1 ile 19 arası toplam 19 sonuç

Konu: Federasyon İstifa!!!

Angry Federasyon İstifa!!!

ligde 6.durumdayım ve ilk 11'den 5 oyuncum sakatlandı bunlar yüzünden.arkadaşlar 3 gün üst üste maç olurmu sizce??

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

O açlar ne maçları öyle yaa üst üste..

dostum kötü yanı ilk 11'den 5 oyuncumun sakatlanması 2 tanesi sezonu kapattı zaten.

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya-Edirne(Üni)

10-11-12? e yuh:S

kardeş asları oynatmasaydın keşke.. gerçi alt yapıda maç yapıyosa adamlar nası oynasın da.. işin zor valla kolay gele

kafayı yedirttiler bana istifa etcem en sonunda alt yapıdakilerle çıksam bile onlarda yeterli deiller

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Manchester United 2'şer gün arayla 3 maç oynadı. 2'si benim takımımla ve Şampiyonlar ligi maçıydı. Hollanda liginde kaç kupa var bilmiyorum ancak kupa maçları çok olunca üstüne lig maçları bu tip durumları ortaya çıkarıyor.

Nesil
    2006

Fikstür olayı kötü olmuş, oyunda maç günleri daha sonra belirlenmeli başında belirlenince karmaşık oluyor. Durmadan maçlar erteleniyor. Oyunda fikstür kötü yansıltımış.

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Dediğine katılmakla beraber şunuda eklemek istiyorum. Dediğim gibi Hollanda liginin fikstürü konusunda bilgim yok ancak İngiltere'de lig maçları hafta içi ve hafta sonu oynandığı için bu durum meydana geliyor. Hafta içinde bir turnuva maçı olduğunda lig maç erteleniyor ve biriktikçe lig sonunda oynadığınız maç trafiği artıyor.

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Birde bu oLaya son çıkan Patch te bakmak gerek.
    ÖLürken BiLe Yanımda oL sevgiLim...

8.0.1'de bu hataların çoğu düzeltildi

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Patch'te düzelir mi? diye bana sorarsan düzeltileceğini sanmıyorum. 1 gün arayla maç oynanma durumu nadir rastlanıyor ancak 2 günde 1 maç oynama durumu sürekli görülen bir durumdur. Bu durum daha önceki serilerde de vardı. Tabi tüm liglerde olmuyor belli başlı liglerde.

Nesil
    2006

Aslında bu oyunda böyle olmasının bir nedeni, İngiltere, İspanya, İtalya gibi liglerde çok fazla turnuva var. Üç ayrı turnuvada mücadele ediyorlar birde Avrupa eklenince dört turnuva oluyor buda oyuna sıkışmış bir fikstür olarak yansıyor bu yüzden karmaşık oluyor. Oyun buna çözüm bulamaz. Çünkü maç fikstürlerine baktımığızda gerçeğe yansıtmışlar. Ertelenen maç bir daha ertlenemmesi kötü olmuş.

Nesil
    2005
    Yer
    Tuzla

ya ertelenmesinden daha iyidir bence çünkü maçlar ertelendikçe ligdeki durum karışıyor...
    sağlam bir kondisyon yüklemesi yapıyorum sezon başında hemen hemen her maça ideal 11 im %100 kondüsyonla çıkıyor...

bnde ideal 11 die bşy kalmadı yaw oyuncularım sakatlandı. arkadaşlar bşy sorcam 8.0.1 sadece orjinal oyunlardamı çalışıo yoksa kopyalardada çalışıomu.2007'de kopyalarda çalışmıoduda

o durumlarda 1 -2 gunluk tatile gidin yardımcı ayarlıyor :
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by 33avci33 View Post
    bnde ideal 11 die bşy kalmadı yaw oyuncularım sakatlandı. arkadaşlar bşy sorcam 8.0.1 sadece orjinal oyunlardamı çalışıo yoksa kopyalardada çalışıomu.2007'de kopyalarda çalışmıoduda
    c rackını bulursan kopyadada calısır 2007 de calıstıgı gibi

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya

bencede senin acilen tatile çıkman gerekiyo

sezon bitti istifa ettim zaten.teklifleri değerlendiriyorum

gerçektende çok büyük hata sen en iyisi orjinal cdden oyunu yüklediysen kardeş 8.0.1 i ekle oyununa yoksa arada oluyor böyle

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Konu kilitlenmiştir.

Orijinal forum kurallarını okumanız şiddetle tavsiye edilir.

Mesaj Yetkileri