Sayfa 4 / 5 İlkİlk ... 2345 SonSon
91 ile 120 arası toplam 122 sonuç

Konu: Trabzonspor | 6 Üstü 1 Aşk!..

Nesil
    2011
    Yer
    kastamonu

Bursa maçı olmamış ŞL çok zor.

Nesil
    2011
    Yer
    Antalya

Anlatım süper, okurken çok zevk aldım. Tebrikler başarıların için. İyi gidiyorsun.

Quote Originally Posted by Trabzonspor View Post
    Eklediğin son 3 maç harika olmuş.Dahada iyi olursun zamanla.
    Teşekkür ederim dostum yorumun için...

Quote Originally Posted by 37caylak37 View Post
    Bursa maçı olmamış ŞL çok zor.
    Evet Bursa maçı çok kötü ama arasıra olacak böyle mağlubiyetler ki nazar boncuğu olsun...

Quote Originally Posted by ardaskoc View Post
    Anlatım süper, okurken çok zevk aldım. Tebrikler başarıların için. İyi gidiyorsun.
    Bu yorumlara sevinmemek mümkün değil gerçekten, FM2012'de daha güzel bir sunum yapacağımdan emin olabilirsin

2011-2012 Türkiye Süper Ligi 26.Hafta:
    Trabzonspor Aslan karşısında hazine buldu...

Türkiye Kupası Yarı Finalindeki rakibimiz ile önce ligde karşılaştık ve çok önemli bir maçtan 3 puan ile ayrılarak
    önemli bir dönemeci kayıpsız dönmüş olduk. Süper Lig'de artık son 8 haftaya giderken halen en yakın takipçimiz
    Beşiktaş'ın maç fazlası ile 7 puan önündeyiz, büyük bir avataj elimizde.

2011-2012 Türkiye Süper Ligi 27.Hafta:
    Ankara soğuğunda Zec Fırtına'yı donmaktan kurtardı.

Bizim için bu sezonun tartışmasız en verimli transferi ve en formda ismi olan Ermin Zec Ankaragücü deplasmanında da
    klasını göstererek ilk yarıda attığı 2 gol ile devre arasına bizi önde soktu. İkinci yarı rölantiye alınca kalemizde 1 gol
    gördük ama beraberlik için Ankaragücü'nün çabası yetmedi...

2011-2012 Şampiyonlar Ligi Çeyrek Final 1.Maç:
    Trabzonspor Old Trafford'da ManU'ya direndi...

Old Trafford deplasmanında Zec'in daha 3. dakikada attığı gol ile maça süper başladık diye sevinirken 2 dakika sonra
    ManU'nun Bulgar yıldızı Berbatov harika bir golle hevesimizi kursağımızda bıraktı. Bu dakikadan sonra ManU'nun ardı
    arkası gelmeyen atakları başladı. Biz de arada sırada atak şansı bulduk ve bu ataklardan birinde Onuoha'nın kafa golü
    ile 2-1 öne geçtik. Geri çekilmeyip aksine ManU'nun üzerine gitmeyi seçtik aslında başarılı da olduk fakat Serkan'ın
    kendi kalemize attığı şanssız gol ile maçı berabere bitirdik. Bu bizim için sürpriz ve harika bir sonuç!

Nesil
    2011
    Yer
    kastamonu

Maçlar güzel United maçı çok iyi

Rovanşı al artık manudan

Maçlar güzel United maçı çok iyi
    İlk Manchester United maçı çok iyiydi gerçekten ama ikinci maçı da görmelisin...

Quote Originally Posted by ASLAN1905 View Post
    Rovanşı al artık manudan
    Sizin gibi taraftarların desteğiyle yaptık birşeyler...

2011-2012 Şampiyonlar Ligi Çeyrek Final 2.Maç:
    Trabzonspor çok büyük sürpriz yaptı; Fırtına Yarı Finalde!

Manchester karşısına ilk maçın avatajı ile çıkmıştık ama ne de olsa karşımızdaki bir Dünya deviydi ama maç boyunca
    tamamen denk bir futbol sergiledik onlara karşı. İlk yarı golsüz biterken ikinci devre ManU Vidiç'in kafası ile öne geçti.
    Tam elendik diye düşünürken kaleye 30 mt kala kazandığımız serbest vuruşu Cafercan rakip ağlara gönderince yine
    umutlandık ve geriye yaslanarak bitirdiğimiz maçta tarih yazarak Yarı Finale çıkan ilk Türk takımı olduk. Yarı Finalde ise
    rakibimiz bir başka İtalyan devi Milan'ı eleyen Inter!..

2011-2012 Türkiye Süper Ligi 28.Hafta:
    Cafercan Adana da başroldeydi...

Manchester United maçının yıldızı Cafercan Adanaspor deplasmanında da takımı tek başına sırtlayan isim oldu.
    Adana çok erken henüz 20sn'de öne geçse de genç ofans oyuncumuz tek başına maçı koparan adamdı ve yola
    yine kayıpsız devam ettik.

2011-2012 Türkiye Süper Ligi 29.Hafta:
    Trabzonspor Süper Ligi rölantiye aldı

İkinci sezonda ikinci şampiyonluğumuza emin adımlarla giderken, bir yandan da Şampiyonlar Ligi Yarı Final maçlarını
    düşünerek rotasyon yaptığımız kadro ile çıktığımız maçta son anlara kadar gerekli golü bulamadık ama Engin ile
    gelen tek golü attık, sonra da yattık...

manu maçı çok güzel. bakalım inter karşısında ne yapacaksın

Nesil
    2011
    Yer
    kastamonu

Quote Originally Posted by bugrasahin View Post
    manu maçı çok güzel. bakalım inter karşısında ne yapacaksın
    Şaşılacak bir şekilde ilk maçta Inter'e de yenilmemeyi başardık.

Maçlar çok iyi
    Teşekkür ederim dostum en sıkı takipçim sensin şu anda gerçekten...

2011-2012 Türkiye Süper Ligi 30.Hafta:
    Bu kez nöbeti Benitez devraldı

Asıl enerjimizi ve konsantrasyonumuzu Şampiyonlar Ligi'ne yönlendirmişken ligde de hedefe ulaşmak için takımı
    motive etmek kolay olmuyor ama Allahtan her maçı kurtarabilecek kalitede isimler takımımızda var ve bu maçta
    bu isim Christian Benitez oldu. Artık şampiyonluk garanti gibi diyebiliriz...

2011-2012 Türkiye Süper Ligi 31.Hafta:
    Fırtına artık Şampiy...!

Bu maçla ilgili söylenebilecek tek şey yine kazanmayı başardığımızdır. Sonlara doğru sadece 3 puan önemli hale geldi
    ve biz de bir şekilde her hafta bunu başarıyoruz. Önümüzdeki hafta takipçimiz Beşiktaş ile deplasmanda yapacağımız
    maç düğümü çözen maç olacak...

2011-2012 Şampiyonlar Ligi Yarı Final 1.Maç:
    Trabzonspor Guiseppe Meazza'da da yenilmedi

Ligde son iyi olarak oynayamadığımız futbolu bu sene Şampiyonlar Ligi'nde sergiliyoruz adeta. Rakiplerimiz kalemizde
    daha çok pozisyon bulsalar de tabii ki Onur'un muhteşem performansı onlara gol izni vermiyor. Biz de kontra ataklarla
    yakaladığımız fırsatları değerlendirince bu maçtaki gibi sonuçlar ortaya çıkıyor. Burak Yılmaz bizim için çok önemli bir
    skora imza atacak golü buldu. Bu noktaya kadar geldiğimize hala inanamıyorum ama rüya halen devam ediyor...

Nesil
    2011
    Yer
    kastamonu

Maçlar çok iyi İnter'e karşı galibiyet süper Benim TS deki Eto'o gol atmış

Trabzon naptı öyle

Maçlar çok iyi İnter'e karşı galibiyet süper Benim TS deki Eto'o gol atmış

Teşekkür ederim. İlk maç berabere bitmişti ama demek ki Allah söyletti ikinci maçı kazanarak çok büyük bir sürpriz yaptık.

Trabzon naptı öyle

Çok iyi işler çıkardık ama halen yapabileceklerimiz bitmedi...

2011-2012 Şampiyonlar Ligi Yarı Final 2.Maç:
    Trabzonspor neler yapıyor böyle!..

Şampiyonlar Ligi'nde Yarı Finale çıkma başarısını göstererek zaten tarih yazan oyuncularımız adeta başarıya aç bir
    performans ile Inter'i evimizde resmen bozguna uğratarak benim için bile sürpriz bir şekilde Finale uzandılar. Sezonun
    başında bana sorulsa hayal derdim ama adım adım tırmalayarak buralara kadar geldik, hala inanamıyorum, Finalde
    tartışmasız Dünyanın en iyisi Barcelona'nın rakibiyiz!

2011-2012 Türkiye Süper Ligi 32.Hafta:
    Trabzonspor sezona noktayı koydu; Fırtına bir kez daha ŞAMPİYON!

Şampiyonluk yolundaki rakibimizi İnönü'de yine yenerek bu sezonu hak ettiğimiz gibi Şampiyon olarak tamamlıyoruz ve
    üstüste 2. sezonumuzda da mutlu sona ulaşıyoruz. Gerçekten rüyada gibiyim bir yanda Şampiyonlar Ligi Finalindeyiz
    diğer taraftan ligi Şampiyon bitirdik ve kupada da Şampiyonluğun en büyük adayıyız...

2011-2012 Türkiye Kupası Yarı Final 1.Maç:
    Trabzonspor sezonun ikinci kupasına koşuyor...

Bu takıma artık diyecek birşey bulamıyorum! TT Arena'da Final yolunda Galatasaray'ı yenerken yine hem biz hem de
    taraftarlarımız sevince boğuluyor. Takımın gittiği yoldan artık ben bile korkmaya başladım. Şampiyonlar Ligi Finali
    için hiç umudum yok ama Türkiye Kupası'nda favoriyiz...

Nesil
    2005
    Yer
    Adana

Renklerin mücadelesi olacak diyeceğim. Tebrikler finale çıkmak büyük iş.

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Çok iyi yolda ilerliyorsun. Nazar değmesin

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Quote Originally Posted by baZinga View Post
    Renklerin mücadelesi olacak diyeceğim. Tebrikler finale çıkmak büyük iş.
    Evet öyle oldu ama renkdaşlar bize hafif geldi diyelim

Quote Originally Posted by LaigLeNoiR View Post
    Çok iyi yolda ilerliyorsun. Nazar değmesin
    Artık o yolun sonuna da geldik çok şükür, hiç de beklemediğim bir şekilde...

2011-2012 Türkiye Kupası Yarı Final 2.Maç:
    Final bekleyen Fırtına kendi evinde bozguna uğradı

Ligde Şampiyonluğumuzu ilan ettikten sonra asıl hedefimiz olan kupalardan ikincisinde Final beklerken, ilk maçta alınan
    2-1'lik galibiyet kendi evimizde Galatasaray'a 3-1 yenilince önemini yitirdi ve turu geçmeye ne yazık ki yetmedi. Bu bize
    gerçekten çok büyük ve acı bir sürpriz oldu ve ikinci sezonumuzda da Türkiye Kupasını müzemize götüremedik...

2011-2012 Türkiye Süper Ligi Tamamlandı!

2011-2012 Şampiyonlar Ligi Finali:
    Aman Allah'ım bu bir rüya olmalı!..

Şampiyonlar Ligi'nin başından sonuna kadar ağır aksak maçlarla geldik, taa ki bu tarihi Finale kadar ve bu Finalde alınan
    sonuçtu bizim için asıl tarihi olan. İspanyol devi Barcelona'yı tam 5 gol ile devirdik ve Şampiyonlar Ligi'nde Şampiyon olan
    ilk Türk takımı olmayı başardık. Sanıyorum FM 2009'den beri hiçbir takımla Şampiyonlar Ligi'ni kazanmamıştım ve
    FM 2011'in bu son kariyerinde bu mutlu sona ulaştım. Çok mutluyum!

Türkiye'nin sayılı teknik direktörleri arasındaki yerimizi de aldık!

Last edited by Tshabalala : 18.Eylül.2011 at 02:39

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

Tebrik ederim kardeşim.Güzel iş başardın.Bu kupayı almak kolay değil.

Tebrik ederim kardeşim.Güzel iş başardın.Bu kupayı almak kolay değil.

Teşekkür ederikardeşim gerçekten de büyük başarı oldu benim için çünkü daha ikinci sezondu ve takım kadrosunun bu başarı
    için henüz yeterli olmadığını düşünürken kupayı kaldırdık. Yapay zeka da baya yardımcı oldu aslında çünkü olmayacak maçları
    rahat kazanarak geldik buralara. Aslında bu kupayı da alınca hedefsiz kaldık gibi oldu eğer güzel teklifler gelirse belki başka takıma
    geçmeyi düşünebilirim...

2011-2012 Türkiye Süper Ligi Ödüller Dağıtıldı:
    Ödüllerin çoğunda Trabzonspor'un izi var!

Tebrikler . Barça ya acısaydın biraz

Tebrikler . Barça ya acısaydın biraz
    Barça'ya aslında ben acıdım fakat takım hiç acımadı. Kenarden bağırdım artık atmayın diye ama oyuncular "Hocam yakalamışken bırakmayız, tarihe geçmek istiyoruz" dediler. Ben de fazla engel olamadım

Takımın defanstaki beyni Ajax'ta...

İki sezondur takımımızda defansın önünde tek ön libero olarak oynayan ve çok da başarılı olan Zokora yaşına göre hiç de
    az sayılmayacak teklif gelince Ajax'a satılmıştır. Gerçekten de çok iyi performansı vardı ama ben yaşlı oyuncu sevmiyorum...

Zokora'dan boşalan defansif orta saha mevkisine Mehmet Topal'ı sadece 48 ayda ödenecek 2.000.000 $ bonservis bedeliyle
    transfer ettik. Böylece bu mevkide de yabancı kontenjanı kullanmamış olduk. Mehmet Topal özellik olarak Zokora'dan aşağı
    kalacak bir oyuncu değil, başarılı olacağına inanıyorum...

2011-2012 Türkiye Ligleri Özeti:
    Sezona damgasını vuran yine Trabzonspor

UEFA Süper Kupa Finali:
    Trabzonspor - Spartak Moskova

2011-2012 Sezonu Taraftarca Yılın Oyuncusu:
    Boşnak forvetimiz Ermin Zec

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

Zec çok iyi demiştim.Adam harika oynuyor bu oyunda.

Nesil
    2010
    Yer
    Kalkan/Antalya

Tebrikler.Cafercan ın profilini koyar mısın ?

Nesil
    2009
    Yer
    İzmir

Zokora'yı yaşına rağmen çok iyi bir fiyata satmışsın, tebrik ediyorum.

Şampiyonlar Ligi için söylenecek fazla bir şey yok zaten harikulade, yeni sezonda aynı başarıyı bekliyoruz.

Zec çok iyi demiştim.Adam harika oynuyor bu oyunda.

Evet Zec hem ligde hem de Şampiyonlar Ligi'nde gösterdiği performans ile şüphesiz sezonun yıldızı oldu...

Quote Originally Posted by 24kobebryant View Post
    Tebrikler.Cafercan ın profilini koyar mısın ?

Teşekkür ederim. Geçen sezon koymuştum gerçi ama yine koyayım. Geçen sezondan beri çok da gelişmedi aslında...

Quote Originally Posted by Homer J.S View Post
    Zokora'yı yaşına rağmen çok iyi bir fiyata satmışsın, tebrik ediyorum.
    Quote Originally Posted by Homer J.S View Post
    Şampiyonlar Ligi için söylenecek fazla bir şey yok zaten harikulade, yeni sezonda aynı başarıyı bekliyoruz.

Evet güzel fiyata gitti, takımda başka gidenlerin de olacağının haberini şimdiden vermiş olayım ama şimdilik sedece yeni gelenleri
    paylaşayım, sonra o isimleri de açıklayacağım.

Manchester United'ın genç yıldızı takımı ile sözleşme yenilemeyince bizim hep yaptığımız gibi bedelsiz olarak takıma katıldı.
    Ofansif orta sahanın solunda oynayan Ashley Young'ı yıllık 3.600.000 $ maaş ile takıma katılmaya ikna ettik. Bu sezon için
    ilk yıldız transferimiz Young oldu inşallah 1-2 yıldız daha almak istiyoruz.

Orta sahayı güçlendirmeye Bayern'in altyapısında yetişen ve Werder Bremen'e transfer olan Mehmet Ekici ile devam ettik.
    Mehmet için Werder Bremen'e 3.000.000 $ (48 aylık taksitler halinde) bonservis ödenecek.

Daha önce yine takımımızın oyuncusu olan Isaac Promise'nin Manisaspor ile sözleşmesi bitince sözleşme önerdik ve kabul etti.
    İlk geldiğinde çok iş yapamamıştı ama bu kez Burak Yılmaz'a iyi bir yedek olacağını düşünüyorum. Bonservis bedelsiz olmasının
    yanında Türk statüsünde olması da bu transferdeki ana etkendi.

Genç defans Cenk Güvenç de Trabzonspor'da!

Kadro derinliği oluşturma açısından yine bonservisi elinde olan genç ve yetenekli Cenk ile hemen sözleşme imzaladık. uzun vadede
    yedeklikten as takıma çıkabileceğini bile düşünüyorum, zira şu an bile özellikleri ilk 11'de oynamaya yetebilecek seviyede...

Daha ilk sezonda özellikle Şampiyonlar Liginde attığı gollerle taraftarların sevgilis olan Ermin Zec, maaşından hoşnut değildi
    ve çok yüksek rakamların altında sözleşme uzatmaya yanaşmadı. Takımda disiplinden taviz vermemek için hemen kapıyı
    gösterdik ve aldığımızın kat kat üzerinde Sevilla'ya sattık. İyi bir transfer oldu...

Ashley Young'ın transferi ile forma şansı bulması neredeyse imkansız hale gelen Paulo Henrique de, son senelerde transfere
    en çok para döken Paris Saint Germain'e 5.000.000 $ karşılığında anlaşılarak gönderildi. Zaten geçen sezon da Fransa'da
    kiralık forma giyen Henrique başarılı da olmuştu.

Sözleşmesi sona erenlerden birisi de takımda önemli rol oynayanlardan Gustavo Colman'dı. Kendine önerdiğimiz maaşı
    beğenmeyen Colman'ı da 5.500.000 $ karşılığında Hoffenheim'a gönderdik. Şampiyonlar Ligi'ni kazanan kadroyu biraz
    bozuyoruz ama bence artık kabuk değiştirmenin zamanı da gelmişti...

Başarımızda katkısı olanlardan biri de yaptığı asistlerle mutlaka Fernandez'di ama ben performansından yeteri kadar memnun
    değildim bu nedenle onunla da yollarımızı ayırdık. Fernandez de takımımıza 6.000.000 $ kazandırdı giderken...

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

Sanki satışlar ucuz olmuş kardeşim.

Hasan transferi çok iyi olmuş.Young mükemmel bir transfer olmuş.Sol kanatta harikalar yaratıyor.

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

Biraz daha para koparabilirdin satislarda ama boyleside fena degil.
    Degisim Trabzonda herzaman gerekli oluyor, ekonomik olarak cokuyorsun gerekli hamleler olmasa.

Sanki satışlar ucuz olmuş kardeşim.
    Hasan transferi çok iyi olmuş.Young mükemmel bir transfer olmuş.Sol kanatta harikalar yaratıyor.
    Çok da ucuza gitmediler aslında. Hiçbiri için teklif yoktu ben takımlara önerdiğim için ancak ederine satabildim hepsini...

Quote Originally Posted by Bordo61Mavi View Post
    Biraz daha para koparabilirdin satislarda ama boyleside fena degil.
    Degisim Trabzonda herzaman gerekli oluyor, ekonomik olarak cokuyorsun gerekli hamleler olmasa.
    Evet değişiklik her zaman iyidir. Hatta bu değişiklik kökten bir değişiklik de olabilir...

Bu arada Hasan Ali Kaldırım transferini ve Welliton transferini en son duyurmuştum fakat bu arada oyun hata verdi ve save etmediğim için Hasan Ali Yıldırım transferi gerçekleşemedi yeniden başladığımda çünkü ben anlaşana kadar sakatlandı ve transfer ertelendi. Bunu da açıklamak istedim, hile olarak algılanmasın diye. Sonuç olarak Hasan Ali Kaldırım henüz takıma kazandırılamamıştır...

Arkadaşlar gelecek sezon için takımla ilgili planlar ve transferler yaparken hiç beklenmedik bir anda en sevdiğim
    takımlardan birisi olan Bayern Münih'ten teklif aldık. Chelsea'nin başına geçen Van Gaal'in yerine takımı bana
    emanet etmek isteyen Bayern yönetimi teklif yattı ve takımda en sevdiğim oyunculardan birisi olan Arjen Robben
    var. Bu teklifle alakalı olarak sizlerin de fikrini almak istiyorum arkadaşlar çünkü çok kararsızım...

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

Ayın kariyeri seçilmiş bir göz atıyım dedim kariyere.Ayın kariyeri ödülü hafif kalmış Kariyer,sunum her şey mükemmel.Bu sezon gördüğüm en iyi kariyer sanırım.Normalde bu zamanlarda bu bölüme doğru düzgün yorumlar olmazken bu kariyere yine yorumlar iyi geliyor.

TS ile ŞL'de çok daha iyi işler yapabilirsin bence.Robben zaten her maç sakatlanıyor boşver onu Trabzonspor ile ŞL'yi alıp sonra Robben'i transfer edersin

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Öncedende yazmıştım yineliyorum

12'nin çıkmasını hem kendi yapacağım kariyerler için bekliyorum

Hemde senin ap ayrı yaptığın bu sunumu 12 de de merakla bekliyorum
    20 Ocak 1989 - Onların formaları vardı , Taraftarları için terlettikleri.

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

Kla hoca senin yerin Trabzonspor!

Sayfa 4 / 5 İlkİlk ... 2345 SonSon

Mesaj Yetkileri