1 ile 30 arası toplam 122 sonuç

Konu: Trabzonspor | 6 Üstü 1 Aşk!..

Hybrid View

Nesil
    2011
    Yer
    Antalya

Anlatım süper, okurken çok zevk aldım. Tebrikler başarıların için. İyi gidiyorsun.

Quote Originally Posted by Trabzonspor View Post
    Eklediğin son 3 maç harika olmuş.Dahada iyi olursun zamanla.
    Teşekkür ederim dostum yorumun için...

Quote Originally Posted by 37caylak37 View Post
    Bursa maçı olmamış ŞL çok zor.
    Evet Bursa maçı çok kötü ama arasıra olacak böyle mağlubiyetler ki nazar boncuğu olsun...

Quote Originally Posted by ardaskoc View Post
    Anlatım süper, okurken çok zevk aldım. Tebrikler başarıların için. İyi gidiyorsun.
    Bu yorumlara sevinmemek mümkün değil gerçekten, FM2012'de daha güzel bir sunum yapacağımdan emin olabilirsin

2011-2012 Türkiye Süper Ligi 26.Hafta:
    Trabzonspor Aslan karşısında hazine buldu...

Türkiye Kupası Yarı Finalindeki rakibimiz ile önce ligde karşılaştık ve çok önemli bir maçtan 3 puan ile ayrılarak
    önemli bir dönemeci kayıpsız dönmüş olduk. Süper Lig'de artık son 8 haftaya giderken halen en yakın takipçimiz
    Beşiktaş'ın maç fazlası ile 7 puan önündeyiz, büyük bir avataj elimizde.

2011-2012 Türkiye Süper Ligi 27.Hafta:
    Ankara soğuğunda Zec Fırtına'yı donmaktan kurtardı.

Bizim için bu sezonun tartışmasız en verimli transferi ve en formda ismi olan Ermin Zec Ankaragücü deplasmanında da
    klasını göstererek ilk yarıda attığı 2 gol ile devre arasına bizi önde soktu. İkinci yarı rölantiye alınca kalemizde 1 gol
    gördük ama beraberlik için Ankaragücü'nün çabası yetmedi...

2011-2012 Şampiyonlar Ligi Çeyrek Final 1.Maç:
    Trabzonspor Old Trafford'da ManU'ya direndi...

Old Trafford deplasmanında Zec'in daha 3. dakikada attığı gol ile maça süper başladık diye sevinirken 2 dakika sonra
    ManU'nun Bulgar yıldızı Berbatov harika bir golle hevesimizi kursağımızda bıraktı. Bu dakikadan sonra ManU'nun ardı
    arkası gelmeyen atakları başladı. Biz de arada sırada atak şansı bulduk ve bu ataklardan birinde Onuoha'nın kafa golü
    ile 2-1 öne geçtik. Geri çekilmeyip aksine ManU'nun üzerine gitmeyi seçtik aslında başarılı da olduk fakat Serkan'ın
    kendi kalemize attığı şanssız gol ile maçı berabere bitirdik. Bu bizim için sürpriz ve harika bir sonuç!

Mesaj Yetkileri