Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon
31 ile 60 arası toplam 79 sonuç

Konu: El Perfectos|Başarının Anahtarı|

Nesil
    2008
    Yer
    Karabük

Quote Originally Posted by SCaRy_uA View Post
    valla hocam şuan deniyorum çok iyi gldi bana bu taktik yalnız ss almayı ve foruma yükklemeyi bilmediğim için atamadım

bu arada taktiğin sahibi olduğun için bi xsorum olucaktı amrl bölgelerinde ters ayaklı oyuncularmı olmalı yoksa düzmü
    Ters ayaklı olursa iyi olur içe kat edecek futbolcular olması lazım

Nesil
    2008
    Yer
    Karabük

Quote Originally Posted by hakan769 View Post
    inanın kendi taktiğinizle oynayip başarı kazanmak cok daha zevkli ben başka taktiklerle maç kazanınca zevk almıyorum
    Seçim meselesi tabi

Nesil
    2007
    Yer
    Konya

başkasının taktiği ile oynayip kupalar kazanınca oyunu bilmiyorum gibi hissediyorum

Nesil
    2008
    Yer
    Karabük

başkasının taktiği ile oynayip kupalar kazanınca oyunu bilmiyorum gibi hissediyorum
    OlabilirYani tek taktik paylaşan da ben değilim.Hem indiren olunca sıkıntı olmuyo benim için.Başarılı buldum ve yayınladım indir indirme senin seçimin

Seçim senindir indirirsin veya indirmezsin aynı şey benim içinde geçerli Ama şöyle bir şey var, taktik yapımında iyi olmayan veya yapıp denemek için fırsat bulamayan çoğu kişi var ve bu bölüm taktiklerini paylaşmak isteyen arkadaşlarımız için

Thumbs up

Taktiği 13 maç denedim. Kadro durumuna göre çok çok başarılı bir taktik. Ancak henüz büyük takımlara karşı yeterince kullanma şansı bulamadım Buyrun SS'ler.

Ligde ilk 8 maçta kendi taktiğimi kullanmıştım. Durum aşağıdaki gibi. Bütük takımlara karşı oynadık puanlar kaybettik ancak yinde güzel sonuçlar.

Bu da senin taktiğin 13 maç ve daha yenilgi yüzü görmedik

Rakip alt düzey ise ezici bir üstünlük kuruyoruz. Ancak orta ve üst düzey takımlara karşı oynadığımızda (üst süzey olarak sadece Galatasaray ile kupa maçı var) çok blirgin bir üstünlük kuramıyoruz. Bunu da kadro kalitesine bağlıyorum.

Ve sonuç...

Bank Asya'dan yeni çıkmamıza rağmen Avrupa Kupalarına katılma şansımız yüksek. Bu da taktikten ileri geliyor.

Önümüzdeki maçlar bunlar,

Bu maçlarıda yapayım taktiğin dehalıhı daha iyi anlaşılacaktır.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

şu ss leri nasıl yüklüyosunuz bilsem bende atrıcam nağmağlup gidiyorum

şu ss leri nasıl yüklüyosunuz bilsem bende atrıcam nağmağlup gidiyorum

Bilgisayarında oyun açıkken almak istediğin görüntüyü aç ve "Printscren" tuşuna bas. Daha sonra painti aç ve yapıştır de. Sonra bilgisayarına jpeg veya resim formatında kaydet. daha sonra buradaki herhangi bir siteye girip görüntüyü internete aktar. ben www.yukleresim.com adresini kullandım.

olay bu.

Nesil
    2008
    Yer
    Karabük

Quote Originally Posted by bay e-ko View Post
    Taktiği 13 maç denedim. Kadro durumuna göre çok çok başarılı bir taktik. Ancak henüz büyük takımlara karşı yeterince kullanma şansı bulamadım Buyrun SS'ler.

Ligde ilk 8 maçta kendi taktiğimi kullanmıştım. Durum aşağıdaki gibi. Bütük takımlara karşı oynadık puanlar kaybettik ancak yinde güzel sonuçlar.

Bu da senin taktiğin 13 maç ve daha yenilgi yüzü görmedik

Rakip alt düzey ise ezici bir üstünlük kuruyoruz. Ancak orta ve üst düzey takımlara karşı oynadığımızda (üst süzey olarak sadece Galatasaray ile kupa maçı var) çok blirgin bir üstünlük kuramıyoruz. Bunu da kadro kalitesine bağlıyorum.

Ve sonuç...

Bank Asya'dan yeni çıkmamıza rağmen Avrupa Kupalarına katılma şansımız yüksek. Bu da taktikten ileri geliyor.

Önümüzdeki maçlar bunlar,

Bu maçlarıda yapayım taktiğin dehalıhı daha iyi anlaşılacaktır.
    Başarılı olmana sevindimBüyük maçlarda taktik tanıtımımda tavsiyeler kısmında bi not var.Eğer onu kullanırsan yenilmezlik serin sürer diye düşünüyorumÇok faydasını görüyorum onun.Örnek verecek olursam dün Arsenal ile Nou Camp'ta 6 ccc buldum 1-2 küçük değişiklikle

Nesil
    2008
    Yer
    Karabük

Bilgisayarında oyun açıkken almak istediğin görüntüyü aç ve "Printscren" tuşuna bas. Daha sonra painti aç ve yapıştır de. Sonra bilgisayarına jpeg veya resim formatında kaydet. daha sonra buradaki herhangi bir siteye girip görüntüyü internete aktar. ben www.yukleresim.com adresini kullandım.

olay bu.
    Anlattığınız için teşekkürler tam anlatacaktım erken davranmışsınız

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

olay bu.

görüntüyü alıyorumda url yi nerden alıcaz onu bilmiyordum çok sağol üstadım bu siteye yükleyip ordan verdiği linki ekliyicem anladığım kadarıyla sağol

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Yukleresim.com

Yukleresim.com Yukleresim.com

maçlarımın bazıları bunlar

Eren demen yeterli siz li biz li olmasın.

Önemli değil,, zaten sürekli takip etmeme rağmen foruma neredeyse hiç bir şey katmıyorum. Yararımız dokunsun birazcık

Takımın savunma hattı diğer hatlara oranla iyi olduğundan çok gol yemiyoruz, ancak gol yollarında sıkıntımız var. O da kanatlarda kullandığım daha doğrusu kullanmak zorunda kaldığım oyuncuların bitirici olmayışlarından kaynaklanıyor. Bu sorunu da seneye elimize para geçerse kaliteli 2-3 gizli forvt alarak kapatırız. O yüzden maçlar genelde 1 farkla bitiyor. Zenke ve yurchenko sağolsun

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

ben taktikle ilgili bişi sorucam forumdan takip ettiğim kadarıyla yapay zeka taktiği bir süre sonra çözüyor die bişi okumuştum sezon boyunca kullanırsak eğer taktiği böyle bir durumla karşılaşıp başarısız olma ihtimalimiz varmı

Nesil
    2008
    Yer
    Karabük

Eren demen yeterli siz li biz li olmasın.

Önemli değil,, zaten sürekli takip etmeme rağmen foruma neredeyse hiç bir şey katmıyorum. Yararımız dokunsun birazcık

Takımın savunma hattı diğer hatlara oranla iyi olduğundan çok gol yemiyoruz, ancak gol yollarında sıkıntımız var. O da kanatlarda kullandığım daha doğrusu kullanmak zorunda kaldığım oyuncuların bitirici olmayışlarından kaynaklanıyor. Bu sorunu da seneye elimize para geçerse kaliteli 2-3 gizli forvt alarak kapatırız. O yüzden maçlar genelde 1 farkla bitiyor. Zenke ve yurchenko sağolsun
    Kesinlikle kanat oyuncuları hücum hattı için çok önemli.Tek forvet eğer iyi değilse çok zorlanılabiliyor hücum hattındaKadro kalitesi arttıkça başarı seviyeside artar bu kadro ile bile çok harika gidiyorsun.Yani böyle takımları yenmek ilk sezon çok önemli ki o puanlarla oralara gelmişsin meselaBüyük takımlardan da puan alabilirsen olay biter

Nesil
    2008
    Yer
    Karabük

ben taktikle ilgili bişi sorucam forumdan takip ettiğim kadarıyla yapay zeka taktiği bir süre sonra çözüyor die bişi okumuştum sezon boyunca kullanırsak eğer taktiği böyle bir durumla karşılaşıp başarısız olma ihtimalimiz varmı
    Çözülme olayı var ancak taktiğin komutlarını tek tek ayarladığım için yapay zekanın bunun çözmesi kolay olmazİllaki öyle birşey olursa amc'yi forvete çekebilir takım komutlarında bozmayacak biçimde 2-3 oynama yaparsan kullanmaya devam edebilirsin

Nesil
    2008
    Yer
    Karabük

Yukleresim.com

Yukleresim.com Yukleresim.com

maçlarımın bazıları bunlar
    Ayrıca geri dönüş için teşekkür ederiim

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

sağolasın bilgilendirdiğin için

geri dönücem demiştim ve döndüm asıl taktik için ben tşk ederim bu sezon baya zordayken yardımıma koştun

şu fikstürü geçeyim ufak bir analiz yaparız gene.

Nesil
    2008
    Yer
    Karabük

sağolasın bilgilendirdiğin için

geri dönücem demiştim ve döndüm asıl taktik için ben tşk ederim bu sezon baya zordayken yardımıma koştun
    Ne demekFaydasını görüyosan gerisi önemli değil

Nesil
    2008
    Yer
    Karabük

şu fikstürü geçeyim ufak bir analiz yaparız gene.
    Tabi mutlaka

PSG ile kariyer yapıyorum ve bu taktiği kullanıyorum . İlk maçımda Dijon'u 3-1 yendim . Ardından geriye düştüğüm maçta Auxerre'i de 3-1 yenmeyi başardım . UAL ön elemesinde rakibim olan Young Boys'u deplasmanda 6-2 ile geçtim . Bu taktik gerçekten harika . Özellikle iyi bir forvet arkası ve forvetiniz varsa herşey daha güzel oluyor . Birde Pastore ve Gameiro'nun istatistiklerinin yazayım .

Pastore : 3 maç 1 gol 5 asist
    Gameiro : 3 maç 8 gol 1 asist

Nesil
    2008
    Yer
    Karabük

Quote Originally Posted by musakaan View Post
    PSG ile kariyer yapıyorum ve bu taktiği kullanıyorum . İlk maçımda Dijon'u 3-1 yendim . Ardından geriye düştüğüm maçta Auxerre'i de 3-1 yenmeyi başardım . UAL ön elemesinde rakibim olan Young Boys'u deplasmanda 6-2 ile geçtim . Bu taktik gerçekten harika . Özellikle iyi bir forvet arkası ve forvetiniz varsa herşey daha güzel oluyor . Birde Pastore ve Gameiro'nun istatistiklerinin yazayım .

Pastore : 3 maç 1 gol 5 asist
    Gameiro : 3 maç 8 gol 1 asist
    Geri dönüş için teşekkürler seninde söylediğin gibi iyi bir amc ve fc ile çok iyi işler çıkarabiliyoruz

Taktikten herkez memnun galiba emeğine sağlık nese ben bişi sorcam buna çok benzer bi taktik kullanıyorum sadece benim genişlik te 15 ve zaman geçirme tam orta çizgide ve oyun philosophy i fluid te oynuyorum yarım sezondur ve fluid yaptığımdan beri buna benzer sonuçlar alıyorum ama kondüsyon problemleri olmaya basladı sizde de aynı problem var mı birde taktiğe bakmadım ama forvet oyuncunu hangi rolde kullanıyorsunuz.

Nesil
    2008
    Yer
    Karabük

Quote Originally Posted by Heroon View Post
    Taktikten herkez memnun galiba emeğine sağlık nese ben bişi sorcam buna çok benzer bi taktik kullanıyorum sadece benim genişlik te 15 ve zaman geçirme tam orta çizgide ve oyun philosophy i fluid te oynuyorum yarım sezondur ve fluid yaptığımdan beri buna benzer sonuçlar alıyorum ama kondüsyon problemleri olmaya basladı sizde de aynı problem var mı birde taktiğe bakmadım ama forvet oyuncunu hangi rolde kullanıyorsunuz.
    Bende kondisyon sorunu çok olmuyor.Biraz oyuncu seçimine bağlı o olay.Taktiğimde pres çok önemli olduğundan stamina özelliği yüksek oyuncular seçmeye çalışıyorum.O durumu engellemiş oluyorum büyük oranda.Zaman geçirmeyi biraz azalt derim.Çünkü kısa pas oynuyorsun zaten skor olarak az gollü maçlar seyredersinForvetimi de yeni taktik motoru çıktıktan beridir poacher kullanırım 2-3 istisna harici

Taktiği indirdim Galatasaray ile deneyip sonuçları en kısa zamanda koyacağım.

Nesil
    2008
    Yer
    Karabük

Quote Originally Posted by mehmetakar View Post
    Taktiği indirdim Galatasaray ile deneyip sonuçları en kısa zamanda koyacağım.
    BeklerimGalatasaray'a da uyan bir taktik zaten

Quote Originally Posted by KaRaBükLü KraL View Post
    BeklerimGalatasaray'a da uyan bir taktik zaten
    Hazırlık maçlarında çok kötü sonuçlar aldım ama takımın taktiğe alışma süreci olarak değerlendirdim. ?

Nesil
    2008
    Yer
    Karabük

Quote Originally Posted by mehmetakar View Post
    Hazırlık maçlarında çok kötü sonuçlar aldım ama takımın taktiğe alışma süreci olarak değerlendirdim. ?
    Kesinlikle.Hazırlık maçları benimde berbat genelde ama ısınmış bir takımla iyi iş yaparsın

Denedim işte sonuçlar. Arada 2-3 fire verdiğimiz maç oldu ama o maçlardada rakip karambole veya duran toplarla gol bulabildi o yenildiğimiz maçlarda bile en az 1 CCC vardı. Ligde 1. sıradayız şuan 2.'liyle aramızda sadece 1 puan var ama takımın oynadığı futbol gerçekten göze hoş geliyor.
    İşte fikstür :

Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon

Mesaj Yetkileri