1 ile 7 arası toplam 7 sonuç

Konu: İlk Sezon Transferi Yasaklamanın Yolu Var mı ?

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Default İlk Sezon Transferi Yasaklamanın Yolu Var mı ?

İstediğim ilk sezon transferi tamamen yasaklamak, oyunu ayarlarken ilk sezon transfer bütçesi verme gibi bir şey var onu yapınca da kulüpler gereksiz bedava oyuncular alıyorlar, ben ise ilk sezon tamamen yasaklamak istiyorum transferi, bunun için bir yama veya oyun içi ayarlardan yapılacak bir şey var mı ?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Vallahi ben de arıyorum öyle birşey ama bulamadım. Transfer bütçesini kapatıyorum çözüm olarak.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Evet var. Oyunu kurarken bi kutucuk var altta. Onu işaretleyince transfer ilk sezon kitleniyor bildiğim kadarıyla.
    FM Gazetesi

Nesil
    2005
    Yer
    Adana

Quote Originally Posted by gorkem88 View Post
    Evet var. Oyunu kurarken bi kutucuk var altta. Onu işaretleyince transfer ilk sezon kitleniyor bildiğim kadarıyla.
    Hayır kilitlenmiyor. Sadece kulüplere transfer bütçesi vermiyor. Zaten o dediği halde olmuyormuş.

Aslında xml dosyası oluşturup ilk sezon bitene kadar tüm kulüplere transfer yasağı koyabilirsin. Ama kulüpleri tek tek seçmen gerek.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by baZinga View Post
    Hayır kilitlenmiyor. Sadece kulüplere transfer bütçesi vermiyor. Zaten o dediği halde olmuyormuş.

Aslında xml dosyası oluşturup ilk sezon bitene kadar tüm kulüplere transfer yasağı koyabilirsin. Ama kulüpleri tek tek seçmen gerek.
    Doğru evet sadece para vermiyordu. Şimdi hatırladım
    FM Gazetesi

Nesil
    2005

Bütçe verilmeyince transfer nasıl oluyor. Boştaki oyuncular mı alınabiliyor sadece ?

Nesil
    2009
    Yer
    Boykot Turksportal

Quote Originally Posted by narakan1969 View Post
    Bütçe verilmeyince transfer nasıl oluyor. Boştaki oyuncular mı alınabiliyor sadece ?

Evet boştaki oyunular alınabiliyor ancak 0 para ve ağzına kadar dolu maaş bütçesi çoğu takım için engel oluyor o yüzden yapmıyorlar.

Mesaj Yetkileri