1 ile 28 arası toplam 28 sonuç

Konu: F.Karagümrükspor Ve Yeşeren Umutlar

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Tebrik ederim lige çok güzel başlamışsın.
    Gelirken ne getirilir ki giderken ne götürülür?

Transferler iyi ama aşırı transfer yaparak kadronu şişirmişsin sanırsam.Başarılar.

Nesil
    2006
    Yer
    Aydın #09, Ankara #06

Tebrikler diyeyim birde Alibeyköy Spor'da 1oyuncu var forvet adını tam hatırlayamadım 26 yşında olması lazm ona bak 50K değeri var Bulamazsan profiliyle koyarım

Quote Originally Posted by SiR ToMaSRoSiCkY1 View Post
    Transferler iyi ama aşırı transfer yaparak kadronu şişirmişsin sanırsam.Başarılar.
    sezon başında kadromda 6 tane oyuncu görünce baya bi şaşırdım açıkcası bu kadar çok transfer ben de beklemiyordum. eksik olan her mevkiye bir iki oyuncu kattım. güzel de oldu. fakat şimdi save de bi problem var açılmıyo. hata veriyo. umarım düzelir yoksa baştan başlıcam kariyere.

Nesil
    2006
    Yer
    Aydın #09, Ankara #06

Değeri düşük takımada katkı sağlar alırsan

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

kadromda 6 tane oyuncu gordum derken can nasıl oluyor yahu?? bu arada önemli değil ilgileniriz tabi

Default F.Karagümrükspor Ve Yeşeren Umutlar

Dün akşam yapılan uzun bir görüşmenin ardından anlaşma sağlandı ve Can Öksüz; Fatih Karagümrük Spor Kulubu Menajerliğine getirildi. 2 senelik sözleşmeye imza atan Can Öksüz takımı görev süresinin sonuna kadar bir üst lige çıkaracağı sözünü de verdi. Karagümrük taraftarları yaşanan gelişmelerden sonra Can Öksüz ismine güvenmekden başka çarelerinin olmadığını, ve gelecek başarıların umuduyla Can Öksüz'ü sonuna kadar destekleyeceklerini söylediler.

F. Karagümrük Spor Kulubu
    Fatih Karagümrük 1926 yılının ilkbaharında Muhtar Bey ve arkadaşlarının gayretleri ile Acıçeşme ve Karagümrük Gençleri takımlarının birleşmesiyle, "Karagümrük İdman Yurdu" adıyla kurulmuştur. Takımın forma renkleri Karagümrük tulumbacılarının o dönemdeki başarılarına bir atıf olarak kırmızı alevi, siyah ise dumanı temsil edecek şekilde seçilmiştir.Tarihine baktığımızda kadrosundan çıkan önemli isimler:
    Baba Hakkı (Beşiktaş'ın Efsane ismi)
    Necdet Gezen (Müjdat Gezenin babası)
    Asaf Ayçıl (gazeteci)
    Dr. Mustafa Çakar (Ahmet Çakar'ın babası)

Karagümrük Spor Kulubu Formaları

Can Öksüz Kimdir?
    • 1968 yılında İstanbulda dünyaya gelen Can Beşiktaş fanatiği olarak yetişti. Babası da fanatik Beşiktaşlı olan Can Büyüdüğünde Beşiktaşta futbolcu olmak istiyordu fakat bu hayalini yaşadığı sakatlıklar yerle bir etti.
    • Amator kuluplerde yardımcı antrenor olarak çalışan Can yıllar ilerledikce bilgisini arttırdı ve Maliyesporda şampiyonluk yaşadı.
    • Bu başarısı kendisini Karagümrük Spor Kulubune ve çok sevdiği Beşiktaşına yaklaştıran 1. basamaktı.
    Bakalım gelecek günlerde bu amacıma ulaşabilecekmiyim

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    ğeşine düştüğü 10 futbolcudan 2sini daha şimdiden rakiplerine kaptıran Karagümrük ilk transferini Serdar Doganay ile anlaşarak gerçekleştirdi.
    Serdar Doganay

transferlere devam
    Hamza Ozturk

Halil Altun

Burhan Akdemir

Hakan Cakan

İlgilendiğimiz 10 oyuncudan Erman Güraçarı altaya kaptırdık. Volkan Altin Mersin İdman Yurdunu tercih etti. Yusuf Mertle ise parada anlaşamadık. 3 fire verdik.

Öğle saatlerinde Sözleşme teklifini kabul eden Erhan 2 yıllık imzayı attı.
    Erhan Eskin

Bu arada ilgilendiğimiz oyuncular arasında olan Emrah Umut da Mersin İdman Yurdu yolunu tutanlar arasına katıldı. Fireler etti 4.

Defans için düşündüğü Emrahı Mersine kaptıran Karagümrük gözünü Ertan Bakir a çevirdi. 12 kulup tarafından sözleşme önerilen Ertan bakalım Karagümrüklü olacak mı.
    Last edited by Can Oksuz : 01.Mayıs.2008 at 22:04 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Abi gerçekten 68 doğumlumusun?bu arada benimde bi arkadaşım vardı orhun eksin diğe sende erhan eksini almışsın tebrik ederim başarılar

Basarilar,uzun bir kariyer olur insAllah.

Quote Originally Posted by galatasaray12 View Post
    Abi gerçekten 68 doğumlumusun?bu arada benimde bi arkadaşım vardı orhun eksin diğe sende erhan eksini almışsın tebrik ederim başarılar
    88 dogumluyum oyunda 88 dogumlu yapamadıgım ıcın 68 yaptım oradaki tanıtım zaten fantazi

Quote Originally Posted by EmperoR View Post
    Basarilar,uzun bir kariyer olur insAllah.
    dileklerin için teşekkür ederim.

ilk hazırlık maçımız tat vermedi. tam hazır olmadığımızı acı bir şekilde gördük. Rakip Salihlispordu. Maç öncesi Favori gösterilsek de maç boyu etkisiz bir oyun sergiledik ve istemediğimiz bir sonuç aldık. Allahtan Alp in sakatlıgı ciddi değil.

HElal beya.Bizlerde karagümrüklüyüz.Başarılarının devamını dilerim.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

pek iyi bir baslangıc olmamıs ama bence duzelecek..

Quote Originally Posted by senolchenko View Post
    HElal beya.Bizlerde karagümrüklüyüz.Başarılarının devamını dilerim.
    başarılar henuz başlamadı ama teşekkür ederim yine de

Quote Originally Posted by anil luque View Post
    pek iyi bir baslangıc olmamıs ama bence duzelecek..
    elbette bunun için çalışıyorum

şu anda futbolcuların kondusyonu pek iç açıcı durumda degil bu yuzden önümüzdeki 2 hazırlık maçını iptal ettim idmanlara agırlık veriyorum 2 hafta sonra beşiktaş ile bir hazırlık maçı yapacagız. o maçtan sonra bir maç daha ve sezona hazır olacağımızı düşünüyorum.

bu arada transfer çalışmaları da tüm hızıyla devam ediyor.

son dakika gelişmesi Ertan Bakir G.Osmanpaşayla anlaştı fakat taraftarlar bu transferden dolayı baya bi sinirlendiler.

başarılar dilerim sonuna kadar arkandayız

Transferde hız kesmeyen Karagümrük akşam saatlerin de 2 oyuncuya daha imza attırdı.

Önder Sağlam

Tecrubesiyle takıma çok şey katacağına inandığım bir oyuncu

Metin Çay

bir oyuncuyla daha anlaşmak üzereyiz.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

transferler guzel can.. bu arada kondısyonlardan yakınıyorsun antrenman programın varmı??

2 yeni oyuncuyla daha anlaştık.
    Gurman Agac

Murat Doymuş

Ve Karagümrük transferde bombayı patlattı. Beşiktaştan Aydın Karabulutu kiralayarak sol kanadını iyice sağlamlaştıran Karagümrük kiralık olarak 2 oyuncuyu daha bünyesine katmak üzere.

Aydın Karabulut

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    transferler guzel can.. bu arada kondısyonlardan yakınıyorsun antrenman programın varmı??
    evet şu anda sezon öncesi için hazırladığım antreman programını kullanıyorum. yavaş yavaş kondüsyonlar yerine gelmeye başladı.
    Last edited by Can Oksuz : 01.Mayıs.2008 at 20:14 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

hmm peki kullanmaktan vazgecersen hanı memnun kalmayıp falan http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=53282 buraya bir göz at

hmm peki kullanmaktan vazgecersen hanı memnun kalmayıp falan http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=53282 buraya bir göz at
    ilgilendiğin için teşekkürler ama başka menajerlerin taktiklerini ya da antreman programlarını kullanmak benim felsefemde yok.

kiralık olarak oyuncu arıyoruz şu anda birkaç oyuncuya teklif götürdük bakalım sonuç ne olacak.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Defansa takviye olarak anlaştığımız oyuncumuz. 34 yaşında ilerleyen zamanlarda Antrenor olarak da yararlanmayı düşünüyorum.

Burhan Saatcioglu

Bu arada bir son dakika gelişmesi daha.

Beşiktaş ile Karagümrük Pilot takım anlaşması sağladı.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Pilot takımı olduğumuz Beşiktaş Forma şansı bulması zor olan Serkan Çelik i bize kiralık gitmesi için ikna etti ve Serkan bu sezon Karagümrük forması giyecek. Bu transferle sag kanadını da güvence altına alan Karagümrükde sıradaki hedef merak konusu.

Serkan Çelik

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Kaleci arayışlarına son veren isim Erdem Köse oldu. Beşiktaşın alt yapısındaki genç kaleci kiralık olarak Karagümrükte oynamayı kabul etti.

Erdem Köse

Last edited by Can Oksuz : 01.Mayıs.2008 at 20:43 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Başarılar dilerim Can abi transferlerin de güzel.

Quote Originally Posted by yunusgs View Post
    Başarılar dilerim Can abi transferlerin de güzel.
    teşekkürler.

Beşiktaştan kiraladığımız Aydın, Erdem ve Serkandan yoksun çıktığımız maçta Beşiktaş karşısında yenildik ama ezilmedik. Topa hakim olan taraf bizdik ama golleri Beşiktaş attı. Hazırlık maçı eksiklerimizi gördük özellikle sag beke transfer şart. Forvette genç olmasına karşı 194 lük boyuyla kendisinden beklemediğim teknik bir vuruşla tek golümüzü atan Mehmet Bilali Tebrik ediyorum.

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Üsküdar Anadolu maçı takımın yavaş yavaş oturduğunu gördük. oyunu 90 dakika kontrolumuz altında tuttuğumuz maçta tek hatayı kalecimiz topu ayağının altından kaçırarak yaptı. ortasahaya katılan aydın ve serkan la birlikte tek forvet olarak düşündüğüm Alp Küçükvardar daha etkili oldu zira ilk yarıda attığı 3 gol bunun göstergesi. genç devimiz Mehmet Bilal fırsatcılıgını konuşturup kısa düşen geri pası aglara gönderdi. sonuçta taşların yavaş yavaş yerine oturduğunu gördük.

dikkatinizi çekti mi kaleyi bulan 3 şutum fakat 4 golüm var
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Son hazırlık maçımızda Edirnesporu 1-2 ile geçtik lige moralli başlayacağız. Hafta arası primlere yapılan zamla tavan yapan moraller takımın gücüne ekstradan katkı sağlayacak.

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:

basın toplantısı yapmak isteyen varmı sezonun ilk maçından önce. varsa [email protected] eklesin
    Last edited by Can Oksuz : 01.Mayıs.2008 at 22:31 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

22. Default

can sen ve ekibin bu işi yaparsınız güven sonsuz başarılar ilerki maçlarda

teşekkürler değerli yorumun için.

bu arada beşiktaş süper kupa mücadelesinde 1-0 yenik düştüğü maçta 3-1 galip gelerek süper kupayı müzesine götüren taraf oldu.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:

Sarıyere karşı akıllı futbol oynadık girdiğimiz pozisyonları golle sonuçlandırdık. penaltıyla attıkları golde hamzanın hatası buyuktu top zaten auta çıkıyodu adamı çekdi penaltı oldu. saglık olsun. oyuncularımı kutluyorum.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:

maç hakında söylenecek çok şey var. ilk maçımızda ve hazırlık maçlarında az pozisyona girdik ama girdiğimiz pozisyonları değerlendirmiştik. bugun pozisyon zenginliği vardı ilk maçında 5 yiyen alibeykoy iyi direndi. çok pozisyon bulduk ama değerlendiremedik. 1-0 da olsa kazandık ama ben daha net bi skor bekliyordum. önümüzdeki maçlarda bunun için çalışıcaz.
    Last edited by Can Oksuz : 02.Mayıs.2008 at 00:35 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

iyi gidiyorsun ama üst sıralara çıkman gerekiyor tabii

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Tarkan iyiymiş bence kadrona kat abi.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Kardeş Mansız'ı alsaydınya. Eğer alabilirsen hemen al çok pişman olursun almadığına.

kadromda 6 tane oyuncu gordum derken can nasıl oluyor yahu?? bu arada önemli değil ilgileniriz tabi
    normal kadro da 6 kişi vardı evet ben de çok şaşırdım. ilk başladıgımda transfer butcesi olarak para da vermediler. maaş bütçesinin de üstüne çıktım. sırf takımı 18 kişilik yapabilmek için. kiralık olanlara maaş ödemiyoruz allahtan

bu arada save de problem oldu. kariyeri tekrardan açıcaktım. bir arkadaşım ortak kariyer istedi. artık onunla devam edicem konu bir süreliğine kilitlenebilir.

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Üzüldüm abi geçmiş olsun

Mesaj Yetkileri