Anket Sonuçlarını Görüntüle:

Voters
0. You may not vote on this poll
  • 0 0%
Sayfa 52 / 72 İlkİlk ... 242505152535462 ... SonSon
1,531 ile 1,560 arası toplam 2138 sonuç

Konu: FM2006 Oyuncu Önerme

Nesil
    2006
    Yer
    internetten

ab uyruklumu bilmiyorum gerçi brezilya lı ama bende ab statüsünde oynuyodu
    julio baptistayın ne yaptın onu dicektim amc de cosuo

arkadaşlar gerçektede böyle bir oyuncu var zaten yani regen değil database yi büyük alırsanız kesin çıkar.

Nesil
    2006
    Yer
    turksportal dan

database niz büyükse rahatlıkla bulursunuz ama 5 milyon eurodan aşağı gelmiyoo ii oyuncu gerçekten şöle bi özelliklerine baktım ama ona verceğim parayı sergio aguero ya veririm daha genç ve argentinalı hiç olmazsa

Default dc lütfen yardım edin!!

Arkadaşlar 4-4-2wings taktiğiyle galatsarayda oynuyorum türkiyede çok başarılıyım ama avrupada defansın ortasindeki servet ve felipe gonzalez bariz hatalar yapıyor 20m sterlin para var kasada bu bölgeye kimleri almalıyım sizce özellikle büyük başarılar için

Birde mc bölgesinde javier mascherano-tomas sivok 2lisini kullanıyorum mascheranodan çok çok memnunum ama sanki sivok da avrupa maçlarında etkisiz kalıyor burayada yeni bir transfer yapmalımıyım?

Şimdiden teşekkürler

Forza Porcellis-Fernando Genro

Nesil
    2006
    Yer
    Eskişehir

Default İyi Türk DC arıorum.

arkadaşlar Türk ve ucuz olan iyi DC arıorum. yardımlarınızı bekliorum.

ugur uçar,servet

Nesil
    2006
    Yer
    antalya

ugur uçar hiçde ucuz değil hem her takımada gelmez

egemen korkmaz.

marchenayı al.

Default acil orta sahanın ortasına oyuncu

22 milyon ytl bütçem var yasin karaca dışında olsun ltf yetenekli türk yadda yabancı

gungor ozturk
    cagdas
    koray avcı
    erdal sezek

1. lıgdeysen yabancı kontenjanı varsa 5 tr a edınho yu al
    2 seneye kalmaz brezılya mıllı takımda dubbed the new lucıo cunku

egemen korkmaz
    alı turan
    sumer beyhan

gungor ve sumerı ıtalyada bıle oynatsan banko oynar takımında favorı personelı olur
    ben fb ıken lazıo ve parma bu ıkısını aldı 2 sene boyunca 8 le oynadılar
    gungoru 2 ye sumer bayhanı 3 e alabılırsın

arkadaşlar ajax'la yeni bi oyun açtım. bana AMC, DR, DL gerekiyor. özelliklede AMC ve DL bölgeleri çok kötü. yine DR'de oynayabilcek grygera, heitinga filan var ama ben orayada çok kaliteli bi adam istiyorum. ayrıca DM'de alcam ama onu ben bulurum. biliyorum bazı isimler. sizden AMC, DR, DL bölgelerine adam almam için yardım istiyorum. fiyatları ucuz olsun. hepsine toplam 11 milyon euro yetiştirmem gerekiyor. yaşlarıda 19-23 arası olsun. fiyatlarının ucuz olması önemli. DL'ye chellini'yi düşündüm juve satılığa koymuş. sizce onu alsam iyi olur mu? bide bişey daha sorcam. bende şu forvetler var: rosenberg,huntelaar,charisteas,ryan babel ve manucharyan. bu 5 forvet var ama hiçbirisi tam olarak iyi değil gibime geldi. huntelaar'da daha genç baya ve özellikleri pek iç açıcı değil. sizce forvet almam gerekir mi? bana bide forvet söylerseniz iyi olur. yalnız forvetinde çok ucuz olması gerekiyor. ucuz ve bitirici bi forvet lazım. beni yıllarca sürükleyebilmeli ligde ve şamp liginde. sizce almalımıyım forvet? almalıysam kimi almalıyım. önerilerinizi bekliyorum. biraz acele olursa sevinirim çünkü oyuna başladım ve transferleri çabuk bitirmek istiyorum. şimdiden teşekkürler

Nesil
    2006
    Yer
    40lareli

Uğur uçar - Kocaadam fatih - Cem Beceren - Öztürk güngör

Nesil
    2006
    Yer
    40lareli

Kristoffer Hæsted - Christian Poulsen - Türk olarak Ayhan Akman Bi de Takımını Söyleseydin Ona Göre Oyuncu Söyleriz - Yani Gelecek Oyuncuları Yazarız

irfan başaran

Nesil
    2006
    Yer
    40lareli

Quote Originally Posted by emreözdoğan
    arkadaşlar ajax'la yeni bi oyun açtım. bana AMC, DR, DL gerekiyor. özelliklede AMC ve DL bölgeleri çok kötü. yine DR'de oynayabilcek grygera, heitinga filan var ama ben orayada çok kaliteli bi adam istiyorum. ayrıca DM'de alcam ama onu ben bulurum. biliyorum bazı isimler. sizden AMC, DR, DL bölgelerine adam almam için yardım istiyorum. fiyatları ucuz olsun. hepsine toplam 11 milyon euro yetiştirmem gerekiyor. yaşlarıda 19-23 arası olsun. fiyatlarının ucuz olması önemli. DL'ye chellini'yi düşündüm juve satılığa koymuş. sizce onu alsam iyi olur mu? bide bişey daha sorcam. bende şu forvetler var: rosenberg,huntelaar,charisteas,ryan babel ve manucharyan. bu 5 forvet var ama hiçbirisi tam olarak iyi değil gibime geldi. huntelaar'da daha genç baya ve özellikleri pek iç açıcı değil. sizce forvet almam gerekir mi? bana bide forvet söylerseniz iyi olur. yalnız forvetinde çok ucuz olması gerekiyor. ucuz ve bitirici bi forvet lazım. beni yıllarca sürükleyebilmeli ligde ve şamp liginde. sizce almalımıyım forvet? almalıysam kimi almalıyım. önerilerinizi bekliyorum. biraz acele olursa sevinirim çünkü oyuna başladım ve transferleri çabuk bitirmek istiyorum. şimdiden teşekkürler
    Kardeş Dl ye Olivier Deschact Alabilirsin

-----------------------------------------

Arkadaşlar Ben Galatasaraya Kaleci Alıcam 1. Sezon Yeni Bitti - Takım Galatasaray Mondiyi Satıyom - Database normal Fransa ve Turkey 2 Lig Açık - 10 T ve Altı Civarı fiyata gelen Denediğiniz Güzel Oynayan Kaleci Önerilerinizi Bekliyorum - Şimdiden Saolun

Nesil
    2006
    Yer
    Sükrü Saracoglu Stadı

Fabregasi al 2-3 sene sonra süper oluyor.

valla bence rosicky al dortmund'dan

güngör öztürk'ü al derim

steven taylor'u al defansa 7.5 mn orta sahayı da değiştirmene gerek yok bence

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

cafercxan super top oynuyo. ibrahim akin da aynen. deniz baykara. vitti.

ya bak bence ileride şu oyuncular süper profesyonel oluyo size bunları tavsiye ederim:Evandro Roncatto ve Riccardo Montolivo bunlar biraz pahalı ama değer.

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir'in komşusu Karşıyak

Şuan evde değilim ve FM'e bakma imkanım yok ama Al-Hilal mi ne öle bi takımda yine böyle iyi bir forvet vardı Arabistanlı belkide budur hatırlamıyorum ve nasıl olduysa ilk sezonda(!) Suudi Arabistan Kolombiyayla(!) final oynamıştı 2. olmuşlardı ama bu dediğim forvet sanırım Altın Ayakkabı ödülünü almıştı!.. :S

Nesil
    2006
    Yer
    Sarı Güllerin İçinde Olduğu Lacivert Gökyüzünden

Default Harika Bir Regen:Timo Schulz

evet arkadaşlar ben böyle bir regen oyuncu keşfettim gerçekten harika

yorumlarınızı bekliorm

Nesil
    2006
    Yer
    internetten

çok iyi bir adam ama benim mod lardan bi isteğim var bu regenlerle ilgili bi bölüm açsalarda konu ve msj kirliliği olmasa

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Tokat

bu regen bizde cıkmayacağı için sana hayırlı olsun.

Default gs ye gol makinas???

arkadaşlar yetenekli bi forvet arıyorm

Nesil
    2005
    Yer
    Ankara

ben fenerliyim am adostluk kazansın ilk sene delgado ikinci sene genro yu al gol rekorlarını kır.
    fenere de fazla fark yapma lütfen

rosicky arsenal de

Nesil
    2006
    Yer
    Kayseri Takım:Kayseri

arkadaşlar fiorentinaya dl arıyorumda bana yardımcı olurmusunuz hangisi iyi gider

Sayfa 52 / 72 İlkİlk ... 242505152535462 ... SonSon

Mesaj Yetkileri