Anket Sonuçlarını Görüntüle: Oyuncudan nasıl bir performans aldınız?(Lütfen oynattıysanız oy kullanınız)

Voters
13. You may not vote on this poll
  • Mükemmel

8 61.54%
  • İyi

4 30.77%
  • Vasat

1 7.69%
  • Hayal kırıklığı

0 0%
1 ile 14 arası toplam 14 sonuç

Konu: Yann M'Vila | Dmc M(C) | 20

Default Yann M'Vila | Dmc M(C) | 20

Adı: Yann M'Vila

Kulübü: Stade Rennais (Rennes)

Oyun Başı Satış Fiyatı: 8 - 8,5 M Euro

Kongo Asıllı Fransız Oyuncudur. Fransanın Yeni Patrick Vierası ve Essien'in Fransız Modeli Olarak Lanse Edilmektedir. 20 Yaşındaki Bu Genç Fransızın En Önemli Özelliği Güçlü ve Kararlı Yapısıdır. En İtici Özelliğiyse Hakemlerle Aşırı Dalaşmasıdır.

Valencia Takımına 8.5M Euro Karşılığı Almış Olduğum Bu Genç Oyuncuyu Şuanki Haliyle Essienle Karşılaştırdığımızda Neden Essien'in Yeni Versiyonu Dediğimi Anlıyacaksınız. Şu Hali Aşağıdaki Resimde'de Görüldüğü Gibi Pozisyon Hazırlama, Teknik ve Mental Olarak Hemen Hemen Aynı Özellikte Diğer Özelliklerinin İse Birbirirlerine Çok Yakın Olduğu Net Biçimde Görülmektedir. Essien'in Şuanki Değeri 30M Euro Olarak Kabul Edilirken M'Vila'nın 8,5M Euro Değeri Olduğu Görülmektedir Demekki Çok Değil En Fazla 1 Sezon Sonra Fiyatını Çok Rahat Biçimde Katlayacağının Göstergesi. Artık Denemesi Size Kalmış ve Fiyatını Katlamadan Bir An Önce Takımınıza Katmaya Bakın.

Last edited by Lim10 : 27.Kasım.2010 at 23:19 Reason: profil resmi güncellendi

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2009
    Yer
    Bursa/Çanakkale

gerçekten süper bir genç ileride çok kaliteli olabilir. kesinlikle takımıma alıcam. Teşekkürler abi paylaşım için.

Çok iyi bir oyuncu ama çok tuzlu

resimde bende gözükmüyor..

Nesil
    2008
    Yer
    Karabüklü-Sinop/Ayancıkta

20 milyona almıştım şuan 2016 dayım 15.500 m değerinde mental ve fiziksel özellikleri süper .
    oyunu çift yönlü oynayabilir . bu ve asamoah orta sahada değişmezlerimden he birde vidal.

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

top geçer adam geçmez.

İlerde Barçanın ön liberösu işte

Nesil
    2009
    Yer
    Boykot Turksportal

3.seneye başlarken 19 M Euroya kadroma kattık mükemmel gerçekten madrid falan peşinde hep fransanın top playerları arasında 4.listede şuan.3.sezonum bitti profili şu şekilde düşünen arkadaşlar

Bu adam geleceğin Essien'i.

Ben daha çok MC olarak oynattım o yüzden bende vazgeçilmaz bir oyuncu olmadı nitekim sattım. 25M dolara aldım 50 M dolara sattım. Son hali şu şekilde;

ne olarak oynar ki bu?

DMC daha başarılı oluyor bence. o yüzden MC oynattım diye yazdım yukarda.

Nesil
    2008
    Yer
    Kayseri

World Class Midfielder oluyor ilerde. PA'sı sabit 175 galiba, tam hatırlamıyorum. İyi antremanlarla çok muhteşem özelliklere sahip olabilir.

İşin gırgırına kaçarak West Ham'da Central Mid. - Attack oynattım. Hiç sırıtmadı

Mesaj Yetkileri