Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon
31 ile 60 arası toplam 84 sonuç

Konu: FM 2008 için 2011-2012 Sezonu Güncellemesi

Nesil
    2010
    Yer
    İZMİR

bir kaç güne çıkartıcam yamayı demiştinde ondan söyledim kötü şekilde söylemedim yani yalnış anlama bu arada bu yama hoşuma gitti daha tam inceleyemedim basket maçını izlediğim için ama genede hoşuma gitti diyebilirim ellerine sağlık

...................

teşşekürler kardeşim yama cok güzel nasıl sadece küçük eksikler var onlarıda idare edicez artık. örn: matthew amaoh bursaspor'da aslında mersin idman yurdunda olması lazım

kardeş yama güzel de ykardakı arkşn belırttığı gıbı ufk tfk hatlar var mesela uefa avrupa ligi şampıyonu sevılla gözüyküyo porto değil bide anadolu ve bank asya dakı takımların çoğu transferlerı yok özelliklede yabancı olarak

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

ufak tefek hatalar var, oynadıkça düzeltmeye çalışıyorum, belki sezon ortası transferlerini (vaktim olursa) yapacağım, o zaman şimdiki hataları da dikkate alacağım, iyi oyunlar dilerim

ellerıne sağlık kardşm ama bu hatalrı düzeltim yenı bı versıyon çıkartsan daha iyi olmaz mı yoksa yama çok kalitelı olmuş ama bu hatalrda kötü duryo

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul/Türkiye

Hala FM08 oynayan bizler bu yamayı çıkarttığın için sana minettarız..
    Hatalar varmış daha indirmediğim için bilmiyorum istersen sana yardımcı olabilirim.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Hata değilde gözden kaçanlar diyelim Teşekkürler yama için. Netbook'da oynayanlar için çok güzel oldu
    ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI !

Bir forum aktifliğini kaybettiği zaman üyeler gider, adamlar kalır. | Pavel Nedved

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul/Türkiye

Galiba sadece bende hata verdi ):

Arkadaşlar ÖM yoluyla yardım edebilirsiniz

Nesil
    2010
    Yer
    İZMİR

Quote Originally Posted by Steiger View Post
    Galiba sadece bende hata verdi ):

Arkadaşlar ÖM yoluyla yardım edebilirsiniz
    senin yama 8.0.0 mı 8.0.2 de çalışıyor

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul/Türkiye

Tam olarak bilmiyorum ama 802'yi nerden yükleyebilirim ?

Evet 800'miş Nasıl 802 yapıcam ?
    Last edited by Steiger : 16.Eylül.2011 at 15:17

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

802'yi internetten indirebilirsin, hatta turksportal.net de olması lazım.

therson kardeş yamanın yenı versıyonunu çıkarckmısın hataları yok edıp iyi olur çıkarmanı beklerız sana zahmet

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

İbb ile oynaması çok zevkli

Bir forum aktifliğini kaybettiği zaman üyeler gider, adamlar kalır. | Pavel Nedved

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

bir çok hatayı düzeltmeye çalıştım, karşılaştığınız başka hatalar varsa ya da yapmamı istediğiniz birşey 1-2 gün içinde söyleyin yapayım ve upload ediyim

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Karabük'te Shelton yok.

evet karabükte shelton yok sivas da murat akça yok falcoa ateletıco da değil süper kupa şampıyonu porto değil şampyonlar ligi milan aldı görünüyo ama barca aldı takımları nıraz ıncelersen çoğu oyunucların olmadığını görüyorz bı rıcam daha olck oyuncu yaşlarının düzeltemıyormusn kardşm bır ıkı yamada görmştüm düzltldğini

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

falcoa ateletıco da değil
    Evet bunu bende farketmiştim yazmayı unuttum

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by Nedvedmania View Post
    Karabük'te Shelton yok.
    Quote Originally Posted by Nedvedmania View Post
    Evet bunu bende farketmiştim yazmayı unuttum
    Shelton ve Falcao halledildi. Onları hemen ben de farkettim. Falcao'yu atmıştım ama nedense gitmemiş, şimdi düzelttim. Bir kaç isim daha var sıkıntılı olan onları da halledip yamayı yükleyeceğim.

Düzeltilmesini istediğiniz finansal durum ya da avrupa kupalarına katılım varsa söyleyebilirsiniz.

Quote Originally Posted by avareyim View Post
    evet karabükte shelton yok sivas da murat akça yok falcoa ateletıco da değil süper kupa şampıyonu porto değil şampyonlar ligi milan aldı görünüyo ama barca aldı takımları nıraz ıncelersen çoğu oyunucların olmadığını görüyorz bı rıcam daha olck oyuncu yaşlarının düzeltemıyormusn kardşm bır ıkı yamada görmştüm düzltldğini
    Kupa sahipleri ve oyuncuların yaşlarını ellemiyorum. Bundan önceki yamalarımda da ellemedim. Zaten tüm oyuncuların yaşlarını değiştirmeye kalksak çok uzun zaman alır.
    İstisnaen; bazı yeni oyuncuların yaşlarını 1-2 yaş büyülttüm o da genç kontratına sahip olacakları için serbest olarak transfer olmasınlar diye. Genelde bu tür genç oyunculara 1 sezon geçtikten sonra profesyonel kontrat yapabiliyorsunuz. Bazı olmayan oyuncular var demişsin; onlar database de yok. Ondan kaynaklanıyor yani; bazı isimleri ben yapabildiğim kadar yapmaya çalıştım (celutska,ismail köybaşı vb.) ama her takıma da bunu yapamam. Siz yine eklenmesini istedikleriniz varsa isim verirseniz sevinirim.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Samsunda Bance yoktu sanırım.

tmm kardeş neymar mesela 15 yaşında onun yaşını düzeltrımısın bunun gıbı meselea eden hazard hem yaşı hemde oynadığı mevkılerı var lukaku nunda yaşı küçük emre çolak var ben hepsını demıyorm ama genelde göze batan oyunclar var onların yaşları ve mevkılerı düzelrse iii olur yenı yamayı sabırsızlıkla beklıyorım kardeşim şimdiden elıne sağlık

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

yaşları düzelttim,

Bance,Falcao,Shelton vb. halledildi.

Türk Milli takımının forması değiştirildi , Mehmet Ekici,Gökhan Töre, Sinan Bolat gibi isimlerin tercihleri Türk Milli Takımında oynayacak biçimde ayarlandı.

Bir çok takıma tekrar göz attım, bazı kiralıklar hatalı olmuş onları düzeltmeye çalıştım, ama önemsiz kiraliklar var onları pek ellemedim.

kupa sahiplerini değiştirmedim.

başka isteği olan varsa söylesin bir kaç saate yamayı atarım.

kupa sahıplerını değiştimedım derken şampıynlar lıgı ve avrupa lıgı sahıplerı 2011 e göre değil mi bi de ne zman atacaksın kardeşim yamayı

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

kardeşim öncelikle yama için sğol ama üzülerek söylüyrm yıne eksıklık var öncelıkle şu kupa şampıyonları düzelmemiş bank asya ya bı el atsan yıne bazı eksık oyunclar var özellıkle gaziantep takımında baya bı eksık lık var popov yok Dany Nounkeu yok daha bir kç isim de yok dıyer takımlarda da öyle eskı oyuclar duruyo yenı oyncular yok ateletıconun kalecisi yok thibaut courtois yok bazı oynclar yıne mevkı bakımından aynı örn Fabio Coentrao ersan adem gülüm vb bır kaç isim daha var bence bıraz daha ıncelersen ve hataları düzeltirsen daha güze bı yama olck sana zahmet kardeşim fm 11 12 oyunuymıyoz barı 08 i güzelce oynayalım şimdiide tşkrler

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Öncelikle yorumların için teşekkür ederim. Bence bununla idare etmen lazım artık çünkü istanbula dönüyorum; okulum başladı. .. İstersen editörü kurcalayıp eksikleri düzeltebilirsin. Sorunlara yine bir kaç yorumda bulunacağım:

atletico'nun kalecisi dediğin eleman 92 doğumlu futbol hayatına 2009da başlamış, izlemediğim için benim ona yapacağım bir şey yok.

Kadrolarda duran eski oyuncular olacaktır. Çünkü tüm kadroların güncel kadrolara ulaşmak zor yani; şöyle diyim; transfer sezonu açıkken ulaşmak zor, çünkü takımların resmi sitelerindeki oyuncu listeleri kalkıyor, ancak bu saatten sonra düzenlemeler yapılabilir onun için de vaktim yok. Ayrıca Süper Lig için güncelleme genelde yabancı oyuncular ve çok bilindik yerli oyuncular üzerine kurulu.

Takımlarda mevcut olmayan yabancı oyuncular ise %90 databasede bulunmuyor, tanımadığım izlemediğim incelemediğim için kendim de yapmak istemiyorum.

Şampiyonlukları güncellemeyeceğimi söylemiştim zaten, eğer 2007 şampiyonlarını 2011 şampiyonlarına göre ayarlarsak, 2007 şampiyonlarının bir şampiyonlugu eksik gözüküyor, zaten yukarıda kupa sahibinin farklı bir takım olması hiç bir şeyi değiştirmiyor, bütçeler ya da itibar etkilenmiyor.

Ek olarak şunu da söylemem lazım, transferleri netten araştırıp kağıtlara not alıyorum, sonra editörde güncelliyorum. ağustos sonu eylül başı gibi büyük bir güncelleme yaptım, kaydedip kağıtları da atmıştım, sonrasından pcnin yeri değişti, ne hikmetse anakart bozuldu, yedeğini almadığım için eski yama üzerine çalıştım ondan dolayı, yaptıgım bir çok güncellemeyi aslında şu an yapmamış da olabilirim, onun için yama bu sezon için sıkıntılı oldu.. zaten bir sonraki sezon için yama yapmayacağım. belki (eğer vaktim olursa) sömestirde ara transfer güncellemesi yapabilirim.
    Last edited by ThersoN : 02.Ekim.2011 at 03:07 Reason: Ekleme

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Yine de sağol geri kalanını biz editörden hallederiz artık

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Bir GB olmayan RAM'le editörden iş yapmaya çalışıyorum bana da acıyın artık ayrıca hem bilgileri toplayıp hem de editörle uğraşmak çok zaman alıyor, bir kişilik ekip olsa sıfır hata ile çalışırız, çünkü iş bölümü olur, önceki mesajda dediğim gibi çok uzun sürüyor.

tmm kardeşim bunları bılmıyodum yınede Allah razı olsn bızım gıbı 08 oynuyanları mahrum etmedın pekı sana bişey sorsam bu yama olayı nasıl yaplıyo bu editör fln nasıl oluyo bende yama yapabılırmıyım onun için program fln mı var aceba kardeşim bi yardımcı olursan

Nesil
    2010
    Yer
    İZMİR

therson kardeşim sana yardımcı olabilirim bende de data editör programı var ve senin çıkardığın yamada ufak çaplı düzeltmeler yaptım ama eğer devre arası yaması çıkartmak istersen sana gönülden yardımcı olabilirim çünkü benimde 1 gb lik RAM 'im yok

Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon

Mesaj Yetkileri