Sayfa 1 / 11 123 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 323 sonuç

Konu: 4-4-2 Wings Bol gollu kanat taktigi

Nesil
    2006
    Yer
    Eskişehir

Default 4-4-2 Wings Bol gollu kanat taktigi

http://rapidshare.de/files/25178981/4-4-2_Wings.tac.html

klasik 4-4-2 dizilisindeki bu taktikte en onemli bolgeler kanatlar sag ve sol kanatta iki tane iyi futbolcunuz varsa bol gollu maclar sizi bekliyor orta sahanın ortasına bnm tercihim 2 dmc ama siz amc de oynatabilirsiniz onemli olan bu bolgedeki oyuncuların uzun sutlarının iyi olması cunku bu mevkideki futbolcular bol bol uzun sut cekmeye ayarlı ayrıca ozel korner taktigim de mevcuttur forvetin solundaki oyuncunun uzun sut ve bitiricilik iyi olursa 2 kornerden biri gol olur savunmanız ne kadar iyi olursa o kadar az gol yersiniz ama genelde problem yasamıyorsunuz ve bol gollu maclar oynuorsunuz taktikle antalyasporla 5 sezonda 1 2.liga,4 superlig,3 turkiye kupası,1 cl,1 super kupa,1 club world championship ve Turk milli takımı ile 1 world cup kazanılmıstır simdiye kadar yapılmıs en iyi fm2006 taktiklerinden biri hemen denemenizi oneriririm herkese iyi oyunlar

Nesil
    2006
    Yer
    Orası,Burası,Şurası...

deneyelim ama turgutluya 10 atmakta bi marifet degil yane

Nesil
    2006
    Yer
    Ali Sami Yen-Eski acik

Quote Originally Posted by Shani
    deneyelim ama turgutluya 10 atmakta bi marifet degil yane
    ne diyon yaa 10 tane atmis arkadas helal olsun valla

Nesil
    2006
    Yer
    Eskişehir

doru soluor arkadas turgutluya atmak marifet deil ama antalya ile atmak marifet bence hersey ii gusel ama bnm defansı tam oturtamadım oynayan adamların kalitesi belli zaten biraz daha ii oyuncularla cok ii seyler yapılabilir 3 muthis mac daha oynadım bu arada ıspartaya kendi sahamda 9 attım kocaeliyi 6-0 yendim yozgatı da deplasmanda 5-0 yendim yıldız oyuncu olarak hasan özerin oynadıgın dusunrsek ki adam 7 mac 14 gol orada oynayan ii bi oyuncu neler yapar siz dusunu su an imageshack de sorun var galiba resimleri upload edemiorum ettigim an gondericem yine

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir Çarşı

guzelll taktik yapmıssın sen arkadaşım...turgutluya 10 atmıssın helal olsun sana....

Nesil
    2006
    Yer
    Eskişehir

resimlere dewam alın kadro hasan ozerin gollere dikkat lutfen

iste bu da muthis macları oynadıgım fikstur ama son bursa macı sansızlık oldu ii oynamama ragmen son dakkada yedim bi tane yine de liderim su an sezon bası kume dusmemek icin mucadele edicek denilen antalya simdi en buyuk favori tabi ki muhtesem taktikle

Nesil
    2006
    Yer
    Eskişehir

iste bu sezon sonu istatistikler iki milli oyuncum volkan ve burak super performanslar gosterdi

bu da lig tablosu attıgım gollere dikkat!

taktik antalyasporda denendi ve muthis basarı yakalandı buyuk takımlarda daha da ii olucagına suphem yok ii oyunlar herkese

Nesil
    2006
    Yer
    Orası,Burası,Şurası...

bu taktikte maçlar çok göllü geçiyor evet..üstelik sadece galibiyet de değil yenilgi alsanız bile fark yiyerek alıyosunuz yenilgiyi
    ben oynadıgımda böyle oluyo sizi bilemem...

hasan özer sen neymişsin beaaaaaaaaaaaaaaaaa

Nesil
    2005
    Yer
    edirne

antalyasporda guzel takim ama bende oynadigimda oleydi....

Nesil
    2006

kardeş senin tema hangisi

ewet arkadaşım ben bu taktiğin sadece kanatları ileri çıkışını oyunuyodum ve çok az yenilgi alıyordum sadece karsı takımında taktiği 442 olduğunda değiştiriyordum çok süper oluyordu maç şimdi tam istediğim bi taktik yapmişsin ortasahadakı sol oyuncuya sağa doğru ileri çıkış vermişsin ben eski taktiğimde oraya tümeri koyuyordum pek verim alamıyodum fakat şimdi manyak oluo bide antrenmanlarla uzun şutlarını geliştirdim manyak goller atıyo bu taktiği beşiktaşta oynayanlar mutlaka denesinnn

arkadaşım başarılarının devamını dilerim ama ben bişey sorcam bu taktik senin eserin mi yoksa hazır mı... haaa bide takım komutlarının screen yollarsan sevinirim

Nesil
    2005
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by master_ozzy
    iste bu sezon sonu istatistikler iki milli oyuncum volkan ve burak super performanslar gosterdi

bu da lig tablosu attıgım gollere dikkat!

taktik antalyasporda denendi ve muthis basarı yakalandı buyuk takımlarda daha da ii olucagına suphem yok ii oyunlar herkese
    volkanla burak orda da milli takıma çağrılmadılar değil mi gerçekten bahsedion ve bu arada o nasıl average ratingler ya hepsi adeta azmış yani.

Nesil
    2006
    Yer
    Eskişehir

yok canım normal de cagırıldı onlar oyunda deil ama 2. sezonda milli takımın da basına gecirildim federesyan saolsun ikisi de milli takımda su an bi de ek olarak caner erkini aldım kadroya o da milli artık bi arkadas screen istemis ss atıyorum hemen bu arada oyuncuların da ayrı ayrı komutları ayarlandı taktik hazır falan deil tamamen benimdir korner taktigi de muthis bu arada hatırlatayım buyrun takım komutları

Quote Originally Posted by batuhan1907
    kardeş senin tema hangisi
    ben grey skini kullanıorum siteden indirdigim ama arkaplan turnstyle arkaplanı kullanıorum

beşiktaş'ta ilk defa denedim maç halen devam etmekte. feneri 4-1 yeniyorum şuan.ben bişey merak ettim.attığım gollerden ikisinde fenerin tüm oyuncuları kale içine doluştu benim bi oyuncum dışardaydı ve pası ona attı korneri kullanan ve gol. iki golde tıpatıp aynıydı birazdan resminide yollarım.açıklamada korner taktiği özel olarak hazırlanmıştır yazıo acaba bu anlattığım olay taktikten mi kaynaklanıyo ??

Nesil
    2006
    Yer
    Eskişehir

evet dostum taktikten kaynaklanıo forvetin solundaki adamın bitiricilik ve sut ii olursa 2 kornerden biri garanti gol olur bu arada super ligde 2. sezonumdayım taktigi biraz daha defansif yaptım oyuncular malum 14 hafta sonunda 1 puan farkla liderim

bu da taktigin biraz defansiflestirilmis hali o mevkide caner ve guarini oynattıgım ve antalyayla 1.ligde oynamanın zorlugundan dolayı yaptım eger tumer alex gibi oyuncularınız varsa ilk ofansif taktigi tercih ederim cunku bu taktikle orta sahanın ortasındaki adamlar biraz pasif kalıo sadece uzun sutlarla etkili oluolar buyrun
    http://rapidshare.de/files/21611380/...Wings.tac.html

arkadaşım sana ne kadar teşekkür etsem azdır. takım hiç istikrar sağlayamıyodu hep taktik değiştiriyodum bu taktikle iki fener maçına çıktm birini 5-2 diğerini de 4-0 yendim. çok saol gerçekten
    Kadro
    GK Volkan Babacan
    DR Vanden Borre
    DL Mehmet Sedef
    DC Gökhan Zan
    DC İbrahim Toraman
    MR de Guzman
    ML İbrahim Akın
    MC(İleri Oklu Olan) Tümer Metin
    MC Fahri Tatan(Zorunlu olarak oynatıyorum başka futbolcu yok şuan )
    FC Gökhan Güleç
    FC Kerlon

Nesil
    2006
    Yer
    Gebze/Kocaeli

abi kaç tane oyuncu var orda ya

kaleci hariç dokuz kişi var
    resim

Nesil
    2006
    Yer
    Eskişehir

bi se deil dostum avrupada denemek nasip olmadı ama en azından Turkiye de cok basarılı oldugu bi gercek ben de Antalya ile harikalar yaratmaya devam ediorum bu arada fahrinin yerine ii bi çapa alırsan orta shaayı toplayak bi ön libero yani cok daha rahatlarsın kadron zaten cok saglam

dardanel 5 tane atmış aa olmadı ama sımdı :P arkadasım basarılı bı taktık ama her takımda tutmaya bılır sadece benım dusuncem

Nesil
    2006
    Yer
    Eskişehir

deneyelim ve sonra cvp yazalım lutfen abuniss

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya

arkadşım ben bu taktigi indirdimde çalışmıyo nası olcanı bilen varsa söyleyebilir mi?

bu arda herkese slm ilk mesajım oldu

yüklenen dosyayı Belgelerim\Sports Interactive\Football Manager 2006\tactics klasörüne kopyala.Sonra oyunda taktikler den kayıtlı taktiklere gir
    orda görürsün

Nesil
    2006
    Yer
    Eskişehir

beyler taktikle 3. sezona geldim ilk sezonda superlige cıktım 2.sezonda superlig sampiyonu oıldum bu sezon sampiyonlar liginde oynuorum ve inanılmayacak maclar oynamaya devam ediorum son saheserim denizli macı ss atayım dedim

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul'dan bildiriyor.

tebrikler valla ne diyeyim ...

senin kondisyonlar harika ya 7 gol atmışlar yine 90 dan aşagı yok..senin koçlar da cok ii galiba

Nesil
    2006
    Yer
    Eskişehir

antreman programı dmrhnby in ki bi de dayanıklılık ve aerobik prog 5 yıldızlı koclar var kondisyonlar ii oluo zaten oyuncu alırken fiziksel ozelliklerine ii bakıp seciyorum

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya

saol sergenNn

Sayfa 1 / 11 123 ... SonSon

Mesaj Yetkileri