Sayfa 8 / 11 İlkİlk ... 678910 ... SonSon
211 ile 240 arası toplam 323 sonuç

Konu: 4-4-2 Wings Bol gollu kanat taktigi

S-B-Z Misafir

belli bir süre sonra bendede oldu bu problem kornerden atılan gollerdede azalma oldu iki taktiği değiştirerek kullanıyorum ben.

Quote Originally Posted by şampiyon
    belli bir süre sonra bendede oldu bu problem kornerden atılan gollerdede azalma oldu iki taktiği değiştirerek kullanıyorum ben.
    Hocam bu normal belli bir süreden sonra adamı tutmaya başlıyorlar oyunun yapay zekası çok iyi.

Nesil
    2006
    Yer
    Eskişehir

ewt beyler yeni taktigimi sonunda bitirdim ve konu olarak actım 4-1-3-2 total en az wings kadar basarılı olacagına eminim sizde bi deneyin

Nesil
    2006
    Yer
    MeRSiN

4-1-3-2 total başarılı bi taktik ama 4-4-2 wings kadar deil

master_ozzy kardeş ben senin bu taktiğini kullanıyorum birşey soracağım ben online turnuvalara katılıyorum senin korner taktiği hile olarak sayılıyor.Sadece o korner taktiğini ayarlayarak nası kapatırım? şimdiden saol

Nesil
    2006
    Yer
    Amsterdam

Quote Originally Posted by VanDerSarper
    master_ozzy kardeş ben senin bu taktiğini kullanıyorum birşey soracağım ben online turnuvalara katılıyorum senin korner taktiği hile olarak sayılıyor.Sadece o korner taktiğini ayarlayarak nası kapatırım? şimdiden saol
    Taktik ekraninda oyuncularin hucum korneri sirasinda duracaklari yerleri degistirebilirsin, bir de (team tactics)de bu korner taktiginde penalty area secilidir bunu degistirebilirsin. Bu korner taktigi zaten oyun ciktigindan beri yabanci forumlarda cokca tartisilan bir konu, Ozzy'de bunu taktigine eklemis sanirim. Saygilarimla...

S-B-Z Misafir

bencede bu taktik diğerinden daha iyi çünkü diğeri savunmada çok açık veriyo bazı maçlarda.ama oda farklı maç kazanmak için ideal.ikiside iyi be

bu taktikle artık hiç bir şekilde galibiyet alamıyorum bir çözümü yokmudur

Quote Originally Posted by GrimRepo
    bu taktikle artık hiç bir şekilde galibiyet alamıyorum bir çözümü yokmudur
    çünkü takımlar biraz biraz öğreniyo taktiğini 4-1-3-2 taktiğini dene master_ozzy nin

onlada farketmedi...

Ben hep bunu kullanıyordum ama yavaş yavaş tökezlemeler olduğu için total e geçtim.ozzy'nin taktiklerinden başka taktikle maç yapamıyorum artık

oyunu ilginç yapmışlar ciddi bir tökezleme var takımımda yaklaşık 2 ay oldu oyunda hemen çözdüler taktiği

Nesil
    2006
    Yer
    Amsterdam

Quote Originally Posted by VanDerSarper
    oyunu ilginç yapmışlar ciddi bir tökezleme var takımımda yaklaşık 2 ay oldu oyunda hemen çözdüler taktiği
    Senin iki ayda cozmusler benim aninda cozduler ) aslinda boylesi daha guzel, daha cok dusunmeye itiyor insani daha zevkli. Hatirlarsiniz Diablo taktigi ciktiktan sonra oyunun hicbir zevki kalmamisti. Orda ortasahanin ortasindaki adamin atak cizgisini forvete kadar uzatmak mac motorunu iptal ediyordu, burda da mesela onun kadar etkili olmasa da bu korner taktiginde soz konusu, gerci bu cikan korner taktigi ile Turkiye ikinci liginden herhangi bir takimla 3 sene de sampiyonlar ligi sampiyonu olmuyorsun ama, yine de mac motorunu etkisiz birakan ufak bir hile sayabiliriz

Saygilar

Nesil
    2006

super bısey deneyın ben rekor kırmıstım ıste gol ıste turnuva hatırlaryın fm olaylarında var bakın sonucu gorun

Quote Originally Posted by demaio
    Senin iki ayda cozmusler benim aninda cozduler ) aslinda boylesi daha guzel, daha cok dusunmeye itiyor insani daha zevkli. Hatirlarsiniz Diablo taktigi ciktiktan sonra oyunun hicbir zevki kalmamisti. Orda ortasahanin ortasindaki adamin atak cizgisini forvete kadar uzatmak mac motorunu iptal ediyordu, burda da mesela onun kadar etkili olmasa da bu korner taktiginde soz konusu, gerci bu cikan korner taktigi ile Turkiye ikinci liginden herhangi bir takimla 3 sene de sampiyonlar ligi sampiyonu olmuyorsun ama, yine de mac motorunu etkisiz birakan ufak bir hile sayabiliriz

Saygilar
    marke etmeyi öğrendiler artık benden bide bu taktiğin ilginç bi yönü var müthiş korner kullanıyoruz bide kornerden hiç gol yemedim tesadüf değil heralde

Kardeş senin bu taktikle geçen sezon UEFA kupasını aldım.Çok iyi bi taktik herkese tavsiye ederim

ellerine sağlık manyak bir taktik olmuş

Arkadaşlar bu taktık toplamda 5.504 defa ziyaret edilmiş ve yazılan yorum 250 bu indirme veya bilgi alma açısından çok az bir rakam.. Bu taktıkden veya bu site içerisinde birşeyden yararlanan arkadaşlarımıza küçükde olsa içten gelen bir teşşekur etmeyı veya yorum yazmalarını rica ediyorum.. SOnuçta emeğe saygı bilgiye saygı...

Default taktik

arkadaslar 4-1-3-2 harika birde forvetlerinize paslaşma taktiği verin.fener ile man unt^'adeplasmanda 5 attım ciddiyim

kardeş herşey çok iyi gidiyodu sezon başladı doğru düzgün maç kazanamadım.Bayern den 4 tane gol yedim eksiklik ne acaba yanlış bişey mi yaptım

valla bn d bakirsporu 2 kez oynadim ve 2 sindede zar zor berabere kaldm bjk le bi turlu yenemiodum bu taktigi kullandm ve suan dk 60 ve 6 - 0 yaniorum 3 golude kornerden ibrahim akindan

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Question

fenerbahçeyi beşiktaşla oynuyorum ve 1-0 öne geçtiğim maçta 3-2 yenildim

Gayet Güzel TakTİk KArDEş BaşArILaRının dEwAMını DileRİz:=)

Nesil
    2005
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by appiah04
    fenerbahçeyi beşiktaşla oynuyorum ve 1-0 öne geçtiğim maçta 3-2 yenildim
    İlk başta öyle oluyo hatta sürekli gol attığın kornerlerden bile yararlanamıyosun ama sonra takım alışıyo .yine de Arasıra değiştirilmesi lazım taktiğin bilgisayar çabuk çözdü bende ...

Nesil
    2006
    Yer
    Eskişehir

bu taktik bence tartısmasız fm2006 nın en iyi 5 taktigi arasındadır

kardeş çok saol ya manyak bir taktik bu taktikle fenerle şampiyonlar ligini ve süper kupayı aldım çok manyak bi taktik (ama oyunum silindi)

Nesil
    2006
    Yer
    Eskişehir

beyler yeni bi taktik uzerinde daha calısıyorum sanırım 4-2-3-1 dizilisinde olacak aslında tek forvetli taktikleri pek sevmem ama bu taktikte kilit adamları forvetin arkasındaki 3 adamı yapmayı dusunuyorum bitirdigim zaman yayınlıcam umarım o da basarılı olur herkese bol fmler

Nesil
    2006
    Yer
    40lareli

Kardeş Bu Taktik le Bu Kadar Fazla Gol Atarsak Oyunun Zevki Kalmaz - Ne bu Önüne Gelene Çak Golleri - Ben Şu Ana Kadar Uygulamadım Fakat Bu Taktiğin Biraz Ortasını Yani Hilesiz Şeklini Fakat İyi İşleyen Bir Taktik Koyabilirimisin - Şimdiden Saolasın

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by eser3131
    Kardeş Bu Taktik le Bu Kadar Fazla Gol Atarsak Oyunun Zevki Kalmaz - Ne bu Önüne Gelene Çak Golleri - Ben Şu Ana Kadar Uygulamadım Fakat Bu Taktiğin Biraz Ortasını Yani Hilesiz Şeklini Fakat İyi İşleyen Bir Taktik Koyabilirimisin - Şimdiden Saolasın
    haklısın bence...

bu taktiği uyguladığımda şutların yarısı kornerden oldu

bir de defansif sorunları olan bir taktik

bu sadece bir eleştiridir...

Nesil
    2006
    Yer
    Eskişehir

zaten bole adamlar olmasa forumun tadı tuzu kalmaz adamlar fazla gol atmaktan kazanmktan sıkılıyolar saka gibi madem sevmiyorsun kullnma yorum da yapma hani dersin ki defans olarak yetersiz taktik ya da kanatlarda acık verio bu yorumu anlarım da sizin dediginizi anlamak mumkun deil Allah akıl fikir versin

Sayfa 8 / 11 İlkİlk ... 678910 ... SonSon

Mesaj Yetkileri