Sayfa 4 / 11 İlkİlk ... 23456 ... SonSon
91 ile 120 arası toplam 323 sonuç

Konu: 4-4-2 Wings Bol gollu kanat taktigi

ozzy arkadaşımızın taktıgıyle Galatasaray Fenerbahçe maçı.

Nesil
    2006
    Yer
    Osmancık/ÇORUM

Default Hereeeee

lGüzel taktikler

güzell bi taktik eyw

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

ben de bu taktikle chelsea evimde 4-1 deplasmanda 4-0 yendim

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Bu taktiği bende denedim. Özellikle kornerlerde çok etkili oluyor takımlar
    ...Eğer mücadele ettiğin noktaya varmayı ummuyorsan, mücadele edemezsin...

Nesil
    2006
    Yer
    Eskişehir

taktikle kazandıgım son basarıları ilk mesajıma koydum

ısrarlı mesajlarıma ragmen taktigi hala sitede yayınlatamadım adminlerden yardım bekliorum

dostum taktigi ajaxla denedim ve muthis bi verim aldım ryan babelim taktik sayesinde super futbol oynuyo gercekten tebrikler sezon sonu ssleri gondericem

Helal Olsun Sna Ne diyim bi tek Werder Bremende işe yaramadı.bende 2. maça taktik geliştirdim.Seni sayende

bu tatik güzel tamam çok gollü kazanıyorum hatta ben antalyasporla
    ankara ds ye türkiye kupasında 12 tane attım ama yenildin mide tam yenliyon
    defansif anlamda sıkıntı yaratıyo
    yinede güzel tatik ben zaten 4-4-2den başka tatik pek kullanmam

ozzy taktiğine yapılan yorumları okudum
    beni en çok etkileyen ise Galatasaray ın feneri 8-2 i yenmesi oldu...
    taktiğini mutlaka deneyecem..
    sanırım şu ana dekki bu sitenin en iyiği taktiğini hazırlamışsın....

Nesil
    2006
    Yer
    Eskişehir

tesekkurler dostum ilk mesajı son bir defa daha yeniledim ve gerekli olan tum acıklamaları yaptım taktik son haliyle sizinle bi kac arkadas basarılı olamamıstı sanırım savunma hatalarından dolayı o arkadasların tekrar denemesini oneriyorum taktik sıfır hatayla verilmistir

Quote Originally Posted by master_ozzy
    tesekkurler dostum ilk mesajı son bir defa daha yeniledim ve gerekli olan tum acıklamaları yaptım taktik son haliyle sizinle bi kac arkadas basarılı olamamıstı sanırım savunma hatalarından dolayı o arkadasların tekrar denemesini oneriyorum taktik sıfır hatayla verilmistir
    arkadaşım taktiğin iyi bir taktik olduğunu bende anladım fakat nedense beceremiyorum Arsenal de ??? Anlamadım gitti defans çökmüş durumda Hazırlık maçlarıda dandik takmlara 3 er gol atıp duruyodum(Aynı zamanda 1 er tane yiyodum) Ve sonunda Community Shield Maçında Chelsea'ye 4-0 yeniliyodum dk 80 de bıraktım sinirden.Ben taktiğe bir şey demiyorum ama nedense defansif anlamda beceremedim.Türkiye liginden ya BJK ya da GS yi alcam yeni oyun açıcam.Sizce Hangi takımda başlamalıyım ???

Nesil
    2006
    Yer
    Eskişehir

besiktasa daha cok uyar taktik ama basarısız olmana sasırdım arsenalde taktigin en buyuk ozelliklerinden biri her takıma uyuyor olması

master ozzy kardeşim taktiğin çok muhteşem....
    moderatörler bu taktiği sitenizin dosylar kısmına ekleyin....
    bence ismide şöyle olsun........

Sizi Her Takımda Şampiyon Yapabilecek Tek Taktik.....

tabii genede bu taktiğin sahibi master ozzy bilir....
    ama mutlaka sitenin dosyalar kısmına eklensin....

Nesil
    2006
    Yer
    Her nerede bulunuyorsam..

Taktik sitemizin Dosyalar bölümüne eklenmiştir.

Nesil
    2006
    Yer
    Eskişehir

tesekkurler dmrhn sonunda eklendigi icin cok memnunum

Nesil
    2005
    Yer
    34

süper bi taktik ozellikle kornerler süper süper süper teşekkürler!!

gerçekten çok tşkrs çok işe yarıyor...

ama bzaı takımların korner taktiğini engellemesi kötü sonuçlar getiriyor....

hele hele cimbom fener bjk yle oynuyosan

Nesil
    2006
    Yer
    Eskişehir

e o kadar da olsun dicem ama ben oynarken her takım en az bi kez yiyor sonra akıllanıp markaj yapıolar

yapılmış en iyi korner taktiği tebrik ederim arkadaş..tabi forvetin soluna adriano yu koyunca bi başka oluyo bea

taktik çok iyi işliyor. neredeyse her maç gol getiriyor. serkan gedik bu taktikle 37 gol attı. ligde gol kralı oldu.

tebrikler + Tesekkurler ..

dostum bu ilk mesajım ve tebrik ederim seni taktiğinde ve korner başarından dolayı. bende bu oyunun 01-02 (cm)türkiye şampiyonu olmuştum bu oyuna bi türlü alışamadım ama yeni yeni ısınıyorum inş. taktiğinle başarılı olurum senin bu yazılarını görünce 5 sene önceki halim aklıma gelio aynen bende el üstündeydim senin gibi zaten bilenler bilir beni tahtımı sen almışsın tebrik ederim tekrar tekrar süper denilecek kadar iyisin (Volkan ALTINBAŞ)

bu arada sormam gereken bi konuda şu ki

ben senın ilk basta iki tane koymustun onun ofansif olanını yani AMLnin yanındakinin MC den AMC ye oklu olanını şimdi bu suankı yenıledıgınde en guncelimi hangısını tavsiye edersin bunda arada defans top kacırıyo

Nesil
    2006
    Yer
    Eskişehir

dostum oncelikle tebrik ederim bu maclardan dolayı seni ne yapmısın sen yaw aradaki mesajlara dikkat edersen taktigin ofansif yonunden kimse sikayet etmemis ama bazı arkadaslar defansif olarak eksik diodu cok gol atıoruz ama cok da gol yiyoruz bazı maclar dedi bende artık yeni uploadladıgımı kullanıorum bolece orta sahanın ortasındaki adam tek kalmıo ikisi birden rakii karsılıo kanatlar da ofans icin yeter de artar zaten onerim su an koydugumu taktik bu arada orta sahanın ortasına canavar gibi iki dmc koyarsanız hele bi de uzun sutları iyiyse taktigin basarısız olma ihtimali imkansıza yakın birnevi diablo2 herkese iyi oyunlar

ben yine bu taktiği kullanmaya başladım.vazgeçemiyorum bu taktikten . Ama bu sefer Marmaris ile oynuyorum ve şuan ligde birinciyim.Birde bir öneride bulunacağım.Hani kornerlerde DR geride kalıyor ya.Onuda ileriye yollarsak defans boş kalır ve rakip takım atak oyuncusuna pas verdiğinde direk ofsayt olur.Ama hiç denemedim.Kötü sonuçlara yol açarmı bilemiyorum

Gerçekten harika bir taktik. Eline sağlık. İki maçta kullandım aldığım skorlar: Milan 5-1 Lazio
    İngiltere 13-0 Lüksemburg

Nesil
    2006
    Yer
    Eskişehir

sergenn soledigin seyi yaparsak ilk paslar orta sahayı gecmeden verilir ayrıca topun gerisinde oldugu icin oyuncular ofsayt kalkar bu da hazin sonu getirir yinede onerin icin saol uretmeye devam

Sayfa 4 / 11 İlkİlk ... 23456 ... SonSon

Mesaj Yetkileri