Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 47 arası toplam 47 sonuç

Konu: Yıldönümünde nereye gidilir?

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by El Barto View Post
    Haa aklıma gelmişken bak bir şey daha ekleyeyim. Olurda yolda bir yerde baloncuya rast gelirsen iki tane uçan balon alıyorsun. Bir kağıda isimlerinizi ya da artık o anda içinizden gelen bir şeyi yazıyorsun. Sonra balonları iplerinden birbirine bağlayıp notu da ipe iliştiriyorsun. Sonra birlikte balonların ipini bırakıyorsunuz. Bırakırken de işte bu balonlar hep uçacak. Birbirimize olan sevgimizi göklere çıkaracak falan artık ne demek gelirse içinden diyorsun. Beni hala kurtaran bir şey bu. Balonları bırakırken bu balonlar hiç düşmeyecek ve uçacak ve bu balonlar uçtukça ben de seni sevmeye devam edeceğim demiştim daha ilişkimin ilk yılında. Hatırladıkça balonlarımız hala uçuyordur değil mi? diye soruyorum. Falan filan...
    Çok iyiymiş bu ya Allah ayırmasın
    "insanı kirleten, ağzına giren değildir. ağzından çıkandır insanı kirleten."

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by El Barto View Post
    Bir iki fikir verelim bakalım. Gerçi nelerden hoşlanırsınız, sizi ne mutlu eder vs. bilemediğimden ben yapıpta hoş karşılanan aktiviteleri yazıyorum.

Öncelikle bir çiçek şart. Kadınlar çiçek gördüm mü dayanamazlar. Ama buketi tercih etmiyorum zira onu taşıması falan kısmı zahmetli oluyor. Tek bir gül ideal.

Sonra hediye faslında şöyle bir önerim olabilir.

Nereye gidilir kısmına gelir isek.

Eğer bir yemek yiyelim dersen sana İBB'nin tesislerini öneririm. Arnavutköy, Haliç, Cankurtaran, Florya ve Moda tarafımca bizzat gidilip görülmüş yerler. Ama içlerinden hangisi birinci sırada olur dersen Moda derim.

http://www.sosyaltesisler.net/index....mid=28&lang=tr

Şöyle bir yerde çok uçuk olmayan rakamlara güzel bir yemek yenebilir. Sonrasında Moda sahilinde elele yürümek ücretsiz.

Bir diğer alternatif Yıldız Parkı kesinlikle. Yıldız Parkı'nın içerisinde de belediyeye ait mekanlar var. Malta Köşkü favorim. Orada yemek yiyip Parkın içerisindeki Kır Bahçesi'nde oturabilirsiniz daha sonrasında. Nargile bile var.

Emirgan Korusu'da alternatifler arasında. Orada da böyle köşk tarzı tesisler var. Oradaki favorim Pembe Köşk. Sonrasında yine Emirgan Korusu'nda gezinti ve Emirgan saili ücretsiz.

Yemek falan yemeyiz biz derseniz manzarası güzel bir yerlerde oturulabilir. Piyer Loti, Çamlıca Tepesi, Kanlıca, Fethi Paşa Korusu güzel yerler.

Ama bunlar çok klişe şeyler falan diye de düşünülebilir. O zaman söylediğin film izlemek aktivitesi güzel bir aktivite gibi duruyor. Ama bana oturup bir şeyler seyretmek pek manalı gelmiyor. Müthiş bir manzaraya karı oturup sohbet etmek, geçen bir yılı değerlendirmek, ileriye dönük hayaller kurmak daha eğlenceli ve romantik geliyor bana.

Belki bir süpriz olarakta bir sene boyunca birlikte olduğunuz fotoğraflardan bir slayt gösterisi ve altına hoş bir şarkı koyup birlikte oturup seyredebilirsiniz. Bu saydıklarımı yaparsan maksimum 100 TL dahi harcamamış olursun ve hoş bir gün geçirirsiniz diye tahmin ediyorum.

Haa aklıma gelmişken bak bir şey daha ekleyeyim. Olurda yolda bir yerde baloncuya rast gelirsen iki tane uçan balon alıyorsun. Bir kağıda isimlerinizi ya da artık o anda içinizden gelen bir şeyi yazıyorsun. Sonra balonları iplerinden birbirine bağlayıp notu da ipe iliştiriyorsun. Sonra birlikte balonların ipini bırakıyorsunuz. Bırakırken de işte bu balonlar hep uçacak. Birbirimize olan sevgimizi göklere çıkaracak falan artık ne demek gelirse içinden diyorsun. Beni hala kurtaran bir şey bu. Balonları bırakırken bu balonlar hiç düşmeyecek ve uçacak ve bu balonlar uçtukça ben de seni sevmeye devam edeceğim demiştim daha ilişkimin ilk yılında. Hatırladıkça balonlarımız hala uçuyordur değil mi? diye soruyorum. Falan filan...

Umarım işine yarar.
    Bu mesajı kaydedip bir yerlere yazacağım kesinlikle işime yarayacak.. Çok teşekkürler her kelimen için

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Bork ne guluyorsun la gayette guzel bi aktiviteydi o

Rica ederim ne demek isine yarar umarim.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Hiç zahmete gerek yok. Kızı internet kafeye götür. Bu konuyu göster. O zaman senin ona ne kadar değer verip uğraştığını anlayacaktır. Tabi böyle birşey yapacak olursan söylede bu mesajı silelim
    ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI !

Bir forum aktifliğini kaybettiği zaman üyeler gider, adamlar kalır. | Pavel Nedved

Quote Originally Posted by Nedvedmania View Post
    Hiç zahmete gerek yok. Kızı internet kafeye götür. Bu konuyu göster. O zaman senin ona ne kadar değer verip uğraştığını anlayacaktır. Tabi böyle birşey yapacak olursan söylede bu mesajı silelim
    buna değilde buna benzer bir şeye şahit oldum bazı kızlarda çok fena ters tepebiliyor

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

Verilecek tepkiyi görür gibiyim. "O kadar şey yazmışlar içinden bir tanesini seçip yapamadın mı ya odunsun gerçekten"

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Emre abi'ye TSİ Ask Doktoru unvani verilmesini oneriyorum

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Quote Originally Posted by Revolution View Post
    Emre abi'ye TSİ Ask Doktoru unvani verilmesini oneriyorum
    Sen anladın ama şunu bir de sevgilim anlasa...

Uzun süreli bir ilişkim olduğundan şunu rahatça söyleyebilirim. Kızlar asla yapılanlardan tatmin olmazlar. Onlar için hep daha iyisi vardır. O yüzden kendinizi çok paralamayın bir şeyler için. İçinizden ne geliyorsa öyle yapın. Tabii fikir almak güzel. Ben de fikirler aldım, alıyorum da. Kendimce de yardıma ihtiyacı olan arkadaşlara yaşadığım şeylerden tavsiye verebiliyorum.

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

Yenge doğru düşünüyor.Ortada öyle aşk doktoru olacak bir durum yok

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Yürü git la bebe.

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

Dost acı söyler gerçekleri de kabullenmek zordur,olsun

El Barto umarım biliyorsundur o balonlar bırakıldıktan çok kısa bir süre sonra dış basıncı düşmesi iç basıncın artması sebebiyle patlıyor sizin balon şimdiye çoktan plastik dönüştürme merkezlerine varmıştır içindeki helyum da atmosferden çıkmış uzayda dolanıyordur.

Quote Originally Posted by Chivalry View Post
    El Barto umarım biliyorsundur o balonlar bırakıldıktan çok kısa bir süre sonra dış basıncı düşmesi iç basıncın artması sebebiyle patlıyor sizin balon şimdiye çoktan plastik dönüştürme merkezlerine varmıştır içindeki helyum da atmosferden çıkmış uzayda dolanıyordur.
    iç basınç artmaz ya balon esnek bir zara sahip olduğu için iç basınç her zaman dış basınca eşittir. balon yükseldikçe dış basınç azalır. bunu dengelemek için balonun da iç basıncı azalır yani hacmi artar. hacim artınca balonun zarına uygulanan gerilme artar. bir süre sonra gerilmeye dayanamayan zar parçalanır balon patlar yani

bende yazacaktım ama o balonlar patlasa bile onlar için sonsuza dek uçacak

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

En azından içindeki nefesleri atmosfere karışıp sonsuza dek uçacak. Aaa pardon balonun içinde baloncunun nefesi var onların değil

Bir forum aktifliğini kaybettiği zaman üyeler gider, adamlar kalır. | Pavel Nedved

En azından içindeki nefesleri atmosfere karışıp sonsuza dek uçacak. Aaa pardon balonun içinde baloncunun nefesi var onların değil
    o'da yok hacı helyum varmış

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Hahaha doğru uçan balonda doğal nefes ne arasın Fail olduk

Quote Originally Posted by SyNdRoMe23 View Post
    iç basınç artmaz ya balon esnek bir zara sahip olduğu için iç basınç her zaman dış basınca eşittir. balon yükseldikçe dış basınç azalır. bunu dengelemek için balonun da iç basıncı azalır yani hacmi artar. hacim artınca balonun zarına uygulanan gerilme artar. bir süre sonra gerilmeye dayanamayan zar parçalanır balon patlar yani

bende yazacaktım ama o balonlar patlasa bile onlar için sonsuza dek uçacak
    Haklısın dikkatsizliğime geldi öss de olsak 3 puan gittiydi saolasın

özetlen siz aşkınızı balona bağlamayın bence sayın el barto

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Mesaj Yetkileri