1 ile 11 arası toplam 11 sonuç

Konu: Ömer Toprak DC 20

Thumbs up Ömer Toprak DC 20

Adı Soyadı: Ömer Toprak

Klüp:Freiburg

Pozisyon: Dc

Değer: 5-6M pound

İnanılmaz kaliteli bir savunma oyunun başındakesinlikle alınmalı sonra zor . . . . Beşiktaşa aldım oyun başında yoboyla yan yana inanılmaz bi defans oluşturdular ve takımın en golcü 3. oyuncusuydu Ömer Toprak iyi orta açan bi adamınız varsa her korner gol olur. Kaçırılmaması gereken bir oyuncu. . . Zorunluluktan Atl.Madride sattım yoksa emekliye kadar oynatırdım. . .

oyunun başındaki profili

ilerleyen yıllarda çok belirgin bir gelişme göstermesede kalitesini koruyor

Last edited by crazypepper : 18.Temmuz.2011 at 20:23 Reason: Moderatör ün isteği üzerine oyuncunun geçmiş profili eklendi

Nesil
    2008
    Yer
    Kayseri

Oyuncunun oyun başı profilini de koyarsanız mesajınıza, gelişimi hakkında fikirler edinilebilir.

Nesil
    2009
    Yer
    İskenderun

Bu konununda yeni açılması da ilginç

sizdeki profilinde hiç bir şey. şuan galatasaray kariyerimde 3.sezonu bende. valencia roma palermo b.munih atl.madrid gibi takımlar talip oldu. turk statusunde oldugundan altın nimet gibi bir oyuncu. göndermek istiyorum ama malum yerine kalitesinde oyuncu bulmak çok zor. bir de anlamadığım bir şey var. yaşı genç ve kaliteli olmasına rağmen kesinlikle 7-8m eurodan fazla fiyata satılmıyor. başka bir takımdan almaya kalksanız 15 20 m euro vermeniz gerekır ama oyunda malesef satılmıyor :S

buyrunuz : 3.sezon caps

Last edited by prophet21 : 18.Temmuz.2011 at 20:27 Reason: caps eklendi

Nesil
    2009
    Yer
    İskenderun

Sezme olayı düşük biraz.O da önceden sezip bu yeteneklerini kullanmasını önlüyor

Quote Originally Posted by prophet21 View Post
    sizdeki profilinde hiç bir şey. şuan galatasaray kariyerimde 3.sezonu bende. valencia roma palermo b.munih atl.madrid gibi takımlar talip oldu. turk statusunde oldugundan altın nimet gibi bir oyuncu. göndermek istiyorum ama malum yerine kalitesinde oyuncu bulmak çok zor. bir de anlamadığım bir şey var. yaşı genç ve kaliteli olmasına rağmen kesinlikle 7-8m eurodan fazla fiyata satılmıyor. başka bir takımdan almaya kalksanız 15 20 m euro vermeniz gerekır ama oyunda malesef satılmıyor :S
    kesinlikle doğru satılırken çok kar edilemiyor. . . ve turk pasaportu olması dediğin gibi çok önemli bende satmak zorunda kaldım yerine oyuncu bulmak çok zor oldu serdar azizi aldım aynı kalitede değil ama idare ediyor skrtel le yan yana . . .

Nesil
    2010
    Yer
    Kırıkkale

Yanına Gökhan Zan'ı koyun, onu bile adam eder. (İlerleyen sezonlarda elinizden kaçırabilirsiniz, talibi artınca gitmek istiyor.)

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul & İzmir

munoz-toprak ikilisi ilerleyen yıllarda defans hattı için en iyi isimlerden oluyorlar.
    Eğer adaletsizlik karşısında tarafsız kalıyorsanız, zalimin tarafını seçmişsiniz demektir.

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Çok önemli adam 1,5 sezondur FB kariyerimde oynatıyorum. Tarkan'ın kurdu gibi atılıyor pozisyonlara ))
    [CENTER][B][SIZE=2][COLOR=black][/COLOR][/SIZE][/B] [/CENTER]

İlerleyen yıllarda gelişip gelişmemesi antreman programıyla ilgili bir olay. Bende gayet güzel gelişiyor. 1 sezondur bende ve fiziksel özellikleri ortalama 15-16. Marking, Tackling ve Heading de en düşük 16. Aynı zamanda kararlılığı yüksek bir defans. İkilemde kalmıyor pozisyonlarda. Türk takımları için biçilmiş kaftan. Hatta çok üst düzey olmayan Avrupa takımlarında da oynayabilir ama diğerleri için daha iyileri de var elbette.

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

profile murofile bakmayın direk alın fb gs gibi takımlara.

Mesaj Yetkileri