Sayfa 9 / 20 İlkİlk ... 789101119 ... SonSon
241 ile 270 arası toplam 572 sonuç

Konu: Yeni Bir Takım Önerilerinizi Bekliyorum...

1. Default

şeker etimesgut tam senliktir

Nottingham Forest

eski gunlerini yakalamaya calismak zevkli oluor

Nesil
    2005
    Yer
    kayseri

Arkadaslar bana oyle bir takim soyleyin ki takim buyuk olmayacak ismi fazla duyulmayan ama patlama yapacak bir takim istiyorum boyle bir takim varmi ki ?

Nesil
    2006
    Yer
    Sükrü Saracoglu Stadı

Quote Originally Posted by mustang View Post
    Arkadaslar bana oyle bir takim soyleyin ki takim buyuk olmayacak ismi fazla duyulmayan ama patlama yapacak bir takim istiyorum boyle bir takim varmi ki ?
    Udinese olabilir
    kadrosu cok kaliteli genclerle dolu

Quote Originally Posted by mustang View Post
    anderlecht

Nesil
    2006
    Yer
    Balıkesir

ya arkadaşlar ben fm 2006 da en son ajaxla oynamıştım çokda zevk almıştım fm 07 de hiç denemedim acaba bu takımla oynayanlar biraz bilgi verebilirlermi?hangi mevkilere oyuncu gerekiyor?hangi oyuncular vasat tarzında yorumlarınızı esirgemezseniz çok sevinirim.Birde hollanda liginde yabancı oyuncu kısıtlaması yok değil mi?Saygılar Sevgiler

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Kesınlıkle Shaktar Donetsk'i öneririm herkese 29 milyon dolar butce verıolar cok da ıyı oyuncuları var yabancı sınırlamasıda yok ben su anda Shaktar'la oynuyorum ve cok zevk alıorum herkese tavsıye ederim

udinese hakkaten çok iyi herkesin isteyeceği çok genç bir kadrosu var ilk sezon kiralık yolladığı oyuncular bile harika tek sorunu para sıkıntısı olabilir transfer ve wage budget ı çok az

bana gore acayip ligleri bul internetten onlari oyna

WBA, Sevilla,Hamburg,Wolsburg.

11. Default

yeni başlıyorum acaba hangi takımı alsam bir türlü karar veremedim uşaksporu alsammıki varmı öneriniz?

walla arkadaşlar ben kendi fikrimi söylemek istiyorum ister katılın ister katılmayın fm 2006 da yeovili dünya sıralamasında 3. sıraya taşıdım kadromda dünya starları yoktu açıkcası kalemde guatelli defansın fojut kovacs bocchetti ve miennelden oluşuyor orta saham hugo viana craig gardner anthony grant ve simon feindouno forvetlerimse julian hornuss ve phil jevons tu ancak antrenör kadrom çok iidi herhangi bir hile hurda olmadan( mesela Chelsea ya en kötü oyuncumu 100 trilyona falan satmadan) özellikle oyunvuları kendim araştırdım ve sözleşmesi bitip sezon sonu serbest kalacakları bulup aldım biraz gayret ve biraz da şansla takım süper oldu tavsiye ederim bu menajerlik oyunlarının zevki hep alt liglerden takım alıp yükselterek çıkıyor

bayern münchen
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    bence bayern en iyi takım

Nesil
    2006
    Yer
    İST

bence ispanya ingiltere türkiye fransa liglerini aç işsiz başla

15. Default

SAnli urfa 1 lige 3 sezonda cikarsin ozgur bayram cook iyi forwet

Avrupada hangi liglerde yabancı sınırlamsı yok ona göre görede takım seçelim hepsini bilen varsa paylaşırmı bizle?Real betis ve borussia mndchengladbach önerebileceğim takılmar...

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Celtic olabilir.

bence liverpool en zewklisi biraz oynamasi yonetmesi zor ama cok zewkli bir takim bence

Quote Originally Posted by cemhpr View Post
    SAnli urfa 1 lige 3 sezonda cikarsin ozgur bayram cook iyi forwet

abi o adam dedem yasşinda be

20. Default

Newcastle Utd,Kırıkkalespor.

Sukru Sewİm ArkadaŞim Awatarin GerÇekten Çok GÜzel Nerdenbulabİlİrİm Onu

Tottenham...

werder bremen
    mainz

almanya çok zevkliymiş. mutlaka deneyin. herhangibir takım da alsanız zevkli. örnek mainz. genç yetenek dolu. sakatlık çok az. alman oyuncular fiziksel üstünlükleri var. oyun sert değil. sarı kartlar az. hatta werder ile oynadım. hiç 2 aydan uzun sakatlık olmadı bir de hiç kırmızı göstermediler.

main05 mutlaka deneyin

Quote Originally Posted by zalimplus View Post
    Avrupada hangi liglerde yabancı sınırlamsı yok ona göre görede takım seçelim hepsini bilen varsa paylaşırmı bizle?Real betis ve borussia mndchengladbach önerebileceğim takılmar...

benim bildiğim ingilterede yabancı sınırlaması yok diğerlerini bilmiyorum..

Nesil
    2006
    Yer
    Bilgisayar

Sonuna kadar Tottenham Hotspurs ve Atletico Madrid...
    Uzun aradan sonra, tekrar merhaba TURKSPORTAL !

Nesil
    2006
    Yer
    sakarya

hsv dortmund atletico madrid psv lyon west ham everton cok ii kadrolari war bn hepsiyle oynicam bide sporting lisbon kucuk takim istiosan ingiltereden nottingham forest
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    sakaryasporda olabilirsin

hollanda dan heracles ile oynuyorum yabancı sınırlaması da yok

kesinlikle arsenal

gidin romayı luca toniyi alın ondan sora alamadıgınız kupa kalmaz cok iyi bi genc akademisi war 16-17 yasında 10 kisi transfer etim u20ye attım hepsi simdi takımımın yıldızı kesinlikle öneririm...

Nesil
    2006
    Yer
    -

bence udinese

Sayfa 9 / 20 İlkİlk ... 789101119 ... SonSon

Mesaj Yetkileri