1 ile 13 arası toplam 13 sonuç

Konu: FM 2011 Güncelleme Hatası [ÇÖZÜLDÜ]

Default FM 2011 Güncelleme Hatası [ÇÖZÜLDÜ]

Merhaba arkadaşlar. 11.3 patchini indirdikten sonra, transfer güncelleştirmesini indirdim. Dosyayı, Belgelerim-Sports İnteractive-FM 2011-''editör data'' kısmına attım ama olmadı. Oyuna girip yeni oyun yaptıktan sonra 11.3 patchi gözüküyor. Ona tıklayıp ''change'' yapıyorum ama indirdiğim transfer güncelleştirmesi gözükmüyor. Sorun ne olabilir. İndirdiğim güncelleştirmeler 11.3 uyumlu...
    Last edited by Lorik Cana19 : 12.Ağustos.2011 at 04:06

Yok mu bilen?

Nesil
    2009
    Yer
    Turksportal

İndirdiğiniz transfer güncelleştirmesi hangisi?

Sorununuzu ilgili başlığa yazarsanız daha sağlıklı cevap alabilirsiniz. Eğer bahsettiğiniz "Devre Arası Transfer Güncellemesi" ise o 11.2 patch için hazırlanmış bir güncellemedir, 11.3'ü seçtiğinizde çıkmaz diye biliyorum.

Quote Originally Posted by Walter Sakana View Post
    İndirdiğiniz transfer güncelleştirmesi hangisi?

Sorununuzu ilgili başlığa yazarsanız daha sağlıklı cevap alabilirsiniz. Eğer bahsettiğiniz "Devre Arası Transfer Güncellemesi" ise o 11.2 patch için hazırlanmış bir güncellemedir, 11.3'ü seçtiğinizde çıkmaz diye biliyorum.
    Teşekkürler de, patch'le ilgili bir sorun değil bence. Çünkü en az 3-4 tane güncelleştirme indirdim ve hiçbirini çalıştırmıyor. Sorun başka bence.

Nesil
    2009
    Yer
    Turksportal

O zaman büyük ihtimalle güncelleştirmeleri attığınız dizinde bir problem vardır. Klasörü kendiniz mi oluşturdunuz? En ufak bir harf hatası bile etkiler. Mesela skin klasörünü "skins" yerine "skin" olarak oluşturanlar oluyor ve skinler oyunda gözükmüyor o zaman. Editor data klasörü aşağıdaki dizinde ve klasör ismi aynı şekilde yazılmış olmalı (hepsi küçük harfle: editor data).

Belgelerim\Sports Interactive\Football Manager 2011\editor data

Eğer ilk mesajınızda yazdığınız gibi "editör data" olarak oluşturduysanız yani "o" yerine "ö" harfini kullandıysanız sorun bundan kaynaklanıyordur kesin olarak.

Nesil
    2007
    Yer
    Konya

bendeki datayı atayım sana dostum

Bilen yok mu beyler? Daha önce kimsenin başına gelmedi mi yahu? Kaç tane transfer yaması indirdim ama hiç görmüyor yamaları. Hiçbir yerde de yanlışlık yapmıyorum, neden oluyor peki?

Nesil
    2009
    Yer
    Samsun

W7 mi XP mi?

Quote Originally Posted by vego View Post
    W7 mi XP mi?
    İkisi de değil. Vista kullanıyorum.

Nesil
    2007
    Yer
    Konya

patchi baştan yükle öyle dene

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Lorik Cana19 View Post
    Merhaba arkadaşlar. 11.3 patchini indirdikten sonra, transfer güncelleştirmesini indirdim. Dosyayı, Belgelerim-Sports İnteractive-FM 2011-''editör data'' kısmına attım ama olmadı. Oyuna girip yeni oyun yaptıktan sonra 11.3 patchi gözüküyor. Ona tıklayıp ''change'' yapıyorum ama indirdiğim transfer güncelleştirmesi gözükmüyor. Sorun ne olabilir. İndirdiğim güncelleştirmeler 11.3 uyumlu...
    editör yerine editor şeklinde düzeltirsen sorun ortadan kalkar.
    Nam-ı diğer [Rec]ep

İmkansıza ulaşmanın tek yolu, onun mümkün olduğuna inanmaktır.

Quote Originally Posted by [Rec]ep View Post
    editör yerine editor şeklinde düzeltirsen sorun ortadan kalkar.
    ''Editor'' olarak kayıtlıydı zaten ama olmuyordu yine Çok teşekkür ederim arkadaşlar. Silip baştan yükledim oldu.

Nesil
    2007
    Yer
    Konya

iyi oyunlar data lazımsa atayım yinede baya güncel

Mesaj Yetkileri