Sayfa 1 / 5 123 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 122 sonuç

Konu: Trabzonspor | 6 Üstü 1 Aşk!..

Default Trabzonspor | 6 Üstü 1 Aşk!..

Logomuz:

Stadımız:

Formalarımız:

Yıldızlarımız:

Hedeflerimiz:

1) İlk sezonda özlem duyulan Süper Lig Şampiyonluğu'na ulaşmak
    2)Avrupa'da UEFA Avrupa Ligi'nde başarılı olabilmek (Şampiyonlar Ligi'nde gruplara kalacağımız konusunda fazla emin olamadığım için)
    3)İkinci sezondan itibaren takıma yıldız oyuncular kazandırmak

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Başarılar diliyorum.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Başarılar dilerim.Son transfer yamasıyla falan oynuyorsun heralde ?
    Nam-ı diğer [Rec]ep

İmkansıza ulaşmanın tek yolu, onun mümkün olduğuna inanmaktır.

Nesil
    2005
    Yer
    Adana

Biraz daha bekleseydin dataya sınırsız yabancı da eklenirdi. .
    Başlığı görünce direkt Mustafa acti sandim edit.
    Last edited by Oghuse : 11.Ağustos.2011 at 06:12

Başarılar . Başlık 10 Numara .

mierzejewski yi yazmamışsın .. çok harika oynuyor oyunda . başarılar

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

Başarılar kardeşim umarım hedeflerine ulaşırsın.

Bende yeni isimlerle oynamak istiyorum ama şuan halihazırda kariyerim var Trabzon'um ile artık 2012'ye kısmet.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Başarılar dilerim .

Nesil
    2010
    Yer
    İstanbul

Başarılar güzel başlık sorunsuz bir takım umarım sürekli olur.

Arkadaşlar iş seyahati nedeni ile şehirdışında olduğum için güncellemek için ancak zaman bulabildim. Hepinize tek tek cevap vermek isterdim ama zaman darlığı nedeni ile tek bir cevap vermek durumundayım.

Öncelikle başarı dileyen arkadaşlara teşekkür ediyorum. Tahmin ettiğiniz gibi 08 Ağustos tarihine kadar olan transferleri içeren bir yama ile oynuyorum. Mierjewski'yi yıldız oyuncular arasında göstermedim çünkü o da dahil tüm Polonyalıları takımdan gönderdim ve başka yabancılarla takımı kuvvetlendirmeye çalışacağım.

Transfer Dosyası

Süper Lig'de katı defans anlayışı ile oynayan Anadolu takımlarının sert savunmaları karşısında bir silah olabilmesi için bonservisi elinde olan eski Beşiktaş'lı John Carew'i bedelsiz olarak Trabzonspor takımına kazandırdık. Tam bir pivot santrafor özelliklerine sahip olan Carew'den çok ümitliyim...

Deplasman maçlarının yanısıra evimizde baskılı oynayacağımız maçlarda olası hareketli forvet ihtiyacımıza ilaç olabilecek ve komple forvet özelliklerine sahip olan Cristian Benitez'i de Carew, Paulo Henrique ve Halil Altıntop gibi zengin olan forvetlerimizin yanına aldık. Üç kulvarda yarışacağımız için hepsine de ihtiyacımız olacak...

Bu arada takım oyuncuların aolası başarı halinde dağıtılacak primleri açıklayan yönetim, futbolcularda bir seviç yaşanmasını sağladı. Takım için iyi doping oldu.

Hazırlık Kampımız

Last edited by Tshabalala : 14.Ağustos.2011 at 23:25

Nesil
    2005
    Yer
    Adana

Celtic elenmeyecek rakip değil. Sonucu bekliyoruz.

Bir transfer de defansa: Lamine Traore Trabzonspor'da!

Defansta Glowacki ile yolları ayırdıktan sonra defans oyuncusu arayışlarımıza daha önce Gençlerbirliği'nde de forma giyen Lamine Traore'yi bonservis bedelsiz olarak transfer ettik. Tabii ki bonservisinin elinde olması bizim için tercih sebebiydi. Bu arada sanırım Facepack'de yanlış resim koymuşlar Traore'nin bu kadar genç olmaması lazım bildiğim kadarıyla...

Bizim için faydalı geçen hazırlık kampının ardından ilk ciddi sınavımıza Şampiyonlar Ligi'nde çıktık ve yeni transferimiz Benitez'in harika hatta olağanüstü performansı sayesinde turun kapısını aralayacak bir skor ile evimize döndük. Bu kadar kolay olabileceğini düşünmemiştim.

Ağustos Ayı Fikstürümüz

Last edited by Tshabalala : 16.Ağustos.2011 at 00:23

Nesil
    2010
    Yer
    İstanbul

Güzel bir sunumun var iyi gidiyorsun fakat bilmiyorum benim görüşüm bu kücük olarak yazdığın yazı tipini değiştirebilirsin bende zor okunuyor başlıklar iyi fakat yazılar pek okunaklı durmuyor gibi.

Quote Originally Posted by FenoMachine View Post
    Güzel bir sunumun var iyi gidiyorsun fakat bilmiyorum benim görüşüm bu kücük olarak yazdığın yazı tipini değiştirebilirsin bende zor okunuyor başlıklar iyi fakat yazılar pek okunaklı durmuyor gibi.
    Yorumlar önemli mutlaka benim için. Tabii ki değiştirebilirim hatta son mesajı düzelttim bile...

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Celtic karşısında ilk maç hele ki deplasmanda iyi sonuç

Nesil
    2009
    Yer
    İzmir

Maçın ssini görebilir miyim?

Quote Originally Posted by AhmetBilgin View Post
    Celtic karşısında ilk maç hele ki deplasmanda iyi sonuç
    Evet dostum iyi sayılabilecek bir sonuç oldu, aslında rövanş maçı daha iyi oldu aslına bakarsan ki aşağıda ss'leri görebilirsin.

Quote Originally Posted by Homer J.S View Post
    Maçın ssini görebilir miyim?
    Tabii ki, istersen savegame dosyasını da paylaşabilirim herhangi bir şüphe duyuluyorsa...

Defansa bir takviye daha; Timothe Atouba Trabzonspor'da!

Şampiyonlar Ligi 3.Ön Eleme Rövanşında Karadeniz Fırtınası Esti...

Benitez'in ilk maçtaki performansına nazire yaparcasına bir futbol ortaya koyan yeni transfer Halil
    Altıntop attığı 4 gol ile adeta Carew ve Benitez ile yarışabilecek potansiyele sahibim mesajını verdi.
    Fakat Play-Off eşleşmesinde çok zorlu bir takım ile eşleştik Allah yardımcımız olsun.

2010-2011 Türkiye Süper Ligi Start Aldı

Ligin ilk karşılaşmasında Şampiyonlar Ligi maçlarının etkisi ile fark beklerken deplasmandan
    elimizden boş dönerken taraftarların beklentilerini karşılayamadık ne yazık ki. Artık önümüzdeki
    haftalara bakıp telafi etmeye çalışacağız...

Sağlık Raporu

Bunların dışında bu maç bize turu getirirken yıldız transferimiz Benitez skatlanarak bizi üzdü, toplamda
    3 hafta sahalardan uzak kalacak...

Nesil
    2009
    Yer
    İzmir

Yok yok estağfurullah şüphe için demedim istatistikleri görmek istedim sadece. Başarılar diliyorum bu arada

Yok yok estağfurullah şüphe için demedim istatistikleri görmek istedim sadece. Başarılar diliyorum bu arada
    Foruma yeni katıldığım için bazı önyargılar olabilir diye düşündüm ama benim kariyerlerimde yanlış olmaz diye belirtmek istedim. Başarı dileklerin için de teşekkür ederim. Ama keşke kariyerlere takip biraz daha fazla olsaydı, bu şekilde kendin çal kendin oyna gibi oluyor

Şampiyonlar Ligi Play-Off Turu 1.Maç: Tek kelimeyle hezimet!

Rusya'nın güçlü takımlarından Zenit karşısında mutlak galibiyet parolası ile çıkmıştık fakat bir türlü
    istediğimiz etkili pozisyonları yakalayamadık ve yakaladıklarımızı da değerlendiremeyince tecrübeli
    Kerzhakov hiç acımadı ve Şampiyonlar Ligi hayallerimizi resmen suya düşürdü. Rövanş maçına
    prestij için çıkacağız artık...

Gol Düellosu Trabzonspor'un...

Eskişehirspor'un gollerinden birini atanın Webo olduğuna belki dikkat etmişsinizdir. Bu kullandığım
    yamadan kaynaklanan bir hata sanırım, bir ara Webo'nun Eskişehirspor ile anlaştığı haberi çıkınca
    güncelleme bu şekilde çıkmış ama Webo İBB ile sözleşme imzaladı bildiğim kadarıyla. Bunların
    dışında maça gelecek olursak kendi evimizde gol düellosu şeklinde geçen maçı zor da olsa kazanıp
    Süper Lig'de 3 puan ile tanıştık, Mutluyuz!..

Nesil
    2009
    Yer
    İzmir

Öncelikle sunum çok iyi, skorlar da harika ancak FM 2011'in son dönemlerinde olunması ilgiyi azaltıyor. Ben takip ediyorum yine de bekliyorum yeni ssleri.

Nesil
    2008
    Yer
    Balıkesir

Maçlar bol gollü geçiyor ancak bolda gol yiyorsun. Biraz bunun üstünde dur istersen

Başarılar güzel sunum güzel oyun.

not: Takımda toplam kaç yabancı var ? Sınırsız yabancı yamaya ekli mi ?
    Football is simple,but Football Manager is not

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Başarılar dilerim. Sunum güzel ama sanki çok fazla gol yiyoruz

Nesil
    2008
    Yer
    Ankara

Bir maçta sadece bir kişi gol atıyor hocam Zenit maçı kötü olmuş inş Avrupa Ligi'nde istediğin yerlere gelirsin

Öncelikle sunum çok iyi, skorlar da harika ancak FM 2011'in son dönemlerinde olunması ilgiyi azaltıyor. Ben takip ediyorum yine de bekliyorum yeni ssleri.
    Sunumla ilgili yorumun ve beğenin için teşekkür ederim, güzel bir kariyer paylaşmaya çalışıyorum elimden geldiği kadar. İlgisizlik konusunda da haklısın sanırım, neyse birkaç mesaj da olsa devam etme şevki veriyor insana...

Quote Originally Posted by Corpus View Post
    Maçlar bol gollü geçiyor ancak bolda gol yiyorsun. Biraz bunun üstünde dur istersen

Başarılar güzel sunum güzel oyun.

not: Takımda toplam kaç yabancı var ? Sınırsız yabancı yamaya ekli mi ?
    Maçların gollü geçmesi taktiğin sonucu, takımı 4-1-3-2 oynatıyorum böyle olunca çok gol atıyoruz çok da yiyoruz. Aslında yediğimizden fazla attığımız sürece sorun yok
    Takımdaki yabancı sayısı dokuz, dediğim gibi takımdaki tüm Polonyalıları yolladığımız için bu sezonluk sıkıntımız yok kontenjanla alakalı.

Taktik Dizilişimiz ve Kadromuz

Quote Originally Posted by ancar View Post
    Başarılar dilerim. Sunum güzel ama sanki çok fazla gol yiyoruz
    Dediğim gibi taktik yüzünden, bir üstteki cevabımda taktik ve takım dizilişini verdim.

Quote Originally Posted by YALI1925 View Post
    Bir maçta sadece bir kişi gol atıyor hocam Zenit maçı kötü olmuş inş Avrupa Ligi'nde istediğin yerlere gelirsin
    Her maçta bir kahraman çıkıyor anormal bir şekilde, benim için de iyi oyuncuların piyasası artıyor.

Şampiyonlar Ligi Play-Off Turu 2.Maç: Şampiyonlar Ligi'ne erken veda!..

Tur için 4 farklı galibiyet alabileceğimizden zaten umudumuz yoktu ama en azından bir galibiyet ile veda etmek istesek
    de bunu sağlayacak golü bulamadık. Yine Avrupa'da tecrübesizliğimizin kurbanı olduk ama bundan sonra UEFA Avrupa
    Ligi'nde gruplardan çıkmayı başararak taraftarımıza yaşattığımız bu hayal kırıklığını telafi etmek istiyoruz...

Türkiye Süper Ligi 3.Hafta: Taraftardan özür diledik...

Trabzonspor ve Türkiye Süper Ligi Transfer Sezonu Özeti:

Eylül 2010 Fikstürümüz:

Last edited by Tshabalala : 19.Ağustos.2011 at 15:04

UEFA Avrupa Ligi Grubumuz Belli Oldu:
    Rakiplerimiz Olympiakos, Sampdoria ve Auxerre

Türkiye Süper Ligi Ağustos Ayının Oyuncusu: Lamine Traore

Türkiye Süper Ligi 4.Hafta:
    Benitez-Carew A.Ş. iş başında...

Kendi evimizde kazanmamız gereken maçta Carew yaptığı iki asistle Benitez'e "Al da at!" dercesine iki asist yaparak
    maçta iki gol atan Benitez kadar faydalı bir forvet olabileceğinin sinyallerini verdi bu maçta. Transferimizin de
    bu denli yararlı olduğunu görmek beni sevindirdi...

UEFA Avrupa Ligi G Grubu 1.Hafta:
    Bu kez asistler Benitez'den goller Carew'den!

Bir önceki lig maçında Carew'in golleri ile iki gol birden atan Benitez bu kez Carew'i çok etkili şekilde besleyince,
    İtalya'da sahayı Sampdoria'ya resmen dar ettik. İşin aslın ben beraberliğe razıydım, beni bile yanıltan bir oyun ve
    skor oldu. UEFA Avrupa Ligi'ne bu şekilde başlamak tur için umutlarımızı tavan yaptırdı...

Last edited by Tshabalala : 21.Ağustos.2011 at 00:28

Türkiye Süper Ligi 5.Hafta:
    Trabzonspor Belediye çukuruna düştü...

Gustavo Colman harika oyunu ile takımı 2-0 öne geçirdi ama maçın ikinci devresinde yedek kalecimiz Tolga Zengin'i oyuna alınca
    skor birden 2-2 oluverdi ne olduğunu anlamadan. Böylece sıralamada bir basamak geriye düştük. Bundan sonra maçta fark olsa
    bile yedekleri oyuna erken almayı düşünmüyorum.

Türkiye Süper Ligi 6.Hafta:
    Şükrü Saracoğlu'nda altın değerinde beraberlik

Deplasmanda Halil Altıntop'un harika golü ile öne geçtik fakat bu golden sonra Fenerbahçe'nin inanılmaz baskılı oyunu
    geldi. Onur mükemmele yakın performansı ile ezeli rakibimizin sahasından yenilmeden, en önemlisi de puan farkı açılmadan
    dönmeyi başardık. Taraftarlarımız maçtan sonra memnuniyetini dile getirdiler tabii ki...

Fenerbahçe karşısında aldığımız beraberliğe sevinirken Burak Yılmaz'ın sakatlığı ile sarsıldık. Geçen hafta Mehmet Çakır'ın
    sakatlığının ardından bu hafta da Burak sakatlanınca sağ kanatta oynayabilecek bir tek Halil Altıntop kaldı elimizde.
    İnşallah o da birkaç hafta içinde bir sakatlığa kurban gitmez.

UEFA Avrupa Ligi G Grubu 2.Hafta:
    Karadeniz Fırtınası Avrupa'da esmeye devam ediyor!..

Benitez, Benitez, Benitez! UEFA Avrupa Ligi'nde başarıya ulaşma parloası ile yola çıkmıştık ama iki maçta 6 puan bizim bile
    beklemediğimiz bir başarıydı esasında. Geçen maçta Carew'in hat-trick'ine bu maçta da Benitez'in harika iki golü eklenince
    grupta liderliğimizi pekiştirdik...

Bugüne kadar başka sitelerde de kariyerlerimi paylaşmıştım fakat bu kadar
    yorumsuz bir kariyere hiç devam etmemiştim. Sanırım bu sitede yeni olduğum için
    fazla takip eden kimse yok. Kendi kendine kariyer yayınlamak ve hiç yorum
    almamak biraz moral bozucu ama sabırla devam etmeyi düşünüyorum, belki bir
    noktadan sonra az da olsa yorum gelmeye başlar...

Türkiye Süper Ligi 7.Hafta:
    Orduspor Trabzon'dan esen fırtınaya dayanamadı...

Süper Ligin yeni takımı Orduspor maça umutla çıkmıştı ama süper yıldızımız Benitez daha ilk yarım saatte rakibin biletini
    kesti. Benitez şimdiye kadar ki oyunuyla ve golleriyle ne kadar isabetli bir transfer olduğunu daha şimdiden kanıtladı.

Türkiye Süper Ligi 8.Hafta:
    Karabükspor da Fırtınayı durduramadı

Geçen hafta Benitez'den gördüğümüz performans bu hafta Carew tarafından sahneye koyuldu. Nöbetçi golcüler gibi
    bir hafta Benitez bir hafta Carew takımı sürüklüyor. Bunun dışında birbirlerine yaptıkları asistler de çok güzel ve bu da
    iyi anlaşabildiklerinin bir göstergesi sanki.

UEFA Avrupa Ligi G Grubu 3.Hafta:
    Olympiakos Fırtına'ya dur dedi!

UEFA Avrupa Ligi'ndeki süper gidişatımıza komşu temsilcisi Olympiakos son verdi. Aslında 1-0'dan 2-1 öne geçtiğimiz
    bu maçta skoru korumayı başarabilseydik gruplardan çıkmayı %60 oranında garantilemiş olacaktık. Ama bu gruptan zaten
    çok rahat çıkabileceğimizden eminim.

Last edited by Tshabalala : 27.Ağustos.2011 at 18:08

Nesil
    2008
    Yer
    Karabük

Başarılar dilerim.Maçlar güzel ancak taktik çok ofans yahuBi adamla defans yapılmaz bence diziliş ve rollleri tekrar gözden geçir derimSunum çok güzel belirtmeden geçemiyorum

Türkiye Süper Ligi 9.Hafta:
    Hamsi Kartal'a yem olmadı!...

Yılın ikinci derbisinde kendi seyircimiz önünde Portekizli çetesine rağmen ligin dibine demir atan Başiktaş karşısında çok
    iyi bir oyun ortaya koyarak maçı farklı kazanmayı başardık. Bu kez forvetlerimiz suskun kaldı ama diğer yıldızlarımız bayrağı
    aldı ve takımı sırtladı.

Türkiye Kupası Play-Off Maçı:
    Bucaspor çok zorladı ama Fırtına'yı deviremedi

Türkiye Kupası Play-Off maçında geçen sezon küme düşen Bucaspor karşısına yedek kadro ile çıkmamız neredeyse bize
    çok pahalıya patlamak üzereydi. Geriye düşmemize rağmen tecrübeli oyuncularımızın performansı ile uzatmalarda da olsa öne
    geçerek maçtan galip ayrıldık ve gruplardaki yerimizi aldık.

Trabzonspor'un Türkiye Kupası Grubu Belli Oldu;
    Antalyaspor, Bursaspor, Gençlerbirliği, Samsunspor

Last edited by Tshabalala : 27.Ağustos.2011 at 18:09

Sayfa 1 / 5 123 ... SonSon

Mesaj Yetkileri