Sayfa 3 / 5 İlkİlk 12345 SonSon
61 ile 90 arası toplam 122 sonuç

Konu: Trabzonspor | 6 Üstü 1 Aşk!..

Nesil
    2008
    Yer
    Balıkesir

Matigol en sevdiğim oyunculardandır 08 den beri Çok ucuza çok kaliteli transfer olmuş
    Football is simple,but Football Manager is not

Quote Originally Posted by Suicider View Post
    Fernandez çok ucuza gelmiş gerçekten Zec ve Onuoha transferleride güzel olmuş yeni sezonda başarılar

Evet dediğim gibi kelepir oldu, Türk oyuncu almaya kalksak daha pahalıya gelirdi. Zec benim beğendiğim bir oyuncu ve çok hızlı olduğu için taktiğim için önemli. Onuoha da defansa tecrübe katması için alındı.

Quote Originally Posted by [Rec]ep View Post
    Matias , Onuoha ve Zec iyi de diğerleri rotasyon için geldi heralde.Başarılar.

Evet özellikle Gael Etock geleceğe yatırım yapmak için alındı, oynatıp geliştirmeye çalışacağım bakalım. Zaten tüm FM serilerinde hep bir genç aramışımdır sıfırdan yetiştirmek için. Gözlemci raporları iyi olabileceğini söyledi. Cafercan da eskiden tanıdığım bir isim onu da iyi bir yedek olabilmesi için aldım. Kyle Bartley ise potansiyeli olan bir defans gelişip çok iyi olacağını düşünüyorum.

Quote Originally Posted by Corpus View Post
    Matigol en sevdiğim oyunculardandır 08 den beri Çok ucuza çok kaliteli transfer olmuş

Ben de severdim hatta FM'ye göre wonderkid bit futbolcuydu fakat bir türlü gerçek hayatta beklenen aşamayı kaydedemedi o nedenle Sporting Lizbon'da zaten...

TFF Süper Kupa Finali:
    Trabzonspor intikamını aldı

Geçen sezon duble yapmamızı engelleyen Ankaragücü ile bu kez rövanşa çıktık ve tam olarak hırsımızı alamasak da
    4-1'lik skor ile Süper Kupa'ya uzandık. Bütün gollerimiz yeni transferlerimizden gelirken, Cafercan bizim için çok
    önemli olan 61.dakikada golü ağlara göndererek taraftarın sevgisini kazandı şimdiden.

2011-2012 Türkiye Süper Ligi 1.Hafta:
    Fırtına'dan kayıpsız başlangıç

Bu sezona Süper Lig'e tekrar yükselmeyi başaran Kasımpaşa maçı ile deplasmanda başladık. Bu maç için söylenecek fazla
    birşey yok. 3 puan alabilmek bizim için önemliydi bunun için mutluyuz ama Alanzinho'nun 2 ay sürecek sakatlığı bizim için hiç
    iyi olmadı. Allahtan Matigol'u kadroya katmıştık.

2011-2012 Türkiye Süper Ligi 2.Hafta:
    Trabzonspor ağır aksak devam ediyor...

Ligde yolumuza kayıpsız olarak devam ediyoruz ama ilk 2 haftaya bakarak oyun ve skorlar pek de iç açıcı seviyede
    değil, gol yemeden devam etsek de ilerisi için biraz endişeliyiz. Bu hafta da bizi süper forvetimiz Benitez kurtardı.

2011-2012 Türkiye Süper Ligi 3.Hafta:
    Ezeli rakibini evinde dağıtan Fırtına hala kayıpsız

Şükrü Saracoğlu'nda maça hızlı başlayan Fenerbahçe olmuştu, hatta 9.dakikada penaltı kazandı. Penlatıyı Niang gole
    çeviremeyince bizim için bir umut ışığı doğmuştu. Bu şokun etkisinden silkinerek oyunun kontrolünü ele almaya başladık.
    İlk yarının sonunda Giray, ikinci yarının başında da Benitez ile bulduğumuz gollere Fenerbahçe karşılık veremeyince
    yılın ilk derbisinden büyük bir zaferle döndük evimize.

2011-2012 Şampiyonlar Ligi Grup Kuraları Çekildi

Şampiyonlar Ligi'nde Manchester United, Sporting Lisbon ve FC Twente ile eşleştik. Genel olarak çok da zor bir grup
    olmadığını düşünüyorum. Bu grupta Manchester United kesinlikle favori ve bizim de ikincilik için diğer iki takımla birlikte yarış
    içinde olacağımızı tahmin ediyorum. En kötü ihtimalle 3. olarak UEFA Avrupa Ligi gruplarına kalabiliriz...

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Grup zor olmuş yahu. Bence 3. olup Avrupa Ligi'ne gidersen iyi iş yapmış olursun.
    TariboWest

Quote Originally Posted by Ümit View Post
    Grup zor olmuş yahu. Bence 3. olup Avrupa Ligi'ne gidersen iyi iş yapmış olursun.
    Aslında ben o kadar zor olduğunu düşünmüyorum, bizden daha üst seviyede sadece ManU var aslında, diğerlerini alt edebileceğimizi tahmin ediyorum.

2011-2012 Türkiye Süper Ligi 4.Hafta:
    Trabzonspor yine Kayseri'de patlama yaptı

Sezona iyi başlamıştık ama formumuz yavaş yavaş artmaya başlamıştı ve bu hafta tam bir patlama oldu bizim için.
    Yeni transferimiz Cafercan'ı forvet arkasında oynattım ve atak yaparken verdiği harika uzun paslar ve attığı 2 gol ile
    maçın yıldızı oldu. İlerde daha fazla şans vereceğimiz kesin.

2011-2012 Yaz Transfer Sezonu Son Bir Transferle Kapandı:
    Savaşçı Ruh Tuncay Şanlı

Bu sene 3 kulvarda vereceğimiz mücadele için kadromuzun da geniş olması gerekli, bu nedenle forvete de bir takviye
    daha yapmak için harekete geçtik, Türk ve etkili bir forvet olan Tuncay da satış listesinde olunca hiç kaçırmadık ve
    3.500.000 $ karşılığında (48 aylık taksitlerle) takıma kazandırdık.

2011-2012 Türkiye Süper Ligi 5.Hafta:
    Nedir Trabzonspor'un Samsunspor'dan çektiği?

Geçen sene neredeyse bizi kupadan eleyecek Samsunpor bu sene de yolumuza taş koydu. Çok erken öne de geçtik
    ama Samsunspor'un bize karşı motivasyonunu anlamak mümkün değil. Maçtan önce yerdımcı antrenör Ünal
    Karaman'ın da muhtemel tehlike olarak adlandırdığı Billy Mehmet iki gol atarak bizi yine göçertti...

2011-2012 Türkiye Süper Ligi 6.Hafta:
    Zayıf Gaziantep fazla zorlamadı

Benitez sezona bu maçla merhaba dedi, ligin yeni takımı Gaziantep Belediye ayağında topu fazla tutan taraf olsa da
    tecrübemiz ve kaliteli oyuncularımızla biz fırsatları değerlendiren ve farklı kazanan taraf olduk. Samsunspor'dan
    sonra bu galibiyet bizim için iyi oldu.

2011-2012 Türkiye Süper Ligi 7.Hafta:
    Zorlu Antalyaspor deplasmanı da kayıpsız geçildi

Samsunspor deplasmanından sonra korkarak gittiğimiz Antalya'da korktuğumuz başımıza gelmedi. İlk yarıyı 4 golle
    kapatırken ikinci devre yedek kalecimiz Tolga Zengin'e yer yer verince kalemizde 2 gol gördük. Allahtan maç bitti
    de yine bir kazaya uğramadan maçı tamamladık. Bu arada yıldız forvetimiz Christian Benitez'in de 2 ay sakatlığı
    bizi çok üzdü...

Şampiyonlar Ligi G Grubu 1.Hafta:
    Old Trafford'da Fırtına Hernandez'e dayanamadı

Maça kontra atak taktikle ama yine aynı dizilişle başladık. Rakip kaleyi bulan ilk atakta Zec ile golü bulunca umutlandık baya
    ama daha sevincimizi doya doya yaşayamadan Chicharito hemen cevap verdi hatta daha sonra 2 gol daha atarak bizi kendi
    başına mağlup etmeyi başardı. Zaten çok da umutlu gelmemiştik, böylece gruplara puansız başladık...

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

Manu'ta kaybetmen normal.Diğer maçın berabere bitmiş olması büyük avantaj ben o guruptan 2. olarak çıkacağına inanıyorum.

Sec harika transfer bence adam çok fena gol atıyor.

Quote Originally Posted by Trabzonspor View Post
    Manu'ta kaybetmen normal.Diğer maçın berabere bitmiş olması büyük avantaj ben o guruptan 2. olarak çıkacağına inanıyorum.

Sec harika transfer bence adam çok fena gol atıyor.

ManU maçı hakkında ben de aynen senin gibi düşünüyorum, zaten adamlar grup liderliğinin en büyük adayı ve sadece bizim değil Dünya'nın dizçöktüğü bir takım.
    Zec de gerçekten iyi bir forvet ama takıma daha tam uyum sağlayamadı ben ligin ikinci yarısı patlama bekliyorum ondan asıl...

2011-2012 Şampiyonlar Ligi G Grubu 2.Hafta:
    Portekizliler Fırtına'ya hafif geldi

Şampiyonlar Ligi'nin ikinci maçında kendi sahamızda Sporting Lizbon karşısında çok etkili bir oyun ortaya koyduk. Yeni
    transferimiz Zec ile takıma geldiğimizden beri sürekli forma verdiğimiz ve bizi pişman etmeyen Giray Kaçar ile gelen 2
    gol ile Portekiz temsilcisini evine eli boş gönderdik.

2011-2012 Şampiyonlar Ligi G Grubu 3.Hafta:
    Trabzonspor genç forveti Etock ile sevindi

Twente deplasmanına bir beraberlik için çıkmıştık ve oyun planını da ona göre kurmuştuk, hatta oyun da o sonuca
    doğru gidiyordu. Ne zaman ki bedelsiz aldığımız Gael Etock'u deneme amaçlı oyuna aldık ve bizi sevince boğan
    o mükemmel golü attı ve iyi futbolcu olacağının sinyallerini verdi. Gerçekten de deplasmanda aldığımız galibiyet
    altından bile daha kıymetli oldu bizim için...

2011-2012 Türkiye Süper Ligi 8.Hafta:
    Trabzonspor herzamanki gibi farklı

Bizi iki sezondur hiç zorlayamayan Bursaspor'u kendi evimizde yine çok rahat yendik. Maçın yıldızı bu sefer ucuza
    transfer ettiğimiz Matias Fernandez oldu. Ona Tuncay ve Burak da katılınca böyle bir skor ortaya çıktı.

2011-2012 Türkiye Süper Ligi 9.Hafta:
    TT Arena'da Aslan ile dostça maç

Ezeli rakibimiz karşısında zor maç gerçekten çok hızlı başladı. Genç forvetimiz Zec bizi 3'de öne geçirdi ama Aslan'ın
    yıldızı Baros bize 5 dakika içinde karşılık verdi. Maçın bundan sonraki kısmı Galatasaray'ın baskılı oyunu ile devam
    etse de golü bulamadılar ve büyük yara almadan evimize döndük. İlginç olansa kaleyi bulan tek şutumuzun gol
    olmasıydı, demek ki birkaç atak daha yapsak kazanacaktık. Buna ek olarak defans oyuncumuz Giray'ı sakat verdik.
    Giray 7 hafta sahalardan uzak kalacak.

2011-2012 Türkiye Süper Ligi 10.Hafta:
    Trabzonspor evinde güle oynaya

Ligde yolumuza gayet güzel devam ediyoruz ve bu Ankaragücü karşısında da devam etti. Son haftalarda formda olan
    forvetimiz Zec bu maçı da boş geçmedi. Bu sezon bu şekilde devam ederse sezon sonunda elde tutmamız zor...

2011-2012 Türkiye Süper Ligi 11.Hafta:
    Takımda Zec varsa sorun yok!

Ligin yeni fakat oynadığı oyunla ve aldığı sonuçlarla sürpriz yaparak 6. sıraya kadar yükselen Adanaspor Avni Aker'de
    öne de geçti ama Zec bir kez daha ipleri eline aldı ve takımı kurtaran isim oldu. Allah nazarlardan saklasın bu çocuğu.

2011-2012 Türkiye Kupası Grupları Belli Oldu:
    Trabzonspor'a kolay rakipler

Bu sezon Türkiye Kupası Gruplarında geçen sezona göre daha kolay olduğunu düşündüğümüz bir
    gruba düştük. Beşiktaş, Büyükşehir Bld., Karşıyaka ve Körfez Spor ile Çeyrek Finale
    çıkma mücadelesi vereceğiz. Beşiktaş ile gruptan rahat rahat çıkacağımızı düşünüyorum...

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Quote Originally Posted by Tshabalala View Post
    Nedir Trabzonspor'un Samsunspor'dan çektiği?

Geçen sene neredeyse bizi kupadan eleyecek Samsunpor bu sene de yolumuza taş koydu. Çok erken öne de geçtik
    ama Samsunspor'un bize karşı motivasyonunu anlamak mümkün değil. Maçtan önce yerdımcı antrenör Ünal
    Karaman'ın da muhtemel tehlike olarak adlandırdığı Billy Mehmet iki gol atarak bizi yine göçertti...
    [/CENTER]

Hemen cevaplayayım ;

Samsun - Trabzon dislike klub olarak kayıtlı.

Hem taraftar hem şehir hem futbol takımları açısından birbirini sevmeyen iki zıt kutup.

Artı Motivasyon burdan kaynaklanıyor.
    20 Ocak 1989 - Onların formaları vardı , Taraftarları için terlettikleri.

Quote Originally Posted by CeNTeR_TR View Post

Hemen cevaplayayım ;

Samsun - Trabzon dislike klub olarak kayıtlı.

Hem taraftar hem şehir hem futbol takımları açısından birbirini sevmeyen iki zıt kutup.

Artı Motivasyon burdan kaynaklanıyor.
    Doğru bir noktaya parmak basmışsın gerçekten ama Süper Lig'de bizi büyükler bile zorlayamazken Samsunspor'a sürekli yenilmek zoruma gidiyor yahu

2011-2012 Türkiye Süper Ligi 12.Hafta:
    Deplasmanlarda puan kaybı hastalığı geri mi döndü?

Deplasmanda yine öne geçtik erken bulduğumuz golle ama devamını getirip farkı açamayınca atamayana atarlar oldu ve
    Sivasspor Enereamo ile golü bulunca yine 2 puan kaybettik. Şampiyonluk yarışında bu puanlar bize çok lazım olacak.

2011-2012 Türkiye Süper Ligi 13.Hafta:
    Fırtına kendi evinde kral!

Kolay geçmesi muhtemel maçta yine Zec ile öne geçtik, maçta pozisyonların sayısı fazlaydı hem biz hem de rakip
    kaleyi fazla bulamadı. Kaleyi bulan 3 şuttan 2'si kaleyi bulunca, rakibin tek şutunu da Onur çelince bu haftayı da
    3 puanla kapattık...

2011-2012 Türkiye Süper Ligi 14.Hafta:
    Bu hastalığa artık bir çözüm bulmak lazım!..

Son üç deplasmandır berabere kalıyoruz ama Allahtan rakiplerimiz de bu haftalarda puan kaybediyor. Gerçekten çok büyük
    hastalık oldu artık bizde deplasmanlar, bir dahaki maçta bunu çözmek için taktikle biraz oynayacağız...

2011-2012 Türkiye Kupası D Grubu 1.Hafta:
    Fırtına kupaya iyi başladı

İzmir deplasmanında güle oynaya çıktığımız maçta beklediğimiz gibi kolay kazandık. Bu maçta Twente deplasmanındaki
    golümüzü atan Gael Etock'a da şans verdik o da yine golünü attı. Bu çocuk adam olacak galiba.

2011-2012 Türkiye Kupası D Grubu 2.Hafta:
    Hamsi yine kartalı avladı

Evimizde Beşiktaş'ı rahat geçerek büyük ihtimalle gruplardan çıkmayı garantiledik. Bütün gollerin defans oyuncularından
    gelmesi ise dikkat çekici noktaydı. Beşiktaş'ın ise 2 maçta sadece 1 puan alabilmesi ilginç, eğer gruplardan elenirse
    kupa yolunda büyük rakiplerimizden birini safdışı etmiş oluruz...

2011-2012 Şampiyonlar Ligi F Grubu 4.Hafta:
    Twente Fırtına'ya yine karşı çıkamadı

Benitez ve Zec'in yokluğunda forvet hattında görev verdiğimiz Halil ve Tuncay görevlerini çok iyi yerine getirdiler ve
    ikinci maçta da Twente'yi devirdik. Bu sonuçla grupta liderliği aldık ve gruptan çıkmak için iyi bir avantaj yakaladık.

2011-2012 Şampiyonlar Ligi G Grubu 5.Hafta:
    Trabzonspor Şampiyonlar Ligi'nde turu garantiledi!

ManU karşısında kendi evimizde de aynı skorla yenildik ama önemli olan bizim için grupları geçip eleme turunu garanti
    etmemiz oldu. Ermin Zec ManU ağlarını yine boş geçmezken bu kez de Rooney belası bizi ezdi tek başına ama çok da
    kafamıza takmıyoruz zira ilk kez katıldığımız Şampiyonlar Ligi'nde 1.Eleme Turu'ndayız!..

Nesil
    2006
    Yer
    Tekirdağ

Gruptan çıkman çok iyi olmuş ligtede iyi gidiyosun.

Nesil
    2005
    Yer
    Adana

Bir öneride bulunmak istiyorum. Kariyer anlatımı çok iyi ancak tek mesajda çok fazla ss yüklediğin için sayfa çok yavaş yükleniyor. Bu tek sayfa da bir kaç mesaj halinde olunca ise tam bir kaos yaşıyorum ben neye bakacağımı şaşırıyorum. Birçok maçın bir arada olması açısından güzel ancak diğer açıdan çok yorucu bir durum. Tek tek paylaşabilirsen daha hızlı akar kariyerin.

Gruptan çıkman çok iyi olmuş ligtede iyi gidiyosun.

Evet ik kez katıldığımız Şampiyonlar Ligi'nde buraya kadar gelmek güzel oldu gerçekten, umarım şanslı bir kura çeker ve daha ileriye gidebiliriz...

Quote Originally Posted by baZinga View Post
    Bir öneride bulunmak istiyorum. Kariyer anlatımı çok iyi ancak tek mesajda çok fazla ss yüklediğin için sayfa çok yavaş yükleniyor. Bu tek sayfa da bir kaç mesaj halinde olunca ise tam bir kaos yaşıyorum ben neye bakacağımı şaşırıyorum. Birçok maçın bir arada olması açısından güzel ancak diğer açıdan çok yorucu bir durum. Tek tek paylaşabilirsen daha hızlı akar kariyerin.

Aslında başka sitelerde kariyer paylaştığımda da tam tersine birçok maçı tek mesajda eklemek gerekiyordu bu alışkanlık oradan geliyor yani, flood yapmak olarak kabul ediliyordu arka arkaya mesaj atmak. Ama site yönetimi için kurallar açısından bir sakıncası yoksa tek mesajda 1-2 maç ekleyebilirim...

Nesil
    2005
    Yer
    Adana

Maç ekledikçe konun yukarlara taşınacağından yorumlanma da artar sanırım. Ayrıca zaten flood yasak değil yorumlanmadığı sürece ard arda mesaj atabilirsin cezası yok yani.

2011-2012 Türkiye Süper Ligi 15.Hafta:
    İnönü de sessiz gece...

Kupa maçının hemen ardından bu kez de Süper Lig'de Beşiktaş ile bu kez deplasmanda karşılaştık. Kupa maçının aksine
    bu kez mücadele iyi olmasına rağmen gol sesi çıkmadı, bir deplasmandan daha beraberlikle ayrılıyoruz. Şampiyonluğu
    kaybedersek bu maçlar yüzünden kaybedeceğiz...

2011-2012 Şampiyonlar Ligi G Grubu 6.Hafta:
    Turu garantileyen Fırtına Lisbon'u da yerle bir etti!

Avrupadaki formda forvetimiz Ermin Zec'in açtığı kapıdan Engin Baytar ve Aykut ile içeri girdik ve grubun son maçında
    Sporting Lisbon'u yine yenerek harika bir şekilde gruplara noktayı koyduk. Artık 1.Eleme Turu'ndaki rakibimizi bekliyoruz...

Nesil
    2005
    Yer
    Adana

Beşiktaş'ın paçasını Cenk kurtarmış..

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

Guruptan çıkacağını söylemiştim.Önemli olan şimdiden sonra çeyrek finale çıkabilmendir.

Beşiktaş'ın paçasını Cenk kurtarmış..
    Aynen öyle oldu, Cenk süper oynadı ama bizim forvetlerde onun yarısı kadar oynasaydı çok rahat alırdık maçı.

Guruptan çıkacağını söylemiştim.Önemli olan şimdiden sonra çeyrek finale çıkabilmendir.
    Evet doğru tahmin ettin kardeşim, ben bu gruptan çıkacağımızı düşünmemiştim ama takım iyi performans sergiledi. Çeyrek Finale çıkabilirsek mükemmel olur...

Şampiyonlar Ligi 1.Eleme Turu Kuraları Çekildi:
    Trabzonspor'a şanslı kura Paris St. Germain

2011-2012 Türkiye Süper Ligi 16.Hafta:
    Zorla da olsa sonunda deplasmanda Trabzonspor

Sonunda deplasmanda puan kaybetme hastalığımız Eskişehirspor karşısında son buldu. Neredeyse yine 1 puana razı
    olacaktık ama genç defansımız Kyle Bartley bize mücevher değerinde 3 puanı getirdi. İlk yarının sonuna doğru önemli
    bir 3 puan oldu bizim için...

2011-2012 Türkiye Süper Ligi 17.Hafta:
    Fırtına ilk yarıyı iyi kapattı

Ligin ilk yarısının kapanış maçında zayıf Mersin İ.Yurdu'nu konuk ettik ve kolay bir galibiyet ile maçı bitirerek ilk yarıyı lider
    tamamladık. Tüm ilk yarı boyunca özellikle deplasmanlarda çok puan kaybettik ama yine de zirvedeki yerimizi ayırdık. Eğer
    ligin ikinci devresi de böyle devam edersek yine Şampiyonuz!..

Nesil
    2005
    Yer
    Adana

Transfer yapacak mısın?

Transfer yapacak mısın?

Aslında 13.000.000 $ civarında transfer bütçemiz var ama şimdilik transfer yepmayı düşümüyorum. Aslında bundan sonra yıldız isimler getirmeye çalışacağım, hali hazırda yıldızlarda bize gelmeyi düşünmüyorlar. Vagner Love ve Hulk için takımları ile bonserviste anlaştık fakat ikisi de bize gelmek istemediler, bunlara çok yüksek yıllık ücret isteyediği için anlaşamadığımız Afellay ve Adebayor'u katabiliriz. Sezon sonunda sözleşmesi bitecek ve genç isimlerle anlaştık ama isimlerini sezon sonu açıklayacağım.

2011-2012 Türkiye Kupası D Grubu 3.Hafta:
    Trabzonspor kupada da kral...

Bu sezona tutuk başlayan yıldızımız Benitez patlamayı bu maçta yaptı resmen. Bu sonuçla hem onu geri kazandık
    hem de Türkiye Kupası gruplarından yükselerek Çeyrek Final'e adımızı yazdırdık. Benitez uzun bir sakatlık geçirdi ilk
    yarı ama yavaş yavaş kendini toplamasına çok sevindik.

2011-2012 Türkiye Kupası D Grubu 4.Hafta:
    Fırtına gruplara güzel veda etti

Bizim için çok da önemli olmayan maçta yedek ağırlıklı kadromuz ile sahaya dizildik, takım bu kez maçı ciddiye aldı
    ve sonuç da ona göre oldu. Fazla şans bulamayan Halil ve Alanzinho da görücüye çıktılar attıkları goller ile.

2011-2012 Türkiye Kupası Çeyrek Final Eşleşmeleri:
    Fırtına'nın istemediği eşleşme...

Türkiye Kupasında Çeyrek Final Kuraları çekildi, rakibimiz başımızın belası Samsunspor! Gerçekten de bizim hiç eşleşmek
    istemediğimiz bir takımdı, iki sezondur kök söktürüyorlar resmen ve eğer onlara elenip de kupaya erken veda edersek çok kötü
    olur bizim için. Fakat elimizden gelenden fazlasını yapacağız kupada ilerlemek için.

Nesil
    2006
    Yer
    Tekirdağ

Kendi evinde gol yemeden galibiyet alabilirsen PSG yi geçebileceğini düşünüyorum.

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Takibinin zevki bol bir kariyer, başarılar

Kendi evinde gol yemeden galibiyet alabilirsen PSG yi geçebileceğini düşünüyorum.
    Aslında ben gol yesek de galibiyete razıyım ama umutsuz da değilim hani. Bu turda çekilebilecek en iyi kuralardan birini çektik aslında.

Quote Originally Posted by Brainwashed View Post
    Takibinin zevki bol bir kariyer, başarılar
    Beğenenlerin olduğunu görmek devam etmek için daha çok şevk veriyor, teşekkürler.

2011-2012 Türkiye Süper Ligi 18.Hafta:
    Lider Trabzonspor ikinci yarıya da güzel başladı

Küme düşme hattında ligde kalmak için çabalayan Kasımpaşa karşısında kilidi genç defansımız Kyle Bartley açtı. Onun açtığı
    kapıdan golcülerimiz Benitez ve Zec de onu takip edince 3 puanı 3 gol ile aldık. Kyle Bartley belentilerimizden daha da iyi çıktı.

2011-2012 Türkiye Süper Ligi 19.Hafta:
    Belediye Trabzonspor'a çalıştı

Bize hep iyi gelen Olimpiyat Stadı'nda ligin orta sıralarında yer alan Büyükşehir Belediye'yi çok zorlanmadan attığımız 3 gol
    ile geçerken yakın takipçimiz Beşiktaş'ın da puan kaybetmesi ekmeğimize yağ hatta üstüne de biraz bal çaldı...

2011-2012 Türkiye Kupası Çeyrek Final 1.Maç:
    Trabzon'un bu kez korktuğu başına gelmedi

Artık hep tedirgin gittiğimiz Samsunspor deplasmanında Yarı Final için avantajlı bir skor yakalamamız gerekirken çılgın
    oyuncumuz Engin Baytar yaptı bir çılgınlık ve sahayı belalımız Samsunspor'a dar etti. Artık Yarı Finale kalmamak
    herhalde Samsunspor adına mucize olur, bizimse felaketimiz...

Takımımızın yetenekli orta saha oyuncusu Alanzinho ile Sao Paulo'nun ilgilendiğini duyunca
    bonservis bedeli 3.300.000 $ iken 5.000.000 $'a satmak için teklifte bulunduk. Sao Paulo
    istediğimiz parayı hiç zorlanmadan verdi ve yaşı artık 28 olan ve aynı mevkiide birçok rakibi
    olan Brezilya'lıyı ülkesine geri gönderdik. Transfer sezonunu böylece transfer yapmadan kapattık.

sunumun mukemmel. cok emek veriyorsun hiç şuphesiz.

maçlara gelirsek bence sampiyonlar liginde kuraları guzel çekersen en az yarı final diyorum

Nesil
    2011
    Yer
    kastamonu

Baştan sona okudum İlk sezon çok iyi 2.Sezon harika gidiş devam ediyor.Samsun kabusu bitmiş

Quote Originally Posted by bugrasahin View Post
    sunumun mukemmel. cok emek veriyorsun hiç şuphesiz.
    maçlara gelirsek bence sampiyonlar liginde kuraları guzel çekersen en az yarı final diyorum
    Teşekkür ederim yorumun için. PSG kurası gerçekten iyiydi dediğin gibi bundan sonra da şanslı kuralar da çekebilirsek neden olmasın Yarı Final?..

Quote Originally Posted by 37caylak37 View Post
    Baştan sona okudum İlk sezon çok iyi 2.Sezon harika gidiş devam ediyor.Samsun kabusu bitmiş
    Evet Samsunspor'a karşı şansımız sonunda döndü ve kupada turu geçtik, Yarı Finale adımızı yazdırmayı başardık. İnşallah daha da iyi olacak takım.

2011-2012 Türkiye Kupası Çeyrek Finali 2.Maç:
    Trabzonspor Yarı Finale adını yazdırmayı bildi

Çeyrek finalin ilk maçında deplasmanda Samsunspor'u 2 farkla yenerek zaten turu büyük ölçüde
    garantilemiştik ama yine de işi riske atamazdık ve ciddi bir kadro ile maça çıktık. Korktuğumuz da
    başımıza gelmedi ve evimizde de kazanmayı bilerek Yarı Finale merhaba dedik...

2011-2012 Türkiye Kupası Yarı Final Kuraları Çekildi:
    Fırtına Aslan ile eşleşti!..

Aslında bu turda Karşıyaka ile eşleşip Finale çok uğraşmadan çıkmayı isterdik, çünkü zaten her üç
    kulvarda birden devam ettiğimiz için bu yoğun fikstür içinde Karşıyaka maçlarında as oyuncuları bir
    nebze dinlendirebilirdik ama olsun Galatasaray'ı da geçebilecek güçteyiz...

2011-2012 Türkiye Süper Ligi 20.Hafta:
    Fıtına Kanarya ile yine yenişemedi

Geçen sezon Şampiyonluk yolunda son haftaya kadar kıyasıya yarış içinde olduğumuz ama bu yıl
    çok da formunda olmayan Fenerbahçe kendi evimizde öne geçti ama takımın son 2 sezondur gol
    yükünü üstlenen Benitez ile yenemesek de yenilmemeyi başardık...

2011-2012 Türkiye Süper Ligi 21.Hafta:
    Benitez Fırtına gibi esmeye devam ediyor

Sakatlıktan dönmesinin ardından Fenerbahçe maçında bizi mağlubiyetten kurtaran Benitez iki yıldır
    beklenen performansı gösteremeyen Kayserispor karşısında rahat bir galibiyet almamızı sağlamak
    için hat-trick yaptı, hem kendi havasını buldu hem de bizi rahatlattı.

Nesil
    2011
    Yer
    kastamonu

Aslanı Rahat geçersin maçlar güzel

Aslanı Rahat geçersin maçlar güzel

2011-2012 Şampiyonlar Ligi 1.Eleme Turu 1.Maç:
    Trabzonspor kırk yllık Avrupalı gibi...

Kendi evimizde maça hiç de iyi başlamadık, ilk yarıda 1-0 geriye de düşünce bu seneki Avrupa
    maceramız buraya kadar demişken devre arasında azarı yiyen takım resmen kimlik değiştirdi ve
    maçın sonlarına göre 3 gol burdan bularak rövanş maçında bizim için avantajlı olabilecek bir skor
    yakaladık. Bütün yeni transferlerimiz de yerinde transfer olduklarını bir kez daha kanıtladılar.

2011-2012 Türkiye Süper Ligi 22.Hafta:
    Samsunspor korkusunu atan fırtına sonunda patladı!

Hep çekinerek çıkardık ligdeki Samsunspor maçlarına ama bu kez Colman ile hızlı başladık ve
    devamında da Zec ve Cafercan da onun performansına katılınca çok farklı bir galibiyet alarak
    sonunda Samsunspor'u ezmeyi başardık. Artık kaybetmeyiz herhalde onlara...

2011-2012 Türkiye Süper Ligi 23.Hafta:
    Gaziantep Belediye Fırtına'yı revire çevirdi

Geçen hafta ezeli rakibimize 6 attıktan sonra bu hafta da ligin zayıf ekiplerinden bir başkası olan
    Gaziantep Belediyespor'a da aynı tarifeyi uyguladık ama bunun faturası bize ağır oldu. Tuncay'la
    Benitez'i uzun süre sakatladı kasaplar. Tuncay'dan ziyade Benitez'in eksikliği belimizi bükecek...

Nesil
    2011
    Yer
    kastamonu

Maçlar harika Tuncay performansı çok iyi Samsunu Öpmüşüz

Anlatım güzel kariyerde iyi ama inşAllah kupada Galatasaray'ı geçemezsin

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

Eklediğin son 3 maç harika olmuş.Dahada iyi olursun zamanla.

Maçlar harika Tuncay performansı çok iyi Samsunu Öpmüşüz
    Tuncay arasıra gerçekten iyi oynuyor ama ne yazık ki devamlılığı bir türlü yakalayamadı. Samsunspor artık bizim için kabus olmaktan çıktı.

Quote Originally Posted by ASLAN1905 View Post
    Anlatım güzel kariyerde iyi ama inşAllah kupada Galatasaray'ı geçemezsin
    Beğenin için teşekkür ederim. Sanırım Galatasaray taraftarısın aslına bakarsan ben de öyleyim ama profesyonel hayatta kim gelirse gelsin acımam

2011-2012 Türkiye Süper Ligi 24.Hafta:
    Trabzonspor evinde yine şen şa****...

Şampiyonluk yolunda mutlak 3 puan gerekiyordu ve Antalyaspor bizi yine fazla zorlamadı. 3 puanı
    3 golle kazanırken herşey ilk yarıda olup bitti. İkinci yarıda başka gol olmadı bizde rölantiye aldık,
    zira oyuncuların kondisyona çok ihtiyaco olacak son haftalarda...

2011-2012 Türkiye Süper Ligi 25.Hafta:
    Timsahlar Trabzonspor'a artık dur dedi!

İki sezon önce Şampiyon olarak Türkiye'nin beşinci büyüğü olan Bursaspor yaklaşık 20 haftadır
    süren yenilgisizlik serimize son verdi. Gerçekten bu şekilde bir mağlubiyet beklemiyorduk ama
    bu şekilde gelebilecek mağlubiyetler için daha kredimiz var Allahtan...

2011-2012 Şampiyonlar Ligi 1.Eleme Turu 2.Maç:
    Trabzonspor tarihinde bir ilki başardı ve Çeyrek Finalde!

Kendi sahamızda aldığımız sonucun etkisiyle deplasmana çıktık fakat maça tam da istediğimiz gibi
    başlayamadık. Hatta bir ara maç 2-0'a geldi ve bu skor bizim elenmemiz demek oluyordu. Artık bu
    noktada veda ediyoruz derken 85'de Onuoha bize turu getirecek golü atmıştı, ama 90+3'de bir gol
    daha yedik. Uzatmalarda umudumuzun bittiği anlarda Cafercan bize tarihimizde ilk defa olarak bir
    Avrupa Kupası'nda Çeyrek Final biletini getirdi. Galatasaray ve Fenerbahçe ardından bu onura
    ulaşan 3. takım biz olduk...

Şampiyonlar Ligi Çeyrek ve Yarı Final Kuraları Çekildi:
    Trabzonspor devler ile eşleşti; Burdan sonrası mucize olur...

Şampiyonlar Ligi Çeyrek Finali'nde grubumuzda da karşılaştığımız ve her iki maçta da 3-1 ile boyun
    eğdiğimiz Manchester United ile eşleştik. Bu eşleşmede mucize olup da turu geçebilirsek eğer
    Milan - Inter eşleşmesinin galibi ile Yarı Finalde karşılaşacağız ama hiç sanmıyorum...

Sayfa 3 / 5 İlkİlk 12345 SonSon

Mesaj Yetkileri