Herkese merhabalar. Gerek özel mesajla,gerek forumun bazı alanlarında gerekse msn'den sürekli taktiksel konularla ilgili sorular ve yardım istekleri alıyorum. Sağolsun kullanıcı arkadaşlar bazen 1-2 hafta sonra cevap yazsam da bana kırımıyorlar.Hem konunun bütün olarak bu alanda bulunması hem de ortak sorunların çözümlerini defalarca ayrı ayrı kişilere yazmamak için yöneticilerin izni olursa bu alanda elimden geldiğinde taktiksel anlamda ihtiyacı olan arkadaşlara yardımcı olmaya çalışacağım. Nasılki forumlarda "XXX user logo desteği" şeklinde logo yardımı yapıyorsa be de burdan sizlere taktiksel anlamda faydalı olmaya çalışacağım.

Yalnız başlığın çorbaya dönmemesi açısından birkaç kural belirledim kendimce

1- Sadece sorusu olan arkadaşlara olabildiğince hızlı bir şekilde ve bilgim yettiğince cevap vereceğim.

(online turnuvaları etkilememek adına)
2- Özel olarak herhangi bir takıma orjinal kadrosuyla taktik yapmayacağım
3- Eğer bir kullanıcı kariyerindeki takıma özel taktik desteği istiyorsa 11.3 yamasıyla kurulu olan oyunda kaçıncı sezonda oynuyor olması önemli değil fakat ilk 11'e en az 5 tane yeni oyuncunun katılmış olması şartı arayacağım
4- Taktik yapımında önceliği sıraya ve kurallara uygun oluşuna göre değerlendireceğim
5- Takımına taktik isteyen kişi oyununu upload ederek bu isteğini bu konu altında belirtecek ve ben yine taktiğini bu konu altında arkadaşa vereceğim.

Taktik yaparken oyuncuların komutlarını ben ayarlarım fakat takımının oynamasını istediği stile kendiniz karar vermelisiniz bu yüzden ;

aşağıdaki genel bilgileri doldurarak oyunun upload adresiyle birlikte taktik talebinde bulunabilirsiniz.

Tempo : ............
Pres : ............
Genişlik : ............
Savunma hattının yeri :...........

İnşallah sizlere faydalı olabileceğim bir başlık olur....

not: başlık onaylandıktan sonra taktiksel anlamda özel mesajla sorulan sorulara cevap vermeyeceğim.