Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 46 arası toplam 46 sonuç

Konu: Neden Fm Oynuyorsunuz...?

Nesil
    2006
    Yer
    London

Quote Originally Posted by LifeYourself View Post
    Benim gibi üşengeç bir adamın iktidar hırsı için
    Oturduğum yerden diğer liderlerle söz dalaşına girip kendi takımımın yükselmesi ve bu organizasyonun başında bulunmanın bana verdiği zevk.
    Ayrıca kariyer yaparken tanıdığım birçok insan.Kimisinin bana abi kimisinin İsocan kimisinin kardeş diye seslenmesi beni oyuna biraz daha bağlayan etmenler
    Birde eskiden Riquelme vardı.Artık Boca'dan ayrılmıyor
    Hatta bu nedenle genelde turnuvalara katılmıyorum.Bir ara bir abimizi üzmüştüm hırsım nedeniyle.20 kere kaleye gidip 1 gol atmıştım o 5 kere gelip 2 gol atmış üstüne 4 oyuncumu sakatlamıştı.Bende saçma laflar demiştim küçüklüğünde verdiği etkiyle.
    Ahahaha Riquelme dedinde o da benim yıldızımdı eğer yanlış hatırlamıyorsam AMC oynuyordu

Nesil
    2009
    Yer
    Denizli

bilgisayarla ilk tanışmam da gördüğüm bir oyundu. Kuzenim üniversite de okuyordu ve yanına gittiğimde onca oyundan cm01-02 yi görüp bakmıştım. O ise hiç bulaşma çok sıkıcı demişti bu oyun için. aradan 2-3 yıl geçti ve en nihayetinde kendime ait bir bilgisayarım olmuştu. ilk yaptığım şey cm01-02 yi ve cm4 ü yüklemek oldu. Saatlerce oynadığım, derslerde kadrolar kurduğum bir oyundu menejerlik benim için. Yıllar geçti ve her serisini mutlulukla heyecanla oynar hale geldim. Kısacası Fm bana mutluluk ve heyecan veriyor

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

çünkü çok ayrıntılı , gereksiz grafiklere sahip olmayan , sahip olduğum menajerlik aşkını bir nebze olsun giderebilen ve ego tatmini yapan bir oyun..bir de alışkanlık kısmı var tabi

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by xwerswoodx View Post
    Ahahaha Riquelme dedinde o da benim yıldızımdı eğer yanlış hatırlamıyorsam AMC oynuyordu
    Sırf onun için taktiğimi AMC'li yapmaya başlamıştım.O gün bugündür AMC'siz oynayamıyorum

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

Nostalji icin oynuyorum...

97'de basladim, FM 13 disinda ara vermedim seriye hic. Ama o yili da bos gecmedik, FM 12 oynadik

CM'nin FM olarak nereden nereye geldigini goruyorum, ama ruh olarak birseyler eksiliyor her sene.

Seksenlerde cocuk olmak gibi; o yillarin cocuklugu bir cok yila gore daha canli, daha hayatin icindendi. Simdiki cocukluklar belki daha avantajli, konforlu ama o seksenlerin ruhu yok.

FM'de de boyle sanki...

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

sevdigim için

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Şöyle bir düşününce aslında neden bu oyunu oynadığımı bende bilmiyorum Başladık bi kere durduramıyoz kendimizi pişman mısın desen değilim tabii. 1500 TL verdik yeni PC aldık PCdeki tek oyun FM. günde 3-4 saat oynarım mutlaka. pişman da değilim. beni sıkmayan tek oyundur kendisi. onun için olabilir

8. Default

Eskisi kadar olmasada zevk aldığım için. Fm dışında nadiren oyun oynuyorum.
    BEŞİKTAŞ'ın taraftarıyız. Futbolcuların değil !

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Çok eskiden bir arkadaşta görmüştüm ve bir kaç hafta sonra almıştım uzun süredir oynuyorum simülasyon oyunlarını çok seviyorum ve futbolu bu yüzden oynuyorum benim sayemde çevremdeki arkadaşlarım da oynamaya başladı bu çok güzel bir durum

Nesil
    2012
    Yer
    Trabzon

Eskiden fm ile yatar fm ile kalkardım, artık oynamıyorum gibi bir şey,günde bir maç bile yapmıyorum ortalamaya vurursak.Her oyunda çıkan farklı hatalar ve bi hatayı düzeltip yeni hatalar ortaya çıkması, bizi adam yerine koymamaları gibi sebeplerden ötürü artık soğudum,şu foruma bile giresim gelmiyor.Galiba bu aldığım son fm olacak orjinal olarak.

nerdesin be 03/04

Abramovich gibi hissedebilmek için..

Eski Bir Alışkanlık

Napalım Vazgeçemedik Muptelası Olduk Ben Memnunum Halimden Ama Benden Memnun Olanlar Var mı Bilemem

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2007
    Yer
    Marmaris

Quote Originally Posted by mpaker66 View Post
    oyundan eskisi kadar zevk alamasamda,Fm bilgisayarımın alışkanlığı oldu diye açıklayabilirim...sanırım Fm kendini geliştirdikçe ben daha az zevk alıyorrum
    Bunu yazdığımı gördüm de 2 senede çok şey değişti be FM Eğer bu istikrarsızla giderse seneye KPSS'm var seneyeden itibaren kopacağım FM'den

Nesil
    2013
    Yer
    Konya

Hayallerimi yaşayabildiğim bir oyun.

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Aslında biz Fm oynamıyoruz. Fm, bizle oynuyor

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Mesaj Yetkileri