Sayfa 19 / 20 İlkİlk ... 917181920 SonSon
541 ile 570 arası toplam 579 sonuç

Konu: Lucid Rüya (Rüyaya hakim olabilmek) "9 Kişi Başardı"

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by lexoqe View Post
    Bence bu olmadı. Ben rüya gördüğümü neden kanıtlayayım ? Sen zaten görüyorsun. Ben kanıt gösterin derken bunun bir kanıtı olabilir mi demek istedim. Yani kanıt var mı ? Olabilir mi ? Bu da aynı incirde kurt aramaya benzedi
    Diyorsun ki rüya gördüğümü neden kanıtlıyım zaten görüyorsun. Bende diyorum ki sen rüya gördüğümüz söylenildiği ve kendinde gördüğün için inanıyorsun ama ben rüya görmüyorum sizinde bilinçaltınız size oyun oynuyor rüya sanıyorsunuz bana rüya gördüğünü kanıtla. Sen bana rüyayı kanıtlayabilirsen bende lucidi kanıtlarım, bu kadar basit.
    Screw you guys, I'm goin' home

Nesil
    2008
    Yer
    Antakya

Quote Originally Posted by Nedvedmania View Post
    Hiç rüya görmeyen insanlarda var. Onlara nasıl kanıtlayacaksın rüya gördüğünü ? Adamı nasıl ikna ediceksin rüya diye birşey olduğunu ?

Kanıtlanabilir mi diye soruyorsan evet kanıtlanabilir. Bilimsel *yöntemlerle görülen rüyalara ulaşılabiliniyor.
    Hiç rüya görmeyen insanları karıştırmayacaksın aramızda ki meseleye. Burada sen ben varız. Mesela ikimiz de rüya görüyoruz. Ama birimiz lucid yapıyor ve bende senden bunun kanıtı olabilir mi diye soruyorum sadece

Neyse bu arada Google'e Lucid Kanıtı diye yazıyorum bizim forum çıkıyor artık

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Ozgur cevabi verdi iste. Ayni seyden bahsediyoruz.
    ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI !

Bir forum aktifliğini kaybettiği zaman üyeler gider, adamlar kalır. | Pavel Nedved

Nesil
    2007
    Yer
    Marmaris

veee sonunda bende oldum,başaranlar listesine ekleyebilirsin cihan
    konuyu daha önce sömestırda görmüştüm okumuştum araştırmıştım baya ama yapamamıştım sonra geçen gün aklıma düştü yine girdim baktım aklıma taktım bu sefer ve oldu yaptıım
    Gece uyumadan baktım işte sonra uyudum arada bi uyanıyodum böyle ve uyandığımda hep aklımda lucid vardı, 5 gibi falan yine uyandım sonra uyuduğumda rüyada bizim evin önünde idim sonra kendimi acaba rüyadamıyım dedim ve ben buraya nerden geldim diye düşündüm cevap veremeyince anladımki rüyadayım ve istediğim şeyleri yapmaya başladım.Çarşıya koşarak gitti işte bişeyler yaptım,falann.Sonra sanırım yere düştüm rüyamda ve irkildim ve uyandım inanın harika bişey,teşekkürler cihan

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Hadi hayırlı olsun Rüyada olduğunu anlayınca "Bu bir lucid rüya" şeklinde bağırırsan rüyada kalabiliyorsun. Aklında bulunsun bir sonrakinde

Bir forum aktifliğini kaybettiği zaman üyeler gider, adamlar kalır. | Pavel Nedved

Nesil
    2007
    Yer
    Marmaris

Hadi hayırlı olsun Rüyada olduğunu anlayınca "Bu bir lucid rüya" şeklinde bağırırsan rüyada kalabiliyorsun. Aklında bulunsun bir sonrakinde
    en kısa zamanda deneyeceğim tekrar, bağıracağım

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by mpaker66 View Post
    konuyu daha önce sömestırda görmüştüm okumuştum araştırmıştım baya ama yapamamıştım sonra geçen gün aklıma düştü yine girdim baktım aklıma taktım bu sefer ve oldu yaptıım
    Gece uyumadan baktım işte sonra uyudum arada bi uyanıyodum böyle ve uyandığımda hep aklımda lucid vardı, 5 gibi falan yine uyandım sonra uyuduğumda rüyada bizim evin önünde idim sonra kendimi acaba rüyadamıyım dedim ve ben buraya nerden geldim diye düşündüm cevap veremeyince anladımki rüyadayım ve istediğim şeyleri yapmaya başladım.Çarşıya koşarak gitti işte bişeyler yaptım,falann.Sonra sanırım yere düştüm rüyamda ve irkildim ve uyandım inanın harika bişey,teşekkürler cihan
    Rüyada olduğunu anladın ve çarşıya koşarak mı gittin. Uçsana be adam ne güzel fırsat geçmiş eline

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Quote Originally Posted by Spy.94 View Post
    Rüyada olduğunu anladın ve çarşıya koşarak mı gittin. Uçsana be adam ne güzel fırsat geçmiş eline
    Ben de rüyada olduğumu bilmeme rağmen yürüyordum ve işe gidiyordum

Nesil
    2007
    Yer
    Marmaris

hahaa ama uçarken yere hızlıca düşünce uyanırım diye korkmuş olabilirim bilinç altımda böle bişe olabilir

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Ben de rüyada olduğumu bilmeme rağmen yürüyordum ve işe gidiyordum
    ilginç adamsın vesselam

hahaa ama uçarken yere hızlıca düşünce uyanırım diye korkmuş olabilirim bilinç altımda böle bişe olabilir
    alçaktan uç o zaman

Nesil
    2007
    Yer
    Marmaris

alçaktan uç o zaman
    o zamanda çakılırım hem ben uçuyodum küçükken rüyalarımda gerek yok

Nesil
    2008
    Yer
    Antakya

Nispeten mi yapıyorsunuz bunu bana bende yapacağım

sakary Ali Misafir

Banada bu sabah ilginç birşeyler oldu

Rüyamın her anında rüyadayım dedim. Sonlara doğru babama rüyanın tüm salaklıklarını anlattım rüyadayım dedim kendime 1-2 kere vurdum ama babam sağolsun hayır falan dedi rüyada olduğumu çözdüm de kontrolu ele alamadık

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Bugün rüyada olduğumun farkına vardım, uçmayı denedim fakat uçamadım bir türlü ya. Sonra da alarmle uyandım. Çalışmalara tekrar başlıyorum. Yastığın yanına not defteri ve kalem koyup rüya günlüğüne başlayacağım tekrar.

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Bende de oldu. Okuldaydım ama gece yattığımı biliyordum hani. Sonra buraları hep okumuş niyeyse tırsmıştım. Hayır diye bir çığlık attım rüyada olduğumu anlayınca.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

O başaran 9 kişi rüyalandınız dimi len
    eto'o bitmiş.

Nesil
    2007
    Yer
    Marmaris

Beyler, bu başkasının rüyasına girme işini bileniniz var mı? Cihan?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Bu iş kara büyüye doğru gidecek
    FM Gazetesi

Nesil
    2007
    Yer
    Marmaris

ahahah forumcak kafayı yiyelim

Talking

Bende çok yapıyorum lucid rüya bir tanesinde aynı teyzemden 4tane gördüm ve kırmızı bir çarşaf germisler bende vardım tam ortasındayım teyzeme dedim ki teyze ben ruyadayım dimi. Bana evet anlamında kafasını salladı sonra uyandım.Tabi bunun lucid rüya olduğunu bilmiyordum. Simdi lucid olduğunu biliyorum ama busefer yapamıyorum yardım edin adam akıllı bir teknik söyleyin lütfen.

Banda yardım et nasıl oluyor bende yapmak yapıyorum.

ben bugun kendi istegimle yaptim sana sirrini soyliyim youtubeye lucid ruya sountrack yaz ilk cikan videoyu izle mavi bisi olmasi lazim onu gun icinde izle yatmadan2 dakka oncede izle oluo yuzde yuz.

Arkadaşlar sonunda bende lucid oldum simdi ruyayi anlatamicam tek sirun lucid olduğumu bildigim halde istedigimi yapamiyordum ama yinede süperdi kendim istediklerimi yapamasamda hep sevdigim şeyler oluyodu harika super bisi calisnalarim devam ediyir birde istediklerimi yapamadigim icin yardim eden varsa etsin

Arkadaşlar lucid. rüyayı yaptım bu günde. yapmak. istiyorum bu lucid rüyayı sureklestirmek yani devamli yapmak için ne yapmak gerek? Birde ben dün kendi isteğimle yaptım yüksek yerlerden denize falan atladım superdi ama düşünüyorum istediklerimi yapamıyorum ucamıyorum nasıl düşünmemiz gerek? Lütfen yardım edin.
    Last edited by Nedvedmania : 31.Ağustos.2014 at 20:31

Nesil
    2009
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by talhasolbay123 View Post
    Arkadaşlar lucid. rüyayı yaptım bu günde. yapmak. istiyorum bu lucid rüyayı sureklestirmek yani devamli yapmak için ne yapmak gerek? Birde ben dün kendi isteğimle yaptım yüksek yerlerden denize falan atladım superdi ama düşünüyorum istediklerimi yapamıyorum ucamıyorum nasıl düşünmemiz gerek? Lütfen yardım edin.
    Dikkat et arkadaşım abartma işi kafayı yersin bak

Nesil
    2009
    Yer
    Cape Town

Harika bir sey bu ya.Kaplanla fena kapistik ruyamda. Ruyada da olsa yenecegim seni diyordum, alti ustu ruya ne yapacaksin ki bana diye dusunuyordum, bilincliydim bayagi.

Bir de bunun ``Part`` hali mevcut.Bir ruyayi goruyorum, uyaniyorum, yeniden yatiyorum ve o ruya kaldigi yerden devam ediyor...

Quote Originally Posted by Leonadias View Post
    Dikkat et arkadaşım abartma işi kafayı yersin bak
    Valla arkadaşım ben bu ise kafayı taktım. Dün lucid yaptım harika bir şey bu aksam tekrar yapacağım inşallah olur bu akşamki 2. deneyim olacak bunun için herseyi yapıyorum. BANA DUA EDİN LAN.

Arkadaşım bunu yapabilmek için ilk önce astral seyahat yapman lazım sonra kimin rüyasına gireceksen onun yanına gitmen lazım eğer kişi parlak gözüküyorsa ona dokunman yeterli. Rüyasına girdiğinde onunla konusabilirsin ama ona sakın bu bir rüya deme veya ona bunun rüya olduğunu çaktırma eğer caktırırsan onu lucidlestirirsin sende sarsıntılı bir şekilde uyanırsın ve bundan sonra artık lucid rüya ve astral seyahat yapman %30'a kadar iner. Dikkatli ol.

Quote Originally Posted by Banega View Post
    Harika bir sey bu ya.Kaplanla fena kapistik ruyamda. Ruyada da olsa yenecegim seni diyordum, alti ustu ruya ne yapacaksin ki bana diye dusunuyordum, bilincliydim bayagi.

Bir de bunun ``Part`` hali mevcut.Bir ruyayi goruyorum, uyaniyorum, yeniden yatiyorum ve o ruya kaldigi yerden devam ediyor...
    Bende çok yüksekten.arkadaşlarımla denize atladık arkadadslarımı hayal ettim.Süper bisi.
    Last edited by Nedvedmania : 31.Ağustos.2014 at 20:31

Nesil
    2009
    Yer
    Tarsus

Astral seyahatte bildiğim kadarıyla ruh bedenden ayrılıyordu. Tehlikeli işler değil mi bunlar beyler? Lucid veya astral falan, aman diyeyim!

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by footballer33 View Post
    Astral seyahatte bildiğim kadarıyla ruh bedenden ayrılıyordu. Tehlikeli işler değil mi bunlar beyler? Lucid veya astral falan, aman diyeyim!
    Lucid düz rüya ya problem yok

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Yeni gördüm mesajı kusura bakma

Öyle bir şey olabileceğini sanmıyorum. Maksimum kendi ruhunu bedenden ayırabilirsin, başkasının rüyasına girmek bana imkansız geliyor

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Yeni gördüm mesajı kusura bakma

Öyle bir şey olabileceğini sanmıyorum. Maksimum kendi ruhunu bedenden ayırabilirsin, başkasının rüyasına girmek bana imkansız geliyor
    Öyle bir şey olsa ne güzel olur la Forumda grup kurardık PES turnuvası yapardık buluşmadan rüyada
    FM Gazetesi

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Quote Originally Posted by Ralph View Post
    Öyle bir şey olsa ne güzel olur la Forumda grup kurardık PES turnuvası yapardık buluşmadan rüyada
    Astral seyahat yolu ile onu yapabiliriz aslında. Cesareti olan varsa yapalım. Benim yok mesela

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Astral seyahat yolu ile onu yapabiliriz aslında. Cesareti olan varsa yapalım. Benim yok mesela
    O işleri bıraktım ben. Bi ara çok uğraştım olmadı, sonra gecenin bi yarısı istemeden oluyor gibi oldu hayatımda o kadar korkmadım
    FM Gazetesi

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Siz kendinizi deli gibi yaptınız.

Sayfa 19 / 20 İlkİlk ... 917181920 SonSon

Mesaj Yetkileri