1 ile 11 arası toplam 11 sonuç

Konu: Taktik ve Bireysel Taktik Konusunda Yardımınızı Rica Etsem

Question Taktik ve Bireysel Taktik Konusunda Yardımınızı Rica Etsem

Arkadaşlar ben Yıllardır fm ve cm oynamama rağmen hala daha terimlerin anlamlarını çözememiş bulunmaktayım.bu oyunculara bireysel komutlar verirken ki run from deep ne işe yarar falan hiç anlayamamışımdır.eğer varsa anlayan bana o özel oyuncu komutlarında ki bütün komutların ne işe yaradığını (ama tamamını ordaki komutların) ayrıca bir de pres de ki püf noktalarını anlatırsa çok sevinirim.yani bir oyuncuya verdiğim pres komutunda ki hangi kademe nerede pres yapmasını sağlıyor.ve eğer varsa püf noktasını bu işin rica ediyorum.
    Ayrıca son olarak da bu duran toplarla alakalı yardım almak istiyorum.ben taktik verirken duran top da 2 tane stoperimi uzun oyuncuya yönlendirmeme rağmen stoperimin biri gidip bi bücürü tutuyor.örneğin lugano gidip erman kılıçı tutarken emre gidip sedat bayrak'ı tutuyor.ve dolayısıyla adam atıyor golleri.ve bu uzun oyuncu markajı serbest vuruşllarda neden yok?Kafam Allak Bullak = ) Bu Kadar Anlamıyor Giibi Yazdığıma Bakmayın.Ben Şu An Uefayı aldırdım fenere 2.sezonda ama skorlar hep 5-4 6-3 v.s v.s....
    Yani Eğer Ayıp Olmazsa Kontra Atak Taktiğini Yaparken Nelere Dikkat Etmeliyim Ona da Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim...Özür Dilerim Soru çok Ama YArdımcı Olursunuz Diye Umuyorum Ondan Yazdım Aklımda ki Sorunları...
    Şimdiden Teşekkürler = )

Yav Birisi Yardım Etmeyecek mi?Hiç Kimse mi Bilmiyor??

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

20 Ocak 1989 - Onların formaları vardı , Taraftarları için terlettikleri.

O rehberi Çok Karmaşık Bulduğumdan zaten buraya merak ettiğim kısımları yazarak öğrenmek istedim.orada ki bilgiler benim aklımı çok bulandırdı.fazla bilgi ve güzel geniş kapsamlı ama ne aradığını bulmak kolay ne de bulduğun da anlamak.bende bi nevi adam markajı yapıyorum bölge yerine.eğer yardımcı olmak isteyen olursa sorduğum sorulara çok teşekkür ederim.ayrıca zaten aradığım sorulardan sadece presin cevabı var.ona da benim aklım kaldırmadığı için olsa gerek anlayamadım :S

Valla abi geniş geniş açıklayabilir miyim zannetmiyorum ama,
    Şimdi run from deep, köşelere koşma anlamına geliyo. Boşluğa kaçıyo yani bu komutla oyuncular.
    Pres olayını çok ince düşünmüşsün, hangi kademede, nerede pres yapar, o maç motorunun bileceği iş. Ama pres dediğimiz olay, genelde önde basmadır. Yani daha çok pres komutu verirsen, oyuncular daha önde basacaklardır.

Çok Dar Ama en azından yardımcı olmaaya çalışan bi yorum.pres tanımı çok dar olmuş.ben sorduğum pres de misal denilebilir ki 1-5 arası şurda falan diye yardımcı olunabilir...en azından

Öyle bişeyin varlığından haberdar değilim.
    Öyle bişey olduğundan da şüpheliyim aslında. Daha iyi bilen biri gelse de, yardım etse.

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Öyle bir olay yok zaten

1-5 dk şurda bas 10-20 şurda bas falan gibi

anlatamadım galiba.oradaki 1-5 dk değil kademe anlamında.hani varya 1-20 arası kademe presde.nasıl becerdinizi onu dk olarak anlamayı.şaşırdıcı = )

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Senin anlattığın şeyleri anlamakda çok zor

Tam olarak ne istiyosun ? En kapsamlı açıklama en detaylı açıklama linki verdik orası karışık gelmiş ama tam olarak ne istediğini anlamk güç

1-20 arası kademe presde demek ne demek ? Cidden soruyorum bunu çünkü gerçekten anlayamadım.

ya bak şimdi bu son anlatışım sonra vazgeçeceğim sorumdan kensinlikle.sen beni anlamak mı istiyosun.o zaman bireysel komutlara gir orada pres yazan kısma tıkla işte orada her bir ilerletme geriletme kademe demek.yani orada sanırım 20 adım var yani kademe.bi kısımdan sonra sağ tarafta kendi bölgesi yazar falan sonra kendi yarı sahası der.işte okısımdan bahsediyorum.neyse zaten anlayan anladı ve bana anladığını ve y ardımcı olacağını söledi.anlamaduysanız hala önemli değil.ama anlayan olursa yardımcı olursa yine de sevinirim = )
    Last edited by L.R.Adriano : 14.Ağustos.2011 at 23:50 Reason: in

Mesaj Yetkileri