Sayfa 20 / 20 İlkİlk ... 10181920
571 ile 579 arası toplam 579 sonuç

Konu: Lucid Rüya (Rüyaya hakim olabilmek) "9 Kişi Başardı"

Nesil
    2009
    Yer
    Tarsus

Pardon da, insanın astral seyahat yapacak kadar ne derdi olabilir bu dünyada acaba? Ya da yaşamaktan mı sıkıldınız? Anlatsanıza!

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Quote Originally Posted by footballer33 View Post
    Pardon da, insanın astral seyahat yapacak kadar ne derdi olabilir bu dünyada acaba? Ya da yaşamaktan mı sıkıldınız? Anlatsanıza!
    Dertle alakası yok ki. Her şey senin kontrolünde oluyor. Bunu yapmak için dertli olmaya gerek yok
    ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI !

Bir forum aktifliğini kaybettiği zaman üyeler gider, adamlar kalır. | Pavel Nedved

Nesil
    2009
    Yer
    Tarsus

Quote Originally Posted by Nedvedmania View Post
    Dertle alakası yok ki. Her şey senin kontrolünde oluyor. Bunu yapmak için dertli olmaya gerek yok
    Ölüm tehlikesi ya da kafayı yeme riski olduğu için öyle yazdım.

Merhaba arkadaşlar ben Talha sistemine yeni üye oldum siteleri ilgili pek fazla bir şey bilmem ama lucid rüya ve astral seyahat hakkında getirtilen bilirim çünkü baya yaptım bu ikisini başkasının rüyasına girme fln yani bana herseyi sorabilirsiniz. 😃😃

2 aydır uğraşıyorum bu işle bu iki ay içinde baya lucid ve astral seyehat yaptım bana herşeyi sorabilirsiniz insanların nasıl ruyaarina girildigini fln yine şimdi 1hafta on araştıran yaptım bugün bitt yarından yapacağım çok guzel bisi lucid yapmadan once mutlaka on arastitma yapmalısınız ön araştırma ne diye sorabilirsiniz bir sürü on arastirma taktiği var benim yaptığımız söylerim.ama mutlaka on araştırma yapmalısınız
    Last edited by Nedvedmania : 05.Eylül.2014 at 01:07

İlk deneyimimde komik bir şekilde başarısız oldum. Rüyada olduğumu sezdim ve hemen elektrik düğmesine bastım. Elektrik sönüktü ve yanmadı. Ama ben elektrikler kesilmiş dedim ve lucid olamadan koptum. Ama ikincisinde başarılı oldum ve anladım. Heyecanladım ve ne yapacağımı bilemedim. Abuk subuk birşeyler yapmaya çalıştım ama rüya hemen bitti. Başarıya yaklaşıyorum. Daha fazla lucid istiyorum tüyosunu veren arkadaşlara teşekkür ederim, deneyeceğim...

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Quote Originally Posted by lucid View Post
    İlk deneyimimde komik bir şekilde başarısız oldum. Rüyada olduğumu sezdim ve hemen elektrik düğmesine bastım. Elektrik sönüktü ve yanmadı. Ama ben elektrikler kesilmiş dedim ve lucid olamadan koptum. Ama ikincisinde başarılı oldum ve anladım. Heyecanladım ve ne yapacağımı bilemedim. Abuk subuk birşeyler yapmaya çalıştım ama rüya hemen bitti. Başarıya yaklaşıyorum. Daha fazla lucid istiyorum tüyosunu veren arkadaşlara teşekkür ederim, deneyeceğim...
    Ellerini iki yana aç, heyecan yapmadan bağırmaya çalış. Ben o yöntemle epey uzun süreli rüya görmüştüm
    ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI !

Bir forum aktifliğini kaybettiği zaman üyeler gider, adamlar kalır. | Pavel Nedved

7. Default

Quote Originally Posted by RaSenGan View Post
    Nadiren bana da oluyor.Rüyada olduğumu anlıyorum.Ama rüyada olduğumu bile bile rüyada değilmişim gibi davranıyorum Hatta rüya içinde rüya görmüştüm dün Nasıl olsa rüyadayım ama bir önceki şey gerçek diyordum rüyamda.Uyandığımda hepsinin rüya olduğunu görünce rahatlamıştım Çok saçma şeyler bu rüyalar.Hiç kafamı yoramam.Uyurum,uyanırım hayal mahsulüne gerek yok (:
    Sana göre saçma olan bişey baskaları ve benim için gayet zevkli ama tabii dusuncene saygi duyuyorm yanlis anlasilmasin 😊

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Keyiflidir Lücid Rüya fakat uykuda dinlenmesi gereken beyni, ek mesaiye zorlar. Yorgun uyanabilirsiniz
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

9. Default

insan bir ara "uyuyor-uyanık" arasında bir hale geçer ve rüyada olduğunu anlayabilir, bu doğaldır bence. bana bazen oluyor aslında, eğer rüya iyiyse devam ediyorum, yok iyi değilse konuyu değiştiriyorum

Sayfa 20 / 20 İlkİlk ... 10181920

Mesaj Yetkileri