Sayfa 3 / 11 İlkİlk 12345 ... SonSon
61 ile 90 arası toplam 323 sonuç

Konu: 4-4-2 Wings Bol gollu kanat taktigi

Nesil
    2006
    Yer
    Eskişehir

bnm versiyon 6.0.2 ama onla alakası oldugunu sanmıorum her takıma oturacak die bi se yok kaliteli 2 kanat adamı ve 2 forvet lazım bi de sivasla oynuosan defansif olan taktigi kullanmanı tavsiye ederim

Quote Originally Posted by master_ozzy
    bnm versiyon 6.0.2 ama onla alakası oldugunu sanmıorum her takıma oturacak die bi se yok kaliteli 2 kanat adamı ve 2 forvet lazım bi de sivasla oynuosan defansif olan taktigi kullanmanı tavsiye ederim
    sol kanat cem karaca sağ kanat fuat usta.forvet solda serkan gedik sağda furkan bastan.4 maçın 2sinde ofansifi 2sinde defansifini kullandım 0 puan ve kupadan elendim. ama hazrlık maçlarında adanaya sadece 1 devrede altı atmıştım bu kadroyla .garip valla.

ben bu taktikle hic bi sey yapamadım basarıyla alakası yok uzaktan yakından bence sızın basarınız tamamen sans yadaa benım versionumla ilgili bi problem war bu taktıkle kazanmak bile zor tam bir beraberlik taktıgı ben cok cektim arkadaslar monıtoru yumruklaaktan ellerim agridi umarım sızde cekersiniz bunları durumumu anlarsınız galatasarayda bu taktık fısssssssssssssssssss

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

ben bu taktiii denedim ii taktik ama ortada oynayan oyuncuların defansif yonlerinin iyi olmasi gerekio kanatlarin hizli olmasi gerekio bi de dezavantaji war kanatlardan cok gol yiyoosunuz

ben bu taktikle hic bi sey yapamadım basarıyla alakası yok uzaktan yakından bence sızın basarınız tamamen sans yadaa benım versionumla ilgili bi problem war bu taktıkle kazanmak bile zor tam bir beraberlik taktıgı ben cok cektim arkadaslar monıtoru yumruklaaktan ellerim agridi umarım sızde cekersiniz bunları durumumu anlarsınız galatasarayda bu taktık fısssssssssssssssssss

arkadaşım bu taktiğin başarıyla alakası yok diyorsun ama ilk sayfadaki ss leri görmedin heralde. Ayrıca her takımda olacak diye bir şart yok.Ben bu taktikten önce herkesin harika dediği taktikleri kullandım galibiyet bile alamadım 3 maçta. Çünkü taktik takıma uymadı.

Nesil
    2006
    Yer
    Eskişehir

dostum galatasarayla nasıl basarılı olamadın anlamadaım kusura bakma ama bu taktigin deil senin beceriksizligin cunku galatasarayın kadrosuyla her taktikle basarılı olursun ki bu taktikle ben antalyasporu cl de yarı finale cıkardım 3.sezonumda

Quote Originally Posted by nicolas anelka 39
    sol kanat cem karaca sağ kanat fuat usta.forvet solda serkan gedik sağda furkan bastan.4 maçın 2sinde ofansifi 2sinde defansifini kullandım 0 puan ve kupadan elendim. ama hazrlık maçlarında adanaya sadece 1 devrede altı atmıştım bu kadroyla .garip valla.
    forvetler tmm da kanat oyuncuların ii deil bence taktigin tutmaması normal ki buyuk ihtimal hicbir taktikle basarı yakalayamazsın

Quote Originally Posted by gookhan
    ben bu taktiii denedim ii taktik ama ortada oynayan oyuncuların defansif yonlerinin iyi olmasi gerekio kanatlarin hizli olmasi gerekio bi de dezavantaji war kanatlardan cok gol yiyoosunuz
    kanatlardan deil kontrataklardan yiyosun cunku duran top ayarları ozel ayarlanmıstır korner ve servest vuruslarda cok etkili oluosunuz ama kaptırılan bi topta geride 1 tek dr mevkindeki adamı bıraktıgım icin kontrataklarda gol yeme ihtimaliniz artıo kontraklarda kanatlardan geldigi icin sana kanatlardan yiyosun gibi gelio

aga allah askına bisey oner onu yapıım kanatlarda ve orta sahada oynata bilecegim adamlar sunlar bunları nerelerde oynataım heinz ilic altan h.sas saidou

Nesil
    2006
    Yer
    Eskişehir

hangi update kullanıosun ve ilk sezonun mu?

ilk sezonum updateden kastın versionsa 6.0

Nesil
    2006
    Yer
    Eskişehir

yane bnm kullandıgım update siteden indirdigim turksportal update yeni kadrolar falan var ona gore sana solicem transfersiz kadoru kurayım sana hemen hemen oyuncu ozellikleri aynıdır
    mondi
    cihan emre song ergün
    hasan saido ayhan heinz
    ümit necati

benim taktikte aynen bu abi kafayı yicem 3 mactır ust uste berabere kaldım demin kadro aynı napcez be aga? takım moralman sıfır offffffffffffff artmıoda moral kazanamıom dıye en son samsun sporla berabere ladım 0-0

Nesil
    2006
    Yer
    Eskişehir

alahallah ilginc gercekten cok gol yesen anlıcam defansifi oyna dicemde 0-0 bitmesi cok ilginc gercekten ben gs ile oynadıgımda super sonuclar almıstım demek ki versiyon fark edio bnmki 6.0.2

sen bana o updateyı solesende linki wersen ben indireyim peki o update save li oyunda calısıomu

bana 6.0.2 nin tam adresini versene hemen indireim peki saveli oyunlarda calısıomu

Nesil
    2006
    Yer
    Eskişehir

özel msj gonderdim dostum ben cıkıorum bu aksamlk yeter umarım yardımcı olmusumdur

http://www.turksportal.net/tsi/v2/cm...indir&id=28319 al sana link saveli oyunda calısmaz

antrenman programının screenini koyarsan sevinirim ozzy.

Nesil
    2006
    Yer
    Eskişehir

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=4596 buyur kullandıgım prog. bu dmrhn kardesimiz saolsun

Bugün yaptığım bol gollü maçların ssleri:
    Beşiktaş JK 6 - 0 Galatasaray

Sakaryaspor 0 - 7 Beşiktaş JK

Beşiktaş JK 7 - 0 Alanyaspor

Beşiktaş JK 5 - 2 Trabzonspor

Nesil
    2006
    Yer
    Eskişehir

kadroda super dostum tebrikler taktigi konusturmusun bu arada :P

size bişi diyim mi cm stromer diye bir taktik var onu indirin ne 6 sı ne 7 si trabzonu 4-1 feneri deplasmanda 3-1 ankaraspor u 7-1 yani türkiyede 2 tane gol yok hep 2 den fazla ve uefadada öyleyim.osasuna4-3 hamburg 2-0 roma 2-0...

Smile Bu Ne Yaa Bu Kadar Gol Ortamasinda BİŞey Var

Kardeş kusura bakma ama bu kadar gol atman imkansız hele birde turkiye süperliginde yani baksana +90 averaj ve 100 küsür gol bana ianandırıcı gelmedi ya oyuna birşeyyler yaptın yada takımın dunya karması

Valla hepsi doğru.Çünkü çoğu takımda böyle oluyor Ben şuan Marmaris Bld. yi çalıştırıyorum hayırlısı bakalılm...

çok saçma işte bunlar yüzündne oyundan soğuyorum. Ne o öyle ya antalyaspor 3 barcelona 0 mış yok devenin nalı. Hiç gerçekçi bir oyun değilmiş

Football Manager 2006'ya gerçekçi değil diyorsan sana ne diyeceğimi bilemiyorum.Farkettiysen Barcelona maçının tarihi 2008.Oyun 2005'te başlıyor.Bu oyunu oynayan kişinin başarısını gösterir

gercekten güzel bi taktik tbrikler özellikle kornerler cok ii

Quote Originally Posted by sergenNn
    kaleci hariç dokuz kişi var
    resim
    ne tesadüftür aynı şeyleri bende beşiktaşa yaptım 7-0 ozzy ellerine kollarına sağlık diabloyu geçmiş bu taktik

Ne yapmıssın böyle ya sadece aman tanrım deyip hemen denemeye koyuluyorum....

konuyla alakalı değil ama.senin yaptığın yamaların linkini verir misin?skin,lig felan..hepsini rica edebilir miyim???

(arkadaşlar birini hileyle suçlayacaksanız ilk önce kendinizi bir sorguya çekin öyle gelin) .Arkadaşım saol paylaşım için ellerine sağlık harika olmuş bende 2 sezondur kullanıyorum cl,uefada ve ligde galatasaray ile başarılı oluyorum çoook saol

ben beğenmedim serie A da iş görmüyo bu taktik.ama türkiye ligini bilemem.

Sayfa 3 / 11 İlkİlk 12345 ... SonSon

Mesaj Yetkileri