Sayfa 5 / 20 İlkİlk ... 3456715 ... SonSon
121 ile 150 arası toplam 579 sonuç

Konu: Lucid Rüya (Rüyaya hakim olabilmek) "9 Kişi Başardı"

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by RaSenGan View Post
    Tenteye atlamaktaki amacın neydi Kaan
    Olm ne biliyim istedigini yapiyosun demisti Cihan dedim ben de balkondan atlayayim dedim. Kismet degilmis

Vegom sen asmisin

@run.... -> oyle birsey degil lucid sen kafana fazla takmissin bilincaltina yerlesmis o kizlar belli ki

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Quote Originally Posted by vego View Post
    Fazla uğraşmayın beyler.İnanılmaz asosyal yapıyor ve sizi sevdiğini bildiğiniz insanların bile arkanızdan alay ettiğini düşünüyorsunuz.Paranoyaklıkta denebilir.Bağımlılık yapıyor çünkü aklınızda yarattığınız evrenin mutlak hükümdarı oluyorsunuz.

Ben adına ''düşünmek'' diyordum ama hayal ettiğim şeyler sırasında bilincim açık.7. sınıfa kadar kontrol bende değildi.Her an her saniye ''düşünebilirdim''.İnanlımaz bir baş ağrısı yapıyordu gün içindekiler.Çünkü genelde ders dinlerken oluyordu.Hocayı dinlemekle hayalime devam etmek arasında hiçbir zaman karar veremedim .

Liseye başladığımdan beri kontrol bende.Her gece yattıktan sonra 1-2 saat o evrenimde takılıyorum.Gün içinde bir sigara içim süresi kadarlık kontrol kayıpları dışında iyiyim iyi.
    Seninki doğuştan gelen bi yetenekmiş Ben şimdilik 3-4 kere görsem yeter diye düşünüyorum. Ama ilerde bağımlılık yaparmı bilmiyorum (Korkarım ki yapar )
    ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI !

Bir forum aktifliğini kaybettiği zaman üyeler gider, adamlar kalır. | Pavel Nedved

Nesil
    2009
    Yer
    Samsun

Eksik olsun ama çok haz veriyor 21 yıllık bir NBA kariyerim var 8 ay her gece
    onunla uğraşmıştım

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Hangi takimdasin ortalamalarin neler vego

Nesil
    2009
    Yer
    Samsun

Gerçekçi değil olm.Fantezi işte hiç şut kaçırmadan 21 yıl ilk 3 yıl BJK'de 1 eurocup 2 eurolig kazanıyorum .Sonra 1. tur 14. sırada OKC'ye.Çünkü hiç şut kaçırmasamda başka bişey yapmıyorum ve çok tembelim

4 yıl burda 12 yıl Şikagoda.2 yılda 1er yıllık veteran kontratlar 11 şampiyonluk 2 okc 9 Şikago.Çok güzeldi

Tabii 15 sayı kralığı 10 MVP ödülü

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Tek bir kere lucid rüya görme şerefine eriştim, o da yurtdışına gitmiş bir arkadaşımı rüyamda görüp rüyada olduğumu anlamakla oldu. Pek bir şey yapmadım, sadece oturup konuştuk, lucid rüyalarda insanlar çok uysal oluyor, size de öneririm

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Kocluga basla bence Vego artik yarmissin cunku

Nesil
    2009
    Yer
    Samsun

Öyle deme insana büyük haz veriyor formamın emekli edilemsi çok güzel oldu 55 numara

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

Vaay bee.

Nesil
    2009
    Yer
    Samsun

Pozisyon SG .Aşamadığım tek sorun yıllar ilerledikçe günümüzdekilerim emekli olup yerine yenilerinin gelmesi.Onu başaramadım Bunda önce pivot olduğum kariyerimde (onda şut kaçırıyordum) bunu denemiştim.Ama çok yorucu olduğunu farkettim yeni isimler uydur aklında tut.Bu yüzden o çok sürmedi.

Bulduğum çözüm basit her sene aynı kadrolar 2031'de bile Paul Pierce 34 yaşında ve basketbol oynuyor.Bunu çözemedim.

Ama dediğim gibi bu lucid değil.Sadece hayal gücüm kuvvetli.

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

Abi sen aşmışın.

Nesil
    2009
    Yer
    Samsun

Boşuna demiyorum.Asosyal ve paranoyak olmak istemiyorsanız pek bulaşmayın

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Vego olayi bitirmis

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

Adam yapmış beyler dağılın.

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

Böyle bir şeyi başarabiliyorsan niye basketbola harcıyosun hepsini

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Ama dediğim gibi bu lucid değil.Sadece hayal gücüm kuvvetli.
    Baştan lucid gibi anlatıyorsun sonra hayal diyorsun Hayalle bende yaparım öyle kariyer. Önemli olan Lucid de o heyecanı tadıp yapmak

Bir forum aktifliğini kaybettiği zaman üyeler gider, adamlar kalır. | Pavel Nedved

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Gerçekçi değil olm.Fantezi işte hiç şut kaçırmadan 21 yıl ilk 3 yıl BJK'de 1 eurocup 2 eurolig kazanıyorum .Sonra 1. tur 14. sırada OKC'ye.Çünkü hiç şut kaçırmasamda başka bişey yapmıyorum ve çok tembelim

4 yıl burda 12 yıl Şikagoda.2 yılda 1er yıllık veteran kontratlar 11 şampiyonluk 2 okc 9 Şikago.Çok güzeldi

Tabii 15 sayı kralığı 10 MVP ödülü
    Abi o tembellik olayı bana da oluyordu yahu. Her şeyi yapma yeteneğim var ama yere şöyle bir uzanıyorum hiç kalkasım olmuyor kalkamıyorum

Onun dışında çok olmuştur, mesela atıyorum "kanka ne de olsa rüyadayım ben giderim oraya" diyorum mesela, "o da yoo ne rüyası olm saçmalama" diyor ben de "biliyorum inkar edeceğini uğraşma boşuna ben biliyorum tartışmayacağım seninle" diyorum bunun gibi diyaloglar çok yaşıyorum ya

Nesil
    2009
    Yer
    Samsun

Quote Originally Posted by Nedvedmania View Post
    Baştan lucid gibi anlatıyorsun sonra hayal diyorsun Hayalle bende yaparım öyle kariyer. Önemli olan Lucid de o heyecanı tadıp yapmak
    Ben tadıyorum o heyecanı sen rahat ol .Sadece bilincim açık rüya değil .Koltukta otururken bunun yüzünden terden su olduğum oluyor kapılıp gidiyorum

Nesil
    2009
    Yer
    Samsun

Quote Originally Posted by RaSenGan View Post
    Böyle bir şeyi başarabiliyorsan niye basketbola harcıyosun hepsini
    Futbol kariyerimde var 2017'de en son Barçayı 9-0 yendik Madrid'deyim 6 gol 3 asist Nou camp'ta

Çok uzun sürmemekle beraber futbol TD,Basketbol koçluğu,voleybol,golf,tenis ve ''amerikan güreşi'' kariyerleride var

Güreş baya uzun sürdü gerçi.

Ve Aygün senin hoşuna gidecek şekildede kullanıyorum rahat ol

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Addolorato View Post
    Bende lucidimsi birşey oldum bugün. Rüyamda saçımı kestiriyorum adam bir hata yaptı fazla kesti. Dedim bu bir rüya olmalı başka geri dönüşü yok. Rüyamda rüya gördüğümü düşündüm sonra rüyamda uyandım. Rüya içinde rüya oldu yani. Sonra gerçekten uyandım .
    Bayağı bildiğin inception bu, kaçıncı katmandaydın acaba ?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by eng1n View Post
    Bayağı bildiğin inception bu, kaçıncı katmandaydın acaba ?
    Bu bana da oluyordu inceptionla mı alakası var? izleyeyim yahu o zaman o filmi

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Quote Originally Posted by Redrum View Post
    Bu bana da oluyordu inceptionla mı alakası var? izleyeyim yahu o zaman o filmi
    Ohoo onu izlemediysen kesin izle zaten

O film aslında tamamen uydurma değil. Mesela baş rol oyuncusunun döndürdüğü küçük bir cisim vardı. Gerçekte bir süre sonra düşer ama rüyada sonsuza kadar düşmeden dönüyordu. Okuduğum bir yerde sizde bunu deneyin diyordu. En basitinden bir bozuk parayı alın, aklınıza geldikçe masanın veya düz bir zemin üzerinde diklemesine döndürün ve rüyadamıyım gerçektemiyim diye ufak bir test yapın. Bir süre sonra bu hareket bilinç altınıza girecek ve rüyaydayken aklınıza bu bozuk para olayı aklınıza gelecek. Sonra rüyada deneyeceksiniz ve sürekli döndüğünü farkedince rüyada olduğunuzun farkına varacaksınız.

Nesil
    2011
    Yer
    Istanbul

The Science of Sleep filmini izlerim derim o zaman. Fazla yapınca gerçek hayatta soğutlarsın ve hükümdarı olduğun o dünyaya dönersin. Bana göre çok zararlı, hele ki ufak yaşlarda yapılıyorsa sıyrılması dahada zor..

Nesil
    2008
    Yer
    Denizli - İzmir

Futbol kariyerimde var 2017'de en son Barçayı 9-0 yendik Madrid'deyim 6 gol 3 asist Nou camp'ta

Çok uzun sürmemekle beraber futbol TD,Basketbol koçluğu,voleybol,golf,tenis ve ''amerikan güreşi'' kariyerleride var

Güreş baya uzun sürdü gerçi.

Ve Aygün senin hoşuna gidecek şekildede kullanıyorum rahat ol
    Taker'in serisini bitirdim deme sakın.

Bizim ailede o değil fakat ölüm v.b olayları görme var,annem genelde çok görür öyle rüyalar.
    Daniel Bryan'ın sakalının kılıyız !

Nesil
    2010
    Yer
    Rize #53, Mersin #33

Oğulcan sen iyi değilsin kardeşim Belliydi zaten bu aralar mecnun mecnun dolaşıyo ortalıklarda

Nesil
    2010
    Yer
    Karabük

Bunları bir kenara bırakın da bir sorum var

Siz rüyanızda koşabiliyor musunuz Abi her yakalama olaylarında kaplumbağa gibiyim , hemen yakalıyorlar.Kamera bayık bayık geliyor.Ama onun dışında iyi iyi

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

böyle kaçman gerekiyor kaçıracaklar seni misal ama koşamıyorsun koştukça yürümen de yavaşlıyor en çok gördüğüm rüyalardan birisi bu.başkasında olmasına sevindim
    "insanı kirleten, ağzına giren değildir. ağzından çıkandır insanı kirleten."

Nesil
    2006
    Yer
    Yozgat

Abi baştan sona okudum konuyu bir tuhaf oldum.Dışardan tuhaf sesler falan gelmeye başladı noluyor laann.

Ben de Oğulcan gibi bir hayal ustasıyım.NBA kariyeri gibi fantastik şeylerim yok ama günlük hayatta isteyip de bir şekilde elimden alınan şeylere kavuşuyorum sadece.Rüyada olduğumu dün farkettim aslında.Rüyamda dayım üstümdeki Beşiktaş formasının ne kadar kötü olduğunu söyledi.Daha sonra "çıkar onu al bunu" deyip bir paket verdi bana.Pakette iki tane Beşiktaş forması,eşorfman takımı,kalemler falan vardı.Çok sevindim daha sonra -çok büyük ihtimalle uyandım- böyle bir şey neden olsun ki?Rüyadayım ben" dedim.Ama gözlerimi açmadım hiç.Dediğim gibi büyük ihtimal uyandığım için bunu farkettim ama gözlerimi açmadım.Gözümü açtıktan sonra içerdekileri falan farkettim sesle uyanmadım yani.İlk başta tırstım okurken ama biraz kafa yormakta fayda var sanki gizem bizim işimiz.

Nesil
    2010
    Yer
    Karabük

Bir kere halısahadan 9 gibi inerken kaçırdılar lanet herifler.Koşarken sanki yarıbaygın gibiyim.Ben de rüyamda nereye gideceğimi , neler yapacağımı ve rüya mı olduğunu biliyorum.Ama tabii bazı rüyalarda adam öldürmek gibi , yapmıyorum.Ya gerçekse diye Bu da benim saçmalıklarım

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Kosamama olayi bende de oluyor. Ben bir ruyada adam oldurmustum ama inanilmaz kotu bir ruyaydi 1 hafta kendime gelememistim buradan anlatamam simdi Bir de bagiramamak oluuor bana ruyada ihtiyacim oldugunda seslenemiyorum, agzimi aciyorum ama ses cikmiyor

Sayfa 5 / 20 İlkİlk ... 3456715 ... SonSon

Mesaj Yetkileri