Sayfa 9 / 11 İlkİlk ... 7891011 SonSon
241 ile 270 arası toplam 323 sonuç

Konu: 4-4-2 Wings Bol gollu kanat taktigi

Nesil
    2006
    Yer
    40lareli

Kardeşş Sen Önüne Gelene 5-10 Gol Atıyosunda Noluyo - Ondan Sonra Biz Fm Biliyoruz Şu Başarılar Elde Ettik - Hangi Taktik KORNER TAKTİĞİ - Hileli olan Golleri Bol Bol Çakan Taktik Sen Şahsi Olarak Alınma Ama Böyle Adamlar Var - Ben Senden Buna benzer Oyunun Açıklarından Faydalanmayan İyi Bir taktik İstedim O Kadar - Sen Taktik veremem - Kulanan Bunu Kullansın Diyosan - CANIN SAĞOLSUN

Nesil
    2006
    Yer
    Eskişehir

dostum kolayı var senin demek istedigin acık senin taktigin ise yaramaz sadece korner taktigiyle prim yapıosun diosun madem bnm taktigi indir korner taktigin cıkar kendin ayarlamasını biliosun ve oyna bakalım basarılı olunca da bi zahmet buraya bi msj daha at

abi defans olarak çok feci batıyorsun.Kompany-Campbell ikilisi olmadan bu taktiği uygulamam ben.Ama korner taktiğini sürekli kullanıyorum.Özellikle düşük liglerde çok çok işe yarıyor.

Nesil
    2006
    Yer
    Eskişehir

wala bnm kullandıgım hicbir takımda bu kadar abartılı sıkıntı olmadı song ve emre asıkla cok rahat oynadım ayrıca daha once gonderdigim sslerde ligde 34 macta 20nin altında gol yedigim goruluyordu bu tamamen oyuncuların ozellikleriyle alakalı cabuk ve top kapması iyi olan oyuncularla oynamanız gerekir

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

valla benım defans da ismail güldüren, giego perez , djakovic, mehmet nas(muslu)
    4lüsü yuzde 97 sorun cıkarmıolar fazla ayrı cok guzel bı taktık eline saglık kardeş

kornerden atılan goller nıye hıle olarak algılanıo onu anlamadım ben, herkes ole yazmıs hılelı taktık dıye alakasını kuramadım

Kardeş sana bi kez daha teşekkür ediyorum.Mükemmel başarılar elde ettim

Nesil
    2006
    Yer
    Eskişehir

sen saol bilader

süper bir taktik saolasın.bu taktik sayesinde barcelona'ya geçiş yaptım.

Nesil
    2006
    Yer
    Eskişehir

herhalde artık fmnin efsanelesmis taktikleri arasına girmistir taklitlerinden kacının

master_ozzy kardeşim hile diyenlere hiç aldırma.Bunlar hile derler ama senin korner taktiğini kullanırlar.Ben Leigh RMI takımını çalıştırıyorum.Orada uzun şutu 9 olan adam var en fazla.İlk sezon sadece bir gol atabildik kornerden.2.sezon bu taktik için bir tane adam aldım.Ve süper işe yarıyor.Özellikle seni kutluyorum.Ve böyle güzel taktikleri bizimle paylaşmanı istiyorum.Teşekkürler.

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by pancaro
    master_ozzy kardeşim hile diyenlere hiç aldırma.Bunlar hile derler ama senin korner taktiğini kullanırlar.Ben Leigh RMI takımını çalıştırıyorum.Orada uzun şutu 9 olan adam var en fazla.İlk sezon sadece bir gol atabildik kornerden.2.sezon bu taktik için bir tane adam aldım.Ve süper işe yarıyor.Özellikle seni kutluyorum.Ve böyle güzel taktikleri bizimle paylaşmanı istiyorum.Teşekkürler.
    bunun alıntı oldugu bildirilmiştir
    ama arkadasımız hala ovguler alıyor baksanıza
    beni kastediyorsan pancaro arkadas, ben asla kullanmadım ve kullanmam da .
    bu böyle biline...
    underground'larda takılmayalım.. en iyisi turksportal
    Football Manager 2006&2007&2008 Türkçe Dili Çevirmeni & Çevirmen Ekibi Yöneticisi - Turksportal Site ve Forumları Eski Yöneticisi

Ya kimsenin ne yaptığı bilinmez ama bu bir hile değil ben sürekli kullanıyorum korner taktiğini.Diğer sayfaları okumadığımdan alıntı olduğunu görememişim peluk özür dilerim.Fakat yine de benim herkese tavsiye ettiğim bir taktiktir.Ama büyük takımlarda hiç denemedim.Büyük takımlarla oynamam.

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

dostum bu konu tartısıldı ve kapandı.
    kullanan kullanıyo zaten.
    ben birşeyi anlayamıyorum:
    modlar bu alıntı taktik konusunda neden birşey belirtmiyor?
    korner taktiği için konuşuyorum..
    Football Manager 2006&2007&2008 Türkçe Dili Çevirmeni & Çevirmen Ekibi Yöneticisi - Turksportal Site ve Forumları Eski Yöneticisi

Nesil
    2006
    Yer
    Eskişehir

peluk dostum bnm konuma yorum yazma demistim hatırlıyosan korner taktigi konusu kapandı diye kendin soluosun sana kimse laf etmio ama gere uzerine alındıysan arkadasın soyledigin ona ozel mesaj at bu konu 4-4-2 wings taktigi konusu gereksiz msj yazma lutfen

hiç sevmediğim ve Turkey - England - Chelsea - Roma ile hiçbir verim alamadığım taktik bir tek bu herhalde...Başarısız oluyorç oğu takımda sırf bnu taktiğe özel oyuncular aldım ve o oyunların tüm savelerini sildim yarım sezonda yinede tşkler -YABANCI SİTELERDEN ALINTI OLSA BİLE!!!-

Nesil
    2006
    Yer
    Eskişehir

Quote Originally Posted by sasanargiz
    hiç sevmediğim ve Turkey - England - Chelsea - Roma ile hiçbir verim alamadığım taktik bir tek bu herhalde...Başarısız oluyorç oğu takımda sırf bnu taktiğe özel oyuncular aldım ve o oyunların tüm savelerini sildim yarım sezonda yinede tşkler -YABANCI SİTELERDEN ALINTI OLSA BİLE!!!-
    ya dostum bilip bilmeden nie herkes yorum yapıyor simdiye kadar hic ugrasmadım ama artık modlarla konusucam ne yabancı siteden alınmıs onu bi solesene korner taktigi bilinen bi taktikte kendi taktigime monte ettim bu calmak deildir telif hakkı falan mı var bunun da biz almadık kimse kullanmamıstı daha once ben herkes ogrensin die kendi taktigimin icine koydum ama asıl taktik tamamen bana aittir bole alıntı falan diyerek ne elde etmek istiyorsunuz?

17. Default

Arkadaşım .. Taktiğini indirdim .. Şu an deneme aşamasındayım .. Namağlup gidiyorum .. Ama korner taktiği dışında sanki fazla pozisyon bulamıyorum gibi ... Gollerin çoğu korner taktiğinden geliyor ... Bu normal mi ?
    Sizde de mi böyle ?

S-B-Z Misafir

arkadaşlar ilk olarak çalıntı diyenler ispat etmelidir.yoksa iftira etmiş olurlar.
    ikincisi korner taktiğini kendi taktiğinin içine monte etmişin madem bunu belirtmeliydin.ama taktiğini hala oyunu açtığımda kullanıyorum.güzel bi taktik.benim tüm takımlarımda başarılı oldu.

Quote Originally Posted by toutatis
    Arkadaşım .. Taktiğini indirdim .. Şu an deneme aşamasındayım .. Namağlup gidiyorum .. Ama korner taktiği dışında sanki fazla pozisyon bulamıyorum gibi ... Gollerin çoğu korner taktiğinden geliyor ... Bu normal mi ?
    Sizde de mi böyle ?
    yook hayır bende kesinlikle böyle değil benim kanatlar ( u.yıldırım ve kaka) coşuyor ve geçen sezon solda oynattığım emre 30 civarında asist yaptı..

20. Default

Performans olarak bir sorun yok zaten .. Avrupa hariç çok başarılı bir takım oluştu
    kısa sürede ... Ama önemli anları izlediğimde sanki kornerden başka pozisyonum olmuyormuş gibi hissettiriyor ... Ama genel anlamda olumlu bir taktik

Nesil
    2006
    Yer
    Şükrü Saraçoğlu

saol kardeş bu taktik bana ilaç gibi geldi takım cok iiyi oynuyo

Nesil
    2006
    Yer
    ankara

Tebrikler, güzel taktik.

Nesil
    2006
    Yer
    Eskişehir

bu taktigi kullanan tum arkadaslara 4-4-2 master taktigini de denemelerini oneriyorum ozellikle savunmada sıkıntı ceken ve dusuk tempo takımına uymayan arkadaslara saygılarımla

Arrow

selam arkadaslar daha taktigi denemedim aksam gelince denicem master ozzy sen hangi skini kullanıyorsun baya güzelmişte sorayım dedim

Nesil
    2006
    Yer
    ankara

Bu konu altına yazılmış tüm yazıları okudum. Ben de cm efsanisiniyle büyüdüm her yeni sezonu iple çektim. Hayla pc yi bir cm_fm konsolu olarak görürüm.

Herneyse bu taktik hakikatten fm 2006 nın en iyileri arasında olmalı. Bazı arkadaşlar bu taktikle başarısız olduklarını söylemişler, arkadaşlar bir taktik bir takıma lak diye oturmaz. Sezon başında hazırlık maçları yapıp oyuncularınızı deniyeceksiniz, takımı taktiğe alıştıracaksınız. Gelelim korner taktiğine bu korner taktiğini aylar önce fm nin kendi formunda görmüştüm ama birebir aynısı değildi ve bukadar başarılı değildi. bir defans hariç hepsi "chalenge keeper" yapıyor orta sahadan bir adam da ortada top bekliyordu ve bu kadar gol olmuyordu. Ozzy korner taktiğinide kendine göre yorumlamış ve diğer örneklerine göre daha başarılı olmuş.

Eline sağlık.

abicim bu taktiği bende Fenerbahçe'de kullanıyorum gerçekten çok başarılı bi taktik çokta işime yarıyo özellikle o kornerler yok muuuuuu bitiriyo beni tebrik ediyorum yanlız bu taktiğin devammı olan "wings" bende pek iyi olmadı çok fazla atak geliyo kaleme ben hiç atağa çıkamıyorum.. başarılarının devamını dilerim

Nesil
    2006
    Yer
    Eskişehir

dostum dedigim gibi savunmada sorun yasayan arkadaslara master taktigini oneriyorum bu arada 3kk kendine gore yorumlamıs demissin ben yanlıs anlamam ama bazı arkadasları rahatsız edio bole cumleler baskası cekemeyip yazmadan solim korner taktigi TAMAMEN alıntıdır ama bunu çalmak diye nitelendirmek kesinlikle yanlıs olur sadece her taktige monte edilebilir bir stratejiyi ilk olarak ben kullandım hepsi bu herkese basarılar ve ii fmler

" ozel korner taktigim de mevcuttur "

bunu yazdıktan sonra bir de alıntı olduğunu baştan yazsaydın ya boşuna polemik çıktı!

Quote Originally Posted by sasanargiz
    Abi yazılan mesajları bi okusana sen.Bi başarısız olan sensin herhalde.Sorunu çalıntı diye felan değilde bi kendinde ara istersen

Nesil
    2006
    Yer
    Eskişehir

Quote Originally Posted by no-name-user
    " ozel korner taktigim de mevcuttur "

bunu yazdıktan sonra bir de alıntı olduğunu baştan yazsaydın ya boşuna polemik çıktı!
    wala dostum bunun kimseyi rahatsız edecegini gercekten dusunmemistim ama korner taktigi ile birlikte bnm taktigimde basarılı olunca millet tabi bole seyler yazmaya basladı yapacak bi se yok dedigim gibi cok bilen arkadaslar once kendileri kullanıp siteye tanıtsalardı ama her zmn baskasına suc atmak ya da elestirmek kolaydır

Sayfa 9 / 11 İlkİlk ... 7891011 SonSon

Mesaj Yetkileri