Sayfa 1 / 2 12 SonSon
1 ile 30 arası toplam 41 sonuç

Konu: 6+2+Sınırsız Yabancı Yaması

Thumbs up 6+2+Sınırsız Yabancı Yaması+Transferler Eklendi

Tamamen Kendi Yapımımdır.Fedarasyondan Çıkan Karar Doğrultusunda Yaptım.İlk Yamam Olduğu İçin Hatalarım Olabilir Söylerseniz Sevenirim.

-Son Transferler Yamasıda Var İçinde.

-Transferleri bodan93'ten Aldım Bunun İçin Ona Teşekkür Ediyorum.

-3.Ligde Bulunuyor İçinde (İstek Olursa Amatör Ligleride Ekleyebilirim Ama Gerekli Görmedim)

-Yamada İstemedende Olsa Türkiye Kupası Eleme Formatında Oldu Onu Düzeltemiyorum Onun İçin Özür Dilerim.

-Çıkan Dosyaları Belgelerim\Sports Interactive\Football Manager 2011\editor data içine atınız...

-Kaynak Gösterildiği Takdirde Paylaşılabilir...
    -Rar şifresi:n10da

http://hotfile.com/dl/126635062/05e9...Yamas.rar.html
    Last edited by n10da : 13.Ağustos.2011 at 01:18

Nasıl yaptığınızı anlatırsanız Türkiye Kupasını da bozmadan tekrar yapmaya çalışacağım uğraştım bayağı editörle ancak bulamadım nasıl yapıldığını.

editörden yaptım bende ama orada Türkiye liglerini silmeden yapılmıyo oradan silip ligleri yeniden ekleyince yabancı sayısı ayarlanıyo

Nesil
    2011
    Yer
    Istanbul

İçine atınca Türkiye liginde ünlem işareti çıkıyor

Ben Şuanda Oynuyorum Bir Problem Yaşamadım Daha Bilemiyorum

Bende denedim benimkindede ünlem işareti çıkıyor kardeş. Düzgün yaptığına eminmisin

Ünlem işareti Olduğundada İşaretleyin oyuna giriyo

tmm kardeşim saolasın şimdi oldu

Nesil
    2011
    Yer
    Istanbul

Hocam birde takım statülerinde Galatasaray'ın borcu 99m yazıyor ne yaptın O bütün kariyer boyunca kalır orda ne transfer yapılır ne birşey

Quote Originally Posted by Tatanga17 View Post
    Hocam birde takım statülerinde Galatasaray'ın borcu 99m yazıyor ne yaptın O bütün kariyer boyunca kalır orda ne transfer yapılır ne birşey
    Yok hiç bi takımda oynamıyom oynasam zaten bende Galatasaraylıyım borçları sıfırlar bütçeyi arttırırdım...

Quote Originally Posted by aykut18 View Post
    tmm kardeşim saolasın şimdi oldu
    önemli değil elimden geldiğince yapıyorum bi eksik falan gördüğünüzde söylerseniz halletmeye çalışırım belki bazı şeyler gözümden kaçmış olabilir...

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Dostum bizde yeni transferlerin olduğu data var onu sana atsak üstüne yaparmısın bu olayı acaba ?
    Beşiktaş

Quote Originally Posted by bodan93 View Post
    Dostum bizde yeni transferlerin olduğu data var onu sana atsak üstüne yaparmısın bu olayı acaba ?
    Tabi Yapabilirim Sen Onu Bana Msj Olarak At Yarım Saate Yaparım Hemde Linkte Yenilenir Daha İyi Olur Herkez İçin

Quote Originally Posted by bodan93 View Post
    Öyle yapmaniza gerek yokki. Hem kendi datani hemde arkadasin datasini oyunda isaretlersen ikiside aktif hale gelir.

Quote Originally Posted by cimboom View Post
    Öyle yapmaniza gerek yokki. Hem kendi datani hemde arkadasin datasini oyunda isaretlersen ikiside aktif hale gelir.
    haklısın şuan bende ona bakıyordum ama Türkiye Kupasında gruplar yok eleme usulunden yapmak zorunda kaldım onu halletmeye çalışıyorum

Quote Originally Posted by n10da View Post
    haklısın şuan bende ona bakıyordum ama Türkiye Kupasında gruplar yok eleme usulunden yapmak zorunda kaldım onu halletmeye çalışıyorum
    Evet yukardada belirtmissin, insallah halledersin, simdilik böyle idare ederiz biz simdi deniyorum yamayi

Nesil
    2006
    Yer
    kediye kafa attığım yerde

şimdi sınırsız aldın ben brezilyadan 5 yetenek aldım 6+2 yi kullanıyorum bu beş genci a2de ilk 11de oynatabilcekmyiim orası önemli

yani orası önemli arada bir ilk 11e koyup bu adamları geliştirirm yada ikinci yarı oyuna alırım gibi

Nesil
    2011
    Yer
    Istanbul

Oynatabilirsin

Çok teşekkürler dostum sadece başlangıç ekrarnında lig seçilirken hiçbir lig gözükmüyordu önceden bayası seçili olması sayesinde girebildim.

tesekkurler dostum ama bu yamayı kurdugmuzda amator takımlar yamasıyla bırlıkte unlem ısaretı çıkıyo 2 sınıde isaretleyıp gıremıyorsun ? 1 tanesını seçmek zzorundasın

Quote Originally Posted by balinger View Post
    tesekkurler dostum ama bu yamayı kurdugmuzda amator takımlar yamasıyla bırlıkte unlem ısaretı çıkıyo 2 sınıde isaretleyıp gıremıyorsun ? 1 tanesını seçmek zzorundasın
    çünkü bu yamada sadece 3.lige kadar var amatör ligleri eklemedim

Quote Originally Posted by remzi1242 View Post
    şimdi sınırsız aldın ben brezilyadan 5 yetenek aldım 6+2 yi kullanıyorum bu beş genci a2de ilk 11de oynatabilcekmyiim orası önemli

yani orası önemli arada bir ilk 11e koyup bu adamları geliştirirm yada ikinci yarı oyuna alırım gibi
    oyuncu kayıtlarında kaydettirdikten sonra her türlü oynatırsın

Default 6+2+Sınırsız Yabancı Yaması+Transferler Eklendi

Tamamen Kendi Yapımımdır.Fedarasyondan Çıkan Karar Doğrultusunda Yaptım.İlk Yamam Olduğu İçin Hatalarım Olabilir Söylerseniz Sevenirim.

-Son Transferler Yamasıda Var İçinde.

-Transferleri bodan93'ten Aldım Bunun İçin Ona Teşekkür Ediyorum.

-3.Ligde Bulunuyor İçinde (İstek Olursa Amatör Ligleride Ekleyebilirim Ama Gerekli Görmedim)

-Yamada İstemedende Olsa Türkiye Kupası Eleme Formatında Oldu Onu Düzeltemiyorum Onun İçin Özür Dilerim.

-Çıkan Dosyaları Belgelerim\Sports Interactive\Football Manager 2011\editor data içine atınız...

-Kaynak Gösterildiği Takdirde Paylaşılabilir...
    -Rar şifresi:n10da

-v.2'dir.

-Önceki Versiyondaki Hatalar Giderilmiştir.

http://hotfile.com/dl/126770296/7152...Yamas.rar.html
    Last edited by n10da : 14.Ağustos.2011 at 14:20

Nesil
    2007
    Yer
    Konya

arkadaşın yaptığı yama gayet başarılı gördüğünüz gibi yabancı kayıt yeri yok

Quote Originally Posted by hakan769 View Post
    arkadaşın yaptığı yama gayet başarılı gördüğünüz gibi yabancı kayıt yeri yok

Zaten Yapmak İstediğimizde Buydu

Nesil
    2009
    Yer
    İzmir

türkiye kupasının eleme formatında olması kötü olmuş..

Quote Originally Posted by furdun View Post
    türkiye kupasının eleme formatında olması kötü olmuş..
    o gerçekteki gibi ayarlanamıyo malesef bende yapmak istedim ama olmadı

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

çok sagol kardeşim

Quote Originally Posted by Hrn View Post
    çok sagol kardeşim

elimden geldiğince yapıyorum bişeyler bi eksik gördüğünüz de söylerseniz sevinirim

Sayfa 1 / 2 12 SonSon

Mesaj Yetkileri