1 ile 30 arası toplam 140 sonuç

Konu: Crash Dumps hatası çözümü (1. mesajı okuyun)

Hybrid View

Default crash dumps

bu hatayı 30 kasım 2008 de alıorum ve hep aynı zamanda bir gün bile ilerletemedim oyunu tatile gidiorum olmuoo format attım gene olmadıı çıldırrtıı wallaa...

Quote Originally Posted by MERTCEVHER View Post
    bu hatayı 30 kasım 2008 de alıorum ve hep aynı zamanda bir gün bile ilerletemedim oyunu tatile gidiorum olmuoo format attım gene olmadıı çıldırrtıı wallaa...
    Arkadaşım bilgisayara format atınca sorun ortadan kalkıyor.Garanti.Sen eğer bazı dosyalarını kurtardıysan format atarken ondan olmuştur.Yoksa tıkır tıkır çalışır.

Nesil
    2007
    Yer
    Kocaeli

Valla cache dosyasınıda sildim,crash dump dosyasınıda lanet olsun düzelmiyo.Save li oyun kesin gitti inşallah yeni kariyerde problem çıkmaz.Çıkarsa da bırakıcam 2008'i , 2009'u bekliycem.Bir oyun yapıyolar kendileri bile çözümünü bulamıyor,ilginç yani :s

Quote Originally Posted by cess41 View Post
    Valla cache dosyasınıda sildim,crash dump dosyasınıda lanet olsun düzelmiyo.Save li oyun kesin gitti inşallah yeni kariyerde problem çıkmaz.Çıkarsa da bırakıcam 2008'i , 2009'u bekliycem.Bir oyun yapıyolar kendileri bile çözümünü bulamıyor,ilginç yani :s
    Cache ile crash dumps arasında bir sorun yok ki.Bilgisayarın yaptığı hatadan dolayı oluyor.Oyun bozuluyor.Format atarsan biter sroun.

Nesil
    2007
    Yer
    Kocaeli

Yok bazı arkadaşlar bu dosyaları silince,bide tatile gidince çözüldü sorun diyorlarda o bakımdan dedim

Mesaj Yetkileri