Sayfa 10 / 11 İlkİlk ... 891011 SonSon
271 ile 300 arası toplam 323 sonuç

Konu: 4-4-2 Wings Bol gollu kanat taktigi

Quote Originally Posted by master_ozzy
    wala dostum bunun kimseyi rahatsız edecegini gercekten dusunmemistim ama korner taktigi ile birlikte bnm taktigimde basarılı olunca millet tabi bole seyler yazmaya basladı yapacak bi se yok dedigim gibi cok bilen arkadaslar once kendileri kullanıp siteye tanıtsalardı ama her zmn baskasına suc atmak ya da elestirmek kolaydır
    Ya master_ozzy kardeş başka arkadaşların taktiğine laf atan sensin eleştiren sensin bu benim taktiğim gibi olmuş bilmem ne diyen sensin yağ gibi üste çıkmayı bilen sensin bu ne perhiz bu ne lahana turşusu.

Nesil
    2006
    Yer
    Eskişehir

Quote Originally Posted by r_a_z_o_r
    Ya master_ozzy kardeş başka arkadaşların taktiğine laf atan sensin eleştiren sensin bu benim taktiğim gibi olmuş bilmem ne diyen sensin yağ gibi üste çıkmayı bilen sensin bu ne perhiz bu ne lahana turşusu.
    dostum o konuyla ilgisi yok bunun sen niye ustune alınıosun sana laf eden mi var ben bahsettigin arkadasla sorunu hallettim zaten iyiki bi kisinin taktigne yorum yaptık bnm taktigime herkes yorum yapıo bunu nasıl kıyaslıosun sen dostum

Quote Originally Posted by master_ozzy
    dostum o konuyla ilgisi yok bunun sen niye ustune alınıosun sana laf eden mi var ben bahsettigin arkadasla sorunu hallettim zaten iyiki bi kisinin taktigne yorum yaptık bnm taktigime herkes yorum yapıo bunu nasıl kıyaslıosun sen dostum
    master_ozzy kardeş bak sana kardeş diyorum senle bir problemim yok kimse ile yok zaten üstüme alınmam normal o zaman ulu orta konuşma.

Nesil
    2006
    Yer
    Eskişehir

ya dostum eger sen de bnm taktigime hile dediysen ya da calıntı lafım sana da gider o zmn ben herkesi hatırlayamam cunku bi donem o kadar cok kisi konustu ki taktigim hakkında hangi birine cvp vericegimi sasırdım dedigim gibi taktigime ulu orta ÇALINTI diyen ve elinde hicbir sey olmadan bos konusan tum arkadaslara yalnız dikkat korner taktiginden bahsetmiorum bende ulu orta istedigim gibi cvp veriririm dostum

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

fm 2005 te kendim bi taktik geliştirmiştim aynı taktiği 2006 denedim ama hiç bir yerde tutturamadım. sırf bu yüzden oyunu açmıyordum bi kaç aydır. 2005 oynamayı tercih ediyorum. ama geçenlerde Koray kardeşten bi taktik aldım. bi italyan taktiğiymiş. onu denedim liglerin dumanını attırıyorum ama yinede memnun değilim çünkü ben 4-4-2 oynamayı ve transferleri buna göre yapmayı seviyorum. Korayın taktiği 3-3-2-1, 3-5-2 nin bi değişik versiyonu senin bu taktiğide denedim ama bi faydası olmadı. bana yardım edin. 4-4-2 oynamak istiyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    Eskişehir

tum deneyenlere ve begenenlere tesekkur ederim

Nesil
    2006
    Yer
    Sivas

3 defans bir dmc 1 mc bir ml ve 1 mr ve 1 amc ve 2 forvette bu işe yarar mı ?

Nesil
    2006
    Yer
    Kebap,şalgam Diyarı Ad@nA

Quote Originally Posted by yavuzselim_58
    3 defans bir dmc 1 mc bir ml ve 1 mr ve 1 amc ve 2 forvette bu işe yarar mı ?
    Kardeş sadece diziliş önemli değilki komutlarda en az diziliş kadar önemli...

yav kardeş ii diosun hoş diosun da biz gıççımızı yırtarak aldığımız uğur yıldırımı sen nasıl alıyon hemde antalyayla bi hile olmasın

kardeş çok fazla beğenmedim çok gol yedim bi tek şu korner taktiğini aldım senin onun için sağol bu arada fenerbahçeyim...

Korner taktiğini kullanarak gol atmak çok kötü bence.
    Oyunun yapay zekasının eksikliği sonuçta.
    Tüm adamları arka direğe yığmak falan.
    5 maç oynadım toplam 34 gol attım.
    Yarısı kornerden..
    Gerçekçiliğini kaybettirdiği için normal taktiğe döndüm.
    Ama bu taktik bir harika...
    Bravo..

Nesil
    2006
    Yer
    Eskişehir

Quote Originally Posted by nevrozinho
    yav kardeş ii diosun hoş diosun da biz gıççımızı yırtarak aldığımız uğur yıldırımı sen nasıl alıyon hemde antalyayla bi hile olmasın
    ya dostum piyangodan mı cıkıosunuz siz bole msjlar atıosunuz ya kafan basmıo senin ya da bilerek msj atıosun sslere bak bakim kac yılına gelmisim antalya kac kez lig sampiyonu olmus avrupada oynuo sence uguru almak zor mu sence onu ilk sezon 2.lige mi getirdim hey Allahım ya

kardes emegine aglık ama ben bjk ileoynadım bazı maçlarda çok zorlanıyorum ama sanırım komutlarla alakalı olsa gerek ama yine de saol

Nesil
    2006
    Yer
    Amsterdam

Bu taktik benim taktigin aynisi)

Nesil
    2006
    Yer
    Eskişehir

Quote Originally Posted by demaio
    Bu taktik benim taktigin aynisi)
    bu ne demek ya sen ne diosun modlar bi bakın artık işin tadı kaçtı soylemek istemedigim seyler soyleyecegim artık

arkadaşlar bu taktıkte oyuncu komutlarıda varmı??

Beyler uyarı uyarı bir yere kadar bu son uyarıdır artık gerekli cezalara başlıyorum bu dakikadan itibaren.

Nesil
    2006
    Yer
    Eskişehir

hurmet dostum isim vererek uyarırsan daha ii olur uyarı bana mı ki msjı bnm konuma atıyosun eger daha acık soylersen insanlar yanlıs anlamazlar

bu taktikte santrafor olarak kimi örnek verebilirsiniz gs için

Nesil
    2006
    Yer
    Eskişehir

solda tevez sagda da özgürcanı alıstır takıma ya da ümit karan yeterli olur

taktiğin muhteşem....

Nesil
    2006
    Yer
    Amsterdam

bu taktik bir tek ben de calismiyor sanirim)

super taktik yapmışsın ozzy kardeşim zaten senin taktik ve antrenmanlar çok güzel bayağı marifetlisin bu konuda

Nesil
    2006
    Yer
    Kayseri Takım:Kayseri

vay be ozzy ne kadar sevn var taktğini ama harbiden ii taktik ben hep kullanıyom bu taktiği

Nesil
    2006
    Yer
    Eskişehir

saolun beyler sende saol rugby hemşo neresinden

ozzy bende kayseridenim sizler neresindensiniz_?
    kayserilililer toplansakmı ni?

Ozzy kardeş PM attım cevap verir misin yada burdan iletişim kursak ???

özellikle korner taktiğine bayıldım sağol kardeş....

arkadaşım emeğine sağlık gerçekten çok güzel bir taktik ama bende işe yaramadı... ben beşiktaşla oynuyorum zayıf rakiplerde bile zorlanıyorum... acaba sorun takımda mı... istersen kadroyu yazabilirim

iyi fm'ler...

bu taktik super adam dısarda bekliyo vuruyo golll!

Sayfa 10 / 11 İlkİlk ... 891011 SonSon

Mesaj Yetkileri