1 ile 5 arası toplam 5 sonuç

Konu: Takım İçi Disiplini Sağlayamıyorum

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Default Takım İçi Disiplini Sağlayamıyorum

Her maç bir oyuncum atılıyor nerdeyse. Ligde 8 maçta 5 kırmızı kart gördüm. Oyuncular disiplinsizlikten şikayetçi. Nasıl sağlayacağım yahu disiplini ?

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

kart gören oyunculara uyarı ve maaş kesme gibi cezalar verebilirsin.sertlik oranını en aza düşürebilirsin bunlar faydalı olacaktır eralp
    "insanı kirleten, ağzına giren değildir. ağzından çıkandır insanı kirleten."

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Bu bana da oluyor arada sırada ama şans gibi birşey bu. Atıyorum aynı şeyleri 1 sezon önce yapıyorken hiçbir sorun yok ortada ama diğer sezon yapınca oyuncular şikayetçi oluyor. Berk'in dediği gibi uyarı ve maaş kesme tarzı cezalar oyuncuları dizginleyebilir. Ya da adamı takımdan kes döndüğünde de onun yerine de oynattığın adam iyi oynarsa takım kimyası düzelecektir.

Nesil
    2010
    Yer
    İstanbul

takımına alırken agresif oyuncular alma derim 14-15 aggressionlu oyuncular alırsan duzelebılır(ama araya 1-2 bole adam lazım bide taktikden sert oynama opsiyonunu easy ye getir ve kart alan oyunculara kademeli olarak ceza ver ama önce uyarı!

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Bende de çok sık oluyor sarı kartı geçtim artıkta her maç birisi atılıyor. Cezada versem önünü alamıyorum. Taktik kısmında da sertlik yok ama nedense böyle...

Mesaj Yetkileri