasına yol açıyor.umarım diğer serilerde bunlar da düzelir.
    tamam da bu bir kere gelip gol atma gerçekte de oluyor bkz.kasımpaşa-gs maçı
    hatta tüm küçük takımlar büyük takımlara karşı bu sekilde oynar.puan veya puanlar almalarını sağlayan ataklar da 1 ya da 2 tanedir.sinirimizi bozduğu kesin ama gerçekte böyle bir şey var

Nesil
    2008
    Yer
    fm

tabi haksızlık da yapmiyim fm oyununa. fm şu anda hatalarına rağmen hala dünyanın en iyi menejerlik oyunudur. belki fifa manager gibi grafik veya detay sunmaz bize ama atmosferi en çok bu oyun yaşatır.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by King_91 View Post
    hatta tüm küçük takımlar büyük takımlara karşı bu sekilde oynar.puan veya puanlar almalarını sağlayan ataklar da 1 ya da 2 tanedir.sinirimizi bozduğu kesin ama gerçekte böyle bir şey var
    gerçekte de oluyor ama sezon içinde kaç kere olduğu önemli bence. galatasaray kaç kere yenildi bu sezon bu şekilde. ama oyunda çok sık olan bir şey. gerçek hayatta bukadar sık olmuyor. fm'de de bunun olduğu maç sayısı az olsa daha gerçekçi olurdu. hiç olmasın demiyorum çünkü hiç olmazsa da gerçekçi olmaz.
    Last edited by Coupet : 23.Nisan.2008 at 14:34 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Quote Originally Posted by King_91 View Post
    tabii ki oluyor ama bu kadar sık olmuyor.aynı şekilde korner hataları,bu bahsettiklerim oyunda çok sık olan ve çoğu kişinin şikayet ettiği sorunlar.ama yine de en gerçekçi oyun fm.oyun oynarken maç sonuçları,transferler,sezon sonu sıralamalar,oyuncu ratingleri ve istatistikleri gerçeğe çok yakın.

Nesil
    2008
    Yer
    fm

bir de şöyle bir şey var yıllar geçtikçe bazı anadolu takımları çok güçleniyor. avrupa kupalarında başarılar kazanıyorlar veya ligde büyük başarılar alıyorlar. 3 büyükler de çok kötü durumlara düşebiliyorlar küme düşmekten son anda kurtulabiliyorlar ama gerçek hayatta bu ikisi de çok çok nadir oluyor. yani mesela sivasspor şu an şampiyonluğa oynuyor fakat en son hangi anadolu takımı böyle şampiyonluğa oynamıştı ligde ya da 3 büyüklerden biri en son ne zaman küme düşmemeye oynamıştı. fm'de bunlar çok sık oluyor.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    mesela bir örnek vermek gerekirse son oyunumda çaykur rizespor şampiyonluğu son anda kaçırmıştı 2. sezonunda oyunun ama gerçek hayatta küme düşmemeye oynuyor şu an.
    Last edited by Coupet : 23.Nisan.2008 at 14:51 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2006
    Yer
    22 - 07

Quote Originally Posted by goalkeeper1 View Post
    bir de şöyle bir şey var yıllar geçtikçe bazı anadolu takımları çok güçleniyor. avrupa kupalarında başarılar kazanıyorlar veya ligde büyük başarılar alıyorlar. 3 büyükler de çok kötü durumlara düşebiliyorlar küme düşmekten son anda kurtulabiliyorlar ama gerçek hayatta bu ikisi de çok çok nadir oluyor. yani mesela sivasspor şu an şampiyonluğa oynuyor fakat en son hangi anadolu takımı böyle şampiyonluğa oynamıştı ligde ya da 3 büyüklerden biri en son ne zaman küme düşmemeye oynamıştı. fm'de bunlar çok sık oluyor.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    mesela bir örnek vermek gerekirse son oyunumda çaykur rizespor şampiyonluğu son anda kaçırmıştı 2. sezonunda oyunun ama gerçek hayatta küme düşmemeye oynuyor şu an.
    +açık olan ülkelerin milli takımları inanılmaz oluyor ileride

bir sorum olacak:
    ben bunu indirip oynamaya başladığım zaman sonra yine orjinalini oynama şansım varmı? yani oyunu silip tekrar mı yüklemem gerekecek? ben bu tür yamaların oyunun orjinalini bozduğuna inanıyorum ama yinede bu yamayı denemek istiyorum...

Arkadaşlar merhaba...
    Bir sorum var.
    FM 2008 orjinal oyunu aldım. Oyuna başlamadan önce bu resmi yamaları yüklemek istiyorum. 8.0.1 ve 8.0.2 yamalarını sırasıyla mı yüklemem gerekiyor. Yani 8.0.1 yamasını yüklemeden sadece 8.0.2. yi yüklesem aynı işi görür mü?
    Çok teşekkürler...

direk 8.0.2 yi yükleyebilirsin

arkadaşlar daha önce konuşuldumu bilmiyorum ama benim şöyle bir sorunum var.

Orjinal Fm 2008 sahibim 8.01 ve sonrasında 8.02 yi yükledim. başka bir şey yüklemedim.

8.02 yi oynamaya başladım 1 sezon bitirdim. 1 sezon boyunca transfer listesine hiç oyuncu gelmedi büyük kulupleri takip ediyorum kimseyi satmıyolar almıyorlar. inat ettim tek tek tüm takımlardaki oyuncuların transfer durumlarına baktım kimse transfer listesinde değil.

Sanki oyunda transfer olayı iptal gibi.

birde ben 5. kez galatasarayla oynuyorum habire zarar eediyorum. sürekli düşük oyuncu alıyorum pahalı satıyorum yinede düzlüğe çıkamadım.
    yardım edebilecek varsa sevinirim.
    Last edited by VOLKANGUVEN : 01.Mayıs.2008 at 11:22

Quote Originally Posted by VOLKANGUVEN View Post
    arkadaşlar daha önce konuşuldumu bilmiyorum ama benim şöyle bir sorunum var.

Orjinal Fm 2008 sahibim 8.01 ve sonrasında 8.02 yi yükledim. başka bir şey yüklemedim.

8.02 yi oynamaya başladım 1 sezon bitirdim. 1 sezon boyunca transfer listesine hiç oyuncu gelmedi büyük kulupleri takip ediyorum kimseyi satmıyolar almıyorlar. inat ettim tek tek tüm takımlardaki oyuncuların transfer durumlarına baktım kimse transfer listesinde değil.

Sanki oyunda transfer olayı iptal gibi.

birde ben 5. kez galatasarayla oynuyorum habire zarar eediyorum. sürekli düşük oyuncu alıyorum pahalı satıyorum yinede düzlüğe çıkamadım.
    yardım edebilecek varsa sevinirim.
    yeni bir oyun kuracağın zaman ligleri seçerken en altta ilk sezon transferler izin ver gibi bir ifade var.oradaki tik i kaldırırsan ilk sene transfer olmaz,bence ona bak muhtemelen orayla ilgilidir.
    diğer sorun da yamayla ilgili. 8.0.2 patch inde fenerbahce ve galatasaray sürekli zarar ediyor.siteden onunla ilgili düzelten yamayı bulabilirsin ya da 8.0.2 nin o sorunu düzeltmiş son versiyonunu indirebilirsin.

allah askına bırı bana yarıdımm etsıın yaa ındırıorm 8.0.2 yı oyunu kuruorm hersey tmm ok gırıorm oyuna gırınce korsana hayır falan dıo nasıl duzelteblırım acaba syden mı kaynaklanıo 8.0.1 i kurmadan 2 yı kurdum o yusdennn lkutfenn cabuk cvappp yasınn n oluurr !!!

ek nerde görünmüyor
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by perpetua View Post
    Dardanelspor meselesi, daha dogrusu oyunun yeterince oyuncuyu yuklememesi sorunun neden oldugunu bilmiyorum. SI games tahminen bu konuda bazi degsiklik yapmis ve oyuna yuklenen oyuncu sayisi dibe vurmus durumda.

Sorunu cozmek icin 8.0.2 yamasinin veritabaninin bulunugu klasore ekteki dosyayi eklemeniz gereklidir.

EK NERDE GÖRÜNMÜYOR
    Last edited by kiranti : 10.Temmuz.2009 at 04:54 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

beyler ben 8.0 kullanııorum 8.0.2 yi ındırdım dırek gecıs olabılırmı 8.0.1i indirmeme gerek warmı brde bu 8.0.2 nasıl kurulacak :S

Sayfa 12 / 13 İlkİlk ... 210111213 SonSon

Mesaj Yetkileri