Sayfa 4 / 20 İlkİlk ... 2345614 ... SonSon
91 ile 120 arası toplam 579 sonuç

Konu: Lucid Rüya (Rüyaya hakim olabilmek) "9 Kişi Başardı"

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by DisCo View Post
    Karabasan'ı bile dövüyor o derece lucid olmuş
    bu çok güzeldi ya
    "insanı kirleten, ağzına giren değildir. ağzından çıkandır insanı kirleten."

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

çok sık rüya gören biri degilim ama rüyalarımın yarıya yakınında rüyada olduğumu farkederim. fakat bu farketmeden sonra hayalgücümü kullanıp herhangi birşey yapmışlığım yok. genellikle farkettiğim andan sonra hemen uyanırım. uyanmamam için bir çözüm var mı?

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

5. Lusid olmayi basardiktan sonra , lusidligi maalesef her an tekrar kaybedebilirsiniz. Elde ettiginiz deneyimin suresini uzatmak icin, ellerinizi birbirine surterek ovusturmaya calisin ve kendinizi ruh dunyanizin yarattigi gerceklige birakarak bu gercekligi iyice algilamaya calisin. Ayrica yuksek sesle: "Daha fazla lusid olmak istiyorum" diye bagirip, kollarinizi iki yana acarak oldugunuz yerde kendi etrafinizda donmek de ise yarayabilir.
    Diyorlar
    ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI !

Bir forum aktifliğini kaybettiği zaman üyeler gider, adamlar kalır. | Pavel Nedved

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Bildiğin kendinizi maymuna çevirin diyor
    Mutluluk sadece paylaşıldığı zaman gerçektir. - Alexander Supertramp

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Bunu başarabilmek için gerekirse rüyamda maymunda olurum

Bir forum aktifliğini kaybettiği zaman üyeler gider, adamlar kalır. | Pavel Nedved

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

'rüyamda'' kısmı işi bozuyor ama
    Mutluluk sadece paylaşıldığı zaman gerçektir. - Alexander Supertramp

Nesil
    2006
    Yer
    Eski Açık

şundan 2 yıl önce rüyalarımda ne istersem yapıyordum nasıl oldğunu hiç anlayamadım zaten artık olmuyor.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Bu gece tam 2 defa Lucid oldum. Muthis birseydi. Sonuncusunda bizim balkondan asagi dukkanin tentesine atlayayim dedim tente tasimadi kut diye dusup uyandim Yalniz cift bacak arasi smac basmak muthis bir duyguymus

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Adama bak bizden önce Lucid olmuş

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Hahaha olmayiz bir daha sen iste

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Quote Originally Posted by Revolution View Post
    Hahaha olmayiz bir daha sen iste
    Eee anlat bakalım nasıl anladın rüyada olduğunu

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Ruyanin basindan beri nasil olduysa zaten ruyada oldugumu biliyordum sonra burada okumustum elektrik dugmesine basin diye bastim hicbisey olmadi orada emin oldum

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Genciz hepimiz uğraşmayın böyle şeylerle yazıktır günahtır

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Ruyanin basindan beri nasil olduysa zaten ruyada oldugumu biliyordum sonra burada okumustum elektrik dugmesine basin diye bastim hicbisey olmadi orada emin oldum
    Vayt be Rüyaydayken kaç dakika sürdü gibi geldi ? Yani uzunmuydu yoksa öyle 1 dk da bitti mi

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Olm yakalamisken birakalim mi lucidi

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Bırak bak büyük sözü dinle

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Olm yakalamisken birakalim mi lucidi
    Hayır madem Lucid olduğunu anladın niye smaç basıyorsun Başka yapacak şey mi bulamadın

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Nedvedmania View Post
    Vayt be Rüyaydayken kaç dakika sürdü gibi geldi ? Yani uzunmuydu yoksa öyle 1 dk da bitti mi
    Valla ilki uzundu ikinciye gore ama benim 2 uykum da 3er saat surdugu icin o kadar uzun degildi. İlki uzun geldi basket filan oynadim iste smac basiyordum en son İkincide de stratejik hatayla dukkanin tenteye atlayip dustuk uyandim

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Hayır madem Lucid olduğunu anladın niye smaç basıyorsun Başka yapacak şey mi bulamadın
    Olm burda demekle olmuyor gunun birinde olursan gorurum seni elin ayagib dolasiyor Ruyalarda farkli seyler de olurdu da ramazandayiz haci

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Valla ilki uzundu ikinciye gore ama benim 2 uykum da 3er saat surdugu icin o kadar uzun degildi. İlki uzun geldi basket filan oynadim iste smac basiyordum en son İkincide de stratejik hatayla dukkanin tenteye atlayip dustuk uyandim
    Stratejik hata

Önemli Bir Lucid Ruya Taktigi
    Merhaba Arkadaşlar Lucid Olmak İsteyipte Olamayan Arkadaşımız İçin Bir Yöntem Geliştirdik Bu Yöntem Çok Kolay Herhangi Bir Saatte Yatın 12 - 1 - 2 - Farketmez 5 Saat Uyuyun Ve Saatinizin Zilini 5 Saat Sonrasına Ayarlayınki 5 Saat Sonra Uyanasınız.
    Uyandıktan Sonra 1 Saat Pc Başında Ve Ya Evin İçinde Dolaşın Zaman Geçirin 1 Saat Bittikten Sonra Tek Yatagınıza Geçin.
    "Sırt Üstü Uzanın" Ve Yatın Ruyanızda Lucid Olacaksının Bundan Emin Olun Lucid Olacaksınız Size Garanti Veriyoruz Ama Bu Birkaç Demene İle Olmıyabilir Beyniniz Bu Duruma Alışana Kadar Bunu Yapın.
    Aslında tam sahurluk program 11 de yatacaksın, 4 gibi kalkacaksın. 1 saat yemek + pc yapıp sonra sırt üstü yat

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Ben valla ayiptir soylemesi camis gibi yattim hic gerek yok boyle seylere

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Bende lucidimsi birşey oldum bugün. Rüyamda saçımı kestiriyorum adam bir hata yaptı fazla kesti. Dedim bu bir rüya olmalı başka geri dönüşü yok. Rüyamda rüya gördüğümü düşündüm sonra rüyamda uyandım. Rüya içinde rüya oldu yani. Sonra gerçekten uyandım .

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Vay arkadaş bi ben kaldım yapamayan

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Kaan bu gece kendini lucid görücem diye kasma sakın. Ardarda çok zorlama olursa ters etki yapıp lucid görme özelliği körelebiliyormuş.

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

Vay arkadaş bi ben kaldım yapamayan
    Ben de yapamadım ben de.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Yok be Cihan kasmam yahu sagolasin bilgilendirme icin

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

İnternette o kadar çok taktik, tavsiye okudum ki artık bilinç altıma girmemiş olamaz Bugün yarın bende başarırım diye düşünüyorum

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

Tenteye atlamaktaki amacın neydi Kaan

Nesil
    2009
    Yer
    Samsun

Fazla uğraşmayın beyler.İnanılmaz asosyal yapıyor ve sizi sevdiğini bildiğiniz insanların bile arkanızdan alay ettiğini düşünüyorsunuz.Paranoyaklıkta denebilir.Bağımlılık yapıyor çünkü aklınızda yarattığınız evrenin mutlak hükümdarı oluyorsunuz.

Ben adına ''düşünmek'' diyordum ama hayal ettiğim şeyler sırasında bilincim açık.7. sınıfa kadar kontrol bende değildi.Her an her saniye ''düşünebilirdim''.İnanlımaz bir baş ağrısı yapıyordu gün içindekiler.Çünkü genelde ders dinlerken oluyordu.Hocayı dinlemekle hayalime devam etmek arasında hiçbir zaman karar veremedim .

Liseye başladığımdan beri kontrol bende.Her gece yattıktan sonra 1-2 saat o evrenimde takılıyorum.Gün içinde bir sigara içim süresi kadarlık kontrol kayıpları dışında iyiyim iyi.

Ya bende iki gündür tanıdık kızlarla böyle takiliyorum rüyamda falan baya hoş oluyo, acaba lucid mi oluyorum

Sayfa 4 / 20 İlkİlk ... 2345614 ... SonSon

Mesaj Yetkileri