Sayfa 9 / 20 İlkİlk ... 789101119 ... SonSon
241 ile 270 arası toplam 579 sonuç

Konu: Lucid Rüya (Rüyaya hakim olabilmek) "9 Kişi Başardı"

Nesil
    2010
    Yer
    Viyana

Bu konuyu okudu okuyalı bu tip işlere merak sardım ve astral seyahat çalışmalarına başladım hadi hayırlısı bakalım.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Bugun yine lucid oldum ama cok kisa surdu ruyada oldugumu anladim tam yine magandus planlarim vardi ki bizim binadaki cati insaatlari basladi patir kutur sesler, uyandim

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Sende ilginç bişey var
    ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI !

Bir forum aktifliğini kaybettiği zaman üyeler gider, adamlar kalır. | Pavel Nedved

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Uyanıp tekrar uyuduğumda bana olan birşey bu.Dün 5 te yatıp 7 de kalktım.Sonra 8 de tekrar uyuduğumda 7 ile 8 arasında ne düşündüysem rüyamda gördüm ve rüyada olduğumu anladım.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Rüyada olduğunu anladıktan sonra kontrol edebiliyor musun peki ?

Bir forum aktifliğini kaybettiği zaman üyeler gider, adamlar kalır. | Pavel Nedved

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

http://forum.turksportal.net/vb/show...&postcount=126

Atlamışız sanki 4 yapıyorum orayı

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Yok atlamadım. Bu konuyu açtıktan sorna lucid olanları sayıyorum. Önceden yapanlar bizi bağlamaz
    Last edited by Nedvedmania : 10.Ağustos.2011 at 18:23

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Nedvedmania View Post
    Rüyada olduğunu anladıktan sonra kontrol edebiliyor musun peki ?
    Ben daha o aşamaya gelmemişim .Rüyada olduğumu anlıyorum bazı hareketleri kendi isteiğimle yapıyorum.Bazı hareketlerde kendi isteğim dışında oluyor.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Börk View Post
    bende sadece beyinden kaynaklandığını düşünmüyorum.beyin nasıl gelecekte olacak bir şeyin haberini verebilir ki bize ?

"ilm şeridinin takılı kalması sonucunda aynı anı iki kere izlemek şeklinde izahı mümkün kılınabilecek olan mistik olaydır.peki ama neden ? kasıtlı bir mesaj mı ? geçmişten ya da gelecekten gelen bir işaret mi ? yoksa bir oyun mu ? bu sorulara hepsi ya da hiçbiri şeklinde cevap vermeyi seçiyorum müsadenizle. hayatımda ilk defa gittiğim bir köy var. derken, bir anlık anımsama hissi... ne menem bir şey... eminim ben o köydeki, o taş evin bahçesinde oturup bir amca ile sohbet ettim. bu his aklımdan çıktıktan gel zaman git zaman sonra, olaylar gelişir ve o köydeki bir eve misafir olarak girmem icap eder. ne tesadüf hırkalı amca o evde yaşamaktadır. ve o evin bahçesinde tütün içerken buluruz kendimizi. bari nasihat etme amca da, tüylerimi şahlandırma...
    10 sene önce, bir kıyı beldesi... pembe yanaklı bir kadın yerel tiyatroyu izlemek için önümden geçip, gidiyor. bu yüzle daha önce tanıştım diyorum. yanılmış olamam. hikaye devam etsin istiyorum. lakin yüzler kaybolmuş, gitmiş. zamansız bir yerden gelen bir nispetmiş gibi geliyor bana. yine tüylerim diken diken oluyor. bir daha yaşa, fazla birşey fark etmeyecek misali... ya da kurguladığımız başka bir evrenin içinde olta atarken buluyoruz kendimizi. zamana demir atmanın böylesi.."
    Diğer 2 sayfayı okumadım eminim biri açıklamıştır, ama bu Deja Vu değil, bu astral seyahat denilen şey. Onu da incelemek lazım, çok ilginç bir yapısı var ve bahsedilen şeyler cidden yaşanıyorsa doğaüstü bir şey

Nesil
    2010
    Yer
    Viyana

Aşağıdaki köprüden Astral seyahat hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

http://www.hermetics.org/yazi-astral.html

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Astral seyahat daha riskli. Yapanların çoğu bir defa yapıp ikincisine cesaret edemiyor. Geçen bi TV programında da tartışılıyordu.

Kendinizi o olgunlukta hissetmiyorsanız Astral Seyahat yapmanızı önermem.

Nesil
    2010
    Yer
    Viyana

Ben birkaç girişimde bulundum,kulağımda fazla uğultu hissedince küfredip kalktım yataktan I doser etkisi yarattı.

Nesil
    2010
    Yer
    Karabük

Çok tehlikeli astral seyahat..Üstüne para verseler yine yapmam

Bir rüyamda uzaylılar basıyor Dünya'yı , ve tüm ailemi öldürüyor.Sonra bende kaçıyorum.Çöpün arkasına saklanıyorum.Sonra geliyorlar bir tıklatıyorlar ölüyorum.

Baya önceden gördüm bunu.Çok fantastik rüyalar görüyorum

Nesil
    2007
    Yer
    34

Astral seyahat ile uzun yolculuk yapabiliyormuyuz?

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Kalp krizi geçirip öbür dünyaya kadar yolun var

Nesil
    2007
    Yer
    34

O zaman bi anlamı kalmadı, denemiyorum

Bu arada rüyada olduğumu bende farkedebiliyorum bazen ama kontrol edemiyorum, öyle akıp gidiyor

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

bu lucidler azıcık daha profesyonelleşsin gördükleri rüyaların hiçbiri anlatılmaz burada.

Nesil
    2006
    Yer
    Yozgat

Quote Originally Posted by nekop View Post
    bu lucidler azıcık daha profesyonelleşsin gördükleri rüyaların hiçbiri anlatılmaz burada.
    Yazdıkları rüyalar dersek daha mantıklı olur aslında.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Bende bu konuya çok merak salmıştım bu sene içinde ve defalarca denedim, yani konsantre oldum şartladım kendimi ve 1-2 defa başardım Kafama göre takıldım o rüyalarda. Farkındalık önemli olan. Ne bileyim yani mesela ölmüş birini görüyorsunuz 'Rüya lan bu, ölü o.' dediginiz an iş bitiyor Kışın yapmamanızı öneriyorum çünkü bu rüyalar geceyi dinlenmek için kullanan insan beynini o saatlerde de fazla mesaiye zorluyor ve uyandıgınızda oldukca yorgun olabilirsiniz. Okul-İş vs. gidiyorsanız kışın yapmayın

Ayrıca rüyada gelecegi görme olayını sanırım en fazla yaşayan insanlardan biriyimdir. Bu konu üzerine kafa yoruyorum şu an ve 4.boyutun yani zamanın kendi içinde bi akısı oldugunu bizim ise sadece bi parça oldugumuzu düşünüyorum. Yani biz şimdiki zaman gibi görünüyoruz kendimiz için ancak biz de bizim yaşlı yaşam formlarımızın geçmişiyiz. Şimdi kader vs. diyenler olacaktır. Hayır değil. Çünkü bu oldukça esnek bir boyut. Yani ben su an bu sayfayı kapatırım ve o gelecekteki boyutun akısını değiştiririm. Yani her harekette değişebilen bir boyut. Rüyalarda bunu görmemiz ise geceleyin beyinin bilinç altı taraması sırasında binlerce yola sahip o boyutun yollarından birinin yani mesela size gerçekleşme ihtimali en çok gelebilenin olabilirligini size yansıtması ve yaşıyor hissi vermesi. Gelecekte bunu yaşamanız ise bilinç altınızın şartlanması. Sanırım . Bu konuda tartışmak ve düşünmek gerçektende şaşırtıcı yerlere getirebiliyor insanları.
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Kışın yapmamanızı öneriyorum çünkü bu rüyalar geceyi dinlenmek için kullanan insan beynini o saatlerde de fazla mesaiye zorluyor ve uyandıgınızda oldukca yorgun olabilirsiniz. Okul-İş vs. gidiyorsanız kışın yapmayın
    Zaten sürekli olan birşey değil ki. Ayda 1 kere görsek başlangıç için iyi Bir gün de yorgun olalım, değer bence

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Bende rüyalarda yüksek bir yerden atlıyorum hep. Tam yere yaklaşınca kasılıyorum yatakta. Sonra kütt düşüyorum.

Bende kontrol edebilirsem eğer nasipse şu atlama olaylarının önüne geçeceğim. Çok pis oluyo bıktım valla.

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Bugün rüyada olduğumu fark ettim,bir şeyler yapacaktım ama ya rüya değilsem diye tereddüte düştüm ve bir şey yapmadım. Lucid olabilmek için ekstra bir şey yapmıyorum bu arada.Sadece bu konuyu okuyorum.Bilinç altıma yerleşti,öyle bir rüya gördüm herhalde.
    So what?
    Saike

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Quote Originally Posted by GeNç KaRTaL View Post
    Bugün rüyada olduğumu fark ettim,bir şeyler yapacaktım ama ya rüya değilsem diye tereddüte düştüm ve bir şey yapmadım. Lucid olabilmek için ekstra bir şey yapmıyorum bu arada.Sadece bu konuyu okuyorum.Bilinç altıma yerleşti,öyle bir rüya gördüm herhalde.
    Yahu bu benim bilinç altıma niye girmedi hala

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Cihan bence senin asiri motivasyonun ters tepiyor

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Vay beee bi ara astral seyahat ile uğraşmıştım. Geceleri istemsiz oluyordu. Çok tırstım tehlikeli işler. Hiç bulaşmayın.
    FM Gazetesi

Nesil
    2006
    Yer
    Yozgat

Dün gece tuhaf bir şey yaşadım.Normalde rüyamda istediğim şeyler olmaz genelde.Dün playstationda nba 2k11 oynuyordum ve istediğim tüm hareketleri yaptırabildim. Dediğim gibi normalde imkansız ama smaç dediğimde smaç şut dediğimde şut ve isabetli yani. Lucidle uzaktan yakından alakası yoktur ama bu da ilginç bi enstantane.

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Kim o 3 kişi tanışmaya geldim.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Quote Originally Posted by DisCo View Post
    Kim o 3 kişi tanışmaya geldim.
    İlk mesajda yazıyor.

Nesil
    2006
    Yer
    Yozgat

-Rüyamız Hayrolsun Günlüğü-
    Dün gece çok ilginç bir rüya gördüm.Turksportal SK ile Chelsea maçı vardı. Ben sol bek oynuyordum.Cihana(nedvedmania) "olm napıcam ben Kalou bitirir beni" diyordum. Maç ile ilgili hatırladığım bikaç pozisyon var o da Kalouya yapışmış bir şekilde koşuyodum.Adım attırmadım valla.

Şu rüyayı kontrol edebilseydim direk Barcaya transfer olacak bir performans sergilerdim eminim.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Hahaha güzelmiş

Sayfa 9 / 20 İlkİlk ... 789101119 ... SonSon

Mesaj Yetkileri