1 ile 6 arası toplam 6 sonuç

Konu: Visual C++ Runtime Error

Default Visual C++ Runtime Error

Merhaba. Son birkaç haftamı harcadığım ve her şeyi denememe rağmen çözemediğim hata ile karşınızdayım. Kariyerim 9 yıllıktı, sorunsuz oynuyordum. Bir gün bu hatayla karşılaştım.

Denemediğim şey kalmadı. Google'da, Yandex'te, Bing'de 15. sayfalara kadar ilerledim çözümünü bulamadım. Dilini bilmediğim sitelere girip çeviri yapmaya çalıştım yine sorunu çözemedim. Orjinal oyunda bile böyle oluyorsa... Sigames, fmbase, sortitoutsi gibi siteleri de araştırdım ama bulamadım. Belki aynı hatayı alıp çözmeyi başaran biri vardır umuduyla buraya yazıyorum.

Oyunu 2 farklı bilgisayarda oynamam gerekiyordu bazen, flash bellekle taşıdığım çok olmuştur. Bundan olabilir birinci düşüncem. Fakat şöyle bir durum var, oyun ilk bozulduğunda 6 ay önceki kayıtlı oyunum vardı. Onu açabildim. Tekrar 6-7 ay ilerledim ve kaydettim. Tekrar açmayı denediğimde açamadım ve 6 ay önceki save de bozuldu.

Farklı bir bilgisayarda denedim 6 ay önceki oyun açıldı, yeni oyun açılmadı. Microsoft'un kendi sitesinden yayınladığı c++ paketini yükledim, çözülmedi. Directx ve framework güncelledim, çözülmedi.

Tam bütün umutlar bitti derken 2 gün önce arkadaşımın yeni aldığı laptop'unda denedim oyunu, açıldı. Bir gece 10 saat boyunca oynadım, yarım sezon ilerledim. Farkı farklı yerlere 4-5 tane save aldım. Flash bellekle kendi bilgisayarıma taşıdım, yine açamadım. Abimin laptopunda denedim, yine açamadım. Arkadaşım onda oyunun sorunsuz bir biçimde açıldığını söylüyor. Sorun da bu, oyun kesin olarak açılmasa ben de ümit etmeyi bırakacağım ama olmuyor işte

Umarım bir faydası olur konuyu buraya açmamın, teşekkür ederim şimdiden.

Açtığın lig sayısı, database büyüklüğü ve içerdiği oyuncu sayısı çoksa bu tür problemler çıkabiliyor. Bilmiyorum sorununu çözer mi ama istersen şunu dene. Arkadaşının bilgisayarında oyunu aç, bütün scout raporlarını temizle, açılı lig sayısı fazlaysa onları azalt. Lig ekleyip çıkarabiliyoruz malum. Bunları yaptıktan sonra farklı kaydedip birde o yeni kayıtı açmayı dene.

Quote Originally Posted by Deus Dominus View Post
    Açtığın lig sayısı, database büyüklüğü ve içerdiği oyuncu sayısı çoksa bu tür problemler çıkabiliyor. Bilmiyorum sorununu çözer mi ama istersen şunu dene. Arkadaşının bilgisayarında oyunu aç, bütün scout raporlarını temizle, açılı lig sayısı fazlaysa onları azalt. Lig ekleyip çıkarabiliyoruz malum. Bunları yaptıktan sonra farklı kaydedip birde o yeni kayıtı açmayı dene.
    Yarın bunu deniyorum, ilgilendiğin için teşekkür ederim. Bana çok mantıklı geldi önerin daha önce aklıma gelmemişti. İnşallah çözerim sorunu.

bu hata yüzünden ben de oyunu sildim,oynamıyorum artık
    ingiltere lig 1 de takım yönetiyorum,
    ingilterenin blue square ligleri dahil hepsi açık,bir de iskoçya,irlanda,kuzey irlanda gibi ada ülkeleri ligleri açık.
    ama sorunsuz bir iki ay oynayıp da ondan sonra her oyunun ortasında bu hatadan kapanması canıma tak etti,zaten kısıtlı zamanda günde en fazla 2 maç oynayabiliyorum,
    sinirlenmeye gerek yok deyip kaldırıp attım oyunu

Nesil
    2003
    Yer
    Antalya

Geniş veritabanlı, çokca ligli bir oyunum vardı. Uzun zamandır oynamıyordum. Dün açtım. Bu hatayı verdi. Ben de araştırdım biraz ama bulamadım hiçbir şey. Oyun hiç ilerlemiyor. Lig sayısını azaltayım dedim. Onun için de belli bir tarihi beklemen gerekiyor.
    daha 19 yaşında, düşlerinde özgür dünya...

Aynen Bakın Ortak özelliğimiz Database Seçenegini Genis Yapmamız.benim Cok Fazla Lig Var.bugun Bu Hatayı Verdi...

Mesaj Yetkileri