Anket Sonuçlarını Görüntüle:

Voters
0. You may not vote on this poll
  • 0 0%
Sayfa 71 / 72 İlkİlk ... 216169707172 SonSon
2,101 ile 2,130 arası toplam 2138 sonuç

Konu: FM2006 Oyuncu Önerme

1. Default

sağol da bana biraz acele lazım yardım eden yokmu??

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

abi barry opdam ı biliom çok süper aldım o adamı
    ve sanada leonardo lashvili öneriyom
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    abi size şiddetle cacau yu öneririm

Nesil
    2006
    Yer
    Stamford Bridge

cacau fm5 de mükemmel de 06 da hiç bakmadım ama güzeldir heralde ...

kaleciolat keser ,mondragon,cech,buffon,reina

defans:john terry ,güngör öztürk,mehmet polat jamie carragher,song,rio ferdinand, gallas,nesta

ortasaha:freddy guarin,steven gerrard, messi,ugur yilidirim,lampard,aimar vicente,ronaldinho,jo**uin

forvet:cisse,ümit karn özgürcan,adriano ,fernando torres ,carlos tevez,mokoena,fred,robinho,l**uinta

arkadaşlar türk dl ve ml bilen var mı biraz ucuz olsun ltf.yabancı bi tane alma hakkım var biri yabancı olabilir

Nesil
    2006
    Yer
    Stamford Bridge

dl : murat duruer
    ml : volkan bekci

Paul Anderson Liverpool G.Rossi Manchester...

mami_lee senin dedigin oyuncular bnede ii deil hele murat adamın özelliklerinden biri 10 bile degil bana baska adma lazım ..

Nesil
    2006
    Yer
    Stamford Bridge

dl : ferhat öztorun
    ml : umut güzelses

arkadaşlar ben zor oyuncu begnen biriyim..bu oyuncuları bana gelmez.. ben zaten oyunudan anlamıom..bu oyuncuların hepsi 10 dan üstün özelligi yok

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

dlrhan ak
    ml:ibrahim akın

mirko vucinic adam leccede oynuo biraz pahalı ama olsun spartak moskovada fernando cavenaghi var 6 milyon euro ya alabilirsiniz adam süper bi şeeyy

beyler bence forvetlerin kıralı demir ilkay fener alt yapısından aldım oyuncu mükemmel tam 4 sezon oynattım her sezon gol kıralı ümit karanla birlikte fırtınalar estiriyo 34 maç oynattım yani tam sezon 34 maçta 72 gol attı adeta gol makinası süper bir oyuncu her sezon gol kıralı . asist kıralı .yılın forveti tavsiye aderim

14. Default efe yıldırım, tsigalko

gioda, theo walcott, arteta

ilhan demirci 17 yasındayken top kapma 17 markaj 17 kafa 17 (Defans) cem sultan bide tamer tuna(çok büyük takımlar ıcın degıl)

Nesil
    2005
    Yer
    Zonguldak Siteniz:Turksportal

Çoğu adamlar aynı 141 sayfa bak bak bitmez İlhan Demirci Gayet Güzel Tavsiye Ederim.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara, Eskişehir

ezequiel garay*,falcao,pedro henrique,michal papadopoulos,kostadin hazurov,orlin draganov,sergio daniel **uino*,juan samudio,jorge ortiz,radames*,florin costin soava,arsene*,edilson*,oscar diaz,diego bogado,bratislav ristic(gk hariç heryerde oynuyor),derlis gonzalez,juris laizans,walter milciades fretes,andrei enescu(romania u21),eliseo quintanilla,olexandr melaschenko,alan kusov,alan(d.moscow),jorge enrique giraldo,dario gandin*,ismael blanco,toussait natama,henrich bencik ve daha birçok oyuncuyu dinamo kiev e aldım we edilsonu 2m€alıp 6m€ ya valencia ya sattım * isareti verdiğim oyuncular her takımda harikalar yaratır anlamını tasıyor.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara, Eskişehir

beyler bişi sorcam şimdi positionda oyuncuların çeşitli özellikleri var ya ordki özellikler zamanla kazanılabilir mi bilen varsa açıklasın lütfen

19. Default

rafinha-schalke
    uğur yıldırım-heerenven
    javier mascherano_?(unuttum)
    anthony vanden borre-anderlecht
    deschacht_anderlecht
    serkan gedik_?
    michael ball_psv eindhoven
    mica varyanen_psv eindhoven
    vicente_valencia_giovanni dos santos_barcelona 19u
    başka da varda şimdi bunlar aklıma geldi rafinhayla 7.83 average ı tutturmuştum
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Rafİnhaaaaaaaaaa

akinfeev,kerlon,podolski,downing,baines,ifil,defoe ,wesley snider gibi bişidi bu sonuncusu ajax da oynuyor.

beyler benim buldum futbolcular sunlar:renato.Quirino.simon vukcevic.carlosmagno.matias delgado.junior.ze eduardo.nicolea mitea.adebayor.farfan.ugur yıldırım.ilhan demirci.polat keser.özgürcan.erkincaner.güngörözturk.yasin karaça

22. Question javier acuna

ben genç bir isim oolan javier acuna dan başlicam çok iyi 17 yaşında tabi fm 2006 da ama çok iyi bitiriliği 19 frikik golleride var ama orta dereceli takımlar için biraz el yakıcak 5 milyon euroya aldı(ama değer)birde collins mbesuma tavsiye ederim wason renteria kaleci olarak marcelo grohe ve lebohang mokoena ,benedict vilakazi
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by okanako View Post
    akinfeev,kerlon,podolski,downing,baines,ifil,defoe ,wesley snider gibi bişidi bu sonuncusu ajax da oynuyor.
    ifil nasıl?
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    beyler bana iyi bi sol kanat söylermisin z stewart downingi alıcam ama vermiyolar ii bir sol kanat söylerseniz ii olur

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    lebohang mokoena yı al eddie johnson vilakazi ve javier acuna ve julian jenner
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    editör ün nasıl kullanıldığını bilen var mı

arkadaslar AB statusundeki en iyi orta sahalar kimler özellikle AMC gerek.ama iyi olmalı öle sıradan futbolcu değil.şimdiden yesekkurler

oyuncu arama dan filterle ama benim önerebileceğim
    porto lu diego harika oynuyor

cacau 2006 da da gayet güzel stuttgart ıle oynadıgımdan biliyorum.thomas hitsperger süper bi sol kanat ve fernando meira süper bi dmc bu ikisini kesinlikle öneririm defans için martin stranzl marcel schuon
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by mgokalparslan View Post
    oyuncu arama dan filterle ama benim önerebileceğim
    porto lu diego harika oynuyor
    bildiğim kadar ile diego AB statüsünde değil ama yinede sağol
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    alexis sanchez iyi bir oyuncu daha 16 yasında bi göz atın

diego nun italyan vatandaşlığı var diye biliyorum

doğru bende hatırladım şimdi valla eski oyunda gayet iyiydi ama bunda bilemiorum..2005-2006 askerde geçtiği için 2006 oynuorum

Nesil
    2006
    Yer
    Stamford Bridge

john obi mikel i alın. 21 ine basınca ballack ve lampard ı yedek bırakıyo ...

tesekkurler kardes adamın ozellıklerı ıyı gorunuo ama bıde ab statusunde olsaydı ıyı olurdu
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    bide iyi bir sag kanat adamı lazım cok pahalı olmamalı

Nesil
    2006
    Yer
    Stamford Bridge

aaron lennon , wayne routlage , salomon kalou da oynar sağda bunlara bi bak alcak paran yoksa ; ricardo fernandes , fabio ferreira , theo walcott

Sayfa 71 / 72 İlkİlk ... 216169707172 SonSon

Mesaj Yetkileri