1 ile 4 arası toplam 4 sonuç

Konu: 11.2.1 regen sorunu

Nesil
    2011
    Yer
    Ankara

Default 11.2.1 regen sorunu

merhaba arkadaşlar fm 2011 11.2.1 oynuyorum.daha önce 3 sezonluk kariyer oynamıştım ve regenler arasından sadece 1 tane hızlı regen vardı.10 forvetten 9'u pivot diğerleride özürlü oluyor.ör:boy:170 hız 8 kafa 18 zıplama 11 v.s..şimdiki kariyerimdede 1.5 sene geçti 1 tane hızlı regen bulamadım.genie scout kullanmama rağmen.şimdiden teşekkür ederim..

Nesil
    2011
    Yer
    Ankara

yok mu bilen arkadaşlar ? :S

Nesil
    2006
    Yer
    11

Bende bu yamayı kullanıyorum ve özellikle 2. sezondan sonra gayet güzel regenler çıkıyor.Zaten genelde sezonda 5-6 regen çıkıyor iyi düzeyde.Vasat olanlar bir yana, bir çoğununda bir alandaki özellikleri çok iyi olmasına rağmen, diğer alandaki özellikleri evlere şenlik oluyor.Artı Genie kullanmana rağmen çıkmıyorsa çıkmıyordur yani pekde yapılabilecek birşey yokİçine sinmiyorsa versiyonu değiştirirsin olur biter.Aşağıdaki linkte konu ile ilgili paylaşılmış güzel bir rehber var.Belki işine yarayabilir.

En İyi Regenleri Bulmak

- Rıdvan Dilmen : "Brezilya Milli Takımı'nın sol beki fazla oynayamıyor Fenerbahçe'de, sebep?"

- Aykut Kocaman : "Brezilya Milli Takımı'nın sol bekinin bunu düşünmesi lazım."

Nesil
    2011
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by Lim10 View Post
    Bende bu yamayı kullanıyorum ve özellikle 2. sezondan sonra gayet güzel regenler çıkıyor.Zaten genelde sezonda 5-6 regen çıkıyor iyi düzeyde.Vasat olanlar bir yana, bir çoğununda bir alandaki özellikleri çok iyi olmasına rağmen, diğer alandaki özellikleri evlere şenlik oluyor.Artı Genie kullanmana rağmen çıkmıyorsa çıkmıyordur yani pekde yapılabilecek birşey yokİçine sinmiyorsa versiyonu değiştirirsin olur biter.Aşağıdaki linkte konu ile ilgili paylaşılmış güzel bir rehber var.Belki işine yarayabilir.

En İyi Regenleri Bulmak
    teşekkürler .

Mesaj Yetkileri